Forum Klubu ROVERki.pl :: [ALL]anglik
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: walkie
Pią Lis 19, 2010 23:24
[ALL]anglik
Autor Wiadomość
jarek73 




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 68
Skąd: Gorzów Wielkopolski



Wysłany: Pią Sty 02, 2009 09:43   [ALL]anglik

Zastanawiam się nad zakupem w połowie roku MG ZT dla siebie w ostateczności R75. Wszystko zależy od kasy :)

Żona jeździ R75 - fajne autko, ale czegoś mi w nim brakuje, hmm bardziej przemawia do mnie MG ZT jeżeli chodzi o wnętrze. Nie potrafię tego wytłumaczyć :)

Teraz o co mi chodzi. Otóż przeglądam oferty i angliki stoją po 5-7 tys R75 i ok. 9-12 tys MG ZT. Wiem, że jest problem z przełożeniem kierownicy w R75 bo jednak dużo tu elektryki. Ale rozmawiając z ludźmi wiem, że nie jest to robota niemożliwa i poważnie się zastanawiam nad takim rozwiązaniem. Problem jest inny.

Otóż wg. nowych przepisów auto należy zarejestrować w ciągu 30 dni, wiem to napewno, bo znajomy zapłacił 3 tys zł. kary za audi 80 tylko dlatego, że zarejestrował je po 3 m-cach.

Miał zapłacić większą karę, ale US mu odpuścił. I teraz tak:

1) nie da się przełożyć w ciągu m-ca tzn. technicznie się da, ale czasowo można się nie wyrobić ze wszystkim;
2) przełożenie musi się odbyć w serwisie ASO, MG Rover nie ma ASO , niby można to zrobić w innych np. TOYOTA itp, ale tu znowu koszty są ogromne.

Czy ktoś to robił i jak to rozwiązał??
_________________
jarek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sty 02, 2009 09:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
drax 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 85
Skąd: Sandomierz



Wysłany: Pią Sty 02, 2009 10:54   

Ja rejestrowałem po ok. 4 miesiącach od przyprowadzenia samochodu w starostwie nawet nikt mnie nie zapytał dlaczego tak długo czekałem z tym a zeszło mi tak długo bo wydawało mi się ,że u nich nie ma terminu okazało się jednak że jest 1 miesiąc ale inne sprawy miałem załatwione w ciągu 4 dni tzn. UC,US itd.Jeśli chodzi o przekładkę to robiłem sam więc nie miałem żadnych faktur ale tu chodzi tylko o to czy przejdzie przegląd i rada taka jeśli ktoś robi problemy dlatego że to samochód z anglii to jedź do kogoś innego bo chodzi tylko o to czy samochód jest sprawny.Rozmawialiśmy kiedyś na temat załatwiania tych wszystkich papierów i okazuje się ,że to zależy gdzie się to robi w jakim mieście,urzędzie czyli od urzędników .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink