Forum Klubu ROVERki.pl :: Corrado
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Corrado
Autor Wiadomość
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Lip 04, 2007 21:39   Corrado

Witam kochanych kolegów i koleżanki. Najpierw chwila refleksji. Kocham to forum. Wześniej byłem zalogowany na forum vagradom.pl gdy nie miałem rovera ale miałem Astrunie. Gdy sie forumowicze dowiedzieli zaczeły sie brechty itp. gdy tam sie ktoś rejestrował kto miał samochód nie Vag ale jakiś inny a był fanem Vag to go wywalali. Mi pozwolili bo somsiad jest Modem a mieszka 3 piętra wyżej. A na tym forum jest posiadacz Audi i normalnie go traktujecie. A żeby broń boże co kolwiek wspomnieć o Oplu na tamtym forum to Osta dostawałeś. No ale do rzeczy!!! I ten kolega z klatki nabył VW Corrado 2.0 16V I gdy mnie pierwszy raz przewiózł jak wszedł w szykane przy 140km/h od tąd sie zakochałem. Ten samochód jest w moim sercu nawet przed roverem. I mam do Was taką proźbe możecie mi powiedzieć co to za piosenke w tym filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=51hAhgAT4kc
Wiem że to głupio brzmi że tak sie rospisałem ale potrzebowałem chwile refleksji. A że na tym forum są ludzie z którymi można pogdać więc jakoś tak mi sie zabrało. Może są tu inni fani Corrado

Ps. Błagam moda o nie usuwanie tego Thopicu :sad:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 04, 2007 21:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 21:44   

na dole w komentarzach do tego filmiku jest podany tytuł piosenki - "in your eyes" by foggy :smile:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Lip 04, 2007 21:50   

FOGGY in your eyes
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 00:00   

Ja jednak wole Roverka :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 11:07   Re: Corrado

Adrian355 napisał/a:
(...) I ten kolega z klatki nabył VW Corrado 2.0 16V I gdy mnie pierwszy raz przewiózł jak wszedł w szykane przy 140km/h od tąd sie zakochałem. :
To dla wersji G60 albo VR6 umarłbyś z miłości ;) :) Fajny Gokart, chociaż VW ;)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 13:06   

Adrian355 napisał/a:
Witam kochanych kolegów i koleżanki
Witam!

Adrian355 napisał/a:
Najpierw chwila refleksji. Kocham to forum.
Fajna refleksja :grin: .

Adrian355 napisał/a:
gdy nie miałem rovera ale miałem Astrunie
Ciekaw jestem jak wypada, w takim razie, porównanie Astry do Roverka 220?

Adrian355 napisał/a:
Błagam moda o nie usuwanie tego Thopicu
Widzę, że chyba rzeczywiście traktowanie "innych" na wymienionym forum było trochę nieeleganckie, skoro tutaj takie błagania ...

Pozdrawiam!
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 13:07   

eh Corrado... ladnie to sie prezentuje... juz od dawna o tym myslalem, ale jakos mi przeszlo... filmik to ciut przywrocil, jednak nie zmienilbym R200 na Corrado :)

BTW. Docent wlasnie zauwazylem, ze Ci sie w avatarku kolka kreca :) kiedy to zrobiles? :P
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 13:09   

Nie ma co porównywać Astry do Rovera. Ale i tak na astre nie powiem złego słowa, ale boje sie roverem z Piskiem ruszać :mad:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 13:14   

Adrian355 napisał/a:
(...) boje sie roverem z Piskiem ruszać :mad:
Po zlotowym spotkaniu na pasie lotniska w Modlinie przestałbyś się tego bać ;) :D
[ Dodano: Czw Lip 05, 2007 1:16 pm ]
Vit0 napisał/a:
BTW. Docent wlasnie zauwazylem, ze Ci sie w avatarku kolka kreca :) kiedy to zrobiles? :P
Wczoraj :) Ale nie jestem zadowolony - tylne jest nieładne... I trochę skaczą... Może jeszcze nad tym chwilkę posiedzę...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 13:35   

Przemek_Docent napisał/a:
Ale nie jestem zadowolony - tylne jest nieładne... I trochę skaczą... Może jeszcze nad tym chwilkę posiedzę...


Jak dla mnie brakuje jednej klatki i bedzie idealnie... fajny efekt, choc bardzo ledwo zauwazalny :) Na pierwszy rzut oka wyglada na oczopląs :)

Przemek_Docent napisał/a:
Po zlotowym spotkaniu na pasie lotniska w Modlinie przestałbyś się tego bać


Prawda... slicznie piszczy :)
A wczoraj zalalem do siebie V-Power 98 i musze powiedziec, ze auto piszczy jeszcze lepiej. Na poczatku myslalem, ze to autosugestia i sam sie wkrecam, ale Ania potwierdzila moje przypuszczenia... autko lepiej sie zbiera. A na tej benzynce to zupelnie niechcacy sie piszczy przy ruszaniu ze swiatel :) Chyba nastepnym razem przetestuje V-Power Racing :D Ma ktos jakies roswiadczenia? Kurcze ciut OT :P
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 14:21   V-Powery etc.

Vit0 napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
Ale nie jestem zadowolony - tylne jest nieładne... I trochę skaczą... Może jeszcze nad tym chwilkę posiedzę...
Jak dla mnie brakuje jednej klatki i bedzie idealnie... fajny efekt, choc bardzo ledwo zauwazalny :) Na pierwszy rzut oka wyglada na oczopląs :)
Miało być delikatnie zauważalne :) Muszę chyba wrócić do hi-resa, wyobracać kółka ;) i na końcu zmniejszyć, a nie bawić się na 100-pikselowym obrazku :)
Vit0 napisał/a:
(...) A wczoraj zalalem do siebie V-Power 98 i musze powiedziec, ze auto piszczy jeszcze lepiej. Na poczatku myslalem, ze to autosugestia i sam sie wkrecam, ale Ania potwierdzila moje przypuszczenia... autko lepiej sie zbiera. A na tej benzynce to zupelnie niechcacy sie piszczy przy ruszaniu ze swiatel :) Chyba nastepnym razem przetestuje V-Power Racing :D Ma ktos jakies doswiadczenia? Kurcze ciut OT :P
W mądrym artykule czytałem, że nie ma sensu lać 98 do auta dostosowanego do 95... Z fizyki i chemii wychodzi, że jedzie się gorzej, tylko silnik bardziej miękko chodzi... Ciekawe, że masz takie odczucia... Ja jeździłem tylko na 98, ale po przeczytaniu tego tekstu odpuściłem. Zrobię kilka baków na 95 i potem zaleję 98 i spróbuję być obiektywny :)
Luuubię te testy drogowe :D Codzienne ;)
Ale V-Power Racing to już co innego - dużo dodatków utleniających i lepiej się jedzie :) Ja leję to tylko na specjalne okazje: rok temu - Radom, dwa tygodnie temu - Modlin :)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 14:40   

Przemek_Docent napisał/a:
Ja leję to tylko na specjalne okazje: rok temu - Radom, dwa tygodnie temu - Modlin


Czules roznice?

Bo ja jak startowalem ostatnio spod domu na tej V-Power98 to auto tak zapiszczalo (smrod opon pomijam), ze Ania stwierdzila, ze "nie musialem tak ostro bo bylo duzo czasu" :mrgreen: .
Ruszanie bylo standardowe i na E95 musialbym miec z 1000 obrotow wiecej, zeby reakcja auta byla identyczna. Bylem zaskoczony i od tej pory zwracam uwage na to jak auto rzeczywiscie jedzie.

Wydaje mi sie, ze czytalismy ten sam artykul, dlatego tez sie zastanawiam czy to mozliwe, ze rzeczywiscie auto lepiej jezdzi. Wiem, ze juz nieraz byl temat poruszany i wiekszosc ludzi stwierdzila, ze nie widzi roznicy... no ale ja widze :| Zacytuje Tofika... "czy ja jestem jakis inny?" :)
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 14:44   

Vit0 napisał/a:
Zacytuje Tofika... "czy ja jestem jakis inny?" :)
Nieeee... Jesteś oryginalny ;)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lip 05, 2007 15:04   

Przemek_Docent napisał/a:
Jesteś oryginalny ;)


Dzieki... potrzebowalem jakiegos duchowego wsparcia :D
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 21:39   

Adrian355 napisał/a:
A żeby broń boże co kolwiek wspomnieć o Oplu na tamtym forum to Osta dostawałeś.


niezle forum
to za mojego avatara powinienem zostac zlinczowany na ostatnim zlocie

Corrado tez mi sie podoba na pewno bardziej niz Calibra, jednak najbardziej podoba mi sie Rover 220 turbo
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Vit0 




Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Lip 06, 2007 07:27   

AndrewS napisał/a:
Corrado tez mi sie podoba na pewno bardziej niz Calibra


Calibra jest ladna do pewnego momentu, kiedy nie kupi jej jakis dres i nie zacznie tunningowac w wersji "country tunning". Jak jest ladny egzemplarz delikatnie obnizony i zrobiony delikatnie ze smaczkiem to jest ladne auto. Ale niestety teraz to takiego ze swieczka szukac. A obawiam sie, ze teraz kupic Calibke, ktora nie byla bita, to niezly wyczyn godny podziwu.
_________________
God, root - what's the difference?
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lip 06, 2007 09:11   

AndrewS napisał/a:
Adrian355 napisał/a:
A żeby broń boże co kolwiek wspomnieć o Oplu na tamtym forum to Osta dostawałeś.
niezle forum
to za mojego avatara powinienem zostac zlinczowany na ostatnim zlocie
A Senn i Wiki za samochody :D
AndrewS napisał/a:
Corrado tez mi sie podoba na pewno bardziej niz Calibra, jednak najbardziej podoba mi sie Rover 220 turbo
:mrgreen: :twisted: Czyli Cię nie zniechęciłem? ;)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 10:17   

Przemek_Docent napisał/a:
Czyli Cię nie zniechęciłem?


no starales sie bardzo, ale jakos Ci nie wyszlo :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pią Lip 06, 2007 10:41   

Trzeba przyznać, że choć to "pancerwagen", to Corrado prezentuje sie świetnie i wcale sie nie dziwię, że można sie w tej maszynie zakochać... :mrgreen:
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Lip 07, 2007 01:00   Re: Corrado

Adrian355 napisał/a:
I gdy mnie pierwszy raz przewiózł jak wszedł w szykane przy 140km/h od tąd sie zakochałem

Wystarczyło być na Zlocie i przejechac sie z Docentem Tomcatem :wink: a głównym obiektem zainteresowania stałby sie 220T :D .
Corrado ok pomimo, że VW ale wyłaćznie G60 :D
A co autek z innej stajni ... to mam tylko dwa niezpomniane wspomnienia :D
1) Lancia DELTA HF Integrale odrestaurowana w najdrobniejszych szczegółach :cool:
2) Niedawna przejażdżka (niestety nie za kólkiem ale wysraczylo :wink: ) 560 konnym Bentleyem GT Continental
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink