Forum Klubu ROVERki.pl :: Na ile wycenic rovera 220 turbo?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piter34
Sro Lis 14, 2007 11:14
Na ile wycenic rovera 220 turbo?
Autor Wiadomość
_a_rturo 




Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: Belchatow



Wysłany: Wto Lis 13, 2007 02:39   Na ile wycenic rovera 220 turbo?

Wpadl mi w rece rover 220 turbo z 93 roku
coupe, pelna elektryka targa i te sprawy
Auto dosc zadbane - kiedys byla jakas przygoda blacharska ale to razej normalne w 15letnim aucie. Pomiar gemetrii nadwozia ok wyszedl, jezdzi wspaniale - mechanicznie sprawny w 100%, nowe tarcze klocki i te sprawy. Felgi 15 oryginal rover, w srodku sa boczki skorzane - brak klimy niestety
Ale jak to wycenic do sprzedazy ?
Na allegro chyba jest jeden model za ok 10tys zl
Na mobile ceny w granicach 4tys euro
Chcialbym auto sprzedac za dobre pieniadze i nie bawic sie w dlugi termin sprzedazy
Jaka kwota jest realna do osiagniecia - jak sadzicie?
A moze wystawic go na mobile?
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lis 13, 2007 02:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Lis 13, 2007 11:54   

(A)rturo napisał/a:
Na allegro chyba jest jeden model za ok 10tys zl

No i przy takim pułapie cenowym uważam, że powinieneś pozostać. ;-)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
reed 



Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 172
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:37   

Ostatnio rozglądam się z Coupe i chyba 10 tysięcy za 93 rok to jak dla mnie troche za dużo.
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=18491. <- Tutaj '93 z klimą z 8kzł

Niżej jest ogłoszenie za 97 rok zklimą z 8800. Są tez tacy co mają Coupe za 12000 z 93 roku bez klimy (SIC). Jak nie chcesz się długo bawić w sprzedawanie to daj 8000 powinno pójść szybko.

A tak BTW to chyba nie ta kategoria ?
_________________
Adam
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pią Lis 16, 2007 20:16   

tak apropo Tomcat z 97 nie istnieje chyba ze mówimy o roku 1 rejestracji:)
przy określeniu ceny trzeba sie kierować stanem bo były tez na allegro Tomcaty za 5,5 tys. tylko ze do niczego sie to nienadawało myślę ze 9-10tys. za ten rocznik w dobrym stanie powinno być atrakcyjne:)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Owsik 




Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 164



Wysłany: Nie Lis 18, 2007 14:56   

10 tys to max cena za takie auto. Dla porównania za tyle chodzą Legacy Turbo z bliźniaczych roczników, a niestety R220T nie ma podejścia do Legacy no chyba, że pod względem wyglądu ;-)
_________________
BYŁ Rover 200 '99 1.4 16v - Midnight Blue
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

  Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:15   

bez obrazy ale trochę pojechałeś... ja miałem zamiar kupić właśnie taka legaze i szybko sie opamiętałem bo obejrzeniu i jeździe dwoma takimi perełkami:)
po 1 układ 4x4 masz praktycznie do wymiany po takim przebiegu a koszt tego to praktycznie równowartość takiego grata chyba ze chcesz znowu włożyć używkę,
następnie turbo jeśli nikt go wcześniej nie wymieniał to albo już puszcza olej to ta lepsza opcja:p albo puszcza olej i nie ładuje:) przejechałem sie obydwoma samochodami wrażenia niezapomniane szkoda ze żaden nie miał wskaźnika boost bo jestem ciekawy czy strzałka by sie chociaż trochę uniosła :razz: najlepszy i tak był jeden z właściciel ostrzegał żebym uważał bo to naprawdę szybki samochód i czy będę w stanie nim zapanować :rotfl: miał racje nie moglem później zapanować nad swoim śmiechem.
Niestety prawda jest taka ze subaru to bardzo fajny samochód do ścigania itd.. ale jednocześnie skarbonka, 5-6 letnie Imprezy to większości wraki bo rzadko zabiera sie w nich za kompletne bardzo drogie remonty czesciej trafiają w takim stanie na nasze ulubione allegro:)


ps. ostatnio wracałem z kolega wieczorem z centrum honda VTI znany i lubiany civ 160km oprócz wydechu i dolotu zwykła seria i na jednych ze swiateł przed samym Ursynowem stanęła imprezka klasyczna 2.0 GT ładnie mieliśmy śmichy ja został za na nami :) żeby nie było na następnych światłach dostał kolejne baty:)

ps2. żeby nie było ze pisze o Hondzie a nie Roverku to kolegi VTI robie o 2-3 długości i to na padającej T25:)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Owsik 




Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 164



Wysłany: Wto Lis 20, 2007 02:38   

dobryziom napisał/a:
po 1 układ 4x4 masz praktycznie do wymiany po takim przebiegu


Ale co konkretnie ? I po jakim przebiegu ?


dobryziom napisał/a:
Niestety prawda jest taka ze subaru to bardzo fajny samochód do ścigania itd.. ale jednocześnie skarbonka, 5-6 letnie Imprezy to większości wraki bo rzadko zabiera sie w nich za kompletne bardzo drogie remonty czesciej trafiają w takim stanie na nasze ulubione allegro:)



To jest jakaś kompletna bzdura - typowy urban legend. Jakie "bardzo drogie remonty" ? Wymiana rozrządu to remont ?
Nie powiesz mi, że R220T to nie jest skarbonka...

dobryziom napisał/a:
ps. ostatnio wracałem z kolega wieczorem z centrum honda VTI znany i lubiany civ 160km oprócz wydechu i dolotu zwykła seria i na jednych ze swiateł przed samym Ursynowem stanęła imprezka klasyczna 2.0 GT ładnie mieliśmy śmichy ja został za na nami :) żeby nie było na następnych światłach dostał kolejne baty:)


Dobre dobre :mrgreen: Opcje są dwie - albo kierownik Imprezy dał wam radochę i nie wcisnął gazu do końca, albo ściemniasz. No i jeszcze opcja trzecia - to nie było GT.
_________________
BYŁ Rover 200 '99 1.4 16v - Midnight Blue
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 09:49   

Owsik napisał/a:
dobryziom napisał/a:
po 1 układ 4x4 masz praktycznie do wymiany po takim przebiegu


Ale co konkretnie ? I po jakim przebiegu ?

pokaż mi subaryne w której po przebiegu 200tys. będzie działał sprawnie układ 4x4 od razu Ci powiem nie znajdziesz :) dlatego tez nie zdecydowałem sie na 4x4 koszta plus ciągle wymiany i przekładki opon żeby działało to sprawnie...


dobryziom napisał/a:
Niestety prawda jest taka ze subaru to bardzo fajny samochód do ścigania itd.. ale jednocześnie skarbonka, 5-6 letnie Imprezy to większości wraki bo rzadko zabiera sie w nich za kompletne bardzo drogie remonty czesciej trafiają w takim stanie na nasze ulubione allegro:)



To jest jakaś kompletna bzdura - typowy urban legend. Jakie "bardzo drogie remonty" ? Wymiana rozrządu to remont ?
Nie powiesz mi, że R220T to nie jest skarbonka...

Przejedz sie do ASO albo zobacz ile kosztują nawet podstawowe części do subaru na allegro nie mowie już o tym ze kapitale robi sie po przebiegach 50tys. i główny mankament chyba wszystkim znany z wersji GT wysypująca sie skrzynia... Oczywiście jeśli chce sie fajnie zrobić 220T tez trzeba włożyć trochę kasy nie mowie ze nie chociaż podstawowe części są dużo tańsze od suby

dobryziom napisał/a:
ps. ostatnio wracałem z kolega wieczorem z centrum honda VTI znany i lubiany civ 160km oprócz wydechu i dolotu zwykła seria i na jednych ze swiateł przed samym Ursynowem stanęła imprezka klasyczna 2.0 GT ładnie mieliśmy śmichy ja został za na nami :) żeby nie było na następnych światłach dostał kolejne baty:)


Dobre dobre :mrgreen: Opcje są dwie - albo kierownik Imprezy dał wam radochę i nie wcisnął gazu do końca, albo ściemniasz. No i jeszcze opcja trzecia - to nie było GT.



Pewnie ze są 3 opcje:

1. Tak jak już wcześniej mówiłem zmęczenie materiału jak polowa szrotów ze znaczkiem Subaru na naszych drogach co jest jednocześnie smutne:(

2. Nie znam osoby która na światłach daje komuś fory a jak już to robi to i tak objeżdża go na parze dlugosci...

3. Klasyczne GT chociaż znaczka nie moglem już zobaczyć bo został za daleko za nami:p

PS. ale nie ma sie co dziwić ceny mówią za siebie jak Impreza z 98 roku może kosztować 20tys. a Leganz z 94 8-10tys. przecież z daleka widać ze to Przystanek autobusowy kiepsko poskładany:)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Rowerowrx
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lis 20, 2007 12:36   

dobryziom napisał/a:
...

3. Klasyczne GT chociaż znaczka nie moglem już zobaczyć bo został za daleko za nami:p

....



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: MEGA :!:

Za całokształt wypowiedzi o Subaru :bezradny:

Takich głupot dawno nie czytałem. Ktoś Twoje wynurzenia nawet zapodał na THE Forum i kwiczą tam wszyscy z Ciebie :P

Jak kolega rozpoznaje Imprezę GT po znaczku... to niewiele wie o Imprezie GT :P Po za tym jeżeli po przebiegu 100.000 km to taki złom to dlaczego to jeszcze jedzie i nawet rusza z pod świateł :P
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:02   

Rowerowrx napisał/a:
dobryziom napisał/a:
...

3. Klasyczne GT chociaż znaczka nie moglem już zobaczyć bo został za daleko za nami:p

....



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: MEGA :!:

Za całokształt wypowiedzi o Subaru :bezradny:

Takich głupot dawno nie czytałem. Ktoś Twoje wynurzenia nawet zapodał na THE Forum i kwiczą tam wszyscy z Ciebie :P

Jak kolega rozpoznaje Imprezę GT po znaczku... to niewiele wie o Imprezie GT :P Po za tym jeżeli po przebiegu 100.000 km to taki złom to dlaczego to jeszcze jedzie i nawet rusza z pod świateł :P



Spoko niech kwiczą sobie ... wielkie pozdrowienia dla WRC FAN gdzie twoja Impreza GT widać ani nie załapałeś wątku ani nic nie wiesz o tej furce ... jechałeś kiedyś ?? ? hehe watpie

Ze znaczkiem nie wiem czy do końca zrozumiałeś żart :) a co do ruszania z pod świateł to maluch tez rusza i co...

Do chłopaków z forum Subaru czytajcie uważnie watek... a potem komentujcie

ps. jak ktoś już chce sie wpisać to niech przedstawi jakieś ciekawe argumenty :) a nie żyje bajkami z TVN Turbo ...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Owsik 




Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 164



Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:09   

dobryziom napisał/a:
Nie znam osoby która na światłach daje komuś fory a jak już to robi to i tak objeżdża go na parze dlugosci...


No widzisz, a ja znam :wink:
dobryziom napisał/a:
. ale nie ma sie co dziwić ceny mówią za siebie jak Impreza z 98 roku może kosztować 20tys.


Tu się zgodzę - Impreza GT 98 za 20tys to jest to z dużym prawdopodobieństwem paździerz. Chyba, że mówimy o N/A.

dobryziom napisał/a:
jak ktoś już chce sie wpisać to niech przedstawi jakieś ciekawe argumenty :)


Najlepszym argumentem będzie jak kiedyś przyjedziesz np. do Ułęża i porównasz się z 5-6 letnimi, "jeżdżącymi wrakami".

dobryziom napisał/a:
wielkie pozdrowienia dla WRC FAN


Dziękuję :cool:


dobryziom napisał/a:
gdzie twoja Impreza GT widać ani nie załapałeś wątku ani nic nie wiesz o tej furce ... jechałeś kiedyś ?? ? hehe watpie


Dobre, dobre :mrgreen:
_________________
BYŁ Rover 200 '99 1.4 16v - Midnight Blue
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:33   

No widzisz, a ja znam :wink:
dobryziom napisał/a:
. ale nie ma sie co dziwić ceny mówią za siebie jak Impreza z 98 roku może kosztować 20tys.




Tu się zgodzę - Impreza GT 98 za 20tys to jest to z dużym prawdopodobieństwem paździerz. Chyba, że mówimy o N/A.

:ok:

dobryziom napisał/a:
jak ktoś już chce sie wpisać to niech przedstawi jakieś ciekawe argumenty :)


Najlepszym argumentem będzie jak kiedyś przyjedziesz np. do Ułęża i porównasz się z 5-6 letnimi, "jeżdżącymi wrakami".

no właśnie i to jest argument który rozumiem :)

dobryziom napisał/a:
wielkie pozdrowienia dla WRC FAN


Dziękuję :cool:

nie ma za co:)


dobryziom napisał/a:
gdzie twoja Impreza GT widać ani nie załapałeś wątku ani nic nie wiesz o tej furce ... jechałeś kiedyś ?? ? hehe watpie


Dobre, dobre :mrgreen: [/quote]

:rotfl: zycie :)

trochę zboczyliśmy z tematu...

Poproszę o znalezienie mi Subaru Legacy ,Imprezy obojętnie do max 10tys. nie starszej niż 93 rok aha i nie może być "jeżdżącym wrakiem". troszkę sie pośmiejemy :)

ps. wracając do sedna sprawy poszedł już ten Tomcat a jak tak to za ile??
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Rowerowrx
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lis 20, 2007 17:32   

dobryziom napisał/a:
....

Poproszę o znalezienie mi Subaru Legacy ,Imprezy obojętnie do max 10tys. nie starszej niż 93 rok aha i nie może być "jeżdżącym wrakiem". troszkę sie pośmiejemy :)

....


Rover 827, 2.7 Benzyna, 1997r. cena 7.500 zł ... Tu masz przykład co jest złomem i antykiem... do tego samo z siebie, a nie dlatego że wpadło w rączki mechanikasadysty....
Już wolał bym Subaru Legacy, 2.2 benzyna, 1993r. mimo że starszy o 4 lata to jednak nawet z przebiegiem 300.000 km będzie o klasę mniej zawodny. Do tego masz 4x4 które słynie że swej niezawodności. Co mogą potwierdzić liczni użytkownicy. Niestety nie znalazłem Legacy Turbo bo to rzadkość, Turbinę można sprawdzić przy zakupie i jak była prawidłową eksploatowana to bez problemu dociągnie do 300.000 km - tak wiem dla użytkownika Rovera Turbo to jest niepojęte :P
Tu dla kolegi jeszcze foto złomu z 99r
"złom" wygrał Super OES w Poznaniu nie dały mu rady nówki EVO IX ani Porsche i cała plejada dłubanych łunochodów :P

Sedno !
Irytuje mnie jak ktoś wyrabia sobie opinie o danej rzeczy -tu marce, na podstawie przejażdżki skatowanym przez kogoś autem nie bez powodu w niskiej cenie i do tego rozsiewa taka opinie na lewo i prawo.... I to kto do tego .. właściciel Hondorovera który robił tak wspaniałe samochody że dziś nie jest wart funta ..... kłaków :P
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Lis 20, 2007 18:23   

Rowerowrx napisał/a:
Irytuje mnie jak ktoś wyrabia sobie opinie o danej rzeczy -tu marce, na podstawie przejażdżki skatowanym przez kogoś autem nie bez powodu w niskiej cenie i do tego rozsiewa taka opinie na lewo i prawo.... I to kto do tego .. właściciel Hondorovera który robił tak wspaniałe samochody że dziś nie jest wart funta ..... kłaków :P
Zaczynasz zachowywać się dokładnie tak samo :P
Intakwrc napisał/a:

No niestety Forum Roverki zdechło :( Widać pewnie sie przegrzał mu silniczek jak to w Roverkach Dieslach ma się w zwyczaju po przebiegu 100.000 km :P
Widocznie Twój miał tak w zwyczaju, bo o niego nie dbałeś. Proponuję więcej luzu i spokojniejsze podejście. Zamiast rzucania haseł w stylu "dzieci neo" zachęcam do merytorycznych debat na konkretne argumenty i naprostowanie kolegi dobryziom w temacie Subaru :) .
Arti napisał/a:

Ktoś się zarejestrował i rozpoczął krucjatę. Ale gościa chyba jednak trzeba ugryźć bardziej rzeczowymi argumentami niż te by Rowerowrx.
Otóż to :)
 
 
Rowerowrx
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lis 20, 2007 18:30   

thef napisał/a:
....Zaczynasz zachowywać się dokładnie tak samo :P


Ja posiadałem Rovera prze 3 lata..... a nie się nim przejechałem...

Kiedyś w ASO zapytałem o cenę poduszki kierowcy.... 11.000 zł :!: wartość wtedy samochodu 25.000 zł... Przednia szyba 2500 zł w ASO oryginalna. To był Rover 620 SDI...
 
 
Valander_wwa 




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 283
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 19:41   

proszę o wygonienie dzieci spać. Odkąd otworzyli forum WST to mnóstow "specy
od driftu" którzy rozjeżdżają się 10letnimi gratami znając oznaczenie silników serii swego auta, a zarazemkrytyukjąc 8 letnie auta gt. rozpoznawając ich po znaczku i kolorze lakieru. piter34, prosze o close theme.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Lis 20, 2007 20:49   

Rowerowrx napisał/a:
Ja posiadałem Rovera prze 3 lata..... a nie się nim przejechałem...

Skoro był takim złomem niewartym funta kłaków :D , to dlaczego aż 3 lata go posiadałeś?? Na jakiej podstawie stwierdzasz, że wskazane przez Ciebie R827 jest antykiem i złomem. Czy chociaz sie nim przejechałeś ;)

Powtórzę słowa Thef'a wiecej luzu i zdrowego podejścia Panowie i Panie. Aa i chyba przede wszystkim szacunku i tolerancji dla innych marek i ich uzytkowników. Każdy z nas miał jakieś powody, że wybrał dane auto. Jesli mu sie spodobało to został przy nim, jeśli nie to sprzedał i świat sie przez to nie zawalił.

PS. I proszę napisz koledze Intakwrc, że przez 3 lata na forum nie było przegrzanego klekota ;) :lol:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 21, 2007 00:15   

Rowerowrx napisał/a:
Rover 827, 2.7 Benzyna, 1997r. cena 7.500 zł ... Tu masz przykład co jest złomem i antykiem... do tego samo z siebie, a nie dlatego że wpadło w rączki mechanikasadysty....

:rotfl:
Czy to na podstawie własnych doświadczeń, czy:
Rowerowrx napisał/a:
ktoś wyrabia sobie opinie o danej rzeczy -tu marce, na podstawie przejażdżki skatowanym przez kogoś autem nie bez powodu w niskiej cenie i do tego rozsiewa taka opinie na lewo i prawo....

Koledzy chyba mają właśnie takie "skatowane przez kogoś auta" skoro tak się emocjonują. ;)

Dajcie na luz, chyba, że z napędem na 4 to nie wypada. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Lis 21, 2007 08:49   

Valander_wwa napisał/a:
proszę o wygonienie dzieci spać. Odkąd otworzyli forum WST to mnóstow "specy
od driftu" którzy rozjeżdżają się 10letnimi gratami znając oznaczenie silników serii swego auta, a zarazemkrytyukjąc 8 letnie auta gt. rozpoznawając ich po znaczku i kolorze lakieru. piter34, prosze o close theme.



popieram w 100% porażka forumowi eksperci....

może wrócimy do tematu czy sie sprzedał Tomcat i ewentualnie za ile...:)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Rowerowrx
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lis 21, 2007 13:28   

dobryziom napisał/a:
Valander_wwa napisał/a:
proszę o wygonienie dzieci spać. Odkąd otworzyli forum WST to mnóstow "specy
od driftu" którzy rozjeżdżają się 10letnimi gratami znając oznaczenie silników serii swego auta, a zarazemkrytyukjąc 8 letnie auta gt. rozpoznawając ich po znaczku i kolorze lakieru. piter34, prosze o close theme.



popieram w 100% porażka forumowi eksperci....

może wrócimy do tematu czy sie sprzedał Tomcat i ewentualnie za ile...:)



Kolegę dobryziom zapraszam na zabawę z ekspertami z forum i dziećmi neostrady... Słomczyn 24 listopada 2007r Obiecuje że parę "zabytków" chętnie zobaczy w "akcji" Rovera Turbo :)
Lub kolegów z okolic Poznania na Super OES na Torze Poznań 1 grudnia 2007.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Rover Turbo bez Turbo :)
dobryziom Offtopic 8 Sro Lis 11, 2009 11:43
Brt
Brak nowych postów MG ZR TURBO!!!
Kaczor Offtopic 7 Wto Cze 12, 2007 00:01
Przemek_Docent
Brak nowych postów MG ZR Turbo
Perez Offtopic 0 Nie Lut 27, 2011 18:53
Perez
Brak nowych postów mój MGF w TVN Turbo
Mad Offtopic 24 Czw Sty 27, 2011 11:36
colin1983
Brak nowych postów ROVER TURBO VS BMW M3
Cyk Offtopic 10 Sob Lut 06, 2010 11:22
KRYS



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink