Forum Klubu ROVERki.pl :: Już nie ma Roverka :(
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie ma Roverka :(
Autor Wiadomość
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 20:34   

Widzę że przez to że chciałem poinformaowac o zmianie wynikła nie miła dyskusja. Prosiłbym adminow o skasowanie mojego tematu...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sty 15, 2008 20:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
xxxgrze 



Dołączył: 17 Cze 2003
Posty: 77
Skąd: Józefów



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 20:50   

jerzu napisał/a:
Widzę że przez to że chciałem poinformaowac o zmianie wynikła nie miła dyskusja. Prosiłbym adminow o skasowanie mojego tematu...


Nie bierz tego tak bardzo do siebie. :wink:

Po prostu każdy ma swoje zdanie na różne tematy i to chyba dobrze, że można to zdanie wyrazić w formie szczerej dyskusji, nie koniecznie zgadając się z tezami innych osób.

Ja po prostu zauważam (obserwując Klub przez forum), że Klub zmienia swą formę na bardziej towarzyską i nieco odchodzi od istoty - czyli marki MG/Rover.

Jeszcze parę lat temu takie posty o zmianie marki (jak Twój) były rzadkością, dzisiaj zdarzają się coraz częściej. :roll:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 20:53   

jerzu, nie widzę takiej potrzeby i nie uważam, że opisanie nowego nabytku mimo, że nie jest roverkiem na tym forum jest przestępstwem ;) Docent też pochwalił sie Bellą ;) To jest Twój wybór, I Ty będziesz jeżdził tym autem i Ty masz być zadowolony.
A ze ktoś wyraził swoje zdanie na ten temat, to nie powód, żeby usuwać wątek ;) Regulaminu nie złamano ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 21:10   

jerzu nie przejmuj się, mnie też xxxgrze "pochwalił" wyborem zakupu Golf'a V :razz:
dla niecierpliwych chcących wiedzieć coś więcej na ten temat to już w niedzielę jadę sobie do Berlina po zakup - uprzednio dobrze obejrzanego przez znajomych tam mieszkających - wybranego TDi'ka
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 21:19   

Brt napisał/a:
jerzu, nie widzę takiej potrzeby i nie uważam, że opisanie nowego nabytku mimo, że nie jest roverkiem na tym forum jest przestępstwem ;) Docent też pochwalił sie Bellą ;)
Aha! Kazaliscie mi ;-)
Brt napisał/a:
To jest Twój wybór, I Ty będziesz jeżdził tym autem i Ty masz być zadowolony.
Dokładnie :-) A w tym wątku po prostu dowiadujesz się, komu się to podoba, a komu nie :-) I tyle :-) Nie pękaj :-)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
BubuZR 



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 21:20   

No mój MG po sesji prawdopodobnie też pojedzie w świat jeśli klient sie zdecyduje... z resztą on sam też ma sesję :mrgreen:
_________________
www.wgrzesiak.com - fotografia motoryzacyjna
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 21:22   

Po prostu nie myślałem że wyniknie z tego aż taka ostra wymiana zdań łącznie z cytowaniem założeń klubu :P (zapomniałem o Twoim wątku) Macie rację forum jest od przedstawiania swoich opinii, ja pokazałem co kupiłem bo chciałem się pochwalic wśród społeczności która jest mi bliska.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Sty 15, 2008 21:29   

Klub tworza ludzie, a nie samochody.
Ludzie, ktorzy spotkali sie tu z sympatii lub poglebiania wiedzy o marce swojego auta.

Niektorzy sie tak zwiazali z osobami tu goszczacymi, ze trudno im sie rozstac tylko dlatego ze zmienili auto. To tak jakby rodzice sie mnie wyrzekli bo wyprowadzilem sie z domu - no moze troche przesadzilem ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 22:08   

MaReK napisał/a:
Klub tworza ludzie, a nie samochody.
Ludzie, ktorzy spotkali sie tu z sympatii lub poglebiania wiedzy o marce swojego auta.

Niektorzy sie tak zwiazali z osobami tu goszczacymi, ze trudno im sie rozstac tylko dlatego ze zmienili auto. To tak jakby rodzice sie mnie wyrzekli bo wyprowadzilem sie z domu - no moze troche przesadzilem ;)


Do tego zmierzam.. Będę mądrzejszy i zakończe dyskusję z Panem na X.. Dla mnie człowiek ten zaprzecza sam sobie i tyle.

Z mojej strony dziękuję za dyskusję :)

jerzu, oby służył bezawaryjnie :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
xxxgrze 



Dołączył: 17 Cze 2003
Posty: 77
Skąd: Józefów



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 23:04   

rovero napisał/a:
Dla mnie człowiek ten zaprzecza sam sobie i tyle.


A może konkretniej, gdzie i w jaki sposób :?:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 23:31   

Jak już wspomniałem kończe dyskusje.. szanuję Cię za własne zdanie i tyle.. Pozdrawiam :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 10:53   

xxxgrze napisał/a:
To co piszesz to czysta teoria, powiedz mi gdzie mogę kupić fabrycznie nowy samochód marki Rover :?:

Nigdzie nie kupisz, co nie zaprzecza temu, że marka istnieje (a Ty twierdzisz co innego).

xxxgrze napisał/a:
Nie ma tam nic na temat popularyzacji innych marek samochodów, lub wymiany informacji i doświadczeń związanych z innymi markami. :???:

Czy tutaj ktoś popularyzuje inne marki samochodów?
Czy pochwalenie się nowym nabytkiem uważasz za popularyzację? Ja nie...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 22:02   

maciej napisał/a:
xxxgrze napisał/a:
Proszę, niech tylko nikt nie przekonuje mnie, że wredny Ford nie chciał biednym Chińczykom tych praw sprzedać, ponoć w biznesie wszystko jest kwestią ceny.

Owszem, ale obawiam się, że Ford wystawił taką cenę, że Chińczycy popukali się w głowę i wcale im się nie dziwie - ZTCW dla Forda cenniejsza była ochrona prestiżu Land Rovera i Jaguara - marek kojarzonych z motoryzacją brytyjską, a przez to również pośrednio z Roverem od doraźnej kasy, więc cena była zdaje się bardziej niż zaporowa.
Trudno się dziwić, bo jeśli Jaguar zacznie się pośrednio kojarzyć z "chińszczyzną", to co mu pozostanie?

Ford jednak sprzedaje... http://www.money.pl/gospo...6,0,273238.html
http://www.moto-portal.pl...aguar_7895.html
http://www.moto-portal.pl...overa_3769.html
http://www.npr.org/templa...toryId=17822418
będą nowe Taty :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Sty 17, 2008 22:24   

A ja nawet w tym wątku chciałem przeprosić Rovero ze wtedy też tak wyskoczyłem :sad: Ludzie mam 15 lat i małe doświadczenie ale nikt nie może zważać tylko na to przy kupnie samochodu że należy do klubu :) No zastanówcie sie ile osób kupiło Rovera bvo sie trafił. Tata ma ja jesień palny na Rovera 75. Ale czasami ma przebłyski na Vectrę B 2.5 V6. A mówiłem Tacie że jak nie kupi 75 to mają członkowie klubu sie zjechać pod klatkę i Cie namawiać. Szkoda że jak mu to mówiłem nie zobaczyłem że pije wodę :/ Ale jeśśli kupi jakiegoś dupowoza bo sie trafi :neutral: t też to tu pokarze :!: I zostanę w klubie :mrgreen: A Jak nie 75 to raczej 45. Ale w razie co zapraszam na namawianie.
I koledzy Take Easy :grin: Przypominam że my sie tu kochamy no :oops:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 23:08   

Adrian335, a kiedy przystapisz do klubu? :evil:
Narazie widze Cie tu jako sympatyka :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Sty 17, 2008 23:12   

Kolego MaReK nie wiem czy mnie na składkę stać :mrgreen: A po drugie na razie tata ciągle pracuje i nie ma kiedy na Zlocie sie pojawić :neutral: A statut maskotki klubu mi na razie wystarcza :wink:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:06   

Szymon napisał/a:
Ford jednak sprzedaje...
(...)
będą nowe Taty

Sprzedaje JAguara i Land Rovera i to w komplecie - marka Rover pewnie będzie dodatkiem do deal'u.

Tak jak napisałem - chodzi o to, że sprzedaż samego Rovera obniży wartość rynkową pozostałych marek (Land Rovera i Jaguara).

Sprzedaż jest spowodowane fatalną kondycją finansową Forda.

[ Dodano: Pią Sty 18, 2008 10:07 ]
Adrian355 napisał/a:
A statut maskotki klubu mi na razie wystarcza

Status maskotki, status. :D

A statut to chyba mówi, że członkiem klubu może być pełnoletni obywatel RP. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Sty 18, 2008 15:14   

maciej zawsze można wyrobić legitymacje klubową na tatusia :)
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Sty 18, 2008 17:46   

xxxgrze napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że bez istenia marki MG/Rover ten Klub nigdy by nie powstał i to marka jest tym co skupia ludzi w tym Klubie, a nie nic innego. :roll:
I tu się mylisz i to bardzo (niebieski tekst)!! Wybacz, ale nie udzielając się "towarzysko" w klubie nie masz prawa mówić co skupia w nim ludzi. Owszem, powstał on tylko i wyłącznie w związku z marką rover i większość jego członków trafiła tu z prostego powodu - posiadania roverka*, ale to co nas tu skupia jest jest o wiele głębsze. Wystarczy wybrać się na spot lub zlot by tego doświadczyć. To nie są anonimowe znajomości w necie, to są prawdziwe przypadki koleżeństwa i przyjaźni. Wystarczy popatrzeć ile serca oddają we wzajemną pomoc użytkownicy tego forum. I wcale nie chodzi mi o dawanie rad w "usterkach".

*są przypadki sympatyzowania z klubem osób, które nigdy nie posiadały rovera

xxxgrze napisał/a:
No wybacz nie będę czekał 35 lat na możliwość kupna nowego egzemplarza Roverka. :???:
Taki z Ciebie pasjonat?
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Pią Sty 18, 2008 18:54   

no właśnie, thef dobrze prawi
ja, pomimo, że nie posiadam już MG'ka nadal wchodzę na forum i jeśli coś mogę komuś pomóc to to robię (przeważnie odnośnie ZR'ki, ale w końcu wiadomo dlaczego)
to, że zmieniam markę samochodu to nie znaczy, że w ogóle się odetnę od tego forum
krótko byłem posiadaczem ZR'ki, ale w tym czasie poznałem sporą grupę ludzi, którzy wiele mi powiedzieli nt. samochodów (dziękuję wszystkim :grin: ) i na pewno szybko się z nimi nie rozstanę :twisted:
gdyby rzeczywiście jedynym powodem założenia Klubu Roverki były tylko i wyłącznie Rover'y to byłoby o wiele mniej działów i dotyczyły tylko i wyłącznie właśnie Roverów
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów EPC do roverka
Gość Offtopic 16 Wto Gru 08, 2009 23:00
azer
Brak nowych postów Pożegnanie Roverka
Wydryszek Offtopic 38 Wto Paź 29, 2013 20:35
Harry
Brak nowych postów Ile wydajecie na Roverka?
"bolesne" podsumowanie
Marian_K Offtopic 277 Pon Mar 17, 2014 18:48
greg-si
Brak nowych postów ukradli mi Roverka
Gość Offtopic 49 Wto Paź 18, 2011 13:25
sobrus
Brak nowych postów Sprzedałem Roverka...
Rover 620 SDi 1995 rocznik...
filo Offtopic 2 Wto Lut 23, 2010 22:45
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink