Forum Klubu ROVERki.pl :: Klubowe assistance
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Klubowe assistance
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:11   

Thrillco napisał/a:
MaReK...pomóc i tak by się nie dąło bo 3 sruby na kole były tak zapieczone, że pneumat nawet wysiadł :D

Na to tez sa sposoby. Z Tomim wymienialismy kiedys w jego 200 amorki :)
Nie chcialy sie odkrecic srubki, wiec trzeba bylo zrobic dzwignie. Tuz obok stal
mocno pochylony znak zakazu zatrzymywania sie i postoju. Tomi wyrwal go z ziemi,
zalozylismy jako dzwignie, odkrecilismy sruby i pozniej Tomi wsadzil go jak byc powinien :)

Thrillco napisał/a:
Można spokojnie zrobić modulik dla ftp, gdzie kazdy chętny wpisałby swój numer jako Klubowe Assistance z konkretnego regionu.

Mowilem, ze to mozna zrobic pod jednym numerem telefonu.
Dzwonisz pod 22 456 78 90. Tam automat, z glosem jakiejs milej klubowiczki zapyta
Cie o region w ktorym jestes. Nastepnie po wybraniu odpowiedniego regionu polaczy z dana osoba, ktorej numer bedzie znala tylko "centralka". Jesli osob moze byc wiecej, osoba ktora nie moze pomoc, nieodbieralaby telefonu co powodowaloby przelaczanie dalej. Ale to sposob komercyjny, bo ktos musialby placic za ten polaczenie. Inny sposob to po wybraniu regionu automat moglby podawac numery telefonow do osob. Cyklicznie co pewien okres zmienialby sie telekod, zeby wykluczyc zartownisiow przypadkiem trafiajacych na numer assitance.

Ftpy czy bazy danych czy inne twory internetowe sa fajne dopoki nie jestem w trasie, gdzie nie mam jak skorzystac z dobrodziejstw techniki. Moj telefon z WAPem radzi sobie kiepsko :)

Thrillco napisał/a:
Widzisz...pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac.

Nikt nie krzyczal :)
Thrillco napisał/a:
Sorry ale tak odebrałem ton Twojej wypowiedzi...

A dlaczego tak?
Za czesto odbierasz odpowiedzi ludzi jako atak personalny na swoja osobe.
A przeciez to nie pisal maciej, ani Thef :)

Cytat:
i moim zdaniem dokladnie tak powinno to funkcjonowac (a wlasciwie funkcjonuje).

Funkcjonuje ale... mogloby z wieksza skutecznoscia ;D

kasjopea napisał/a:
Na zwyczajną propozycję odpowiedziałeś chamstwem.

Ja na poczatku tez odnioslem wrazenie, ze kolega byl uszczypliwy.
A odpowiedz Thrillco byla bardziej ironiczna niz chamska ;)
Co innego gdyby napisal "Sluchaj baranie, a moze masz ... " o i to juz byloby nieladnie ;)

Przeciez takie uszczypliwe komentarze, to na spotach czy zlotach lataja non stop ;)
Fakt, ze my sie znamy dluzej i osobiscie i wtedy ma to inny wydzwiek.

Markzo napisał/a:
Dla mnie to dzielenie forumowicze/klubowicze jest z deka smieszne.... przecież tutaj są ludzie, którzy są pasjonatami tej marki...

A dla mnie nie. Np. do tego tematu maja dostep wylacznie klubowicze :P
Zwykly forumowicz nie powinien widziec co my tu sobie cichaczem piszemy ;)

dziadek173 napisał/a:
jesli "x" ufa "y", a "y" ufa "z"... to dlaczego "y" ma nie dac nr tel do "z" - "y"... nie wydaje mi sie ze statut nie powinien przesadzac czy komus warto pomoc czy nie

Mielsimy z maciejem taka sytuacje. Skonczyla sie dla mnie w sposob zaskakujacy, dlatego jestem ostrozny w pomaganiu nieznajomym. Do opowiedzenia na spocie ;)

dziadek173 napisał/a:
skad pewnosc ze jak ktos zaplaci wpisowe nie zachce mu sie zarcikow strugac

Zadnej! Sam wplacam i strugam sobie zarty rozne ;)

Pozdrawiam,

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 09:11 ]
A nie! To nie forum klubowe, tylko strona klubowa... tutaj dostep maja wszyscy :oops:
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:49   

MaReK napisał/a:
A dla mnie nie. Np. do tego tematu maja dostep wylacznie klubowicze
Zwykly forumowicz nie powinien widziec co my tu sobie cichaczem piszemy

MaReK napisał/a:
A nie! To nie forum klubowe, tylko strona klubowa... tutaj dostep maja wszyscy

Zwykły forumowicz, to taki jak np. ja, tak? Pytam z ciekawości, bo sprawdziłem i na "strona klubowa" i na "forum klubowe" mam całkowity dostęp...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:51   

Dziwne to ;)
Kiedys do Sprawy klubowe mieli dostep tylko kluczowicze.
Nie wiem czemu sie to zmienilo... wyjasnie to z moimi kolegami adm/modami ;D
Chyba, ze tam tez macie dostep? ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:52   

MaReK napisał/a:
Chyba, ze tam tez macie dostep?

Właśnie to dziwne, już dawno chciałem o tym napisać - widzę wszystkie PW między Wami i mam obraz z pomieszczenia, gdzie stoi serwer - czy to normalne?


:wink:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 09:55   

Gdybys widzial obraz z pomieszczenia w ktorym stoi serwer, to bys sie wylogowal z tego forum ;) Nazywamy to dowcipnie serwerownia, ale... do serwerwoni wiele mu brakuje.

Najwaznijesze jednak, ze daje rade ;)

A co do PW... dziwie sie, ze jeszcze nie wybuchles po tym co tam przeczytales :)
Pamietaj ze nic nie dzieje sie tu przypadkiem. To ze masz dostep do naszych PW
jest celowym dzialaniem. Ty widzisz co o Tobie piszemy, bedac przekonanym ze
my nie wiemy ze to widzisz. Ale spokojnie... wszystko jest pod kontrola ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:00   

MaReK napisał/a:
Nazywamy to dowcipnie serwerownia, ale... do serwerwoni wiele mu brakuje.

No właśnie dlatego napisałem "pomieszczenie, gdzie stoi serwer" ;p
MaReK napisał/a:
A co do PW... dziwie sie, ze jeszcze nie wybuchles po tym co tam przeczytales

Odrobinę wzrósł procentowy udział wódki w płynach spożywanych przez mnie tygodniowo - ale się trzymam ;)
MaReK napisał/a:
To ze masz dostep do naszych PW
jest celowym dzialaniem. Ty widzisz co o Tobie piszemy, bedac przekonanym ze
my nie wiemy ze to widzisz

Myślisz, że gdybym myślał, że nie wiecie, to bym o tym napisał tutaj? Ja wiem, że Wy wiecie, że ja wiem - ale nie mogliście tego wiedzieć :wink:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:03   

Mayson napisał/a:
No właśnie dlatego napisałem "pomieszczenie, gdzie stoi serwer" ;p

Chyba tam dzisiaj posprzatam i usune wode spod serwerow ;)

Mayson napisał/a:
Odrobinę wzrósł procentowy udział wódki w płynach spożywanych przez mnie tygodniowo - ale się trzymam ;)

Domyslam sie, ze sie trzymasz... gdybys sie puscil na pewno bys upadl przy takim wzroscie procentowym. Ale powiem Ci, ze masz duzy dystans do siebie, ze sie jeszcze nie wypisales z tego projektu ;)

Mayson napisał/a:
Myślisz, że gdybym myślał, że nie wiecie, to bym o tym napisał tutaj? Ja wiem, że Wy wiecie, że ja wiem - ale nie mogliście tego wiedzieć :wink:

Mysle, ze gdybys wiedzial, ze my wiemy, ze ty wiesz, nie moglbys wiedziec, ze wiesz, ze my wiemy, wiesz? ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:10   

MaReK napisał/a:
Chyba tam dzisiaj posprzatam i usune wode spod serwerow

I ten grzyb ze ściany niech zniknie :>
MaReK napisał/a:
Domyslam sie, ze sie trzymasz... gdybys sie puscil na pewno bys upadl przy takim wzroscie procentowym.

Dlatego siedzę :ok:
MaReK napisał/a:
Ale powiem Ci, ze masz duzy dystans do siebie, ze sie jeszcze nie wypisales z tego projektu

No stąd ten wzrost...
MaReK napisał/a:
Mysle, ze gdybys wiedzial, ze my wiemy, ze ty wiesz, nie moglbys wiedziec, ze wiesz, ze my wiemy, wiesz?

Dostałem tel. od Włodzia z Echelonu, że mam to zakończyć, póki jeszcze wszystko czytelne :shock:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:19   

Mayson napisał/a:
Dostałem tel. od Włodzia z Echelonu, że mam to zakończyć, póki jeszcze wszystko czytelne :shock:

Do mnie tez dzwonil, wiec pass ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 20:21   

niema co kombinowac z telefonami, mozna zalożyc temat i wpisywać kto i w jakim kierunku jedzie. Jak ktoś bedzie chetny pomóc wrazie awarii wysle numer na PW, podając z jakiej okolicy jest.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 20:41   

a co jak ktos nie planuje podrozy. Wypada nagle, musi jechac i staje gdzies w pcimiu dolnym. Gdyby pcim dolny nalezal do wojewodztwa A dzwoni taki ktos na telefon podany na stronie, podaje koda i wybiera wojewodztwo. Potem uzyskuje dostep do listy telefonow, osob ktore zdecydowaly sie je udostepnic.

Zamiast przez strone, moze sie dowiedziec glosowo przez telefon.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 21:00   

ofert z jednego regjonu może byc kilka.

MaReK napisał/a:
dzwoni taki ktos na telefon podany na stronie, podaje koda i wybiera wojewodztwo. Potem uzyskuje dostep do listy telefonow, osob ktore zdecydowaly sie je udostepnic.


kilka ludzi poda swoje numery i tyle, bo może sie okazac że jeden pracuje, drugi poza zasięgiem, trzeci niewiadomo co. A województwo jest dosc opszernym terenem i można sie dodzwonić do kolegi z drugiego krańca województwa.

szczerz muwiąc niema idealnych rozwiązań, kożdy ma jakiś swój pomysł.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 17:33   

Wiem, ze klubowe assistance dziala, ale moze by cos takiego? To moj dawny klub i zawsze byl daaaaleko za murzynami, a dzisiaj kozystajac z konkursu autoswiata zagladam i patrze, a oni nawet strone maja i takie wlasnie ciekawe assistance.

http://busikt3.radom.pl/mapka.html
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 17:45   

Perez, tylko wracamy do dyskusji czy ktoś chce udostępniać nr telefonu, czy nie.

W jakiej formie to zrobimy, to sprawa trzeciorzędna.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 17:52   

No ja jak zachodzi potrzeba to udostepniam, ale dzisiaj zaczalem sie nad tym zastanawia, bo mialem rano telefon z zastrzezonego z jakims glupim zartem, a potem sterta wyzwisk.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Czw Sty 28, 2010 18:29   

Perez napisał/a:
bo mialem rano telefon z zastrzezonego z jakims glupim zartem, a potem sterta wyzwisk.


No wlasnie, tego chyba wszyscy sie obawiamy. Domnie można dzwonić numer jest na stronie klubowej.
Jesli bede mógl pomuc to pomoge.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 18:47   

rtworek napisał/a:
No wlasnie, tego chyba wszyscy sie obawiamy.
Ale po 1 nie wiem czy to akurat z forum, a po 2 jakos sie specjalnie nie przejalem. Mam satysfakcje, ze moglem pomoc chlopakowi, ktory naprawde dba o swojego emdżika i podejzewam, ze takiemu co dzwoni nie chcialoby sie jechac z Piaseczna na Prage, zeby pomoc obcemu i wlasnie w tym mam satysfakcje.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Czw Sty 28, 2010 21:58   

Perez napisał/a:
Wiem, ze klubowe assistance dziala, ale moze by cos takiego? To moj dawny klub i zawsze byl daaaaleko za murzynami, a dzisiaj kozystajac z konkursu autoswiata zagladam i patrze, a oni nawet strone maja i takie wlasnie ciekawe assistance.

http://busikt3.radom.pl/mapka.html


'Dzwonić o każdej porze dnia i nocy'

'Sholuje, udostępnie garaż, przenocuje, postawie pepsi'

Masakra. Że są jeszcze tacy ludzie.. :roll:


Wiadomo - zawsze znajdzie się taki młot, który nie zna powagi sytuacji i musi sobie zrobić jakieś jaja, widząc dostępny numer telefonu na stronie. To żałosne, nawet bardzo, no ale cóż poradzić. Takie młoty są, były i będą, dopóki ktoś ich nie wytępi. Zaraz mi się kojarzą takie młoty, które robią sobie jaja na CB, no ludzie :/
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Sty 28, 2010 22:11   

nasze assistance działa .... narawdę dużo nie trzeba, żeby zdobyć kontakt do kogoś z Klubu ... później jedna osoba pomaga drugiej nawet jeśli nie jest z tej okolicy ... tak było ostatnio z Remim55 ... dzwonił po północy ... tel do mnie chyba od markzo miał i zadziałało ;) takich sytuacji kilka było i się udawało coś wykombinować :) więc dajcie siepoznać, uczestniczcie w życiu Klubu a assistance samo będzie działać :ok:

Ja swoją wersję o nieudostęponianiu telefonu podtrzymuję ... wystarczy mi maili i PW z pytaniami często o błachostki ....
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 23:09   

dokładnie Brt ;) Remi dzwonił do mnie o 00;05, sytuacja troche podbramkowa, to nr do Brt mu podałem i assistance zadziałało ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink