Forum Klubu ROVERki.pl :: Bemowo - środa 25.07
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Bemowo - środa 25.07
Autor Wiadomość
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:33   

poza lakierem w macie (ciekawe czy jest jeszcze ktoś kto ma rovera w macie...) cała reszta jest całkiem nieosobliwa. Zaskoczyła mnie violla z tym że mam inną kierownicę. Z pilnych spraw musze koniecznie cos zrobić z pasami, zamontowac poduszki i jeszcze kilka innych spraw. Co do propozycji dot alusów - u mnie to nie zda egzaminu. R co tydzień jeździ po lesie, błocie i kamieniach. W mieście w zasadzie tylko do pracy mojej lub P i do domku. Dwa razy do roku trasa na drugi koniec Polski.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:45   

Brt napisał/a:
Uuuuu Docent oglądaleś go dokladniej?? Hmmmm może się coś z mocowaniem skrzyni zrobiło, dziwne :???: Ale poza tym jeździ normalnie?? Moze jednak warto pomysleć o podniesieniu przodu odrobinę :roll:
Gdybym miał trochę dodatkowych środków, to bym podniósł 2 cm z przodu. Na razie nic z tego. :(
Też się zastanawiam, czy np. nie wyrwałem poduszki od skrzyni (jeśli takową mam)...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:47   

Panna_Migotka napisał/a:
Zaskoczyła mnie violla z tym że mam inną kierownicę.

To nie chodzi oto, ze inna tylko nowa, niepokancerowana i masz naklejone kolorowe logo.
Tak poza tym, kierownica jest taka sama ;)

Dlaczego mialas stracic zaufanie do swojego R?
Ja Ci radze, zebys pojechala do SKP za TVNem i sprawdzila swoje zawieszenie.
Calkowity koszt takiego sprawdzenia (lacznie z hamulcami, amorkami, recznym itp.) to 90 zl. Panowie sa bardzo skrupulatni i na pewno wszystko dokladnie sprawdza.

Dodatkowo, za 40 zl mozesz ustawic sobie ponownie zbieznosc, tak zeby kierownica stala prosto. Pod warunkiem oczywiscie, ze te elementy zawieszenia beda w porzadku.

Z tego co namacalem, to amorki masz chyba sprawne.
No i ham. reczny musisz podciagnac, bo jest na srubce rozkrecony na min.

Pozdrawiam,

Ps.
To juz mnie lubisz :( ?
Niedosc ze roverka Ci chcialem rozbic, to jeszcze uwazasz ze nagadalem na niego glupot.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:58   

Marek: fotki jakieś będą dostępne?

Pozdrawiam
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:02   

a dlaczego miałabym Ciebie nie lubić?
to nie chodzi o Ciebie tylko o niego...mam taką pracę, że czesto widzę wypadki, kraksy, ludzi którzy im ulegli przed chwila, jeszcze żyją i trzeba ich reanimować albo już nie. Dlatego mam duży respekt do własnych umiejętności a także do prędkości ( co nie znaczy że nie jeżdże szybciej niż 70). Bezpieczeństwo jazdy jest dla mnie ważne, ważniejsze niż alufelgi i kolor lakieru. Takie skrzywienie zawodowe...

nie mam powodu zeby sie obrażać, wręcz przeciwnie - nie mam nikogo takiego kto ma wieksze pojecie o tych samochodach i moze mi cos szczerze doradzić. gdyby nie Wy to pewnie kupiłabym używaną pompe wspomagania za 900...

po jutrze jadę do SKP zbadać zawieszenie i całą płytę. Ponieważ mam kartę stałego klienta zrobią mi to za 50 PLN. wolę nie myślec czego się dowiem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink