Forum Klubu ROVERki.pl :: ja sie chyba poddaje...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ja sie chyba poddaje...
Autor Wiadomość
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:18   

no właśnie. kurcze. tomi mi przysłał schemat chłodzenia bez chłodnicy i juz nie jestem taka dobra.... tak czy siak - fotki tak jak napisał Brt - bedę Ci bardzo wdzięczna.. niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi i w roverkach :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:40   

Jak tata wróci to zrobię od góry i dokładniutkie :mrgreen: NO dobra wejdę pod samochód :razz:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
Ostatnio zmieniony przez Adrian355 Sro Paź 24, 2007 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:42   

Nie brakuje tam plynu w zbiorniczku wyrownawczym ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:46   

Już uzupełniony :razz:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 14:58   

no to pokazuję...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:05   

Mozesz probowac podejsc do wulkanizatora z ta rura i zobaczyc czy jest wstanie w jakis sposob (nadlewajac, albo cos) zrobic wytrzymala late na tej dziurze.
Michaelp mial podobna akcje i niestety zakonczylo sie to kupieniem weza w czesciach zamiennych.

Zielonka albo Ciechanow.

Dlaczego uwazasz, ze chlodnica jest zepsuta? W koncu to tylko ten waz gumowy sie przetarl. Pewnie maska za nisko siedzi bo odboje do zera skrecone.

[ Dodano: 24 Październik 07, 15:08 ]
W SDi tez jest taka rura tylko ze pod ta gruba od Intercoolera
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:09   

nie uwazam że chłodnica jest popsuta, tylko jak ktoś ją zamontował że tak się stało ?? :evil:

marek - nie wiem co to odboje- i to nie mój samochód na focie tylko Adriana taty- masz napisane - klasyczna ciemna blondynka. :oops:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:14   

Pisze o Twoim ;)
Nie o Adriana. Wczesniej jak zrozumialem, jakies elementy ostre maski pokancerowaly przewod. Dlaczego? Bo pewnie maska za gleboko wpada. Chlodnicy raczej nie da sie zamontowac zle... bo inaczej nie bedzie pasowac :)

Napisz co jeszcze boli Twoje R:

1. Gumowy wąż
2. Zderzak (zle umocowany)
3.
4.
5.

uzpelnil liste ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:23   

alez bardzo proszę- zrób sobie kawę bo sie zejdzie:
- wspomaganie - rozwin te usterke? Nie ma bo? Pasek sie zesral, pompa dziala?- działa... tak działa że przy 2km/h jest taki sam luz jak przy 102.

-felgi - krzywe? - serwis zaufany - np. Sikora na ul. Bartyckiej/Polskiej - nowe nie krzywe, juz raz prostowałam

- opony (założone wewnetrzna strona do zewnątrz) - j.w - i tak musze wymienić, teraz to juz se sama dopilnuje kolegów...

-brak poduszek - fizyczny, czy w/g czujnikow? - a skąd ja mam wiedziec czy fizyczny,na moje oko maskownica poduszek jest przylepiona na super gluta a w srodku nic nie ma.A czujniki to ja mam jakies ? bo nic mnie nie swieci.

-ciagle psujace się swiatła - zarowki? czy cos innego? Moze zle zamocowane i lataja jak glupie i zarowki nie daja rady - do zrobienia pod domem ;) - to da sie je bardziej polepic?

-źle spasowana maska - maska? wzgledem czego? zderzaka? moze to zderzak i pas przedni zle spasowane wzgledem maski? - do zrobienia pod domem ;)
- tak... mam gdzies taki młotek.. dam se rade..
-gołe kable - jak to gole? Bez izolacji wierzchniej, peszla? - no właśnie tak. gołe, golutkie a tu i ówdzie miedź wystaje.

-brak klaksonu - bezpiecznik? syrena, przewod? - do zrobienia/sprawdzenia pod domem
ja nawet nie wiem gdzie mam klakson a ty i o bezpiecznikach... :roll:

-zardzewiałe klemy(to akurat sama sobie wyczyszcze) - pod domem-właśnie

-kierownica od innego r - trudno. wazne ze sie da krecic ta ... jak jedziesz prosto to wg niej skręcasz w prawo.

-połamany kokpit od spodu - co w/g Ciebie jest kokpitem? :) Spod deski rozdzielczej, czy co? to plastikowe szare ze schowkami o rozmiarze "na paczke prezerwatyw"

-ustawicznie zaparowany srodek - masz klime? sprawdzalas filtry? moze zle ustawiasz nawiewy, a moze masz duuzooo wilgoci w srodku - do sprawdzenia/zrobienia pod domem- nie wiem kto pyta,ale marek wie że nie mam klimy. Wilgoci nie mam, nawiew jest w porzo. obieg zawsze otwarty.

-źle spasowana szyba od kierowcy- jak jest mróz i uszczelka się zbiega to się nie domyka bez dopchnięcia - do wymiany guma lub do "silikonowania preparatem" do zrobienia pod domem ;) - a mnie sie zdaje ze guma jest gdzie indziej a szyba żyje swoim własnym zyciem...

-wtryski do regulacji - do zrobienia u speca od diesli, albo u Mariusza (chyba) ;)
mnie tam ten smród nie przeszkadza... ale żre tez olej troche - zapomniałam dodać...

-zamki do wymiany - po co? Zamki, czy bebenki? - u Mariusza, albo kumatego blacharza ;D
- bo z samym centralnym jest kiepsko jak się czujniki popsuja albo bateria wysiądzie w pilocie.

-gdzie jest moje oświetlenie bagaznika? - bezpiecznik, zarowka, przewody... - do sprawdzenia/zrobienia pod domem - to nie żarówki tylko przewody jak juz - nie umiem.

-jak odkurzyć tapicerke pomiędzy szyna fotela a ham.ręcznym? - odkurzaczem na myjni, badz domowy z odpowiednia sawka. - nie idzie.

-jak naprawić pas tylny po stronie kierowcy bo się nie wyciąga. - oczyscic, a potem mechanizm nasmarowac np. miedziowym smarem. - u mnie pomoglo - a u mnie nie

-brak spryskiwacza tylnej szyby - spryskiwacz jest, ale nie pryska - wezyk w klapie - do zrobienia pod domem- gdzie ten wężyk

to narazie tyle z rzeczy pilnych, reszta to kosmetyczne pierdoły.

Da sie. Najdrozej wyjda oponki z felgami (jesli prostowanie wejdzie w gre) ;)

Pozdro,
Ostatnio zmieniony przez MaReK Sro Paź 24, 2007 15:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:33   

To mi wygląda na jakiś weekend u Tomiego pod blokiem z dużą ilością browaru... ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:36   

!@!$#! Zmodyfikowalem niechacy posta migotki ;/

Wiec to co po myslniku to moje ;)
Przepraszam :(
:oops:

[ Dodano: 24 Październik 07, 15:37 ]
I dolaczam sie do postu Macieja - u Tomiego ;)
Albo w jakims garazyku zaprzyjaznionym co by po nerkach nie pii...galo ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:48   

no... odpowiedziałam.. :D co by nie nabijac postów :lol:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 17:22   

Panna_Migotka napisał/a:
- wspomaganie - rozwin te usterke? Nie ma bo? Pasek sie zesral, pompa dziala?- działa... tak działa że przy 2km/h jest taki sam luz jak przy 102.

To moze miec zwiazek z maglownica? Niech sie wypowiedzą eksperci ;)
Panna_Migotka napisał/a:
-felgi - krzywe? - serwis zaufany - np. Sikora na ul. Bartyckiej/Polskiej - nowe nie krzywe, juz raz prostowałam

Zatem ten temat odpada.
Panna_Migotka napisał/a:
- opony (założone wewnetrzna strona do zewnątrz) - j.w - i tak musze wymienić, teraz to juz se sama dopilnuje kolegów...

Lepiej zmien warsztat bo to jakies amatory.
Panna_Migotka napisał/a:
-brak klaksonu - bezpiecznik? syrena, przewod? - do zrobienia/sprawdzenia pod domem
ja nawet nie wiem gdzie mam klakson a ty i o bezpiecznikach... :roll:

Nie mowie ze sama masz to robic, trzeba sie zgadac i pomoc kolezance z wawy ;)
Jednak wszystko trzeba robic za dnia. Bo nocne spotkania sa dobre na paluszki i sok ;)
Panna_Migotka napisał/a:
-kierownica od innego r - trudno. wazne ze sie da krecic ta ... jak jedziesz prosto to wg niej skręcasz w prawo.

To kwestia zbieznosci, ew. ktos zle ta kierownice zalozyl. Do zrobienia.
Panna_Migotka napisał/a:
-brak poduszek - fizyczny, czy w/g czujnikow? - a skąd ja mam wiedziec czy fizyczny,na moje oko maskownica poduszek jest przylepiona na super gluta a w srodku nic nie ma.A czujniki to ja mam jakies ? bo nic mnie nie swieci.

Powinnas miec, a czy nic nie swieci to sprawdzic dlaczego. Pod domem ;)
Panna_Migotka napisał/a:
-połamany kokpit od spodu - co w/g Ciebie jest kokpitem? :) Spod deski rozdzielczej, czy co? to plastikowe szare ze schowkami o rozmiarze "na paczke prezerwatyw"

Na kasety! To drobiazgi - da sie wymienic za grosze. Ale bez tego da sie zyc.
Panna_Migotka napisał/a:
-ustawicznie zaparowany srodek - masz klime? sprawdzalas filtry? moze zle ustawiasz nawiewy, a moze masz duuzooo wilgoci w srodku - do sprawdzenia/zrobienia pod domem- nie wiem kto pyta,ale marek wie że nie mam klimy. Wilgoci nie mam, nawiew jest w porzo. obieg zawsze otwarty.

Zle ustawiony. Ja tez tak myslalem, dopoki mi Brt nie wyjasnil jak ma ten nawiew byc zeby nie parowal bardzo ;)
Panna_Migotka napisał/a:
-źle spasowana szyba od kierowcy- jak jest mróz i uszczelka się zbiega to się nie domyka bez dopchnięcia - do wymiany guma lub do "silikonowania preparatem" do zrobienia pod domem ;) - a mnie sie zdaje ze guma jest gdzie indziej a szyba żyje swoim własnym zyciem...

W takim razie prowadnice, badz mechanizm... do sprawdzenia - pod domem ;P
Panna_Migotka napisał/a:

-wtryski do regulacji - do zrobienia u speca od diesli, albo u Mariusza (chyba) ;)
mnie tam ten smród nie przeszkadza... ale żre tez olej troche - zapomniałam dodać...

Mariusz !
Panna_Migotka napisał/a:
zamki do wymiany - po co? Zamki, czy bebenki? - u Mariusza, albo kumatego blacharza ;D
- bo z samym centralnym jest kiepsko jak się czujniki popsuja albo bateria wysiądzie w pilocie.

I tak ci to nic nie da - nie masz immo, wiec mozesz go otworzyc nawet srubokretem ;P
Panna_Migotka napisał/a:
-gdzie jest moje oświetlenie bagaznika? - bezpiecznik, zarowka, przewody... - do sprawdzenia/zrobienia pod domem - to nie żarówki tylko przewody jak juz - nie umiem.

Drobiazg ;) DO zrobienia za widoku pod domem ;D
Panna_Migotka napisał/a:
-jak odkurzyć tapicerke pomiędzy szyna fotela a ham.ręcznym? - odkurzaczem na myjni, badz domowy z odpowiednia sawka. - nie idzie.

Oddac na myjnie za 30 zl zrobia ;)
Panna_Migotka napisał/a:
-jak naprawić pas tylny po stronie kierowcy bo się nie wyciąga. - oczyscic, a potem mechanizm nasmarowac np. miedziowym smarem. - u mnie pomoglo - a u mnie nie

To widocznie naciag sie poddal po jakims dzwonku :D
Panna_Migotka napisał/a:
brak spryskiwacza tylnej szyby - spryskiwacz jest, ale nie pryska - wezyk w klapie - do zrobienia pod domem- gdzie ten wężyk

Jak zamykasz bagaznik, po prawej stronie masz wiazke przewodow, a po lewej masz w gumie wezyk. Tam najczesciej ten wezyk robi "kuku" :D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 17:50   

no dooobrze.... trzymam za słowo... jakiś weekendowy poranek? POMOŻECIE?
stawiam duuuuże piwwwwwwwwooooooooooo...a sobie colę :mrgreen:

śrubokrętem nie idzie... za bardzo rozkręcone..
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 18:03   

Panna_Migotka, nie chce żebyś myślała że sie podlizuje ale jeśli chcesz fotki czegoś w Roverze 220SD to służę pomocą :mrgreen: Tylko jak tata wróci z pracy :roll:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 18:25   

dobrze, będę pamiętac :D
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 20:46   

Panna_Migotka napisał/a:
no dooobrze.... trzymam za słowo... jakiś weekendowy poranek? POMOŻECIE?

No coz... hmm... no wiec.. w asyscie jeszcze kogos np. Michaelp, Tomi, Maciej, Tempest czemu nie :) Poza tym musze jeszcze zapytac o zgode Violle ;) Jesli nie bedzie miala nic na przeciw :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 20:55   

Ja spoko, jeśli tylko będę w Wawie, a o to ostanio trochę ciężko, ale dajcie znać na konkretny termin. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 21:00   

W jeden dzien to ja nie wiem czy wszystko sie da zrobic.
Rozebranie zderzeka i spasowanie od poczatku zajelo mi na dzialce 3,5h ;)
Chyba ze bedzie wiecej osob. Jeden robi to, drugi elektryke :) trzeci wymiienia wezyk ;D
Narzedzia sa, jeszcze tylko miejsce... bo w deszcz to cienko tak na dworzu.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Sro Paź 24, 2007 21:39   

zabierz violle ze sobą :D

hm... zadaszonego m-ca nie posiadam w zanadrzu niestety...ma ktoś gdzieś w zanadrzu jakis monster garadge? :neutral:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Chyba sie upije
panadol Offtopic 15 Pon Lut 27, 2012 14:27
Pływak
Brak nowych postów juz chyba nie jestem sam w Polsce...
pawciu87 Offtopic 2 Czw Lis 15, 2007 13:57
pawciu87
Brak nowych postów Chyba tego jeszcze nie bylo !
zetes Offtopic 84 Sro Kwi 08, 2009 11:41
Gość
Brak nowych postów Kamery on-line - chyba Wrocek :-)
Przemek_Docent Offtopic 5 Nie Maj 06, 2007 12:56
Tacowski
Brak nowych postów czyje to auto bo chyba ma naklejki klubowe...
Firq Offtopic 21 Wto Sty 31, 2012 23:24
Tempest



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink