Forum Klubu ROVERki.pl :: Podziękowania pozlotowe
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania pozlotowe

Podobało Ci się w Jachrance/Modlinie?
bardzo, bardzo
76%
 76%  [ 26 ]
bardzo
23%
 23%  [ 8 ]
średnio
0%
 0%  [ 0 ]
nie bardzo (nie wierzę ;) )
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



  Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:09   Podziękowania pozlotowe

Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy, ale za to, w czym uczestniczyłem na lotnisku w Modlinie, bardzo bardzo dziękuję Organizatorom :) Było bosko!
Dziękuję także wszystkim "Roversom", tworzącym przemiłą atmosferę. Miło było się z wami wszystkimi spotkać w realu :)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:39   

Przemek_Docent napisał/a:
Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy,


mocno nad tym ubolewam

dolaczam sie do gratulacji, impreza super,
ten kto nie byl ma czego zalowac !!
troche gumy na lotnisku zostawilismy :) , czesc z niej zamienila sie w gaz :mrgreen:

Gratulacje dla organizatorow, ekipy ktora pilnowala pozadku na torze i wymyslila te proby,
sam nie jechalem w rajdzie, ale slyszalem bardzo liczne pozytywne opinie
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
Ostatnio zmieniony przez AndrewS Nie Cze 24, 2007 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:40   

mnie też się bardzo podobało
rajd był ciekawy i momentami zabawny
próby na lotnisku też fajnie zrobione (muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:51   

Tempest napisał/a:
(...)muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )
:D Pracuj :) Będzie mi bardzo miło stanąć z tobą na kresce ponownie :)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:56   

Przemek_Docent napisał/a:
Tempest napisał/a:
(...)muszę trochę jak widać popracować nad swoją ZR'ą, żeby cię w końcu objechać Przemek :twisted: )
:D Pracuj :)

A tym czasem ja poszukam jakiejś turbinki do 114 :) żeby choć troche pogonić za Wami :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:06   Re: Podziękowania pozlotowe

Przemek_Docent napisał/a:
Uczestniczyłem co prawda tylko we fragmencie Imprezy, ale za to, w czym uczestniczyłem na lotnisku w Modlinie, bardzo bardzo dziękuję Organizatorom :) Było bosko!
Dziękuję także wszystkim "Roversom", tworzącym przemiłą atmosferę. Miło było się z wami wszystkimi spotkać w realu :)

Ja również chciałem bardzo podziękować organizatorom. Szczególne podziekowania należą się grupie o nazwie "Stado Baranów", która zajęła się organizacją rajdu. Szkoda tylko, że pogoda nie dostosowała się do imprezy :) .
Szczere gratulacje dla wszystkich organizatorów.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:18   Re: Podziękowania pozlotowe

Tomi napisał/a:
Szczególne podziekowania należą się grupie o nazwie "Stado Baranów", która zajęła się organizacją rajdu.
Szczere gratulacje dla wszystkich organizatorów.

Przylanczam sie do tych słów. Naprawde rajd i próby na lotnisku przygotowanie naprawde super.
Ze swojej strony serdecznie Organizatorom dziękuje.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Pawel_W 



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 114
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 20:01   

Ode mnie też wielkie podzięki na ręce organizatorów za genialnie przygotowaną imprezę i moc wrażeń na torze:).

Bardzo miło było mi poznać całą roverkową brać:)

pozdrawiam

Paweł
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 20:48   

Również chciałbym się dołączyć.
Wielkie dzięki za wspaniałą zabawę :)
Wprawdzie byłem chyba jedynym, który będzie miał uraz do "kwiatków", ale muszę przyznać, że było bosko :mrgreen:
teraz tylko muszę odpocząć ;)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 20:52   

Przylaczam sie do podziekowan. Z mojej strony wielki szacunek dla ludzi, ktorzy perfekcyjnie poprowadzili caly zlot. Swietnie zorganizowany rajd, proby sportowe na lotnisku i pobyt w osrodku PKP. Moze troche nie wyszlo zintegrowanie wszystkich na poczatku i czesc ludzi z piatku na sobote musiala nocowac pare minut drogi od osrodka.

Serdeczne pozdro i czekamy na zlot jesienny ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 20:55   

Ja tez dziekuje za wspanialy weekend :) Bylo bosko, w koncu troche osob moglam poznac w realu, naprawde super. Docentowi dziekuje za przejazdzke, szkoda ze pas sie tak szybko skonczyl :(
Do nastepnego!
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 21:14   

Hej :)

Ja rowniez bardzo dziekuje za swietny weekend.
To byla ogromna przyjemnosc poznac Was wszystkich.

Dzieki za organizacje, rajd, lotnisko i za wszystkie detale, ktorych nie bylo widac, a ktore trzeba bylo zalatwic, zeby zlot sie odbyl. Szacunek Wam za to !! !

pozdro
PS. Niedlugo dam linka do fotek :)
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
Michaelp 




Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Warszawa

MG ZT

  Wysłany: Nie Cze 24, 2007 21:32   

Ja również dziękuję wszystkim tym, którzy byli odpowiedzialni za zorganizowanie imprezy, jak i tym którzy przybyli na zlot.
Czułem sie jak na wielkim spotkaniu rodzinnym :smile:
Wspaniała atmosfera i moc atrakcji na torze, to jest coś czego długo nie zapomne.
_________________
Był
 
 
 
tommyyogi 




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: Wrocław

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 21:32   

Nio i ja takze skladam serdeczne podziekowania za tegoroczny zlot. Poprostu bylo rewelacyjnie.

Az zal mi bylo wyjezdzac z Jachnanki. Pozdrawiam takze wszystkich nowo poznanych ROVERkowiczow , jestescie super ;)

Nio i oczywiscie do zobaczenia na kolejnym ogolnoposlkim zlocie na dolnymslasku.

3majcie sie.
;*
_________________
R.I.P Historia Rovera zakończona i nigdy więcej nie chcę jej powtarzać.
RoVeR 416 Si '96
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 22:55   

ja również uważam że należą się wielkie ukłony w stronę organizatorów złotu :) jak również jego uczestnikom i mimo iż moje uczestnictwo w zlocie ograniczyło się tylko do bardzo krótkiego piątkowego pobytu (nad czym strasznie ubolewam :( ), uważam że jesteście fantastyczną grupą ludzi :)
mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie okazją by móc Was wszystkich poznać :)

Pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 22:55   

Dołączam się do podziękowań dla Organizatorów i dla wszystkich RoVerowiczów za wspaniałą atmosferę.
Następnej okazji nie odpuszczę :!: :D
 
 
tomba 



Dołączył: 06 Sty 2002
Posty: 1
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 22:57   Podziękowania pozlotowe

Dzięki wszystkim za wspaniały dzień jaki z Wami spędziliśmy. Oby więcej takich dni i jak naiprędzej.
Pzdr.
tomba@familia
 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



  Wysłany: Nie Cze 24, 2007 23:00   

Wiedziałem, że takiej imprezy nie można opuścić. Bawiliśmy się świetnie w bardzo miłym gronie. Dziękuję wszystkim i ukłony dla organizatorów. Zabawa była przednia. Dziękuję Klubowiczom i Sympatykom za niespodziankę, którą dla mnie przygotowaliście. Jest mi baaaaaaaaaaaardzo miło. Jeżeli nawet miałbym jechać 5tys. km. wiem, że warto.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kolejnych spotach mniejszych i większych.
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 23:04   

Zgadzam się z Wszystkimi przedmówcami + moje i Córki podziękowania Wszystkim organizatorom-za trud i Efekt , a uczestnikom za wspaniałą atmosferę.może następny Zlocik we Wrześniu ?Z jakimiś Instruktorami???Pozdrowienia dla Wszystkich! Hej !
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 23:18   

Ja również chciałbym podziękować wszystkim, szczególnie organizatorom, za przygotowanie zlotu, po raz pierwszy jechałem w takim rajdzie, świetna zabawa, świetnie przygotowane próby w Modlinie. Chciałbym też podziękować wszystkim Roverkowiczom, którzy przyjechali na zlot, tak naprawdę to my, uczestnicy zlotu, stworzyliśmy atmosferę, której nie da się opisać, po prostu na zlocie trzeba być :-) Cieszę się, że mogłem poznać tak wielu nowych Roverkowiczów, aż tylu, że chyba na kolejnym spocie będziemy musieli się sobie przypomnieć :-) Pobyt na zlocie był po prostu niesamowity, co potwierdza fakt, że już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu ogólnopolskiego, zresztą podobnie jak pozostali Roverkowicze :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink