Forum Klubu ROVERki.pl :: Dywaniki Klubowe :D
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Dywaniki Klubowe :D
Autor Wiadomość
jasiu87
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lut 06, 2009 08:59   

To może, niech każdy poszuka cikawej oferty, przeważnie jest dostępne tylko z jednym haftem i będzie się trzeba na coś zdecydować ale jak klubowe to znaczek klubowy :) i może zażąd wesprze ten pomysł i jak będzie na fakture to można conieco odliczyć :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 06, 2009 08:59   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 06, 2009 09:14   

MaReK napisał/a:
Czyste, pachnace niczym wkladasz do auta i jedziesz.

Zgoda, ale jest tak tylko w zimie. Z lecie, gdy w aucie potrafi być ze 40*C, gumowe dywaniki podle śmierdzą :mrgreen: Idzie się przyzwyczaić, ale po otwarciu drzwi, zapaszek niezapomniany :wink:

MaReK napisał/a:
Welur sie brudzi i nie mozna go juz tak latwo uprac ;)

Ja welurowe piorę 2 razy w roku w pralce. Mało proszku, 30*C i wychodzą jak nowe, nawet ładnie przeczesane :grin:

MaReK napisał/a:
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ;D ? Z gumowego schodzi jak porcelanki, a z weluru juz gorzej ;)

A to już trzeba pod nogi patrzeć, a nie chodzić z podniesionym nosem i głową w chmurach :hurra:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 10:37   

Mixtated napisał/a:
Zgoda, ale jest tak tylko w zimie. Z lecie, gdy w aucie potrafi być ze 40*C, gumowe dywaniki podle śmierdzą :mrgreen: Idzie się przyzwyczaić, ale po otwarciu drzwi, zapaszek niezapomniany :wink:

No jak sie wklada dywaniki, ktore przy slonecznej pogodzie "odplywaja" to moze i tak jest.
Ja mam oryginaly Roverkowe w swoim i nawet jak jest skwar i stoi na otwartym sloncu to w srodku jest goraco i pachnie moim srodkiem do czyszczenia klimy, ew. kokosowym zapachem spod siedzenia.

Mixtated napisał/a:
Ja welurowe piorę 2 razy w roku w pralce. Mało proszku, 30*C i wychodzą jak nowe, nawet ładnie przeczesane :grin:

A ja swoje gumowce myje co wizyta na myjce :P

Mixtated napisał/a:
A to już trzeba pod nogi patrzeć, a nie chodzić z podniesionym nosem i głową w chmurach :hurra:

W naszych realiach musialbym patrzec tylko pod nogi i skakac niczym w grze "Frog" na Atari, pomiedzy psimi odchodami :) Czasami oprocz kupska mozna natrafic na wszelkiego rodzaju bloto, ktore pieknie sie pozniej wyciera w welurek ;) No nawet trzepanie i odkurzacz nie daja rady wtartemu brudowi, a prac dwa razy do roku... mialbym wiecznie uwalone :)

Ale nie pisze tego dlatego, ze nie lubie weluru, bo lubie, jednak dla mnie praktyczniejszy jest gumiak ;) I od razu odpowiem niektorym szybszym, ze nie bede chodzil dlatego w kaloszach ;P

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Pią Lut 06, 2009 16:42   

Do weluru tak jak i do jasnej tapicerki i tak jak do rovera jestem przekonany wbrew powszechnym opiniom. Rover mnie nie zawiódł, na jasny welur na siedzenie pasażera wylana kawa "zniknęła" sama :shock: a i dywaniki (co prawda ciemne) nie wyglądają podle sponiewierane brudem (no poza moim pod kierowcą - jest już zużyty na maksa i po prostu zdziadrany). Na dywaniku welurowym tak jak i na gumowym zbierze się i zagości błoto jeśli się nie będzie czyścić. A jak się czyści to problem z głowy - izi (ezy :) )
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 06, 2009 17:00   

MaReK napisał/a:
No jak sie wklada dywaniki, ktore przy slonecznej pogodzie "odplywaja" to moze i tak jest.
Ja mam oryginaly Roverkowe w swoim i nawet jak jest skwar i stoi na otwartym sloncu to w srodku jest goraco i pachnie moim srodkiem do czyszczenia klimy, ew. kokosowym zapachem spod siedzenia.


To gratuluję :mrgreen: Kiedyś też szukałem oryginałów, ale Tomi na Allegro sprzedawał akurat ostatni komplet i cena trochę mnie odrzuciła. Na zimę mam dedykowane do Hondy z Allegro za 40zł komplet. Pewnikiem to chińczyk, ale w miarę dokładnie wykonane, niestety podczas upałów śmierdzą :wink: Na lato mam jakieś szmaciaki, ale już mocno styrane, nieudolnie docinane na wymiar przez poprzedniego właściciela.

MaReK napisał/a:
A ja swoje gumowce myje co wizyta na myjce

Moje myją się co jakiś czas cifem w wannie :grin:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 18:52   

A ja poproszę komplet welurowych na lato i gumowych na porę deszczową. Chętnie się przyłączę do zbiorowego zamówienia :ok:
_________________
It's all right...
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:17   

na zime guma, na lato welur :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
TIGER 


Striptizer zlotowy


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 314
Skąd: Sędziszów Młp.

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:24   

MaReK napisał/a:
Welur sie brudzi i nie mozna go juz tak latwo uprac
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ? Z gumowego schodzi jak porcelanki, a z weluru juz gorzej


No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają :hmm: :rotfl: No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę :wink:

W sumie to ja też bym sie pisał na takie dywaniki.
_________________
POZDRAWIAM TIGER - "POWER IS BACK".
 
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:33   

TIGER napisał/a:

No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają :hmm: :rotfl: No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę :wink:

Może urządza nielegalne walki psów? :hurra:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
TIGER 


Striptizer zlotowy


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 314
Skąd: Sędziszów Młp.

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:42   

Mixtated napisał/a:
TIGER napisał/a:

No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę

Może urządza nielegalne walki psów?


Mixtated może i ma psa, który sra mu pod nogi ze strachu przed walką :rotfl:
_________________
POZDRAWIAM TIGER - "POWER IS BACK".
 
 
 
KuBaB 



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 113
Skąd: Gorzów Wlkp.



Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:53   

Również jestem chętny na taki komplecik :) Oczywiście w rozsądnej cenie :twisted:
_________________
Pozdrawiam
KuBaB
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:58   

MaReK napisał/a:
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ?


:hahaha:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
ZBYCHO 




Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 99
Skąd: lublin



Wysłany: Nie Lut 08, 2009 22:01   

myślę że to spoxik pomysł, ja się piszę na komplecik, właśnie szukałem czegoś ciekawego na allegro...
_________________
Pozdrawiam, Z
 
 
cabriolecik 



Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 47
Skąd: Zdolny Śląsk



Wysłany: Pon Lut 09, 2009 14:45   

Dyskusje czy welur, czy guma są chyba niepotrzebne. Jak ktoś chce mieć ładnie w aucie to nie włoży gumowców pod nogi. No chyba , że na zimę. Nie wyobrażam sobie, by mój cabriolecik miał gumowe dywany. Zamówiłem oryginały u Tomiego.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 09, 2009 17:20   

cabriolecik napisał/a:
Jak ktoś chce mieć ładnie w aucie to nie włoży gumowców pod nogi

A to juz dyskusja o gustach... :P

Ja mam gumowe i mam ladnie w aucie ;) Pod kolorek mi pasuja, nie smierdza, szybko sie je myje zarowno w zime i lato ;) Byc moze welur tez bylby ladny, ale poki mam gumowce nie bede zmienial na welur :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
misi3k 




Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 384
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Lut 09, 2009 22:38   

Jak się rozwinie to też raczej będę zainteresowany. Ciekaw jestem jeszcze jak to konkretnie będzie wyglądać. Jaka kolorystyka?
_________________
Był R416Si '97 i zawsze pozostanie, lecz nie materialnie a duchowo...
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Wto Lut 10, 2009 07:36   

misi3k napisał/a:
Jaka kolorystyka?


Mam nadzieję że mroczna :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
escatox 




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 169
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Wto Lut 10, 2009 23:43   

Moja propozycja:

Pan który zajmuje się dywanikami z weluru - stoi na giełdzie w Lubinie na wprost wejścia na stadion. Dywaniki całkiem fajne gatunkowo. Opcja z twardym (nie wiem czym ;)) pod nogi kierowcy żeby się nie wycierał.

Przy zamówieniu 40-50szt zrobi indywidualne nadruki czyli np. ROVERki.pl a nad tm mniejszym drukiem nick z forum. Cena po 40zł / komplet.
 
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Sro Lut 11, 2009 00:31   

Myślę,że podobnie jak z wizytówkami, musimy mieć (wybrać) jakiś konkretny wzór
czy też projekt i ewentualnie wtedy można zwrócić się do firm/y z zapytaniem
czy jest w stanie i za ile wykonać takie zamówienie.

Skoro mamy już własne wizytówki/zaproszenia możemy mieć i dywaniki !
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 15, 2009 23:53   

jasiu87 napisał/a:
To może, niech każdy poszuka cikawej oferty, przeważnie jest dostępne tylko z jednym haftem i będzie się trzeba na coś zdecydować ale jak klubowe to znaczek klubowy :) i może zażąd wesprze ten pomysł i jak będzie na fakture to można conieco odliczyć :)


ZTCW klub nie prowadzi działalności gospodarczej i wszelkie wpłaty są przeznaczane na działalność statutową. W związku z tym, nie można sobie nic odliczać :)

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 00:07 ]
escatox napisał/a:
Moja propozycja:

Pan który zajmuje się dywanikami z weluru - stoi na giełdzie w Lubinie na wprost wejścia na stadion. Dywaniki całkiem fajne gatunkowo. Opcja z twardym (nie wiem czym ;)) pod nogi kierowcy żeby się nie wycierał.


Jeszcze jedno moje skojarzenie po zakupie dywaników na Allegro (koszt chyba ok. 50 zł./komlet).
- Po pierwsze, dywaniki skończyły swój żywot jako szmaty po ok. pół roku.
- Po drugie, spędziłem 2 x po 2 godziny na Policji wzywany, ponieważ gość, od którego kupiłem dywaniki miał sprawę w sądzie za bezprawne używanie loga (wtedy chodziło o logo Forda), ale wzywali wszystki z listy klientów.
- Po trzecie, z dywaników sypała się guma od spodniej warstwy tak, że podczas odkurzania auta, więcej było tego czarnego syfu które się wytarło od spodniej części dywanika, niż kurzu i piachu, który sam naniosłem. Jak już spodnia warstwa się wytarła, że aż tak się nie kruszyła, dywaniki straciły jakąkolwiek sztywność i skończyły jako rulon pod pedałami.

P.S. Dziadek mnie kiedyś nauczył, że jest zbyt biedny, aby kupować tanio. Dlatego najpierw patrzę na jakość, a potem na cenę... bo nie stać mnie na wyrzucenie w błoto choćby 40 zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink