Forum Klubu ROVERki.pl :: Propozycja dwóch nowych teutoriali
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja dwóch nowych teutoriali
Autor Wiadomość
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Pon Maj 12, 2008 20:49   Propozycja dwóch nowych teutoriali

Mam nadzieje że dobry dział :P
Ale mam propozycje aby napisać dwa tutki i myślę że bardzo by się one przydały i zamieścić je na portalu a mianowicie chodzi mi o to aby napisać tutek na podstawie tego tylko że ze zdjęciami http://www.nexxia.co.uk/I...ace_adaptor.htm jest to instrukcja ipod adaptera ja z angielskim jestem na bakier więc choć bym chciał to i tak wiele z tego co tam pisze nie zrozumiem i zapewne nie tylko ja. Jeden z userów ma taki adapter więc mógłby takie coś napisać jak by miał ochotę a jeśli było by tutek choćby pod radio Alpine to już montaż takiego adaptera pod Philipsa byłby na pewno prostszy bo już byłby mniej więcej ogląd co i jak. Tak samo można by napisać tutka montażu modułu SLE też było by przydatne bo instrukcje na stronie są po angielsku i niemiecku więc można by je tylko przetłumaczyć oczywiście nie całe ważne aby sens był ten sam a z samych obrazków to też sie raczej tego nie zamontuje :P Tylko nie piszcie że montaż adaptera jest prosty bo dla mnie to czarna magia a po co mam płacić komuś za montaż tego skoro mógłbym sobie to sam zrobić :P
Co sądzicie o tym pomyśle?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 12, 2008 20:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 12, 2008 22:40   

Ja prosty czlowiek jestem... staram sie - czytajac to kilkukrotnie - zrozumiec o co chodzi w tych tasiemcach i jakos nie bardzo mi idzie. Moze sprobuj jeszcze raz to przeczytac, a potem uzywajac znakow interpunkcyjnych napisz ten tekst jeszcze raz.

Sam pomysl... hm... no jesli komus sie przyda i co najwazniejsze znajdzie sie chetny na opisanie... od przybytku tresci na pewno klub sie nie rozsypie.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
llygas 




Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 296
Skąd: Zamość/Warszawa

Rover 25

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 10:25   

MaReK napisał/a:
Ja prosty czlowiek jestem... staram sie - czytajac to kilkukrotnie - zrozumiec o co chodzi w tych tasiemcach i jakos nie bardzo mi idzie.


Uff... nie jestem sam. ;) Wczoraj już mi było wstyd że nic nie zrozumiałem.
Marek podobno czytania ze zrozumieniem uczą w gimnazjum, może nie zrozumieliśmy bo odpuściliśmy sobie ten etap nauki. ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 10:29   

llygas napisał/a:
Marek podobno czytania ze zrozumieniem uczą w gimnazjum, może nie zrozumieliśmy bo odpuściliśmy sobie ten etap nauki. ;)


Ja myslę, że to przez to że za naszych czasów nie było gimnazjum ;)

PS. Też miałam problem i na drugiej linijce zakończyłam lekturę ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Maj 13, 2008 10:54   

Szkoda bo mam problemy z interpunkcją, a to chyba karalne nie jest i nic na to nie poradzę :( W skrócie chodzi o to, żeby opisać montaż 'Ipod adaptera' do Roverka 75 pod radio Alpine albo Philips :P

Ja tam trochę poprawiłem, ale nie wiem czy dobrze :P - reed
Ostatnio zmieniony przez reed Wto Maj 13, 2008 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 11:56   

Godlike napisał/a:
Szkoda bo mam problemy z interpunkcją, a to chyba karalne nie jest i nic na to nie poradzę :(

Gdyby bylo, to bys problemow nie mial tak? Czyli zwykle lenistwo przeszkadza Ci w interpunkcji.

Godlike napisał/a:
W skrócie chodzi o to, żeby opisać montaż 'Ipod adaptera' do Roverka 75 pod radio Alpine albo Philips

No i fajnie. Jak ktos zrobi to pewnie opisze.
Rownie dobrze mozna czekac, na opis podlaczenia lodowki turystycznej pod zlacze diagnostyczne. Jak Check Engine sie bedzie swiecic lodowka zacznie mrozic browar.
Czlowiek zalamany awaria auta bedzie sobie przynajmniej mogl lyknac zimnego browara.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Wto Maj 13, 2008 12:13   

MaReK napisał/a:
Rownie dobrze mozna czekac, na opis podlaczenia


Teraz MaReK ty z kolei przesadziłes z interpunkcją ;)
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 12:59   

Godlike napisał/a:
W skrócie chodzi o to, żeby opisać montaż 'Ipod adaptera' do Roverka 75 pod radio Alpine albo Philips :P

Generalnie to pobożnych życzeń jest wiele, bo wiele różnych artykułów by się przydało. Niestety niewiele osób ma czas i chęci, aby wzbogacać zawartość strony klubowej...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Maj 13, 2008 13:12   

Dobrze, będę starał sobie z tym radzić może kiedyś mi się uda poradzić z interpunkcją :) Może kiedyś taki artykuł powstanie.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 15:20   

kruszon napisał/a:
Teraz MaReK ty z kolei przesadziłes z interpunkcją ;)

Nie przesadzajmy ;) Przesadzilem... poprostu napisalem cos co potem zmienilem i zostal mi krzak... ale jeden przecinek nie burzy sensu zdania... mozna nawet czytajac zapauzowac na chwile i tez bedzie to zrozumiane ;) Fakt... nie powinno go tam byc.

I nie to, ze chcialbym tu umorlaniac kogos, bo sam tez nie stawiam ogonkow w wyrazach. To juz taka nalecialosc i przyzwyczajenie. Ale nie razi tak bardzo jak potok wyrazow nie oddzielony niczym ;D
piter34 napisał/a:
Generalnie to pobożnych życzeń jest wiele, bo wiele różnych artykułów by się przydało. Niestety niewiele osób ma czas i chęci, aby wzbogacać zawartość strony klubowej...

Do napisania takiego arta potrzebna jest jeszcze jakas wiedza, a nie doswiadczalny poradnik dla majsterkowiczow ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink