Forum Klubu ROVERki.pl :: Nowy posiadacz a boi się pokazać
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy posiadacz a boi się pokazać
Autor Wiadomość
Koty3 




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 25
Skąd: Milanówek



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 22:58   Nowy posiadacz a boi się pokazać

Witam
jestem nowym posiadaczem R220 i częstym czytelnikiem forum. Bardzo chcę należec do "rodziny Roverki.pl" ale jak czytam posty, opinie, co kto zmienił, co nie jest oryginalne itp. to się krępuję pokazać, przedstawić mojego/naszego Osiołka. Jesteśmy 6 właściecielem R w kraju i nie wiem co jest z niego oryginalne, co zmienione ( trochę wiem, inne widać ). Osiołek kupiony w nocy, bez oglądania, testowania itp. Czysta emocja i już. Jak podjechać i zostać zaakceptowanym, a nie usłyszeć szczerą prawdę ( tak naprawdę chcę wiedzieć jak najwięcej nawet jak zaboli ) "tu rysa"," o bity z przodu, tyłu, boku" :oops: . Naprawdę cieszę się że mam roverka :aniołek: i wtej chwili nie zamieniłbym chybrydy, golasa na zadnego innego. :grin: Poprzedni włascicil/ka miała pozostac przy marce ( " szukam r25" ) ale wybrała focusa.
pozdrawiam Wszystkich posiadaczy marki-historii
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 07, 2009 22:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
matlacz 




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 311
Skąd: Krotoszyn



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 23:01   

Witamy witamy pochwal się daj foto to nie boli. Ujawnij się :wink:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 23:05   

Koty3, z Milanówka to najlepiej podjechać w najbliższą niedzielę na spot na Bemowo. Na pewno dowiesz się sporo :ok:

Więcej informacji znajdziesz w odpowiednim kąciku, ale jak zaznaczyłeś, czytelnikiem forum już jesteś, więc pewnie wiesz gdzie szukać ;)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Maj 07, 2009 23:27   

Koty3, jakbys zobaczył mojego, to na bank przestałbyś mieć jakiegokolwiek kompleksa ;) :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 00:05   

Koty3 napisał/a:
Osiołek kupiony w nocy, bez oglądania, testowania itp. Czysta emocja i już.


Tak samo i ja kupiłem mojego :mrgreen: Ale jak na razie mi służy juz prawie 100.000km bez jakiejś awarii. :smile: Ma nadzieje ze będzie tobie długo służył :roll:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pią Maj 08, 2009 08:13   

Koty3 , posłuchaj w naszym klubie 99% nas ma przecież autka nie z salonu i w każdym R jest zaklęta jego prywatna dusza, ale pomyśl sobie jak każdy z nas miałby idealne, bezawaryjne, salonowe autko (a i salonowe nie zawsze są the best ;) ), to przeca nie byłoby ani tego klubu, ani tego forum.I za to właśnie kocham moją Kochanicę, że mogę ją dopieszczać po mojemu.Tak więc bez żadnej krępacji mnie tu, dawaj foty i chwal się :) , jak to mówią : ,, prawdziwa cnota, krytyk się nie boi '' :ok: Pozdrówka od szczęśliwego posiadacza R-Kochanicy :grin:
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pią Maj 08, 2009 08:29   

Koty3, nic się nie przejmaj :D Ja od kupna w tamtym roku wydałem na mojego R drugie tyle i le zapłaciłem, i nadal blacharka nie zrobiona ;) Podejrzewam, że Twój jest w dużo lepszym stanie.
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:22   

hoho gdybym tak szukać auta używanego idealnego auta to całe życie by przeleciało przed oczami :) Nigdy nie znajdzie się ideału zawsze jakaś skaza, dobrze jest wiedzieć po prostu czym to jest tak naprawdę spowodowane. Ja pojechałem 300 km po mojego R i zakochałem się w nim od 1 wejrzenia i byłem tak zaślepiony że wielka rysa na tylnej części i parę małych rys w innych okolicach nie robiło na mnie wrażenia. I na razie jestem z niego super zadowolony i nawet nie myślę o innych samochodach to jest miłość ;D :oops:
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 19:24   Re: Nowy posiadacz a boi się pokazać

Koty3 napisał/a:
Jesteśmy 6 właściecielem R w kraju i nie wiem co jest z niego oryginalne, co zmienione


a jesteście pewni, że to wciąż Rover? ;)

A tak serio to ja też z chęcią zobaczę to tajemnicze cacko :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 21:23   

Koty3 nie daj długo czekać na foto, i nie martw się ja tak samo jak inni kupiłem swego R i się zakochałem, także ma swoje wady i zalety ale i tak mi się podoba, zapraszam do mego garażu a sam zobaczysz ile już włożyłem w swego R, to uzależnia.
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sob Maj 09, 2009 08:49   

Ja miałem tak: zakochałem się w miom R na podstawie jednego zdjęcia z komorki w ogłoszeniu na mobile.de i jechałem po niego w ślepo do luxemburga :smile:
 
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Sob Maj 09, 2009 22:44   

Koty3, ja kupowałam swojego w bardzo podobny sposób - też było ciemno, choć niby wpół do piątej, ale w grudniu... No i zobacz sobie mojego "oryginała"! :mrgreen: Też się bałam, że mnie wyśmieją, ale jakoś nie. To bardzo przyjazna brać. Nie bój się! :ok2:
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 10, 2009 11:22   

A ja na pierwszy moj spot pojechalem z rozbitym przodem, a teraz mam spaprana blacharke i rozbity prawy bok i jezdze bezwstydnie na spoty i na zlocie ogolnopolskim tez bede. Nie ma sie co wstydzic. Pozdrawiam!
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 10, 2009 13:54   

no no, takie jednookie auto będzie Ci cięzko przebić, Koty3 :)

no chyba, że Twoje jest też jednodrzwiowe... chociaż to tylko podkreśli jego oRyginalność :D :D
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
Koty3 




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 25
Skąd: Milanówek



Wysłany: Pon Maj 11, 2009 13:38   

Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa. Obiecuję że się spotkamy na spocie, a na pewno na trasie :grin:
Po 2-ch miesiacach bycia włascicielem R stwierdzam że jest to baaardzo popularna marka :!: Jeżeli na 7 mijanych samochodów 3 są z łodzią wikingów to coś w tym musi być

Myslę że mój temat posta i Wasze odpowiedzi zachecą innych do ujawnienia się.

pozdrawiam :hejka2:
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Maj 11, 2009 13:44   

Zlot niedługo i to niedaleko Wawy ;) Zapraszamy :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
ywis 




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 17:25   

No i gdzie to zdjęcie?
 
 
Koty3 




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 25
Skąd: Milanówek



Wysłany: Wto Maj 12, 2009 12:10   

zdjęcie jak na podstawie którego kupowałem R dodałem w profilu. Inne, jak mi się uda będą w garażu. No i oczywiście muszę ich trochę zrobić :mrgreen:
W tej chwili nie za bardzo wiem jak dodać do posta. Ale do końca tygodnia ...

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 22:42 ]
Oto znastana deska. Świeci na nią tylko jedna dioda zielona. Dzięki koledze ( kilka postów wyżej z numerkiem wybacz :oops: ) pogrzebałem we wnętrzu i znalazłem 3 przepalone granatowe żarówki. Zamówiłem nowe. Ciekawe co wyjdzie gdzyż radio kupowaliśmy pod kolor zielony :muzyka: teraz nie wiem jaki będzie efekt połaczenia niebieskich żarówek z firmowym bursztynem.

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 22:44 ]
camaro17 napisał/a:
Koty3 nie daj długo czekać na foto
to ty byłeś tym kolegą. Dzieki za natchnienie i uwagi w innych postach
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 18:42   [R75 2.0CDT 04r]

Bez krępacji ....Wcześniej czy później ktoś wyrazi swoją opinie.Myślę że i tu będą podzielone.Tak czy owak jest twój.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
dyla_m 




Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 27
Skąd: Mikołów

Rover 75

Wysłany: Sob Lis 21, 2009 21:05   

A co do kupowania w dziwny sposób, to i ja kupiłem autko ciekawie. Znalazłem ogłoszenie spodobało mi się, zarezerwowałem furkę za granicą, a kolega który jechał w tamte okolice lawetą - przywiózł mi go. Pierwszy raz na żywo zobaczyłem go w Polsce, chociaż formalnie jego właścicielem już byłem dwa dni wcześniej. Nie żałuję niczego. Kupiłem auto od pierwszego właściciela, od początku do końca serwisowane w jednym salonie (tym samym, w którym został zakupiony), wszystko potwierdzone w książce serwisowej. Auto miało 224000km, a w środku wyglądało jakby wczoraj z salonu wyjechało i tak wygląda do teraz :wink: Widać zdarzają się jeszcze uczciwi sprzedawcy :grin:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink