Forum Klubu ROVERki.pl :: Komentarze do wyników prób sportowych na XIII Zlocie Klubu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piter34
Wto Cze 03, 2008 17:01
Komentarze do wyników prób sportowych na XIII Zlocie Klubu
Autor Wiadomość
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sro Cze 04, 2008 17:47   

maciej napisał/a:
to była największa "profeska" na naszych Zlotach.

To ja też bym chciał się czegoś nauczyć , bo narazie to właściwie samouk (albo nieuk) jestem :smile:
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 04, 2008 17:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Cze 05, 2008 22:31   

Brt napisał/a:
pierwsze chyba 4 albo 5 miejsc na Zlocie w konkurencji jazdy po macie poślizgowej zdobyły właśnie klekoty


Proszę mi lodówki do klekotów nie mieszać :P
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 23:22   

Co Wy tam wiecie. to JA bylem najlepszy na macie. jako jedyny mialem czas "T" - czyli turbo tobrze :D ;p
A tak swoja drogą ciekawe czy ktoś zrobil focie jak mnie zaczelo obracac na zakrecie......chcialbym to zobaczyc :)
..
...
.... pewnie nie bo ja w koncu tylko xROnx..... :roll:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 23:39   

Ja nie wiem czy sie udalo. Zly jestem na siebie, ze z Wiolka krecilismy ten sam w sumie luk tylko z roznych ujec... A zakret asfaltowy pelny byl ciekawszy bo szlo sie tam pelnym ogniem i niektorych stawialo bokiem :( No coz... czlowiek cale zycie uczy sie na bledach ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 00:20   

panowie, ja niestety jestem po maxie zarobiony, koszmarny tydzien :/ mam troszke fotek, rowniez waszych panowie. jak sie ogarne moze kolo niedzieli to cos podesle. na razie przygotowalem pojedyncze foty , wiec prosze cierpliwosci... przepraszam ze tak dlugo O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 12:00   

Ja się tylko pochwalę, że z tego co widzę to mimo mojego 12-stego miejsca to w "klasie 1.6" Byłem pierwszy :D :D:D:D Mowa oczywiście o macie. 1/4 przypłaciłem lekko przyjaranym sprzęgłem. Trzeba się będzie pouczyć porządnie startować na prostej :)

Pozdrawiam
 
 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 12:13   

Patrząc w takich kategoraiach moja 9tka na macie z najsłabszym silniczkiem wychodzi chyba najlepiej ze wszystkich ;) Czyli nie jest aż tak ważna zawartość pod maską :D
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
 
 
 
kruszon 




Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 12:18   

Zgadza się Tomaszi! Tomaszi won the race!

Swoją drogą nie wiem czy następnym razem nie warto porobić jakiś kategorii... Ale może się okazać, że w każdej kategorii będą po 3 samochody. Co za tym idzie nagroby dla każdego :D
O! I do tego trzeba dążyć ;)

Pozdrawiam
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 12:58   

xR mam fotki jak stoisz bokiem :D :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 15:34   

Brt napisał/a:
xR mam fotki jak stoisz bokiem


Jak znajdziesz chwilę to wrzuć te zdjęcia go galerii klubowej :-)

Tak przy okazji, wrzucę też swoje zdjęcia :-)

Chciałbym też skromnie zaznaczyć, że ze zlotów zarządu obecnej kadencji jest najwięcej zdjęć w galerii klubowej :-)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 15:52   

emes napisał/a:
Chciałbym też skromnie zaznaczyć, że ze zlotów zarządu obecnej kadencji jest najwięcej zdjęć w galerii klubowej

Dobra, dobra, emes, nie przechwalaj się, bo to tylko kwestia popularyzacji fotografii cyfrowej i braku smokrytyki autorów. ;)

Np. ja na Zlocie w Miedzianej zrobiłem chyba około 70-80 zdjęć, a tu 372...

Przyczym ilość naprawdę dobrych zdjęć jest porównywalna...

Moim zdaniem właśnie jest ich dużo za dużo i trzeba mieć BARDZO DUŻO samozaparcia, eby wszystkie obejrzeć, a jak się znudzi 100 średnio ciekawymi zdjęciami, to się nie dotrze do tych 10 superfajnych...

Moim zdaniem tak 3 miesiące po każdym Zlocie, jak się już wszyscy nacieszą, należałoby usiąść jeszcze raz, i autorytarnie i nieznosząc sprzeciwu, przejrzeć galerie i wybrać powiedzmy po 30-50 najciekawszych w każdej kategorii. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 15:58   

maciej napisał/a:
Dobra, dobra, emes, nie przechwalaj się, bo to tylko kwestia popularyzacji fotografii cyfrowej i braku smokrytyki autorów


Wiedziałem, że to nie pozostanie bez komentarza :-)

maciej napisał/a:
trzeba mieć BARDZO DUŻO samozaparcia, eby wszystkie obejrzeć, a jak się znudzi 100 średnio ciekawymi zdjęciami, to się nie dotrze do tych 10 superfajnych


Obejrzałem wszystkie zdjęcia ze zlotu w Dzierżoniowie, dodane do galerii klubowej :-) Oglądanie szybko się nudzi, właśnie ze względu na ilość zdjęć, szczególnie, że część z nich się prawie powtarza, bo jakby nie było, sporo osób wybierało podobne kadry :-)

maciej napisał/a:
tak 3 miesiące po każdym Zlocie, jak się już wszyscy nacieszą, należałoby usiąść jeszcze raz, i autorytarnie i nieznosząc sprzeciwu, przejrzeć galerie i wybrać powiedzmy po 30-50 najciekawszych w każdej kategorii


Popieram ten pomysł :-)
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 15:59   

emes napisał/a:
Chciałbym też skromnie zaznaczyć, że ze zlotów zarządu obecnej kadencji jest najwięcej zdjęć w galerii klubowej :-)


A to chyba nie nasza zasługa...
Podziękuj powszechnemu dostepowi do aparatów cyfrowych i innych bajerów.

maciej napisał/a:
Moim zdaniem właśnie jest ich dużo za dużo i trzeba mieć BARDZO DUŻO samozaparcia, eby wszystkie obejrzeć, a jak się znudzi 100 średnio ciekawymi zdjęciami, to się nie dotrze do tych 10 superfajnych...

Moim zdaniem tak 3 miesiące po każdym Zlocie, jak się już wszyscy nacieszą, należałoby usiąść jeszcze raz, i autorytarnie i nieznosząc sprzeciwu, przejrzeć galerie i wybrać powiedzmy po 30-50 najciekawszych w każdej kategorii. :D


Popieram w całej rozciągłości. Ostatnio mi też ten pomysł chodził po głowie. Bo ileż można oglądać zdjęcie tego samego auta w 17 podobnych ujeciach.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:05   

walkie napisał/a:
A to chyba nie nasza zasługa


Nie nie, w żadnym razie, nawet tak nie pomyślałem, to tylko takie spostrzeżenie w formie żartu :-) Ale tak sobie myślę, że gdyby liczba umieszczanych zdjęć w galerii klubowej przekładałaby się na liczbę przyjeżdżających na zloty, to byłoby fajnie, a każdy ośrodek otoczony byłby chyba polem namiotów :-)

walkie napisał/a:
Ostatnio mi też ten pomysł chodził po głowie


To co, może wprowadzimy ten plan w życie licząc od tego zlotu? Można byłoby też o tym pomyśleć przy okazji przenoszenia treści na nową stronę klubową. Byłby porządek, a galeria zyskałaby na jakości pod względem umieszczonych w niej zdjęć :-)
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:06   

emes napisał/a:
To co, może wprowadzimy ten plan w życie licząc od tego zlotu? Można byłoby też o tym pomyśleć przy okazji przenoszenia treści na nową stronę klubową. Byłby porządek, a galeria zyskałaby na jakości pod względem umieszczonych w niej zdjęć :-)


Spoko, nawet nie od tego zlotu tylko przelecieć wszystkie galeriw i wywalić duble i szajs. Chciałeś mieć coś drobnego do roboty. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:07   

walkie napisał/a:
Spoko, nawet nie od tego zlotu tylko przelecieć wszystkie galeriw i wywalić duble i szajs. Chciałeś mieć coś drobnego do roboty.

:D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:10   

walkie napisał/a:
nawet nie od tego zlotu tylko przelecieć wszystkie galeriw i wywalić duble i szajs


Dokładnie tak. W przypadku poprzednich zlotów można byłoby to zrobić podczas przenoszenia zawartości na nową stronę klubową :-)

walkie napisał/a:
Chciałeś mieć coś drobnego do roboty


Szczerze mówiąc to mogę się tym zająć :-)
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:11   

emes napisał/a:
Dokładnie tak. W przypadku poprzednich zlotów można byłoby to zrobić podczas przenoszenia zawartości na nową stronę klubową :-)


Nie inaczej. :)

emes napisał/a:
Szczerze mówiąc to mogę się tym zająć :-)


Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Spyder 




Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 122
Skąd: Ruda Śląska



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:19   

Te wyniki na stronie klubowej coś nie kompletne Brt podał tylko z 1/4 i z maty. A gdzie są wyniki z piłeczką?? Też jestem ciekaw jak mi tam poszło.
_________________
Taki sobie R75
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Cze 06, 2008 16:40   

dobrze Ci poszło ;) wyniki "się piszą" niestety muszę inne zaległości ponadrabiać i wrzuce też wyniki z piłeczki olaz zaległe artykuły na stronę ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink