Forum Klubu ROVERki.pl :: Bemowo - środa 25.07
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Bemowo - środa 25.07
Autor Wiadomość
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:19   Bemowo - środa 25.07

Więc jak w temacie szykuje się spocik na Bemowie. Godzina proponowana to standardowo 20.00 miejsce pod pizzerią Da Grasso. Będzie do odbioru zamówiony przez niektóre osoby MTF94 ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:24   

nie wiem gdzie ta pizzeria, ale jak ktos zobaczy R200 w wojskowej barwie to prosze o sygnały. Świetlne, dymne bądź dźwiękowe... :razz:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:55   

Panna_Migotka napisał/a:
w wojskowej barwie


Chodzi o Rovera 200 BRG? :-)
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Pon Lip 23, 2007 11:03   

nie... chodzi o rovera 200 by Panna Migotka... :mrgreen: original colour którego nie kupisz w żadnym sklepie ... :lol: a tak w ogóle to czy na tym spotkanu pojawi sie kolega tomateam, bo musze z nim przedyskutowac pewna kwestię... napisał na stronce ze sprzedał 214si bo w bagazniku sie mesci tylko wózek dziecięcy... :evil: jesli 214 ma taki sam bagażnik jak mój, to jak to tylko wózek... tam się miesci 90 kilogramów dzikiej świni plus sztucer w plastikowym pudle- pokrowcu, a jak sie rozłoży kanapy to wchodzi nawet rower Ukraina :roll:
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Lip 23, 2007 11:06   

Panna_Migotka napisał/a:
a tak w ogóle to czy na tym spotkanu pojawi sie kolega tomateam

no mam nadzieję, że Tomi też się zjawi ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 23:23   

No wiec juz po spocie ;)
Bylo sporo osob... nie dotarl tylko Michalep, ktory walczyl z szyba w swoim R ;)

Jak zawsze atmosfera rewelacyjna.

Lista obecnosci ktora zapamietalem to:

Iinvit, Migotka, Violla, Docent, Szymon, Brt, Tomi, Kruchy, Kruszon, MaReK, Bicos, Mariusz, Tempest :)

Kazde swoim Roverkiem, takze Mariusz byl swoim R Omega :)

Przepraszam Migotke za chwile strachu, kiedy nie wyrzucilem biegu na luz i odpalilem silnik. Cud, ze te slupki staly tak daleko :) Obiecuje, ze juz wiecej nie dotkne sie do Twojego R ;)

Ps. Auto wyglada b. ladnie. Popracuj nad jego kondycja techniczna i bedzie okej.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Lip 25, 2007 23:28   

wykąpana, w pidżamce... w moro :mrgreen: pozdrawiam, fajnie było was poznać i dowiedziec się n.t kondycji... no. może to było mniej fajne, ale badzo pożyteczne :wink:

przepraszam kol. WF... że poleciałam przodem, ale obowiązki domowe wzywały :wink:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 23:48   

Mowilas cos na spocie Migotko, ze siedzisz w radiowozie? Mozesz rozwinac swoja mysl ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sro Lip 25, 2007 23:52   

MaReK napisał/a:
Cud, ze te slupki staly tak daleko :)


Taaaa, Ja z Kruszonem stalismy blizej niz slupki ;)
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 07:17   

Cytat:
Mowilas cos na spocie Migotko, ze siedzisz w radiowozie? Mozesz rozwinac swoja mysl ?

nie mogę.. i tak już wiesz jak ukraść mój samochód :roll: sama ci to napisałam :roll:

mam doła.... przez was się boję teraz wsiąść do własnego samochodu... a na wisłostradzie 100 i i się pikawa włączyła że koła w inną a ja z nadwoziem w inną jedziemy stronę.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 26, 2007 08:23   

No nie, MaReK, wiem ze szybko uciekłem, ale ja też tam byłem. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 08:48   

A cały czas mu kogoś brakowało podczas liczenia osób tylko nie wiedział kogo :)
Panna_Migotka, daje radę Twoja maszyna ;) Marek se wymyslił jakieś bujanie ;) więc jeździć jeździć a w chwili wolnego czasu poprawić "dziobek" i dalej jeździć ;)
Ogólnie dzięki Wszystkim za spota :) Docent mam nadzieje, że zdązyłeś swoim "ustrojstwem" :mrgreen: na 22 do domu ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:00   

Dziękuję Wszystkim za przemiłe, choć krótkie, spotkanie :)
Panna_Migotka - super kolorek! :)
Brt napisał/a:
(...) Docent mam nadzieje, że zdązyłeś swoim "ustrojstwem" :mrgreen: na 22 do domu ;)
Hehe... Na 22.10, bo mocno przyziemiłem w czasie ściganka na Trasie Ł :-( i musiałem się przyjrzeć podwoziu na poboczu...
Od tego momentu sprzęgło bierze bardzo nisko... Co to może być? :-(
Za niskie troszeczkę to auto...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
Ostatnio zmieniony przez Przemek_Docent Czw Lip 26, 2007 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:29   

maciej napisał/a:
No nie, MaReK, wiem ze szybko uciekłem, ale ja też tam byłem. ;)

przepraszam, ale z tego wszystkiego nie moglem sie doliczyc wszystkich.
Caly czas przezywalem zabi skok Migotki samochodem.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:36   

dobra, może jest zielony jak chełm wojskowy ale wypraszam sobie jakies żaby czy inne ropuchy :!: nic się nie stało... tzn nie wiem jak drzwi roverka który stał obok, ale u mie wszystko w porządku... a tak w ogóle jak widać może on jest porozwalany, gruchot i tylko frajer mógł go kupić ale kocha tylko mnie i z wzajemnością... nawytykałes mu usterek to Ci narobił stresu :mrgreen:

juz pisałam że to nie jest zwyczajny samochód :roll:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:42   

Panna_Migotka napisał/a:
nie mogę.. i tak już wiesz jak ukraść mój samochód :roll: sama ci to napisałam :roll:

Pytam, bo Violla ma pamiec do twarzy i wydaje sie jej ze kiedys podobna do Ciebie osobka chciala nam pomoc znalezc trase (wspolnie ze swoim partnerem policjantem w radiowozie wlasnie) w rejonach ul. Gwarkow :)

Panna_Migotka napisał/a:
mam doła.... przez was się boję teraz wsiąść do własnego samochodu... a na wisłostradzie 100 i i się pikawa włączyła że koła w inną a ja z nadwoziem w inną jedziemy stronę.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Oszalalas?!
Jakiego dola. Masz bardzo dobry samochod. W srodku jest wypieszczony. Moze ma alarm nieoryginalny i pilot ale to wszystko mozna zrobic z biegiem czasu... Najwazniejsze, ze jezdzi i to calkiem niezle sie zbiera ;)
To ze sie bujal, to byc moze jak stwierdzil Tomi efekt duzego profilu gumy.
Nie doluj sie... mnie sie osobiscie kolor Twojego samochodu podoba, bo jest oryginalny!!!
Z przodem jest lekki nielad, ale najpierw zrob najwazniejsze rzeczy mechaniczne.
Twoj Roverek przeszedl juz chrzest wiec od teraz musisz przyjezdzac co tydzien :)
Wspomnialas cos o jakiejs znajomej i sasiadach - ich tez zwerbuj :)

Wiec nie martw sie i z usmiechem mknij swoim khakim R :)
Bo Cie aresztujemy :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:08   

MaReK napisał/a:
Przepraszam Migotke za chwile strachu, kiedy nie wyrzucilem biegu na luz i odpalilem silnik. Cud, ze te slupki staly tak daleko :) Obiecuje, ze juz wiecej nie dotkne sie do Twojego R ;)


Migotke to i owszem, ale nóg mnie i Kruchemu mało nie połamałeś. Łobuzie! ;)

Kruchy: rozjedziemy go w niedziele :)

Co do samego spotu to było naprawdę super i miło gdyby taka frekwencja dopisywała częściej. Zobaczymy w niedzielę... Może jakiś objazd miasta się zorganizuje... przy takiej ilości R jak wczoraj robiłoby wrażenie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:08   

Uuuuu Docent oglądaleś go dokladniej?? Hmmmm może się coś z mocowaniem skrzyni zrobiło, dziwne :???: Ale poza tym jeździ normalnie?? Moze jednak warto pomysleć o podniesieniu przodu odrobinę :roll:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:13   

rzeczywiście, mam partnera policjanta tyle że jeżdżę radiowozem SM a nie policji albo nieoznakowanym. Roverzystów raczej bym zapamiętała... :wink:

wcale nie jest wypieszczony w środku a co najwyżej wysprzątany bo od soboty nie zdazyłam nabałaganić.
Generalnie to moj dół wynika najbardziej z tego że troszku straciłam do niego zaufanie. Kwestie estetyczne mają dla mnie nieco mniejsze znaczenie.
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Czw Lip 26, 2007 11:13   

Panna_Migotka napisał/a:
tzn nie wiem jak drzwi roverka który stał obok, ale u mie wszystko w porządku...


Nic się nie stało. Drzwi całe.

Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lip 26, 2007 11:18 am ]
Panna_Migotka napisał/a:
Generalnie to moj dół wynika najbardziej z tego że troszku straciłam do niego zaufanie. Kwestie estetyczne mają dla mnie nieco mniejsze znaczenie.


Eee. Zawsze można ponarzekać. A że twój R jest osobliwy i wyjątkowy to dlatego dokładniej każdy się mu przyglądał. Jakby nasze tak dokładnie obejrzeć jak ogladaliśmy twojego to napewno też by się coś znalazło. :D

Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink