Forum Klubu ROVERki.pl :: wydzielony, skladka klubowa, klubowicze, sympatycy, oplaty z
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
wydzielony, skladka klubowa, klubowicze, sympatycy, oplaty z
Autor Wiadomość
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 17:07   

Viniu, w Twoim przypadku to chyba niema sensu się zapisywać na ten zlocik bo admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego iczy chcesz czy nie zostaniesz klubowiczem no ... a może jednak chcesz? :mrgreen:
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 17:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 09:48   

tolik napisał/a:
w Twoim przypadku to chyba niema sensu się zapisywać na ten zlocik bo admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego

Jak ja lubię to polskie, cwaniackie podejście... bleee...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Irek 



Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 201
Skąd: polska



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 09:55   

maciej napisał/a:
tolik napisał/a:
w Twoim przypadku to chyba niema sensu się zapisywać na ten zlocik bo admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego

Jak ja lubię to polskie, cwaniackie podejście... bleee...


tia...
od przyszlego zlotu warto zastrzec sobie mozliwosc odrzucania zgloszen... ;)

pozdr
irek
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:12   

Irek napisał/a:
od przyszlego zlotu warto zastrzec sobie mozliwosc odrzucania zgloszen...
Hmm.. nie bardzo zorozumiałem, ale chyba nie będzie problemem jeśli przyjadę tylko na jeden dzień??

Kwestia opłaty za zlot jest dla mnie jasna i oczywista... Chociaż nie bardzo...
tolik napisał/a:
60 zł wpisowego iczy chcesz czy nie zostaniesz klubowiczem

Czy wpłacenie wpisowego za zlot równa się przyjęciu w poczet klubowiczów??
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:20   

Viniu napisał/a:
Czy wpłacenie wpisowego za zlot równa się przyjęciu w poczet klubowiczów??

To pytanie do Zarządu, ale zwykle tak było, że jeśli na Zlocie wpłacając opłatę zlotową ktoś zadeklarował, że chce zostać klubowiczem, to tak się działo.
Są też sympatycy, którzy pojawiają się na zlotach ogólnopolskich, płacą opłatę zlotową i deklarują, że nadal chcą być symaptykami (tak, są tacy!). :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:27   

maciej napisał/a:
To pytanie do Zarządu, ale zwykle tak było, że jeśli na Zlocie wpłacając opłatę zlotową ktoś zadeklarował, że chce zostać klubowiczem, to tak się działo.
To świetnie się składa, bo nosiłem się z zamiarem wstąpienia do klubu od dłuższego czasu, a teraz okazja ku temu nadarza się najlepsza :) Czy to równiez oznacza, że na zlocie będę mógł odebrać legitymację klubową i emblemat klubowicza??
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:33   

Emblemat i nalepki tak. Na legitymację niestety trzeba poczekać, bo ona jest "robiona" a nie "wypisywana" ;) i od ręki nie da sie jej wykonać ;) Chyba, że wpłacisz kase już teraz, to na Zlocie całkiem możliwe (Maciej musiałby to potwierdzic), że już ją bedziesz mógł odebrać. ;) No i wtedy odpada opłata Zlotowa ofkors.
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:33   

Viniu napisał/a:
Czy to równiez oznacza, że na zlocie będę mógł odebrać legitymację klubową i emblemat klubowicza??

Znaczki klubowe tak, natomiast produkcja legitymacji trwa - musi się zebrać partia 10 legitymacji i od tego momentu to trwa jakieś 2 tygodnie.
Dziś właśnie zamówiłem kolejną partię, jest jeszcze szansa dołączenia, ale to trzebaby dziś wpłacić. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:43   

Irek napisał/a:
od przyszlego zlotu warto zastrzec sobie mozliwosc odrzucania zgloszen


Szczerze mówiąc, jeżeli chcemy być sprawiedliwi, to trzeba byłoby tak robić. Dodatkowo nie przyjmować tych, którzy przyjeżdżają tylko na jeden dzień, nie wpłacają nic, a korzystają z tych samych atrakcji, co pozostali.

Viniu napisał/a:
Kwestia opłaty za zlot jest dla mnie jasna i oczywista


Ja w Ciebie i Twoje podejście nawet nie wątpiłem :-)

Viniu napisał/a:
Czy wpłacenie wpisowego za zlot równa się przyjęciu w poczet klubowiczów??


Tak, jeżeli się na to zgodzisz :-)
 
 
 
Irek 



Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 201
Skąd: polska



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:26   

Viniu napisał/a:
Irek napisał/a:
od przyszlego zlotu warto zastrzec sobie mozliwosc odrzucania zgloszen...
Hmm.. nie bardzo zorozumiałem, ale chyba nie będzie problemem jeśli przyjadę tylko na jeden dzień??


nie do Ciebie pilem Viniu :)

pilem do podejscia "Kolegi Dobra Rada" ;)

do zobaczyska

irek
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 18:48   

Cytat:
Jak ja lubię to polskie, cwaniackie podejście... bleee...
_________________


...tylko po której stronie jest to cwaniackie podejście?

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 7:06 pm ]
emes napisał/a:
Ja w Ciebie i Twoje podejście nawet nie wątpiłem


...natomiast w podejście Prezesa mam duże zastrzeżenie.Co prawda nie jestem klubowiczem, ale obiecał mi w innym temacie nabycie koszulki.Jednak jak do tej pory ani be...ani me... ani kukuryku - jak mawiał jeden Pan Prezydent.

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 7:27 pm ]
maciej napisał/a:
Są też sympatycy, którzy pojawiają się na zlotach ogólnopolskich, płacą opłatę zlotową i deklarują, że nadal chcą być symaptykami (tak, są tacy!).


jeżeli sa tacy, to zadaj sobie pytanie - DLACZEGO? i wnikliwie zastanów się nad odpowiedzią.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 19:50   

tolik napisał/a:
..natomiast w podejście Prezesa mam duże zastrzeżenie.Co prawda nie jestem klubowiczem, ale obiecał mi w innym temacie nabycie koszulki.Jednak jak do tej pory ani be...ani me... ani kukuryku - jak mawiał jeden Pan Prezydent.

Ty masz jakiś problem chyba, że czepiasz się ostatnio wszystkich i wszystkiego :P . Mniejsza o to, jaką chcesz tą koszulkę? Napisałeś mu jaki chcesz rozmiar, na jaki adres wysłać? Wysłałeś kasę na koszulkę?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 20:12   

tolik napisał/a:
natomiast w podejście Prezesa mam duże zastrzeżenie


Sprawa koszulek nie jest chyba najważniejsza, jeżeli chodzi o sprawy klubowe :-) Ale zastrzeżenie przyjąłem. Jutro wyjeżdżam na urlop, więc miałem trochę na głowie i szczerze się przyznaję, że zapomniałem, ale przecież masz takie sprytne narzędzia jak chociażby PM, trzeba było mi wysłać przypomnienie :-) Szczegóły dotyczące koszulek wysłałem Ci na PM.
 
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 21:13   

Cytat:
Napisałeś mu jaki chcesz rozmiar, na jaki adres wysłać? Wysłałeś kasę na koszulkę?
_________________
a tak...napisałem nikogo sie nie czepiam , a napewno nie Ciebie
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 09:19   

tolik napisał/a:
...tylko po której stronie jest to cwaniackie podejście?

No właśnie po Twojej - proponujesz, żeby przyjechać na Zlot i wkręcić się tak, żeby nie zapłacić wpisowego.
To właśnie nazywam polskim, cwaniackim podejściem i dlatego często wstydzę się będąc zagranicą i widząc rodaków kombinujących jak tu za coś nie zapłacić, żeby było taniej.

A co do Twojego pytania, to napisz proszę, JASNO co miałeś na myśli pisząc "tylko po której stronie", bo osobiści zrozumiałem, że sugerujesz jakieś nieprawidłowości w działaniu klubu lub prywatę, tylko nie masz ODWAGI napisać tego wprost.
Jeśli się mylę, to bardzo przepraszam, ale proszę, napisz to jasno, wtedy, jako były skarbnik i obecnie członek komisji rewizyjnej będę mógł się do tego ustosunkować.

[ Dodano: Pią Wrz 07, 2007 9:24 am ]
tolik napisał/a:
jeżeli sa tacy, to zadaj sobie pytanie - DLACZEGO? i wnikliwie zastanów się nad odpowiedzią.

Znów coś sugerujesz, a nie piszesz wprost co masz do zarzucenia, bo wygląda mi to na ukryty zarzut w stronę klubu.
Co do odpowiedzi na pytanie "dlaczego", to z tego co wiem są dwa powody:
1. Są ludzie, którzy nie lubią formalnego zrzeszania się i wolą nie wstępować do takich klubów, co nie przeszkadza im dobrze się z nami bawić, nawet płacąc większą opłatę zlotową niż kosztowałaby ich składka członkowska.
2. Nie interesują ich bezpośrednie profity z bycia klubowiczem i w ten sposób zasilają klubową kasę, bo podoba im się działalność Klubu.

Proszę, napisz jaka jest Twoja opinia.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 21:30   

maciej napisał/a:
często wstydzę się będąc zagranicą i widząc rodaków kombinujących jak tu za coś nie zapłacić, żeby było taniej.


...też bywałem wielokrotnie za granicą , ale raczej współczułem i starałem się pomóc rodakom których nie na wiele było stać a ciekawi świata i ludzi jednak podróżowali.Chyba nie muszę mówić jak duże są różnice w możliwościach finansowych polaków a innych nacji narodowych.W przeszłości te róznice były znacznie większe.

Natomiast co do zlotów to jeżeli ktoś może przyjechać na kilka godzin nie powinien być obciązany żadną opłatą zlotową.Ale być może jestem odosobniony w swoim zdaniu.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 23:13   

W/g mnie klubowicz nie musi :) A nieklubowicz... hmm dlaczego nie? Chyba ze jako wolny strzelec - popatrzec ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 12:37   

MaReK napisał/a:
ako wolny strzelec - popatrzec
_________________


za 60 PLN? - chyba że w programie jest ciekawy streaptease :shock:
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 17:26   

Ale ze Ty sie bedziesz rozbieral niby;) ?
Za friko wolny strzelec moze sobie popatrzec, a za 60 zl uczestniczyc w imprezach.

To jak z koncertami. Mozesz stac obok sceny i popatrzec na wykonawcow albo stac za ogrodzeniem i sluchac tylko :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
henryk 



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 625
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 18:09   

Oprócz dwóch powodów, które wymienił maciej, z jego słów pozwolę sobie skompilować możliwy następny powód:
3. "Są ludzie, którzy nie lubią formalnego zrzeszania się i wolą nie wstępować do (...) klubów, (...) nie interesują ich bezpośrednie profity z bycia klubowiczem ale wstępując (...) zasilają klubową kasę, bo podoba im się działalność Klubu." (przypisy moje)
Jedna uwaga tylko, szczególnie w kontekście powyższej dyskusji,
emes napisał/a:
Sprawa koszulek nie jest chyba najważniejsza
- zgadza się, ale kto je nosi to już tak nie do końca wszystko jedno (chyba...).
_________________
Pozdrawiam, Henryk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink