Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Głośniki, Navi, wzmacniacz
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Głośniki, Navi, wzmacniacz
Autor Wiadomość
Rowan 




Pomógł: 166 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Lip 24, 2011 19:12   

MiReK, z doświadczenia z telefonów z Androidem, ja bym jednak pozostał przy Windzie :wink:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 24, 2011 19:12   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 24, 2011 21:23   

kosiacki napisał/a:
Jak mi jeszcze powiesz od czego jest ta czarna końcówka

Niestety nie mam pojęcia
kosiacki napisał/a:
to nabiorę wiary w forum

To że nikt nie odpowiada Tobie na to pytanie nie musi świadczyć o tym że nie chcemy Ci pomóc tylko np.możemy nie wiedzieć. A kiedyś,kiedy staniesz przed jakąś awarią w swoim Roverku i jeden mechanik po drugim będzie załamywał ręcę nie mogąc zdiagnozować usterki lub co gorsza naciągając Cię na co raz to inne części i koszta z tym związane,opiszesz swoją usterkę tutaj na forum i wtedy przekonasz się dopiero do tego forum.
Rowan napisał/a:
MiReK, z doświadczenia z telefonów z Androidem, ja bym jednak pozostał przy Windzie

Skoro tak mówisz...Poczekam kilka miesięcy na opinie tych którzy już go zakupili.
Czy Ty kupiłeś też dekoder DVB-T MPEG4?
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
Rowan 




Pomógł: 166 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Lip 25, 2011 11:01   

MiReK napisał/a:
Czy Ty kupiłeś też dekoder DVB-T MPEG4?

Nie, nie kupowałem :smile:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Sro Sie 03, 2011 08:57   

witam
artmati mam pytanko bo przeglądając ebay można ten zestaw kupic taniej ale nie o to chodzi odpowiedz mi czy ten zestaw może byc z polskim lektorem czy będzie działac sterowanie w kierownicy czy małą navi wogóle się pomija przy montażu tzn nie ma czytnika nie ma zmieniarki czy trzeba dokonywac jakichś przeróbek czy jest to proste
pozdrawiam :oops:
_________________
Gogo
 
 
pablo2485
[Usunięty]






Wysłany: Sro Sie 03, 2011 09:59   

Zapytam jeszcze raz gdyż chyba nikt nie zauważył wypowiedzi:

Cytat:
Pozwoliłem zapożyczyć sobie zdjęcie od użytkownika Mombrey gdyż chciałbym się dowiedzieć do czego są zaznaczone strzałkami i okręgiem wtyczki i gdzie je podłączyć. Jeśli ktoś wie coś na ten temat to prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.


http://img846.imageshack....66/19283576.jpg


I mam jeszcze jedno pytanie:

Co zrobić z nawigacją ( tą na w/w zdjęciu ) jeśli po wybraniu trasy pokazuje się mapa, a podczas jazdy według mapy samochód stoi w miejscu i pojawia się napis - dokładnie nie pamiętam - coś w stylu "correct destination" i coś jeszcze dalej. Ogólnie oznacza to +/-, że nie może pokazać trasy i żeby poprawić ją, pomimo tego, że wyznaczona trasa jest prawidłowa.

Pozdrawiam i liczę na pomoc
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:33   

kosiacki napisał/a:
witam
artmati mam pytanko bo przeglądając ebay można ten zestaw kupic taniej ale nie o to chodzi odpowiedz mi czy ten zestaw może byc z polskim lektorem czy będzie działac sterowanie w kierownicy czy małą navi wogóle się pomija przy montażu tzn nie ma czytnika nie ma zmieniarki czy trzeba dokonywac jakichś przeróbek czy jest to proste
pozdrawiam :oops:

Co prawda nie jestem artmati,ale:
Pytając czy ten zestaw może być z polskim lektorem,mniemam że chodzi Ci o nawigację-tak jak najbardziej nawigacja jest z lektorem PL(AutoMapa,IGO itp.wszystko co chodzi pod Windows CE).Sterowanie z kierownicy również działa.Nie trzeba robić żadnych przeróbek,montaż jest dziecinnie prosty.
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Nie Sie 07, 2011 05:07   

dzięki kolego za informację i pozdrowienia dla wszystkich,którzy udzielili mi porad

[ Dodano: Nie Sie 07, 2011 05:07 ]
mam jeszcze pytanko bo zanim się zdecydowałem to na ebay już zostały sprzedane,gdzie można zobaczyc ofertę nawigacji bo na alegro to jest niewiele
_________________
Gogo
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Pon Sie 08, 2011 14:29   

kosiacki napisał/a:
mam jeszcze pytanko bo zanim się zdecydowałem to na ebay już zostały sprzedane


Są nadal na ebay:
http://shop.ebay.co.uk/au...sid=p4340.l2562

http://shop.ebay.co.uk/mo...=1&_from=&_ipg=

oraz:
http://autogpsdvds.com/in...ategory&path=48
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Pon Sie 08, 2011 16:29   

MiReK dzięki już mi kiedyś pomogłeś ja nie znałem tych linków teraz to jest bajka wybór jak w "komuniżmie"
pozdro :oops:
_________________
Gogo
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pon Sie 08, 2011 20:03   

koledzy a da się dodać oryginalny subwoofer Harmana ten który był montowany w niektórych R75?
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Wto Sie 09, 2011 00:32   

haszczyc napisał/a:
koledzy a da się dodać oryginalny subwoofer Harmana ten który był montowany w niektórych R75?


owszem da się ale żeby uzyskać w miarę "słyszalny" efekt to trzeba go podłączyć przez dopał, w razie gdybyś był zainteresowany to mam takowego na sprzedaż. (do sedana)

Ja na obecną chwilę montuję do bagara cośtakiego :
http://global.images7.fot...596a98bb42d.jpg
więc harman niejest mi potrzebny.
 
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Sro Sie 10, 2011 00:09   

MiReK przepraszam że przynudzam ale czy nie można tych odbiorników kupic normalnie nie na ebay nie mam tam konta pytałem czy można płacic tam inaczej odpowiedziano że nie a poza tym nie mam przekonania do płacenia najpierw za coś czego na oczy nie widziałem :cry:
_________________
Gogo
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 10, 2011 00:22   

Niestety nie,albo ebay albo bezpośrednio ze strony o któej pisałem już wcześniej kilka razy.
kosiacki napisał/a:
a poza tym nie mam przekonania do płacenia najpierw za coś czego na oczy nie widziałem

Niestety,ale nikt nie wyślę Ci za pobraniem( chyba że kupisz na naszym Allegro i dogadasz się ze sprzedającym)
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Sro Sie 10, 2011 11:09   

kosiacki napisał/a:
MiReK przepraszam że przynudzam ale czy nie można tych odbiorników kupic normalnie nie na ebay nie mam tam konta pytałem czy można płacic tam inaczej odpowiedziano że nie a poza tym nie mam przekonania do płacenia najpierw za coś czego na oczy nie widziałem :cry:


Zakładasz konto + paypal, robisz wpłate na rachunek paypala i zamawiasz od moto-asia albo radioguya, obydwie osoby sprawdzone wiec nie masz się co obawiać.
Ewentualnie możesz poczekać bo ja swój panel bede za miesiac, dwa sprzedawać bo bede zmieniać na ten z androidem.
 
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Czw Sie 11, 2011 13:02   

SeeQu to doskonała dla mnie wiadomośc nie szukaj już żadnego kupca ja to napewno kupię jak będziesz sprzedawał to daj znac mailem lub telefonicznie 500071891,rozumię że jest to cały komplet pytam bo ja jestem w tym mało kumaty
pozdrawiam
_________________
Gogo
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Pią Sie 12, 2011 20:10   

kosiacki napisał/a:
SeeQu to doskonała dla mnie wiadomośc nie szukaj już żadnego kupca ja to napewno kupię jak będziesz sprzedawał to daj znac mailem lub telefonicznie 500071891,rozumię że jest to cały komplet pytam bo ja jestem w tym mało kumaty
pozdrawiam


Jest to panel + antena gps + pilot (bedzie potrzegować przejściówki z bmw na iso - allegro 30zł), moge nawet pomóc z montażem.
Z tym że odrazu mówię jeżeli cena tych paneli spikuje w dół to będę się musiał zastanowić czy zmieniam.
Na obecną chwilę mogę Ci co najwyżej pomóc z zamówieniem takiego cacka.
pozdrawiam
 
 
 
kosiacki 



Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 91
Skąd: łowicz



Wysłany: Sob Sie 13, 2011 06:08   

SeeQu ja tak już pisałem nie nie jestem koneserem wczoraj był u mnie facet z Wyrzysk i uruchomił mi małą navi poprostu wyrzucił na śmieci ten szmelc od gościa z krakowa co kupiłem gdzieś w ogłoszeniach wgrał swoją płytkę i wszystko hula generalnie tak jak myślałem jest to lipa bo jest to nawigacja strzałkowa ale coś pomaga dlatego też na obecną chwilę myślę że poczekam na ciebie pożyjemy zobaczymy jutro wyjazd do Władysławowa zobaczymy jak się sprzęt spisze jak wrócę cało to napiszę
pozdro
_________________
Gogo
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Sob Sie 13, 2011 21:51   

SeeQu napisał/a:
(bedzie potrzegować przejściówki z bmw na iso - allegro 30zł),


Nie koniecznie,ja nie potrzebowałem.
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
21matys 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 457
Skąd: bytom



Wysłany: Sro Sie 17, 2011 21:48   

witam mam takie pytanie
demontuje częśc starej instlacji z radia philips orginalnego i zmieniarki bo posiadam nowe radio 2din ale zastanawiają mnie 3 wtyczki ktore znalazłem podaczas majstrowania i nie wiem do czego słuza pierwsza wtyczka (zaznaczona na czerwono) "przymocowana " jest blisko do gniazda radia BMW.
Drugą i trzecią wtyczkę znalazłem podczas demontażu zmieniarki CD pod osłoną zasłaniającą bezpieczniki i nie wiem do czego służa. czy sa to moze wtyczki do innego modeli radia bardziej rozbudowanego??
I ostatnie pytanie które wtyki (przewód lub przewody) w gniezdzie radia od BMW odpowiadają za sterownia z kierownicy. z tego co pamietam to w kierownicy są chyba dwa przewody fioletowy i brazowy od sterowania z kierownicy ale nie mogłem ich znaleść ich w wiązce idącej do radia ,za to znalazłem niebieski przewód w wtyczce ktory napewno odpowiada za sterowanie z kierownicy bo kiedy podłączyłem stare radio philips i odłączyłem ten przewód to sterowanie przestało działać.. ale to tylko ten znalazłem a podobno powinny być dwa:(
z góry dziękuje za odpowiedz
_________________
kupiłem, pojeździłem, popsułem, naprawiłem..... i to wszystko dzięki wam:):)
Ostatnio zmieniony przez 21matys Czw Sie 18, 2011 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Sro Sie 17, 2011 23:01   

Ok dla zainteresowanych,
testowałem dzisiaj radio z androidem i ODRADZAM KAŻDEMU kto myślał o jego kupnie,
radio gra po prostu FATALNIE, przynajmniej 2 klasy niżej niż panel 2 dni który obecnie posiadają forumowicze (który gra dużo gorzej niż przeciętny JVC czy marny SONY).
Do czasu aż nie wymyślą "lepszej" klasy tego panelu szkoda kasy i własnej cierpliwości.

Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Navi, TV, wzmacniacz, aux, in
PD Car-audio, nawigacje, radia CB 20 Czw Cze 25, 2009 18:26
Wiechciu
Brak nowych postów [All] Głośniki przód + wzmacniacz
Pływak Car-audio, nawigacje, radia CB 10 Pon Lip 11, 2011 16:06
Pływak
Brak nowych postów R 200 głośniki czy potrzebny wzmacniacz
Michal Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Wto Mar 31, 2009 06:20
Botanix
Brak nowych postów R 200 głośniki czy potrzebny wzmacniacz
Michal Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Czw Wrz 24, 2009 22:14
PopaY
Brak nowych postów [R416] Mam wzmacniacz- potrzebne głośniki
Nie wiem jakie głośniki wybrać do tego wzmacnniacza.
r_afal Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Sob Kwi 04, 2009 14:10
Botanix



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink