Forum Klubu ROVERki.pl :: wgranie mapy sciagnietej z neta do Jadzki
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
wgranie mapy sciagnietej z neta do Jadzki
Autor Wiadomość
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 16:51   wgranie mapy sciagnietej z neta do Jadzki

Ściagnelem sobie torrentem mape na europe (city navigator) dla mojej jadzki( Garmin nuvi 200GP). Mam oryginalnie wgrana GPmape na polske. Wczoraj kupilem sobie karte SD w celu wrzucenia sobie tej mapy europy na tą karte. ale teraz pojawia sie pytanie/problem. Jak to zrobic? :shock:
Generalnie sciagnely mi sie 3 pliki. jeden o rozszerzeniu .mdf drugi o rozszerzeniu .mds i trzeci plik to textowy z jakims tam kode(moze to klucz albo co).
Podpielem sobie Jadzke do laptopa zeby sprawdzic jak wyglada zawartosc. Nie znalazlem ani jednego pliku o takim rozszerzeniu jak te ktore sciagnelem z neta. Co z tym zrobic?
Softa mam w wersji 3.80 jesli to komus pomoże....
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 16:51   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SCR 




Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 17:04   

Pliki z rozszerzeniami .mdf/.mds to pliki obrazu cd/dvd. Zainstaluj sobie program np. DaemonTools, który utworzy Ci virtualny napęd i tam zamontujesz ściągnięty obraz ;)
Potem już dasz rade, bo to już chyba instalacja automatyczna ;)
 
 
 
KuBaB 



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 113
Skąd: Gorzów Wlkp.



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 17:23   

I jeszcze się chwalisz, że z torrentów? :twisted: Ja jutro jadę z AutoMapą, zobaczymy jak sobie da radę ;)
_________________
Pozdrawiam
KuBaB
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 17:35   

najpierw zrób tak jak radzi kolega SCR ...
a dopiero wtedy podejrzysz co ściągnąłeś, no i dopiero wtedy będzie Ci można pomóc ;) (w razie potrzeby oczywiście)

KuBaB napisał/a:
I jeszcze się chwalisz, że z torrentów? :twisted:
przecież to jedna z najlepszych i największych skarbnic plików maści wszelakiej :mrgreen: ... też bym się chwalił ;)
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 14:28   

KuBaB napisał/a:
I jeszcze się chwalisz, że z torrentów? :twisted: Ja jutro jadę z AutoMapą, zobaczymy jak sobie da radę


Napisz jakiej wersji używasz :-) Obecnie używam AutoMapy 4.1.2 i szukam wersji AutoMapy 5.0.5 lub nowszej z mapami :-)
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 14:39   

emes napisał/a:
szukam wersji AutoMapy 5.0.5
KLIK ... tylko ciiii ;)
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 14:53   

giewu napisał/a:
tylko ciiii


Póki co pojawia mi się napis temporary offline :-) Ale spróbuję z domu trochę później :-)

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 17:40 ]
Sprawdziłem i działa :-) Póki co zainstalowałem, teraz kopiuję mapy :-)
 
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 11:02   

Ok drodzy Państwo :)
zainstalowałem tego Daemontools'a nastepnie (z pomoca herca :) ) "od obrazowalem" plik ktory mam. Na kompie zainstalowal mi sie program pt: "MapSource" - podczas instalacji kazal mi wpisac jakis kod odblokowujący mapy taki miałem bo był w tym pliku textowym co mi się również sciągnął. Czyli normalnie po uruchomieniu go mam cala mape Europy (oczywiście nie wszystkie kraje ale to co miało być to jest). Zaznaczam sobie kilka krajów (albo całą Europe która jest dostępna) i klikam żeby przerzucił mi na urządzenie(ktore jest podłączone kabelkiem USB) po ok 1h(w zależności ile krajów zaznaczyłem) mapa jest na Jadzce (a właściwie na karcie SD która to jest "wsadzona" w Jadźke :) ). Urządzenie wyłączam, kabelek wyjmuje i włączam Jadźke. I tu pojawia sie problemik: podczas uruchamiania Jadźki pojawia mi sie info ze "Nie można odblokować map" Tzn ta mapa która oryginalnie była wgrana czyli GPmapa chodzi normalnie ale tej City Navigator'a nie moge uruchomić. I teraz powstaje pytanie: czy musze ją skasować z karty w Jadźce? Czy moze jest jakiś "myk" dzieki któremu moge odblokować mapy? Rozumiem że trzeba po prostu wprowadzić ten kod ktory mam w pliku textowym....

ufff ale się napisałem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zarobek przez neta :)
szymon1986 Offtopic 12 Sro Mar 17, 2010 15:51
Pływak
Brak nowych postów Mapy od MG podrasowane - kto chciał?
ADI-mistrzu Offtopic 3 Wto Sie 14, 2012 12:39
Remigiusz
Brak nowych postów navigon 2200 (potrzebne mapy)
kamil18101986 Offtopic 3 Sro Maj 27, 2009 08:37
PTE
Brak nowych postów Nawigacja TomTom Go 730 Traffic - i skasowane mapy...
Azazel85 Offtopic 9 Pią Mar 13, 2009 23:57
Azazel85



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink