Forum Klubu ROVERki.pl :: [R i MG wszystkie modele] Skany z auto-katalogów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R i MG wszystkie modele] Skany z auto-katalogów
Autor Wiadomość
Piotrass 




Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 20:11   [R i MG wszystkie modele] Skany z auto-katalogów

Wpadły mi w ręce archiwalne auto katalogi, tak kiedyś pisano o jedynej słusznej marce samochodu ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 31, 2007 20:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Barcik 




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Cze 08, 2007 22:23   

Witam,
Poniżej załączam skany naprawdę starego prospektu Rovera. Ten pochodzi z 1976r., gdy Rover należał do grupy motoryzayjnej British Leyland UK Limited.


Miłego oglądania (i czytania po angielsku :cool: )
Pozdrawiam
Barcik
 
 
Piotrass 




Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 09, 2007 01:31   

Super, bardzo ciekawa lektura. Miło byłoby aby każdy zamieszczał skany jakiegoś folderu/prospektu o ROVERkach jaki wpadnie mu w ręce ;) Ja ostatnio zakupiłem na allegro prospekt o R75 dla zainteresowanych mogę zeskanować :)
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Cze 09, 2007 09:26   

Zastananawiam się, jak długo będzie pokutował pogląd, że jeśli nie ma forum, to jest to po raz pierwszy...
Wspominałem już wielokrotnie, że klubowe strony to kopalnia wiedzy. Jest wydzielony specjalny dział w galerii gdzie umieszczało się zeskanowane katalogi, a Mayson wrzucił na stronę kilkadziesiąt artykułów archiwalnych (m.in. z nieistniejących już czasopism).
Dlatego jestem zdania, że należy promować stronę, bo jest to podane w łatwiejszy i czytelniejszy sposób...
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Cze 09, 2007 09:37   

Cytat:
Dlatego jestem zdania, że należy promować stronę, bo jest to podane w łatwiejszy i czytelniejszy sposób...

I nie zniknie po kilku dniach w otmętach forum przygniecione kolejnymi wątkami....
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Barcik 




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Cze 09, 2007 11:48   

Macie rację, co do umieszczania fotek/skanów w Galerii. Pliki tam umieszczone łatwiej znaleźć i nie zginą z upływem czasu.

Chciałbym jednak zaproponować, aby umieszczanienie obrazków w Galerii było dostępne również dla forumowiczów, a nie tylko klubowiczów. Jeśli Admin obawia się o zaśmiecanie Galerii, to może w ramach forum założyć jakiś podfolder "All Users Gallery", skąd Admin przenosiłby ciekawsze obiekty do Galerii głównej.
Chciałbym też zaproponować, aby na pierwszej stronie roverkowego forum znajdowały się linki do głównych działów strony "ROVERki.pl" - np. Galerii :grin:

Jeśli to możliwe, to proszę o przeniesienie skanów mojego prospektu do Galerii (skany Piotrassa chyba też) i ten wątek można usunąć.

Pozdrawiam
Barcik
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Cze 09, 2007 14:40   

Nie będę się wypowiadał w kwestiach decyzyjnych (pewnie będzie o czym rozmawiać na zlocie).
W kwestii linków do różnych kategorii, piszę właśnie o tym. Forum miało być dopełnieniem klubowej strony, a nie odwrotnie. Gdy szukam informacji, zaczynam od klubowej strony. Informacje zawarte na stronie są znacznie bardziej wiarygodne, gdyż są wielokrotnie weryfikowane. Ponadto, przypuszczam, iż trafniejsze diagnozy i przydatne rady przenoszone są do FAQ na stronie (oczywiście po weryfikacji). Dlatego po raz kolejny powtarzam:"powinniśmy promować i ew. unowocześniać stronę".

[ Dodano: Sob Cze 09, 2007 2:52 pm ]
Zapomniałem dodać słowo o artykułach z prasy...
Aby uniknąć problemów prawnych związanych z prawem autorskim, chyba wszystkie artykuły z prasy, które udało mi się umieścić na stronie było poprzedzone kontaktem z autorem lub redakcją i umieszczone na stronie za zgodą właściciela do praw autorskich.
 
 
ADAM1 




Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Nie Cze 10, 2007 01:49   

Barcik napisał/a:
Chciałbym też zaproponować, aby na pierwszej stronie roverkowego forum znajdowały się linki do głównych działów strony "ROVERki.pl" - np. Galerii


Na stronie klubowej jest taka opcja
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 13:35   

Barcik napisał/a:
Poniżej załączam skany naprawdę starego prospektu Rovera. Ten pochodzi z 1976r., gdy Rover należał do grupy motoryzayjnej British Leyland UK Limited.

Dodaj skany do odpowiedniej kategorii w galerii na stronie klubowej. ;-)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [Wszystkie] Artykuły, z którymi warto się zapoznać
kasjopea Offtopic 0 Nie Kwi 10, 2011 22:56
kasjopea
Brak nowych postów Skany z gazet
kychu5 Offtopic 0 Pon Cze 01, 2009 17:41
kychu5
Brak nowych postów offtopic - modele samochodów Rover
gintaro Offtopic 4 Sro Gru 19, 2012 22:41
gintaro
Brak nowych postów Metalowe, zabawkowe modele Roverków
czy poza Land Roverami spotkał się ktoś z takimi?
tomirek Offtopic 10 Pon Mar 22, 2010 00:45
AVF
Brak nowych postów Rosjanie wypuszczają nowe modele Rover'a ;-)
robo Offtopic 0 Sro Lip 07, 2010 09:41
robo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink