Forum Klubu ROVERki.pl :: TEMAT ZAKONCZYNY - NEOSSS POWROCIL Z NIEBYTNOSCI
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Pon Mar 09, 2009 22:56
TEMAT ZAKONCZYNY - NEOSSS POWROCIL Z NIEBYTNOSCI
Autor Wiadomość
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



  Wysłany: Sob Mar 07, 2009 23:46   TEMAT ZAKONCZYNY - NEOSSS POWROCIL Z NIEBYTNOSCI

witam..

napisze krotko i na temat.. bo wiem ze nikt nie lubi czytac dlugich wywodow..

stanalem przed faktem koniecznosci zakupu silnika do WALL-E'go..

jako naiwny łoś wierzacy w ludzka uczciwosc pomyslalem.. hmm.. po coz szukac na allegro
skoro jest forum.. znalazlem.. CZESCI DO ROVERA.. lista wypas.. pelen kontakt..
OTOZ user NEOSSS oferowal caly bogaty spis czesci..

jako ze jestem dosc dociekliwy sprawdzilem nicka na allegro - tak! lista prawie ta sama co na forum.. i co? jest silnik! telefon w dlon.. dzwonie.. cena na allegro 1500zl..
(na forum dopisek ze znizka do forumowiczow 10-15%)..

rozmowa super - silnik 103KM.. idealny.. wow wow wow! nic tylko kupowac!..
oczywiscie cena nie podlega negocjacji.. NIC.. 1500 i tyle.. bo klientow niby bylo kilku..
mam sie poczuc wyrozniony ze to ja dostapie zaszczytu kupna tego cuda.. przebieg motoru 61tys km.. i tutaj rzeczywiscie.. dostalem filmy nagrane przed wymontowaniem.. pelen profesjonalizm.. motor zapala.. widac.. slychac.. wg. mnie serio ma 61tys km.. wiec utwierdzony o slusznosci zakupu od tego uzytkownika dogrywam szczegoly.. ciut boli mnie kwestia ceny (zadnego nawet symbolicznego upustu) ale coz.. KUPUJE.. niech WALL-E ma!

maniaq (kuzyn i bro najblizszy) pomaga i organizuje przerzut motoru dymajac 200km w mocno srednich warunkach z motorem na pokladzie..

koledzy z pracy wkladaja motor priorytetem do srodka.. nie pasuje rozrzad.. cos tam cos tam.. nie pasuje.. coz wykladam siano.. nie ma lipy.. SKF.. GATES XS.. wsio new.. wsio super.. ma byc tip top..!

pierwsze odpalenie! cudo! nie puka!..

pierwsza jazda.. NERW.. NIE JEDZIE..

tak sie sklada ze jestem managerem bosch service.. ekipa mechanikow jest dobrana PRZEsuper.. ale.. mowie coz.. trzeba podpytac madrzejszych w temacie rovera.. (nie jest to u nas najbardziej typowe auto).. telefony.. maile.. co sie okazuje..

SPRZEDAJACY NEOSSS ZAPOMNIAL POWIEDZIEC ZE SILNIK NIE JEST 103KM TYLKO 84KM..

no nie jest to mala roznica..

kilkakrotne telefony do sprzedajacego.. kilkukrotne maile.. niestety.. zostalem zbyty.. zlekcewazony po calosci.. nie znalazly sie numery vin auta.. nie znalazly sie papiery.. sprzedajacy olal temat.. znalazl łosia - motor sprzedany.. jest NIBY OK.. proponowalem zeby odkupil ode mnie swoja glowice za 500zl (cena sie wziela stad, iz dostalem propozycje kupna dolu silnika bez glowicy za 1000 - wiec tak jakby sprzedajacy sam wycenil wartosc glowicy.. proponowalem tez uczciwe po bozemu rozliczeniu kosztow przekladki pol na pol po cenach zakupu serwisu w ktorym kupuje).. niestety..BEZSKUTECZNIE..

coz.. glowice ktora mialem na sprzedaz wzialem wlozylem do auta.. rozkrecalem silnik.. zlozylem z dwoch jeden.. dodatkowy dzien w plecy.. kupa nerwow calkiem niepotrzebnych..

a ja to widze tak..

przez usera NEOSSS mowiacego ciagle "KOLEŻKO DROGI" zostalem delikatnie mowiac wydy****y na okraglego tysiaka - 1000zl jakby nie patrzyl to jest jakas kwota..

skad ten wniosek? juz tlumacze..

NIE SMIEM SPRZEDAC GLOWICY 84KM ZA 500ZL.. doliczcie uszczelke.. doliczcie zakup rozrzadu nowego (moglem dac stary - a stary mial pare km przejechany bo po kupnie auta od razu go zakladalem) i dolicznie robocizne..

PRZESTRZEGAM KAZDEGO Z FORUMOWICZOW OBECNYCH I PRZYSZLYCH PRZED TYM GOSCIEM BO JEST NIEUCZCIWY I TYLE.. i tylko z braku czasu nie chce mi sie targac po psach i sadach.. chociaz nie wiem czy nie wygospodaruje na takie manewry troche wolnego..

Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA PISZE POWYZSZEGO POSTA

w przypadku gdy sprawa trafi na policje (powyzej 500zl to juz jest przestepstwo a nie wykroczenie) poinformuje WAS o rozwoju tematu..

dziekuje za uwage :)
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
Ostatnio zmieniony przez jaktob77 Nie Mar 08, 2009 17:21, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Mar 07, 2009 23:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Mar 07, 2009 23:53   

Slyszalem juz o tej historii i szczerze wspolczuje. Nawet bylem swiadkiem rozmowy kolegi kuzyna (maniaq). Nie chce sie tutaj wypowiadac i zabierac glosu po ktorejs ze strona, ale powinnismy teraz zaczekac co do powiedzenia w tej kwestii ma kolega Neosss.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:15   

jaktob77, przykro :sad:
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:24   

no czlowiek sie uczy cale zycie.. kupuje rozne czesci grzecznosciowo nawet dla klientow po calym kraju do przeroznych aut.. zwlaszcza nietypy.. i nawet jak cos jest nie tak nigdy sprzedajacy nie powiedzial WYPAD czy wprost czy przez zachowanie.. oddawalem czesci.. wymienialem.. rozne rzeczy.. ale nigdy nie zostalem olany.. i sam nie wiem dlaczego nie postapilem rutynowo tzn nie znalazlem na allegro oferty tylko zaczalem od forum.. jak wyzej wymieniony ŁOŚ.. :roll:
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:26   

Ja czekam na kołpaka i wtyczkę już ponad 2 miesiące od kolegi Neosss :razz: Pisanie PW nic nie dało, bo nigdy odpowiedzi nie dostałem. A tu masz teraz taka historie sobie tutaj czytam :/
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:28   

Zrobiles dobrze, ze zaczales na forum. W sumie nawet moglo byc pewne pochodzenie towaru i sama jakosc towaru z uwagi na to, ze kupujesz od klubowicza.
Podejrzewam, ze kolega Neosss nie oszukal Cie specjalnie, tylko zwyczajnie nie mial wiedzy w tym temacie.

Nie rozumiem tylko dlaczego unika kontaktow i zalatwienia sprawy polubownie.

Ten temat pokazuje, ze nalezy ostroznie dokonywac zakupow i sprawdzac dokladnie
czy aby na pewno to co sprzedajacy sprzedaje jest zgodne z tym co chcemy zakupic.

Licze na to, ze przez wyciagniecie tej sprawy na jaw, dojdzie do porozumienia.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:30   

jaktob77 napisał/a:
.. i sam nie wiem dlaczego nie postapilem rutynowo tzn nie znalazlem na allegro oferty tylko zaczalem od forum..

Jak bys tak wszystko wiedzial, to pewnie szostke w Totka bys skreslil.
Wszystkiego nie przewidzisz...
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:36   

MaReK, czy wiedzial czy nie wiedzial coz.. tego nie dojdziemy..

dla mnie sprawa jest oczywista.. skoro sam motor mial kosztowac 1000 bez glowicy.. to ja ja oddam.. koszta przelozenia na pol.. choc to nie MOJA WINA bo WIELOKROTNIE slyszalem i tak tez bylo w aukcji z allegro ze jest motor 103KM..

moglbym bezczelnie powiedziec - zaplac wszystkie koszta - nie chce tak.. dlatego zaproponowalem na pol.. podkreslam.. czesci po cenie ZAKUPU serwisu.. nie ma takich cen nawet na allegro.. robocizna po bozemu czyli.. dogadalem sie po godzinach z mechanikiem.. nie licze zarwanego wieczoru w warsztacie itp..

ja nie moge sprzedac glowicy swojej.. bo z niej idzie moc.. wystawilem ja na forum na sprzedaz z data wczesniejsza gdzie nie wiedzialem ze jest ZONK.. teraz gdy ktos o nia zapytam - wyjasnie dlaczego nie jest na sprzedaz lub sprzedam taniej z informacja jakie ma walki rozrzadu..

ale jesli ktos przez dwa tygodnie ciagnie ze mnie polewe i nie umie sie dogadac.. tylko mi tlumaczy ze jestem lamer i sie nie znam to sorrki.. mogle wkleic wyslana ostatnia wiadomosc prywatna do NEOSSS'a.. jasno i na temat.. bez odpowiedzi.. ostatnia rozmowa telefoniczna skonczyla sie na szukaniu dokumentow.. w miniony poniedzialek mialem dostac VIN auta.. po ktorym udowodnilbym kod silnika.. ale coz.. od tej pory kontakt sie urwal.. ;)

stare przyslowie mowi.. OSTROZNOSCI NIGDY ZA WIELE.. ;)

pozdrawiam!

BTW: ZT KOZAK
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
Ostatnio zmieniony przez jaktob77 Nie Mar 08, 2009 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 01:41   

jaktob77 napisał/a:
MaReK, czy wiedzial czy nie wiedzial coz.. tego nie dojdziemy..

Sadze, ze nie wiedzial, co wcale nie znaczy ze go bronie ;)

jaktob77 napisał/a:
w miniony poniedzialek mialem dostac VIN auta.. po ktorym udowodnilbym kod silnika.. ale coz.. od tej pory kontakt sie urwal.. ;)

Mysle, ze od tego winno sie w ogole zaczac, no ale jak mowi stare przyslowie - "madry Polak po szkodzie".

Nie wiem jak beda wygladaly dalej sprawy finansowe i jak przyjdzie sie Wam rozliczac, jesli w ogole do tego dojdzie, jednak uwazam, ze wyjsnianie badz slowo przepraszam sie jak najbardziej Tobie nalezy i uciekanie przed nimi jest nie na miejscu.

Jesli Neosss sie jutro pojawi na spocie, a nie wezmie udzialu w tej dyskusji, to z pewnoscia zapytam go o to lub zrobi to sam Maniaq ktory poniekad w cala sprawe zaangazowany jest ;)

Cytat:
ZT KOZAK

Dzieki, z wygladu na pewno, a o reszcie nie bede sie wypowiadal ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 11:21   

Ze smutkiem czytam tego niusa. szkoda że na naszym forum dzieją się takie historie. :(
współczuję jaktob77, i tak jak MaReK, z niecierpliwością czekam na odpowiedź NEOSSA.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 08, 2009 11:53   

jaktob77 chyba wiesz co zrobić z nickiem Takiego sprzedawcy....., jest tu na forum odpowiedni kącik na Nicki i Nazwy nieuczciwych sprzedawców......

Współczuję i pozdrawiam.
fearless
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 11:55   

Otoz to, jest taki dzial, jest na stronie mozliwosc wystawienia komentarza, jesli taki sklep sie tam znajduje, ale mimo wszystko poczekajmy na to co ma do powiedzenia/napisania druga strona - Neosss.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 13:24   

jaktob77 napisał/a:
SPRZEDAJACY NEOSSS ZAPOMNIAL POWIEDZIEC ZE SILNIK NIE JEST 103KM TYLKO 84KM..

no nie jest to mala roznica..

Faktycznie nieładnie, ale de facto różnica jest mała, bo tkwi wyłącznie w przepustnicy. Rozumiem, że jest to oczywiście silnik wyjęty z R25, bo wersji 84KM w R200 nie montowano. Głowica 84KM i 103KM jest taka sama.

Jedyne honorowe wyjście to dosłanie przez sprzedawcę przepustnicy 103KM i przeprosiny...

..albo czegoś nie doczytałem :roll:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
tetryk 



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 13:31   

wspólczuję...no cóż takie rzeczy się zdarzają wszędzie-ale można powiedziec jedno,klasę firmy poznaje się po tym jak umie wychodzić z trudnych sytuacji....
p.s.jestem zdania że przekładka silnika to jedynie w ostateczności-bo nigdy nie wiemy co się z silnikiem działo wcześniej.....i czesto wychodza własnie takie jaja,a jak się juz zapłaci -to wiadomo...... :roll:
 
 
hoosar 




Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Zielonka



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 14:51   

Piter34, no wlasnie z tego co i ja wiem to 1.4 84KM i 103KM maja taka sama glowice, roznia sie tylko przepustnicami...
_________________
był R400 1.4 16V Nightfire Red
 
 
jaktob77 




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 35
Skąd: Rypin



Wysłany: Nie Mar 08, 2009 17:22   

witam..

w dniu dzisiejszym - ok godziny 16 zadzwonil NEOSSS usprawiedliwiajac sie iz brak kontaktu wynikal z technicznych jakis tam bledow miedzy komorka i PW..

TEMAT ZALATWILISMY POKOJOWO - doszlismy do porozumienia - odesle jakos glowice i tyle..

CIESZE SIE ZE TAK ZAKONCZYL SIE NERW I ZE UDALO SIE DOPROWADZIC SPRAWE DO KONCA..

nadmieniam, iz ze swojej strony zgodzilem sie na cene glowicy przy odkupieniu na 300zl.. i PODKRESLAM IZ NEOSSS zapytal jak widze dalsze rozrachunki.. wiec wykazal dobra wole do zalatwienia tematu.. ;) mi wystarczy ta glowica i temat bede uwazal za rozliczony OK

prosze ADMINÓW o zamkniecie tematu
_________________
WALL-E - żyje własnym życiem za nasze pieniądze,
ale i tak go Izabela kocha ;)
Ostatnio zmieniony przez jaktob77 Nie Mar 08, 2009 17:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 17:24   

Ja rowniez sie ciesze i zamykam temat.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 10:47   

jaktob77 napisał/a:
CIESZE SIE ZE TAK ZAKONCZYL SIE NERW I ZE UDALO SIE DOPROWADZIC SPRAWE DO KONCA..

Szkoda, że dopiero po założeniu dedykowanego tematu na forum. :/
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 11:42   

Otworzylem temat na prosbe zainteresowanego - Neosssa.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 12:01   

Hmmm....
Milo mi ze jest temat o mnie chociaz wolalbym zeby byl o mnie ale w pozytywnym sensie, a nie jak tu jaktob77, przedstawil mnie z najgorszej strony...

Przechodzac do sedna :

jaktob77 napisał/a:
SPRZEDAJACY NEOSSS ZAPOMNIAL POWIEDZIEC ZE SILNIK NIE JEST 103KM TYLKO 84KM..


Nic nie zapomnial powiedziec tylko nie wiedzial i mowil ze to 1.4 16v 2002r... Myslalem ze jest tylko jedna 16v wersja 103kM wiec o mocy nic nie wspomnialem, slabsze wersje byly 8V ale jak sie okazalo w 200, a w 25 slabsze byly tez 16v...

jaktob77 napisał/a:
kilkakrotne telefony do sprzedajacego.. kilkukrotne maile.. niestety.. zostalem zbyty.. zlekcewazony po calosci.. nie znalazly sie numery vin auta.. nie znalazly sie papiery.. sprzedajacy olal temat.. znalazl łosia - motor sprzedany.. jest NIBY OK.. proponowalem zeby odkupil ode mnie swoja glowice za 500zl (cena sie wziela stad, iz dostalem propozycje kupna dolu silnika bez glowicy za 1000 - wiec tak jakby sprzedajacy sam wycenil wartosc glowicy.. proponowalem tez uczciwe po bozemu rozliczeniu kosztow przekladki pol na pol po cenach zakupu serwisu w ktorym kupuje).. niestety..BEZSKUTECZNIE..


Telefonow bylo 3, moze i o 3 za duzo... Podalem Ci dzien - Poniedzialek rano zadzwon dostajesz VIN i sprawdzasz jaki to dokladnie motor... W poniedzialek cisza - kolega twierdzi ze wyslal sms'a...

Na karcie NCT nigdzie nie ma numerow silnika oraz mocy silnika, na umowie kupna pomiedzy Polakiem z Anglii a Polakiem od nas jest wypisane 103kM, nigdy nie mialem doczynienia z tak malym motorem i nie mialem porownania tym bardziej ze z zewnatrz sa takie same!!! Jak sie potem okazalo rozni sie kolektorem wydechowym tylko z zewnatrz...

jaktob77 napisał/a:
oczywiscie cena nie podlega negocjacji.. NIC.. 1500 i tyle.. bo klientow niby bylo kilku..
jaktob77 napisał/a:
jako ze jestem dosc dociekliwy sprawdzilem nicka na allegro - tak! lista prawie ta sama co na forum.. i co? jest silnik! telefon w dlon.. dzwonie.. cena na allegro 1500zl..
(na forum dopisek ze znizka do forumowiczow 10-15%)..


Cena nie podlega negocjacji bo nie jestes klubowiczem tylko sympatykiem to po 1, po 2 silnik wyjalem Ci w dzien czasu i w dodatku byla to sobota-niedziela kiedy odbieraliscie silnik a w te dni prawidlowo nie pracuje bo tez mam swoje zycie prywatne ale jako nalegales zrobilem wyjatek...

jaktob77 napisał/a:
przez usera NEOSSS mowiacego ciagle "KOLEŻKO DROGI" zostalem delikatnie mowiac wydy****y na okraglego tysiaka - 1000zl jakby nie patrzyl to jest jakas kwota

Ty do mnie na Ty i sypiesz jakimis swoimi grypsami to ja do Ciebie na Kolega bo imienia nie znam, a Ty moje poznales na samym poczatku transakcji...

jaktob77 napisał/a:
ZESTRZEGAM KAZDEGO Z FORUMOWICZOW OBECNYCH I PRZYSZLYCH PRZED TYM GOSCIEM BO JEST NIEUCZCIWY I TYLE.. i tylko z braku czasu nie chce mi sie targac po psach i sadach.. chociaz nie wiem czy nie wygospodaruje na takie manewry troche wolnego..

Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA PISZE POWYZSZEGO POSTA

w przypadku gdy sprawa trafi na policje (powyzej 500zl to juz jest przestepstwo a nie wykroczenie) poinformuje WAS o rozwoju tematu..


Nie musisz nikogo przed mna przestrzegac bo nie widze takiej potrzeby... Sprawe na Policje mozemy zlozyc tylko po co jezeli ja do Ciebie jak do czlowieka a Ty do mnie z antypatia...

I TERAZ NAJWAZNIEJSZA RZECZ!!!

Przy kupnie silnika poinformowalem Ci ze bedziesz musial zmienic glowice ze wzgledu na to iz w R25 sa dwie cewki a w 200 jest aparat, potwierdziles ze zmienisz bo i tak masz nowke glowice po regeneracji i zalozysz swoja, dalem propozycje zostaw glowice a ja dam Ci sam blok silnika, glowice chodza od 300-600zl, moja cena byla 300zl, powiedziales ze nie chcesz rozkrecanego motoru i bierzesz caly z glowica, zdejmiesz ja i wrazie co zebym bil do Ciebie jak bede mial klienta bo ja tanio sprzedasz! Po sprawie wyniklo ze glowice zostawiles tylko przelozyles walki i nowy rozrzad kupiles, tylko po co?! Jak w tamtej starej swojej glowicy miales nowy rozrzad takze, kilka szpilek odkrecic i zamienic glowice i po sprawie, osprzet zakladales swoj i masz 103kM i tak miales zrobic a nie przerzucac walki i inwestowac w glowice!!! Zebym wiedzial ze to jest slabsza wersja to zdjalbym ja i sprzedal Ci sam blok!!

A teraz co do zamkniecia sprawy to w sobote (tydzien temu) chyba odpisalem Ci na PW Ci odpisalem ze glowice odsylaj i ja zabieram, sprawa zalatwiona tylko szkoda ze wlozyles kase w rozrzad...

Ja dla nikogo nie chce zle tylko zawsze pomagam a kazdy sypie klody...

Czy nie mam racji kolego?
Pare dni mnie nie bylo mnie na forum i przez tydzien czasu kolega ze mna nie raczyl sie skontaktowac, dopiero gdy dostalem info od kolegow z forum ze jest o mnie temat musialem dzwonic do MaRkA po numer do maniaq, do maniaq po numer do kuzyna bo nie mialem z nim zadnego kontaktu...

To ja mam dzwonic w Twojej sprawie kolego? Ja tu spedzam sobie urlop z kobieta a kolega czaruje na mnie ze jaki to ja OSZUST...

Super... Tak to jest ludziom pomoc! Lepiej obcemu dac niz swojemu

[ Dodano: Pon Mar 09, 2009 12:08 ]
Remi55, po 1 to nie czekasz bo nic nie zamowiles tylko napisales na PW ze chcesz wtyczke a po drugie, kolpaka nie mam bo Ci o tym pisalem, po 3 kabli nie bede cial zeby dac Ci wtyczke jak nawet nie zapytales czy cos w zamian chce...

Wystarczy zlozyc zamowienie na dane przedmioty, podac adres do wysylki, wplacic pieniazki, wysylka i sprawa zalatwiona
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów NEOSSS i pabag. Sprawa pewnej wysyłki.
pabag Offtopic 19 Wto Maj 27, 2008 15:14
String
Brak nowych postów TEMAT DO USUNIECIA
Perez Offtopic 23 Czw Mar 25, 2010 19:55
Perez
Brak nowych postów Temat z BMW klub polska
Co właściciel zastał rano po przyjściu do samochodu.
Kamil79 Offtopic 3 Nie Kwi 20, 2008 12:52
emes
Brak nowych postów Dyskusja na temat BWR Podolscy
maciej Offtopic 7 Wto Paź 23, 2007 12:45
piter34
Brak nowych postów Opinie n/temat tyłeczka MG ZR
MaReK Offtopic 14 Czw Maj 03, 2007 19:14
Pemo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink