Forum Klubu ROVERki.pl :: Zapytanie o emblematy klubowe
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Zapytanie o emblematy klubowe
Autor Wiadomość
andyhell 




Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 234
Skąd: Kraków

Rover 75

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 00:11   Zapytanie o emblematy klubowe

Mam pytanie.Kiedy dostanę oczekiwane naklejki i logo klubu, kartę klubową itd???Miało to nastąpić w okolicach 20 października .A tu nic. Wiedzących cokolwiek w tej kwestii proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lis 15, 2008 00:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
siny 



Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: wawa



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 14:15   To się dopiszę i ja!

Już nie pamiętam, kiedy stałem się klubowiczem bo sporo czasu temu to było. Dziwne z zasadzie, że nie pamiętam bo tyle co się naczekałem i opisałem maili do "skarbnika" to tylko ja wiem - no bo "skarbnik" gdyby wiedział to może by na jakiś raczył odpisać...
Dopiero post na forum załatwił sprawę i Brt zmienił mi status, za co bardzo jestem wdzięczny.
Jak już zrealizowałem pierwszy cel to postanowiłem się nie poddawać i zapytać co i jak z nalepką czy legitymacją... :oops: Ale historia lubi się powtarzać, czyli bez odpowiedzi :bezradny:
Może i tym razem forum okaże się pomocne....
A no i na koniec jakby ktoś się pogubił i nie odnalazł sensu wypowiedzi lub po prostu nie miał ochoty jej czytać podsumowanie:
Czy legitymacja i nalepka istnieją i ile należy czekać aby je dostać?
A może klubowicze Roverki.pl to .... ?
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 14:28   

siny napisał/a:
A może klubowicze Roverki.pl to .... ?

... to niby co ? :evil: ... :cool:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 20:17   

Proszę Was, prześlijcie mi na PW Wasze imiona i nazwiska oraz datę przelewu. Skontaktuję się ze skarbnikiem.
Co do andyhell, tego sama się dowiem bo pieniążki dałeś mi na zlocie i zostały przekazane prezesowi aby je wpłacił na konto klubowe jako składki.
Dajcie mi troszkę czasu, w weekend może być trudno złapać i skarbnika i prezesa ale w poniedziałek zaatakuję.
Jednocześnie przepraszam w imieniu Zarządu za zaistniałą sytuację.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
siny 



Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: wawa



Wysłany: Nie Gru 21, 2008 23:12   Prośbę spełniłem i co???

No więc powiem tak...
Mam sporo lepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu niż dobijanie się do kogoś, kto ma mnie w czterech literach, a jakby się wydawało nie powinien. Jeśli skarbnik, bo o nim mowa jest tak zarobiony, że nie daje rady, to niech na litość boską pozwoli to robić komuś komu się będzie chciało. A jak są inne powody, niż ciężka głowa skarbnikowa to w dobrym tonie jest o tym poinformować, bo wszak nie ma nic bardziej uczciwego jak proste i przejrzyste zasady współpracy.
Nie mogę napisać, że żałuję, iż zostałem klubowiczem, no bo w końcu głównie chodzi tu o markę...
Ale od momentu kiedy nim jestem mam wrażenie (obawiam się nie jest ono mylne), że o wszystko trzeba się dopominać.
Mam pytanie: po co jest ten regulamin?
Czy stowarzyszenie roverki.pl jest tylko po to żeby wpłacać na jego konto składki?
Bo jak tak to już jest trochę mniej fajne niż mi się wydawało.
Rozumiem są koszty utrzymania serwerów i nie tylko, ok akceptuję to. Ale skoro mówi się przystępując do klubu masz również korzyści, dostajesz legitymację, znaczek, zniżki, itd.
To ja pytam, gdzie są te rzeczy?
Pisząc posta wiem, że ktoś go przeczyta, bo jak piszę do skarbnika w tej sprawie to jestem niemal pewny, że tego nie czyta, bo wszak jak ktoś jest normalny to przynajmniej na jednego z pięciu postów odpowie.
A może ktoś inny z zarządu jest mi w stanie powiedzieć czy jeszcze w tym roku dostanę legitymację? Bo jeśli nie, to raczej nie widzę sensu ani celu wpłacania kolejnej składki.
PZDR
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Gru 21, 2008 23:20   

Nie wiem co jest grane, że sprawa odbija się o wirtualną ścianę, ale spróbuję popchnąć temat.
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Pon Gru 22, 2008 01:23   

Cóż ja czekam na naklejki od 23 sierpnia :evil:
Napisałem kilka wiadomości do skarbnika ale bez odzewu :sad:
Trochę to irytujące.Może po nowym roku coś sie ruszy :wink:
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
TIGER 


Striptizer zlotowy


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 314
Skąd: Sędziszów Młp.

MG ZT

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 22:13   

Przy okazji ja też dorzucę od siebie, że czekam na te wszystkie gadżety. Cierpliwy jestem ale cierpliwosc ma swoje granice nie. Więc niech ktoś ruszy te cztery litery w końcu i coś z tym zrobi.

Pozdro
_________________
POZDRAWIAM TIGER - "POWER IS BACK".
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Gru 23, 2008 00:34   

Sprawa została już poruszona w administratorce. Bądźcie cierpliwi, wszystko zostanie załatwione. I żeby nie było, nie jest to żadna wina całego zarządu, a tylko i wyłącznie jednej osoby. Zarząd zresztą w tej sprawie działa już od dłuższego czasu, ale niestety są pewne problemy. Nie chcę ich tu poruszać, bo upoważniony do tego nie jestem.
PS> Wiem, brzmi to trochę jak wypowiedź człowieka z Wiejskiej, ale na prawdę zarząd robi co może.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 23, 2008 01:18   

A jak bedziecie za mocno naciskac, to sie poleje krew ;)
Sluchajcie, ja na swoje naklejki nie czekalem dlugo, bo oplacilem skladke na zlocie i maciej wreczyl mi je od razu ;) Ale rozumiem Wasze rozczarowanie faktem, ze zaplaciliscie skladke i nie mozecie dostac niezbednych do identyfikacji gadzetow. Naklejek i legitymacji.
Poczekajmy do po Swietach czy Nowego Roku i dajmy zarzadowi czas na pojdecie pewnych krokow.

Pozdrawiam,

Ps.
W ramach gratyfikacji za spoznienie, kazdy pokrzywdzony otrzyma osobisty uscisk dloni od prezesa Emesa ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Gru 23, 2008 01:23   

MaReK napisał/a:
Sluchajcie, ja na swoje naklejki nie czekalem dlugo, bo oplacilem skladke na zlocie i maciej wreczyl mi je od razu ;)
Od razu uprzedzam, Maciej tu nie jest winny ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 23, 2008 01:41   

Gdyby maciej pelnil swoja funcje po dzis dzien, wiekszosc Roverkow jezdzila by oznaczona ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Irek 



Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 201
Skąd: polska



Wysłany: Wto Gru 23, 2008 20:28   

MaReK napisał/a:
Gdyby maciej pelnil swoja funcje po dzis dzien, wiekszosc Roverkow jezdzila by oznaczona ;D


statut dopuszcza zmiany czlonkow w trakcie kadencji:

"Mandat członka Komisji Rewizyjnej lub Członka Zarządu wygasa:
z chwila złożenia pisemnej rezygnacji na ręce Zarządu;
z chwilą odwołania przez Walne Zgromadzenie zwołane w tym celu;
z upływem kadencji;
z chwilą wygaśnięcia członkostwa w Klubie.

Z chwilą wygaśnięcia mandatu Członka Zarządu lub członka Komisji Rewizyjnej - Zarząd zobowiązany jest podjąć kroki zmierzające do wyboru nowego członka w terminie jednego miesiąca.

Zarząd i Komisja Rewizyjna mogą uzupełnić w trakcie kadencji swój skład, w ilości nie przekraczającej 1/3 składu pochodzącego z wyboru. "
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 11:15   

szkoda że emblematów itp. nie da się rozsyłac meilem :D
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 12:00   

Da sie, pewnie jakis CDR moglby wystarczyc, ale do tego trzeba miec jeszcze baze i kogos kto to wykona ;) Zapewne klub ma takiego kogos i oplacalne bardziej jest wykonanie kilkunastu badz kilkudziesieciu sztuk takiego emblematu ;)

Irek napisał/a:
statut dopuszcza zmiany czlonkow w trakcie kadencji:

Nie chcialem, zeby ktos zrozumial jakobym zglaszal kandytature macieja ;)
Zamiast skreslac czlowieka, lepiej odciazyc go narazie i dac mu szanse pelnienia tej funkcji jak juz sie obrobi z natlokiem innych obowiazkow.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 13:14   

Nie żebym miał jakieś pretensje, bo mnie to absolutnie nie dotyczy, ale jak ktoś niecierpliwy straci cierpliwość do końca to może bez żadnych problemów złożyć zawiadomienie na policji o przestępstwo z art. 286 KK i skarbnik może mieć nieciekawie.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 13:53   

Taa ;)
Mozna tez wziac pistolet i powystrzelac paru "trudnych" uzytkownikow forum ;)
Ktos ma juz jakas liste ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 14:01   

MaReK napisał/a:
Taa ;)
Mozna tez wziac pistolet i powystrzelac paru "trudnych" uzytkownikow forum ;)
Ktos ma juz jakas liste ;D ?


Taa, magiczny pistolet o nazwie "panel administracyjny"
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 24, 2008 14:10   

Tak lajtowo? Ja myslalem o czyms brutlanym... o czyms krwawym, przepelnionym przemoca i brtualnoscia - tak jak na Swieta przystalo :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Gru 24, 2008 14:15   

To do art. 286 KK dojdzie jeszcze art. 148 KK i dożywocie gwarantowane ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink