Forum Klubu ROVERki.pl :: [R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa
Autor Wiadomość
wolft1234 



Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 07:40   [R416] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogrzewa
Typ: Si Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.6 Rok produkcji: 1997

Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Nie Lut 27, 2011 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lis 14, 2008 07:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
milosz1980 



Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 08:19   Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr

Pamiętam, że jak wymieniałem rozrząd w Al-Ex (na Pocztowej w Szczecinie), to zapytałem czy robią też te uszczelki. Wtedy robili, więc teraz pewnie też. Mankamentem jest to, że przeważnie nie da się wjechać "z ulicy", więc najlepiej zadzwonić i umówić się na konkretny termin.
Widziałem, że negatywne opinie też były, ale mi rozrząd zrobili dobrze.
 
 
buja4 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 08:56   Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr

wolft1234 napisał/a:
Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc
.

Robiłem w Al-EX rozrząd złego słowa nie mogę powiedzieć. Widać że na roverach się znają. Jak w lipcu pytałem się ile za wymianę za uszczelkę to gość mi powiedział że części i robocizna 1500zł. AutoArs niby też dobre ale te cenny u nich za uszczelkę pod kolektor ssący firmy Ajusa :nook: chcieli 50zł w focie kupiłem za 13zł.
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1131 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10906
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 11:49   

jak oddasz do AL-exa to patrz im na ręce, bo połowy rzeczy nie wymienią /naprawią, a kasę wezmą... :/
morzesz oddać do polmozbytu na białowieskiej (serwis hondy) ale dowiedz się dokładnie wszystkiego i weź cennik na papierze, bo potem powiedzą, że planowanie i regeneracja głowicy płatne osobno...
jeśli chodzi o auto ars to musiałbyś Chermana spytać, czy jest zadowolony.. ZTCW to ceny mają w miarę normalne...
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
kpt 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 18:51   

al-ex i autoars na telefon to mowili ze robota z czesciami okolo 2000zl... a w alexie sie przygotuj, ze pan powie Ci cene, a pozniej przy rozliczaniu powie ze to cena netto, jak bedziesz chcial rachunek, to doliczy 20 czy 22%
zrobilem ostatecznie na bialowieskiej, ale nie wiem czy znow sie cos nie dzieje, bo troche majonezu ostatnio znalazlem. moze to stary nie wyplukany dobrze, a moze juz nowy...
 
 
 
Spali75 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 42
Skąd: Police



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 20:08   

Na Pocztową nie jedź , chyba że chcesz żeby gorzej Ci zepsuli, mam jak najgorsze doświadczenia z tymi pajacami. Ze swojej strony mogę polecić warsztat w Policach( namiary na stronie klubowej) tam dopiero zrobili mi porządnie co tamci zepsuli dziwiąc się kto zrobił taki burdel w silniku :shock: , według mnie robią tanio i nie boją się 75 to z 400 spokojnie dadzą sobie rade.

Pozdrawiam Spali

I potwierdzam co mówi kpt , właściciel cwaniak dobry.
 
 
kpt 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 21:14   

Spali75 a co u Ciebie nacudowali? chyba ze gdzies juz pisales swoja przygode z nimi, to podaj linka :)
 
 
 
Spali75 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 42
Skąd: Police



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 22:03   

Moja opinia jest na stronie w dziale warsztaty, zachęciły mnie oceny innych użytkowników ale niestety wyszło jak wyszło, teraz mogę jedynie przestrzec przed nimi. Najlepiej jak kazali mi wymieniać pół silnika, wyliczyli mi cenę z kosmosu i ,,poradzili,, żeby sprzedać hehe , wymieniłem tylko kolektor i cieszę się Roverkiem do dziś :mrgreen:
 
 
nawoj 



Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1
Skąd: Mierzyn



Wysłany: Wto Lis 18, 2008 22:56   

Zdecydowanie nie polecam warsztatu Al-Ex na Pocztowej.Przerywał silnik w moim Roverku a pan właściciel stwierdził ,że to brak cisnienia na zaworach skasował 400 pln i sugerował wymiane silnika!!!!!!!!!. a okazało sie ,że wymiana kopułki rozdzielacza i kabli wn zupełnie rozwiązała problem tyko ,że to zrobiłem w warsztacie AKE Gumulak na Modrej ,który polecam bardzo......
 
 
 
buja4 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sro Lis 19, 2008 09:47   Re: [R416 97r] Warsztat w Szczecinie lub okolicach. Brak ogr

wolft1234 napisał/a:
Witam! Niestety pękła mi uszczelka pod głowicą, Czy zna ktoś z was może jakiś dobry zakład w Szczecinie lub okolicach( Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard) gdzie zrobili by mi to niczego przy okazji nie niszcząc? Zastanawiałem się nad Auto Ars w Szczecinie. Proszę o pomoc

W Nowogardzie jest mechanik co się zwie Arden jego zakład mieści się na ul Wojska Polskiego koło liceum nr 1 w Nowogardzie. Jak mi pękł kolektor ssący i Rover brał litr wody przez dzień to wszyscy mechanicy w Szczecinie chcieli mi wymieniać uszczelkę pod głowicą. Jak pojechałem do Ardena to powiedział że popatrzy (a specjalistą nie jest od Roverów) no i znalazł pękł kolektor ssący i woda wyciekała, skleił i tak jeżdżę już 10kkm zapłaciłem za wszystko 200zł. Szczerze polecam gościa naprawdę robi fachowo i nie oszukuje przynajmniej ja się nigdy nie zawiodłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R45] Warsztat w Olsztynie i okolicach
lbastro Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Pią Maj 30, 2008 12:20
Dolt
Brak nowych postów [R416] Wymiana rozrządu w Szczecinie lub Koszalinie
DonArkadio Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 4 Pią Kwi 27, 2007 23:40
tomke
Brak nowych postów [R416Si 1.6 96r] HGF-gdzie naprawić w Szczecinie?
tomekgt Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 8 Wto Lis 03, 2009 21:01
kpt
Brak nowych postów [R416] Brak iskry
krzysztof7300 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 3 Nie Cze 18, 2017 12:30
Adrian
Brak nowych postów [R416] Brak mocy
Rady Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 2 Wto Lut 10, 2009 16:59
Rady



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink