Forum Klubu ROVERki.pl :: żalę się
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
żalę się
Autor Wiadomość
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 09:57   żalę się

Parę dni temu pisałam, że ktoś mi ukradł znaczek z grila. Przebolałam już to, przyszedł już nowy, nastawiłam się na to, że co jakiś czas będę kupowała nowy.... i tyle.
Wracam wczoraj do auta, próbuje otworzyć bagażnik (nie dało się, bo coś się zdupiło :roll: ) patrzę, a tam jakiś pipiiii <bardzo cenzura> :strzela: próbował mi wydłubać blendę i są 2 paskudne odgięcia po jakimś śrubokręcie :evil: Pomijając, że paskudnie to wygląda i krwawi mi serce, to ogólnie mnie krew zalała i zaczęłam mieć paranoje. Wg mnie to nie przypadek, że w ciągu kilku dni najpierw przedni znaczek, a potem ktoś próbuje wydłubać z tyłu. Mam wrażenie, że to się stało na nocce, ale nie wiem na pewno :roll:
No i w sumie tak piszę raczej żeby się wyżalić, bo co z tym zrobić nie mam pomysłu, zaczynam myśleć, że ktoś sobie zapolował i w końcu mi tą blendę wydłubie.
No i co ja mam zrobić?? Przecież auta pod prąd nie podłączą... a miałabym ochotę. Spróbuje na nockach parkować gdzie indziej, bo pod blokiem i tak ciasno. Lecieć z każdą pierdołą na policję? Nie sądzę, że to coś da :roll:
Jak macie jakieś pomysły łącznie ze strzelaniem to chętnie stestuje, pomysł żeby postawić auto na parkingu strzeżonym i jeździć autobusami odpada :P

:beczy:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 11, 2008 09:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
hawczyn 




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 165
Skąd: Chorzów



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:10   

proponuje sie zaczaić w innym aucie (oczywiście nie ty tylk paru dobrze zbudowanych kolegów) i chycić na gorącym uczynku, wpier*****ić tak aby nie było śladu a potem zadwonić na policje niech płaca za szkody. :!: ku***y jedne :evil: słyszałem że złodzieje lubą taki znaczki :roll:
_________________
Nie ma słabych aut... są tylko słabi kierowcy
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:13   

hawczyn napisał/a:
proponuje sie zaczaić w innym aucie (oczywiście nie ty tylk paru dobrze zbudowanych kolegów) i chycić na gorącym uczynku, wpier*****ić tak aby nie było śladu a potem zadwonić na policje niech płaca za szkody. :!: ku***y jedne :evil: słyszałem że złodzieje lubą taki znaczki :roll:


No właśnie do końca nie jestem pewna gdzie to się stało :roll: Jak u mnie pod blokiem, to rzeczywiście z kumplami pogadam :mrgreen:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
hawczyn 




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 165
Skąd: Chorzów



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:18   

zouza, tak bedzie najlepiej wiem że nie można współpracować z policją ale niekiedy trzeba bo jeśli rzeczywiście ci porysowali to dlaczego za swoje masz to naprawiać?
_________________
Nie ma słabych aut... są tylko słabi kierowcy
 
 
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:59   

to co hawczyn pisze to jedno , a może przydałoby się też autocasco ?
w przypadku większych uszkodzeń to się opłaci. Kiedyś trzasnęli mi drzwi na parkingu takie dość mocne wgięcie to za odszkopdowanie zrobiłem drzwi i nowe amortyzatory przód .Ja wykupłem na mojego R w Allianz za 450 zł na cały rok wraz z assistance . Tylko że ja mam 50% zniżek na AC. Natomiast w TV leci jakaś reklama (tylko nie pamietam jakiej firmy) że przenoszą zniżki z OC na AC również .
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:02   

Mam AC, ale przecież nie będę znaczka z grila robiła z AC :roll: Mam też osobno ubezpieczone szyby i radio.... ale co z tego :roll: jak jakiś <cenzura> będzie mi np blendę haratał. Nie chodzi o kasę tylko o to, że jakieś <cenzura> niszczą mi auto, a ja nie mogę nic zrobić.
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
ray0579 




Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: ZDR / SZCZECIN



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:10   

Dobrze Cie rozumiem :( . W Szczecinie mieszkamy w z jednych najgorszych dzielnic, po za tym aby zaparkowac tam auto po 16 graniczy z cudem. Auta stawiaja tak, ze problem ze wyjsciem lub wejsciem, nie wspomne o powiginanych lusterkach. Kiedys jakis palant parkujac wgniotl mi przedni blotnik. Wk.... bylem niemilosiernie, polamali mi lustrko bo jakiemus imbecylowi wracajacego z dyskoblyskow zachcialo sie kopac wszystkie auta stojace wzdluz chodznika [ moje niestety stalo w kierunku , wktorym debil szedl :( ], i co?po raz kolejny wku.... ale nie bede przeciez spal w aucie. Taka mentalnosc ludzi i ciezko bedzie to zmienic. Ponadto co auto myje to jakas krecha, szlag mnie trafia. Najlepeij stawiac na strzezonym albo w garazu, a jak ktos nie moze? Za ladne masz autko i w oczy kole :)
_________________
NIGHTFIRE RED 414 SLi http://www.polskajazda.pl...Rover/400/18441
 
 
 
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:11   

można się zaczaić , lub zainwestować w kamerę na noc . A czasem wystarczy jak kamera jest dobrze widoczna i kolesi odstrasza od robienia trakich #$#!@$^
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:17   

Nie mogę w kamerę :roll: W bloku mieszkam, parkuje na parkingu po 2 stronie ulicy, bo wszystko jest zapchane po dziurki w nosie. Poza tym nie wiem czy to się nie stało na nocce, a tam okolica nieciekawa, a przecież nie będę tramwajem jeździła :roll:
No mówię, że najlepiej podłączyć auto pod 220v
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:19   

Zamontuj kamerę na tylnym siedzeniu wykierowaną na potencjalnego złodzieja blendy :D
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:21   

jakiś kondensator i z akumulatora podpiąć .
Tylko że ja w tych tematach nie siedzę :cry:
Napewno się na forum znajdzie ktoś kto wiedziałby jak to zrobić by było bezpiecznie dla Ciebie :evil:
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:22   

Tomi_114 napisał/a:
Zamontuj kamerę na tylnym siedzeniu wykierowaną na potencjalnego złodzieja blendy :D


Taaa zaczaję się z kotami w aucie i wystraszymy palanta na śmierć :hahaha:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:25   

zouza napisał/a:
No mówię, że najlepiej podłączyć auto pod 220v

230 ;) :P teraz w kraju mamy 230 V. A co do samej sytuacji to współczuję, ale nie wiem co poradzić :( Ręce opadają :(
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:30   

zouza napisał/a:
No i co ja mam zrobić??


Mi kradli lusterka i demolowali malucha pod blokiem, wystarczyło raz posmarować smarem całe lusterko i już tylko raz został zdemolowany po tym :D a za jakiś czas dorwałem kmiotków bo demolowali inne samochody, policja miała problemy ze zidentyfikowaniem tych osób :D (to moi koledzy ja byłem grzeczny :P )
Koniec problemów, teraz stoi rover i póki co odpukać nic mu nie robią.
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:35   

Zrób taki motyw ze na noc zdemontuj blęde :rotfl: albo przerób sobie na plug and play :D i na noc ściągaj :rotfl:
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:38   

A może z tą kamerą na tylnej półce to nie taki zły pomysł . Zainstaluj dobrze widoczną jakąś atrapę z migająca diodą
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
DawidNB 



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 590
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Maj 11, 2008 12:32   

skarbie ja wiem że to jest wkurzające
pójdziemy w najbliższym czasie :strzela: :strzela: :strzela:

:pociesz: :całus:
_________________
D-4D + Ubot 520xl
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 11, 2008 14:29   

Zouzia :pociesz:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Maj 11, 2008 20:43   

Dobrze że Don Pedro mieszka daleko, bo inaczej byłby pewnie pierwszy na liście podejrzanych :haha: Trudno coś mądrego doradzić, to przynajmniej się pochwalę :P
Tak Was czytam biedne miejskie żuczki i faktycznie tragedia... ja mam 2 garaże (niewidoczne z ulicy, zakratowane okna i w ogóle, plus własnego obejścia chyba na 15 samochodów i jeszcze kombajn by się zmieścił :) Aczkolwiek parkingowych obcierek też czasem doznaję... :wnerw:
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10897
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pon Maj 12, 2008 00:00   

:pociesz: :*
szczerze mowiąc ja to bym od razu zabił :zły:
jeśli nie wstajesz zbyt dużo wcześniej niż odjeżdzasz do pracy to polecam ogrodzenia elektryczne- 10-15 tys. volt pulsujące całkem skutecznie odstrasza.... (niestety potrafi też wysadzić akumulator :( )
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink