Forum Klubu ROVERki.pl :: Dobra! Przepraszam i przyznaje rację :(
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: piter34
Sro Lip 02, 2008 23:02
Dobra! Przepraszam i przyznaje rację :(
Autor Wiadomość
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



  Wysłany: Sro Lip 02, 2008 22:39   Dobra! Przepraszam i przyznaje rację :(

Parę naście dni temu była zażarta kłótnia ze mną o szkoły auto. Otóż moje idiotyczne myślenie skłaniało się ku temu że szkoły i maty poślizgowe nie są potrzebne ... No to teraz oficjalnie przyznaję że byłem kompletnym idiota mówiąc to !! i g... wiem ;/ I mówię ze takie szkoły są potrzebne ... i to czego tam uczą jest przydatne w życiu :)
Ktoś w temacie powiedział ,, nie znasz dnia ani godziny " A co mnie skłoniło do takie zmiany zdania ?? Jadę sobie pojazdem jedno śladowym do którego prowadzenie jestem całkowicie uprawniony... No i jechała sobie pani na rowerku przede mną na oko 20 latek bardzo zgrabna... :) ale dość wolno.... no to 2 biegi w dół i wyprzedam... no i mój ukochany odcinek... z prosta a potem zakrętem który można pięknie ściąć ... :) NO to wyprzedziłem panią i buta :D 19km/h --> 27 --> 35 --> aż w końcu magiczne 40 km/h i zaczynam delikatnie hamować tyłem ... ścinam... ten zakręt jest taki ostro w dół... ale zapomniałem o podbiciu poprzecznym ... i rower delikatnie w górę !! Przysięgam !! Zero kontroli ZERO ! Noga tylko tarłem o asfalt jakoś odruchowo... i kontruje z całej siły ale On zero reakcji... I moja myśl idioto hamuj ... ( bo jak mnie wyrzuciło to hamulec puściłem ) i moja myśl hamuj i tylko chociaż żeby mnie obróciło żebym się zatrzymał . Po naciśnięciu hamulca... zmniejszyłem samoczynnie kontrę i obróciło mnie z taką siłą że aż prawię się zsunąłem do tyłu :( Na cały zakręcie został taki szeroki ślad. Pan z pieskiem pokazał żebym się z głowę pukną :) Ale jeszcze coś... chyba nie skończyło by się to tak... gdybym miał na tyle ta stara łysa asfaltówkę... niż ta oponę co mam teraz 3 dniową :)
Ogólnie przyznaję :( Nie maiłem wtedy racji ... Niby to tylko Rower... Ale przy takiej prędkości ... mogłem nawet tą głową o krawężnik walnąć... a i na głowie słuchawki Motoroli za 120zł jeszcze nie moje ;/

I teraz wiem... nowe opony to jednak zbawienie !!
I szacunek dla ludzkiego mózgu... jak można w tak krótkim czasie tylko informacji przetworzyć to ja nie wiem !! :)
I jeszcze raz przyznaje .,.. szkoły są potrzebne... i ,, nie znasz ani dnia ani godziny "
Pozdrawiam :cool:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 02, 2008 22:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Lip 02, 2008 23:02   

Dlaczego nie dopisałeś tej opinii w tamtym wątku? Zrób to, ten temat zamykam. :cool:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przepraszam Przepraszam Przepraszam
SyntaX Offtopic 2 Pon Sty 10, 2011 19:59
keczu
Brak nowych postów Dobra wiadomość! :)
jar_son Offtopic 2 Pon Mar 01, 2010 15:42
wiciu2xlc
Brak nowych postów Dobra wiadomość
Olo12 Offtopic 11 Wto Kwi 01, 2008 14:40
Paul
Brak nowych postów Dobra stronka
walkie Offtopic 11 Pon Wrz 26, 2011 21:52
andrew0503
Brak nowych postów Patrzcie, ile dobra się marnuje...
PTE Offtopic 19 Sro Lut 11, 2009 15:41
Markzo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink