Forum Klubu ROVERki.pl :: [R45 1.6 00r dylemacik]
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R45 1.6 00r dylemacik]
Autor Wiadomość
trusiekeu 



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 34
Skąd: Stobierna/Rzeszów



Wysłany: Sob Gru 27, 2008 19:39   [R45 1.6 00r dylemacik]

siema mam spory dylemat chodzi wymiane sprzetu w aucie tylko nie wiem od czego zaczac co zostawic co zmienic otoz nie chce zmieniac radia jak glosniki mam dobre i inne radio da sobie z nimi rade i odwrotnie radia nie wyciagne z powodu istniejacego kodu.... czy ktos pomoze? radio mam oryginalne blaupunkt cd
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Gru 27, 2008 19:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:20   

Te radio to badziew,jak je wyciagnalem to od razu w smietniku wyladowalo.Glosniki to kolejna kpina w tym aucie,trzeba je wymienic.A w zaleznosci jak bardzo chcesz rozbudowac audio to jest mnustwo inf.na forum.
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:36   

keczu napisał/a:
Te radio to badziew,jak je wyciagnalem to od razu w smietniku wyladowalo.Glosniki to kolejna kpina w tym aucie,trzeba je wymienic.A w zaleznosci jak bardzo chcesz rozbudowac audio to jest mnustwo inf.na forum.


a jakie wejda w fabryczne miejsca bo umnie tez sa orginaly a ponoc mial byc lepsze :(
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 13:44   

BoloSr napisał/a:
jakie wejda w fabryczne miejsca bo umnie tez sa orginaly a ponoc mial byc lepsze
Wejda 16-stki,musisz zastosowac dystans,mozesz kupic z MDF-u na allegro(tak sie powinno robic ...teoretycznie).Ja wrzucilem glosniki JBL i szczesliwie maskownice po wypchnieciu kratek zaadoptowalem jako dystans pod glosnik bo mialy odpowiedni ksztalt :mrgreen: .Wszysyko jest ok,nic nie brzeczy itp.
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:00   

keczu napisał/a:
BoloSr napisał/a:
jakie wejda w fabryczne miejsca bo umnie tez sa orginaly a ponoc mial byc lepsze
Wejda 16-stki,musisz zastosowac dystans,mozesz kupic z MDF-u na allegro(tak sie powinno robic ...teoretycznie).Ja wrzucilem glosniki JBL i szczesliwie maskownice po wypchnieciu kratek zaadoptowalem jako dystans pod glosnik bo mialy odpowiedni ksztalt :mrgreen: .Wszysyko jest ok,nic nie brzeczy itp.


no to wiadomo zreszta jak bede robil to sie wytlumi drzwi i zapoda tak jak trza :)
dystans i 16 to minimum a jak z tylem bo troche poczytalem i wychodiz ze trza wywalac maskownice bo tam nic innego nie wejdzie ?? ?
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:11   

BoloSr, To zalezy czy chcesz zachowac orginalny wyglad(orginalne maskownice) jest opis na forum,trzeba przerobic wycinajac stary glosnik, zostawic tylko pierscien co trzyma maskownice i wykorzystac go do docisniecia mowego glosnika.Jesli nie zalezy Ci na orgonale to wejda tez 16-stki tylko nowe otwory mocyjace trzeba nawiercic.
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:14   

keczu napisał/a:
BoloSr, To zalezy czy chcesz zachowac orginalny wyglad(orginalne maskownice) jest opis na forum,trzeba przerobic wycinajac stary glosnik, zostawic tylko pierscien co trzyma maskownice i wykorzystac go do docisniecia mowego glosnika.Jesli nie zalezy Ci na orgonale to wejda tez 16-stki tylko nowe otwory mocyjace trzeba nawiercic.


chcialbym wyglad orginalu tylko zeby glosniki bylo lepsze wiec musze poszukac co i jak i bede z tym walczyl
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:15   

http://forum.roverki.eu/v...=glosniki++tylu
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:20   

keczu napisał/a:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=31998&highlight=glosniki++tylu


tez wlasnie sie do tego dokopalem ciekawe czy nikt naprawde nie robi dedykowanych glosnikow pod roverka ?? ? trzab aposzukac po necie moze cos sie znajdzie albo trza bedzie dlubac :)
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Wto Gru 30, 2008 21:51   

BoloSr napisał/a:
keczu napisał/a:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=31998&highlight=glosniki++tylu


tez wlasnie sie do tego dokopalem ciekawe czy nikt naprawde nie robi dedykowanych glosnikow pod roverka ?? ? trzab aposzukac po necie moze cos sie znajdzie albo trza bedzie dlubac :)
do zadnego auta nie robi sie dedykowanych glosnikow:P chyba ze te co fabryka robi :P
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 31, 2008 14:12   

michone napisał/a:
BoloSr napisał/a:
keczu napisał/a:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=31998&highlight=glosniki++tylu


tez wlasnie sie do tego dokopalem ciekawe czy nikt naprawde nie robi dedykowanych glosnikow pod roverka ?? ? trzab aposzukac po necie moze cos sie znajdzie albo trza bedzie dlubac :)
do zadnego auta nie robi sie dedykowanych glosnikow:P chyba ze te co fabryka robi :P


dobra to w takim razie rozumiem zeby bylo ok to na przod zapodac zestaw odseparowany 165 a na tyl pokombinowac z 165 (wersja 2 drozna czy cos innego ?? ?)
http://www.allegro.pl/ite...tis_krakow.html
http://www.allegro.pl/ite...kurier_0zl.html
 
 
trusiekeu 



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 34
Skąd: Stobierna/Rzeszów



Wysłany: Sro Gru 31, 2008 17:51   

powiem tak ze wyciagnalem stare radio i jak zobaczylem gniazda tego radia to mi szczena opadla;/ musialem ucinac wszystko i dorobic standardowy port po kilku godzinach roboty wszystko dzialalo super i o wiele lepiej;] ale zachcialo mi sie szukac kabli do pilota przy kierownicy to zepsulem radio(pionieer deh2900mpb-prad jest w gniezdzie radio nie dziala bezpieczniki ok) nie wiem czy mozna je jakos podlaczyc? no i nie dziala mi zegar na srodku nie wiem co sie stalo tylko przy kierownicy jak przekrece kluczyk to sie uruchamia ;/ ak ktos moze pomoc to wielkie dzieki ;]
 
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Sro Gru 31, 2008 19:29   

trusiekeu napisał/a:
bezpieczniki ok
Sprawdz bezpiecznik w radiu i ten w skrzynce bezpiecz.
 
 
trusiekeu 



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 34
Skąd: Stobierna/Rzeszów



Wysłany: Czw Sty 01, 2009 16:16   

pisalem ze wszyskie bezpieczniki sa dobre i w radiu i w skrzynce to radio sie spalilo ;/
czy ktos moze mi wyslac schemat kabli w ROVERze 45? 2000r bo nie mam ani ksiazki ani nic a na internecie nie widzialem po polsku;/
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Sty 01, 2009 16:47   

po polsku nie dostaniesz. Ściągnij se RAVE:
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#30
tam jest kororororowo i w ogóle, namalowane jak szlaczki w przedszkolu ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
kruszon 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 683
Skąd: /dev/urandom



Wysłany: Czw Sty 01, 2009 20:04   

trusiekeu napisał/a:
pisalem ze wszyskie bezpieczniki sa dobre i w radiu i w skrzynce to radio sie spalilo


Sprawdz bezpieczniki pod maską - masz po prawej stronie przy scianie grodziowej. Mialem podobny problem. Bodajze bezpiecznik nr 7 ale glowy nie dam. Po prostu przejzyj je. Jest opisany ten bezpiecznik.

Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink