Forum Klubu ROVERki.pl :: [R416si]Toma team
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: thef
Pon Cze 23, 2008 18:51
[R416si]Toma team
Autor Wiadomość
oczar321 



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 36
Skąd: polska



Wysłany: Pon Cze 23, 2008 18:45   [R416si]Toma team

Przeczytałem na forum że sklep solidny no i wtopa .Towar zamówiony ponad miesiąc temu i na tym koniec. Wysyłałem meile nic dzwoniłem obiecali że wyślą następnego dnia kurierem nic .Mam ich generalnie dosyć .Zastanawiam się czy zasługują żeby być w 10 polecanych sklepów.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 23, 2008 18:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Cze 23, 2008 18:51   

Nie wiem dlaczego masz taki problem z Tomateam, ale ja zamawiałem już kilka razy części u Tomiego i nigdy nie było problemu. Zawsze robię to telefonicznie, tak najpewniej.

PS>Nie ten dział na taki wątek.
 
 
kerys 



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 94
Skąd: strzyżów



Wysłany: Pon Cze 23, 2008 19:06   

potwierdzam to jest jedyna z solidnych firm wysyłkowych co zamawiasz to dostajesz i w dobrej jakości nie wiem dlaczego masz taki problem "może zły adres podajesz. :lol: "
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 23, 2008 19:10   

Ja z przezorności nie zamawiam w tym sklepie bo czytałem wiele razy na forum, że ktoś na coś długo czeka albo, że kiepski kontakt.
Kupuję w sklepie motoryzacyjnym albo na allegro - w sklepie tracą dobrego klienta jeśli coś popierniczą a na allegro boją się o komentarz ;)
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 23, 2008 19:12   

oczar321 napisał/a:
dzwoniłem obiecali że wyślą następnego dnia kurierem nic .

Zadzwoń jeszcze raz, hmm?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
rav1984 



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 54
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Cze 23, 2008 22:37   

próbuj do skutku, Tomi już raczej się ogarnął po inwentaryzacji, więc nie powinieneś mieć problemu
_________________
Pozdrawiam
R@v
 
 
 
kamil_luczak 




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Cze 23, 2008 23:39   

Gadalem z Tomim, powiedzial ze jest strasznie zarobiony i nie ogarnia wszystkiego. Sam do niego dzwonilme, pisalem i dopiero po paru dniach doczekalem sie odpowiedzi, ale nie gniewam sie bo wiem ze sam musi wszystko ogarnac. Tomi napewno nie jest oszustem, wiec jesli przelales hajs to towar dostaniesz
 
 
 
oczar321 



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 36
Skąd: polska



Wysłany: Wto Cze 24, 2008 19:33   

Rozumiem że może mieć jakieś kłopoty .ale umowa rzecz święta jeżeli zapewnia mnie osobiście że towar wyśle następnego dnia a tego nie robi to znaczy że jest niesolidny nie robi mi łaski bo ja za towar płacę i wymagam poważnego traktowania.
 
 
grib 



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: wołomin



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 20:15   

Jestem w Warszawie codziennie,praca.Prosiłem o dostarczenie pompy wody do mego auta na terenie miasta Wawa,czekam 7 dni i ani widu ,ani telefonu, ani nic,dodzwonić się do firmy pana Tomiego nie można.Może odbiorę osobiście bo czasowy jestem, tylko poradźcie gdzie i żeby ktoś był ,oprócz klamki :rotfl: Pozdrawiam i czekam cierpliwie dolewając 2 litry wody codziennie,dobrze że to nie olej :mrgreen:bo bym zbankrutował.
_________________
grib420si.99r.lpg
 
 
kamil_luczak 




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 22:46   

oczar321, a moze on juz to wyslal tylko paczka jest w drodze? Zwroc uwage na to ze Poczta byla troche niedostepna.

grib - ja z Tomim kontaktowalem sie jakis czas temu tez przez dluzszy kawalek czasu i nie dalem rady sie dodzwonic. Po jakims czasie Tomi sam zadzwonil i zdziwil sie ze to ja tak wydzwaniam. Okazalo sie ze mialem farta ze oddzwonil, bo myslal ze to ktos inny.

Tomi nie ma czasu, ja to rozumiem akurat, sila wyzsza. Mysle ze gdybyscie Wy prowadzili taka firme to tez gonilibyscie w pietke
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 22:53   

Pamiętajcie o jednym, Tomi jest człowiekiem a nie automatem!
Też ma rodzinę, przyjaciół, dom.
To że nie odpowiada w ciągu sekundy to nie jest argument. Czasem musi daną część sprowadzić, to trwa trochę dłużej. I raczej nie wydłuża czasu oczekiwania bo mu się nie chce. Wyrozumiałości trochę.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 25, 2008 22:58   

grib napisał/a:
Jestem w Warszawie codziennie,praca.Prosiłem o dostarczenie pompy wody do mego auta na terenie miasta Wawa,czekam 7 dni i ani widu ,ani telefonu, ani nic,dodzwonić się do firmy pana Tomiego nie można.Może odbiorę osobiście bo czasowy jestem, tylko poradźcie gdzie i żeby ktoś był ,oprócz klamki :rotfl: Pozdrawiam i czekam cierpliwie dolewając 2 litry wody codziennie,dobrze że to nie olej :mrgreen:bo bym zbankrutował.

Witam,

Jedną z tych rzeczy, które zabierają mi bardzo wiele czasu, jest właśnie dowóz na terenie Warszawy. Jakiś czas temu współpracowałem z firmą kurierską, która załatwiała to za mnie. W tej chwili robię to sam... ale jedynie w wolnych chwilach, których niestety jest bardzo mało. W najbliższych dniach będą wprowadzone zmiany w sklepie on-line. Jedną z tych zmian będzie rezygnacja z tej opcji (będzie dostępna jedynie przy wiekszych zamówieniach (gdyż tylko wtedy ma się kontrole nad tym, czy poczce nic się nie stało).
Dziwi mnie fakt, że nie można się do mnie dodzwonić. Telefon jest włączony od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 (a czasem nawet do 20). Wystarczyłby jeden telefon, aby umówić termin i czas. Fakt, że raz lub dwa nie odebrałem telefonu, sugeruje jedynie, że rozmawiałem przez drugi telefon, a nie to, że specjalnie nie dobieram, gdyż nie mam ochoty z kimś rozmawiać (nie mam tego w zwyczaju).

[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 22:59 ]
Pompa wody jest przygotowana i czeka na odbiór lub wysyłkę.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:05   

Dziwne te Wasze przypadki.
Ostatnia moja historia, ktora jeszcze pamietam i moge opisac.

Samochod na podnosiku, diagnoza - wyciek oleju.

Telefon do Tomiego

Ja: Czesc. Masz Olej MTF do skrzyni?
Tomi: Mam!
Ja: Bede u Ciebie za 1h pod blokiem okej? Ale jeszcze potwierdze.
Tomi: Ok.

Przyczyna wycieku?
Tu z pomoca zawsze przychodzi trafna diagnoza Mariusz418 - uszczelniacz walka sprzeglowego.

Telefon do Tomiego

Ja: Sluchaj, a masz moze przypadkiem uszczelniacz walka sprzeglowego do mojego parcha?
Tomi: Mam, na miejscu.
Ja: O ktorej moge po to wpasc?
Tomi: Bede w domu za 20 min.

Podjezdzam pod dom Tomiego.
Dzwonie.

Ja: Jestem pod blokiem
Tomi: Schodze

po 10 min. moglbym juz odjezdzac z rzeczami ale... to sie nigdy nie udaje
gdyz zawsze, rytualnie musi sie odbyc pod domem krotka (30 - 40 min.) pogawedka ;D

Czasami tez nie za pierwszym razem uda mi sie z Tomim polaczyc.
Ale po pol godzinie udaje sie. Ew. Tomi odbiera i mowi, ze oddzwoni bo nie moze teraz rozmawiac.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
grib 



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: wołomin



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:06   

odbiór gdzie kiedy i o której,ja dojadę TY opuścisz,a ja o tym napiszę ok:rotfl: ?dzwoniłem na obydwa podane nr tlf. jeden po drugim.nie oczerniam ,tylko chcę dobrze dla Ciebie( Ty zarobisz) i siebie(ja zrobię).Z całym szacunkiem grib.
_________________
grib420si.99r.lpg
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:10   

Grib ... przeltaujesz czasami Wislostrada i Mostem Grota ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:11   

Wrzucę pompę do auta, więc nawet jeśli będę musiał gdzieś pojechać będę miał ją przy sobie.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:12   

Jakby latal w tych rejonach, moge na niego poczekac o umowionej porze i przekazac :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:12   

No i eureka :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
grib 



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: wołomin



Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:13   

Tomi podawałem adres w meilu
_________________
grib420si.99r.lpg
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 23:16   

Czasami sie mijam z taka bordo R400 KNS ale nie wiem kto to ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dlaczego Toma jest Team...
MaReK Offtopic 7 Sob Mar 28, 2009 23:51
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink