Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZR Tempesta a PHJOWI
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZR Tempesta a PHJOWI
Autor Wiadomość
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 08:57   

moim zdaniem sytuacja jest wyjasniona :wink: jak juz kiedys pisalem w kazdym aucie uzywanym bedzie cos do zrobienia, w moim takze wymienialem cala polos z przegubem, poniewaz byla peknieta oslona i piasek zrobil swoje, nowa czesc kosztuje okolo 700 dobrej firmy, kupilem ozywke od anglika za 200 zl i chodzi pieknie... jedyne co moge zarzucic sprzedajacemu moje auto to ze nie poinformowal mnie o peknietym halogenie ktorego nie bylo widac na zdjeciach oraz malych obtarciach na przednim zderzaku (zapewnial ze wszystko jest igla) ... maly zal pozostal jeszcze po wreczeniu mi ubezpieczenia na AR 156 a nie na rover 600 przez co mialem bardzo niemila przygode 130 km od mojego miasta, oraz polecenie czyszczenia skory gabla z mydlem... przez co mialem male pekniecie na siedzisku kierowcy... Podsumowujac nalezy sie respekt za podjecie dyskusji i nie owijanie kota ogonem,lub uniknieciem odpowiedzialnosci :wink:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 19, 2007 08:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:04   

Micen napisał/a:
Jesli ktos chce pewne auto to zapraszam do salonu.

Do ktorego? I tu tez nie bylbym taki pewien "nowosci" tego auta - patrz salon forda ;)

Micen napisał/a:
Sprowadzam wszystkie auta dla swoje, kaze wypadkowe i doskonale wiem o niepsodziankach.

Ty sprowadzac dla swoja te auta i wiedziec o niepsodziankach , ale nie wszyscy sa takimi szczesciarzami :)

Micen napisał/a:
I przyznaje - mialem koncowke podluznicy krzywa to pomalowalem cala komore silnika (dla niektorych oznacza to od razu wstawienie cwiartki). Lakierowalem rowniez tylnik zderzak - poprawilem oba blotniki.

Dla niektorych to moze oznaczac, ze jeszcze byl bity, niezle walony, dachowal 3 razy, itp.

Micen napisał/a:
Jesli mi ktos powie ze mialem malowac tylko element bez cieniowania - to nie mamy o czym rozmawiac.

Najwazniejsze zeby bylo solidnie zrobione i nie rzucalo sie w oczy.

Micen napisał/a:
A JOWI - super gosc, zawsze pomocny -oba ZT pomogl mi doprowadzic do stanu igly i na pewno nie oszuka nikogo aby zarobic jakis nedzny grosz

Ciesze sie, ze ta dyskusja sie rozwinela, bo dzieki niej poznalem kolejna dobra opinie o firmie PHJowi, a przed jej zaczeciem niestety znalem najwiecej tych zlych.

pawciu87 napisał/a:
Podsumowujac nalezy sie respekt za podjecie dyskusji i nie owijanie kota ogonem,lub uniknieciem odpowiedzialnosci

Tez jestem tego zdania ;)
Uwazam, ze JOWI nawet gdyby był w 100% winien tej sytuacji to i tak powinien podjac temat dbajac o nadszarpniete dobre imie firmy.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jak MaReK z PHJowi na gg rozmawial ;)
MaReK Offtopic 54 Czw Kwi 14, 2011 15:17
yushi
Brak nowych postów PHJOWI - historia prawdziwa. nie polecam go.
xROnx Offtopic 27 Sob Sty 26, 2013 17:09
marcinZG
Brak nowych postów Znowu o Golfach, TDI i aucie Tempesta ;-)
donmulanka Offtopic 62 Nie Lut 17, 2008 08:42
piter34
Brak nowych postów Byłe autko Tempesta ( Zr) ;) Niezła rzeźba :)
Raptile Offtopic 13 Pon Gru 27, 2010 13:25
maniaq



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink