Forum Klubu ROVERki.pl :: [R25] Radioodtwarzacz do 300zl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R25] Radioodtwarzacz do 300zl

SONY vs. PIONEER
Autor Wiadomość
Homi 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 111
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Lip 15, 2008 22:02   

Jestem szczęśliwym posiadaczem Pioneer'a DEH-2000MP, co prawda mam go niewiele ponad miesiąc, ale sprawuje się bardzo dobrze. W trasie nigdy nie zgubił mi żadnej stacji. Ludzie narzekają na małe przyciski przy pokrętle, ja jednak w rzeczywistości używałem je tylko przy początkowym szukaniu stacji, więc nie jest to wielki mankament. Jakość dźwięku na bardzo dobrym poziomie. Ogólnie jestem zadowolonym użytkownikiem tego modelu. :mrgreen:

W formie sprostowanie, ten model nie posiada dżojstika, posiada jedynie pokrętło głośności którym zmieniamy też źródło muzyki. Nie ma także możliwości zmiany koloru podświetlenia, jeżeli chcemy inne można zastanowić się nad modelami DEH-2020MP i DEH-2000MPB, różnią się tylko kolorem podświetlenia. DEH-2000MP jednak najbardziej pasuje kolorem do podświetlenia mojego R200.

Nad Sony CDX-GT23 też się zastanawiałem, ale wydawał mi się jakiś taki za bardzo "plastikowy", rzecz gustu. :razz:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lip 15, 2008 22:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bambi 




Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 101
Skąd: Jasło

Rover 200

Wysłany: Sob Lip 19, 2008 20:22   

Homi a jaki masz kolor podświetlenia? Bo ja właśnie dzisiaj zakupiłam to radyjko
PIONEER DEH-2000MP :mrgreen: :mrgreen: Ja kupiłam z czerwonym. Stwierdziłam że najbardziej będzie pasował. Dokładnie identyczny jak na zdjęciu w pierwszym poście. Narazie muszę go przetestować, ale myślę że będzie ok :) Jakoś tak mi się spodobał to kupiłam, dodam tylko że stare radyjko mi się popsuło, a bez radia to tak dziwnie... przynajmniej mi. Pozdrawiam :)
 
 
 
Homi 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 111
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Lip 20, 2008 18:04   

DEH-2000MP, czyli czerwone podświetlenie i białe literki na wyświetlaczu, takie jak na zdjęciu w pierwszym poście. Takie zestawienie najlepiej według mnie pasuje do podświetlenia w R200.

Gratuluję zakupu, mam nadzieję będziesz równie zadowolona jak ja. :cool:
 
 
danterape 



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 69
Skąd: brak



Wysłany: Sro Lip 23, 2008 22:24   

tak, fajne radyjko, ale ten Xplod tez fajny

http://allegro.pl/item403...model_2008.html

dla tych co szukaja go jeszcze :) taniej :)
 
 
martinezz 



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 46
Skąd: Poznań



Wysłany: Czw Lip 24, 2008 08:20   

Witam,

Kupilem SONY CDX-GT23, zalozylem i jestem bardzo zadowolony.

Jedynie co, to przy niektorych stacjach radiowych (np RMF FM) mam szumy... Nie wiem czy to nie sprawa anteny, bo przewod antenowy nie ma ekranu - po prostu grubsza linka miedziana...

Tak jak wczesniej pisalem, we wnece na radio byly 3 kostki, a nie 2. Ta trzecia jest inna niz te dwie pozostale i przylaczone sa do niej 2 kabelki... Ktos ma pomysl co to moze byc?
 
 
wiciu2xlc 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pią Lip 25, 2008 10:33   

Elo jak się wszyscy chwalą to ja też. Od miesiąca użytkuję Sony CDX GT 424U. Kosztował w sumie niewiele, al jestem bardzo zadowolony z niego. Dobra moc, czysty dźwięk, ciekawe funkcje jak USB i AUX oraz sterowanie subem. Dla mnie jedynym mankamentem tego radyjka jest troszkę niewygodna w użytkowaniu gałka głośności.To na razie tyle nie dogodnień jakie zauważyłem. Teraz czekam już tylko na skrzynkę i wzmacniacz,aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Pozdrawiam.
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
danterape 



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 69
Skąd: brak



Wysłany: Sob Lip 26, 2008 09:16   

ja kupilem tego xploda i szczerze mówiąc, wali na głowę poprzedniego pioneera którego miałem, może dlatego, że tamten już miał dwa lata.

polecam tego Soniaka dwa posty wyżej
opcja XPLOD huczy aż miło. niech no tylko podepne pod to swoj Subwoofer 800W :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [620 sdi] cb radio + antena do 300zl
mariuszlol23 Car-audio, nawigacje, radia CB 55 Nie Lip 11, 2010 12:26
mariuszlol23
Brak nowych postów [ Ankieta ] Radioodtwarzacz z MP3 i AUX IN
magnat43 Car-audio, nawigacje, radia CB 17 Pon Gru 31, 2007 14:07
Przemek_Docent
Brak nowych postów Alpine radioodtwarzacz
simpIe Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Czw Lip 29, 2010 00:42
seyfer
Brak nowych postów [R600] Radioodtwarzacz CD/MP3, SD, MMC, USB marki Peiying
zuber84cool Car-audio, nawigacje, radia CB 25 Nie Paź 03, 2010 14:43
zuber84cool



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink