Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] poducha i abs
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] poducha i abs
Autor Wiadomość
Franki100 



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 15



  Wysłany: Nie Sty 14, 2018 07:54   [R75] poducha i abs
Typ: V6 Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 2.5 Rok produkcji: 2000

Witam szanowne grono
Mam następujące dwa problemy:

1. Świeci mi się poducha kurtyna lewa(sprawdzałem na kompie). I mam taką prośbę jak ugryźć ten temat chciał bym to naprawiać by działała poducha i przestała świecić kontrolka...

2. Świeci mi się cały czas czujnik ABSu prawa strona przód, wymieniłem czujnik licznik działa, ale nadal lipa. Widziałem tam przy czujniku taki czarno biały kabel i nie wiem do czego on jest ale cały jest utleniony aż do samej ściany grodziowej.

Prosił bym o pomoc w usunięciu usterek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 14, 2018 07:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
christopher7 
Klubowicz





Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 803
Skąd: Poznan

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 14, 2018 09:32   

Wszystko już było...
Rozumiem , że podpiąłeś do komputera i chodzi na 100% o lewą kurtynę a nie poduszkę fotela? Czyli masz w kompie info o niewłaściwej rezystancji tylko tej kurtyny nie innych poduszek ?
Rozwiązanie: odłączyć aku, rozpiąć wtyczkę kurtyny oczyścić styki, podłączyć upewnić się , że wtyczka "siedzi", podłączyć aku, sprawdzić w komputerze co wyświetli w module srs. Swoją drogą to niesamowite jak dziadowskiej jakości są te podłączenia airbagów/kurtyn...

abs: Czujnik wymieniłeś na nowy (oczywiście sprawdzonej firmy nie jakiejś firmy no name z alledrogo), oczyściłeś miejsce montażu z resztek brudu, piasku, zamocowałeś go poprawnie, oczyściłeś też oczywiście styki we wtyczce czujnika, poprowadziłeś i zamocowałeś kabel od czujnika tak żeby nie obcierał o felgę. Prędkościomierz ci działa jakie błędy wyrzuciło ci w kompie?
Czujnik wyszedł łatwo czy musiałeś walczyć, rozwiercać i jest ryzyko że mogłeś uszkodzić bieżnię lub w gnieździe czujnika mogą tkwić jeszcze resztki jego poprzednika?
_________________
Kontakt: 780177880
email
wiadomość
nadmiarowe części, gadżety i akcesoria do Rovera 75 i MG :szoping:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Napinacze pasów przednich, boczna poducha
sknerko Rover serii 75, MG ZT 4 Wto Kwi 14, 2015 10:59
sknerko



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink