Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Sympatycy/klubowicze
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:00
[Forum] Sympatycy/klubowicze

własne miejsce na forum-wg.miast...!?
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 21:36   

krzysztof_ns napisał/a:
nie...nie...nie...Macku - nie tak...JEŻYKA!...chodzilo o JEżyka!: )

I znów wykręcasz kota ogonem, bo nie piszesz co Ci się nie podobało w moim poście, że zarzucasz mi "prymitywne i prostackie sposody", a jedynie czepiasz się literówki, KTÓRĄ SAM POPEŁNIŁEŚ...

A co do treści to... No cóż. Nie użyłeś polskich liter, to sam jesteś winny niezrozumieniu... I chyba podobny mechanizm działa w reszcie wątku.

Może jesli zaczniesz używać polskich liter łatwiej będzie Cię zrozumieć.
krzysztof_ns napisał/a:
bez urazy, ale strarasz sie mnie obrazic i to w sposod nader prymitywny i prostacki...nie zwyklem polemizowac w takim tonie...tyle ode mnie...

No proszę, wskaż gdzie ten "nader prymitywny i prostacji sposób", bo na razie to jest kolejny post w którym bezpodstawnie oskarżasz mnie o różne rzeczy, tylko jakoś wskazania podstaw tych oskarżeń brak.

"Bez urazy", oczywiście, choć chyba mam prawo poczuć się urażony, gdy bezpodstawnie piszesz, że "straram sie Ciebie obrazic i to w sposod nader prymitywny i prostacki".

Ja tylko pytam gdzie Cię tak próbowałem urazić?

Niestety każdym kolejnym postem udowadniasz, że nie warto z Tobą dyskutować, bo dyskusji to nie przypomina - jeśli ktoś się z Tobą nie zgadza, to, po kolei i "bez obrazy":
- ma "typowo polskie podejście"
- ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
- ma kompleksy
a teraz dodatkowo:
- obraża Cię i to w sposod nader prymitywny i prostacki

Z dyskusją ma to niewiele wspólnego.
krzysztof_ns napisał/a:
PS. MAcku, skoro tlumacze pewna dosc prosta wg mnie kwestie raz, drugi, trzeci...piaty, i ktos nadal nie rozumie...to wybacz, ale stwierdzam ow fakt - iz NIE ROZUMIE...jesli wg. Ciebie takie stwierdzenie nalezy do kategorii obrazliwych - to roznimy sie chyba bardziej niz sadzilem...

Skoro nie rozumie tego więcej niż jedna osoba, to raczej oznacza, że to Ty niejasno tłumaczysz, a nie, że "ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem", co nie raz w tej dyskusji sugerowałeś.

A teraz napiszę o rzeczach, które mnie nurtują.

W wątku pojawiło się bardzo oryginalne pojęcie integracji:
krzysztof_ns napisał/a:
Integracja i zapoznanie - wg mnie wykracza znacznie poza Spoty oficjalne i Zloty...normalnym jest ze ludzie z okolic chca i interesuja sie tym czy i kto z ich miasta uczestniczy w forum i tutaj dziala - przynajmniej dla mnie normalne:) mnie np. w chwili obecnej nie interesauja SPOTY ZLOTY i spotkania WYJAZDOWE - a interesuje bardzo integracja lokalna i znajomosci z osobami z okolic...czy tak trudno jest zrozumiec tak prosty fakt i zaleznosc?! wg mnie nie bardzo...

krzysztof_ns napisał/a:
Moim zdaniem Twoja koncepcja tego ze jesli ktos szuka blizszego kontaktu to szuka ich TYLKO I WYLACZNIE na spotkaniach i zlotach jest WYSOCE bledna...ja nie mam czasu na wyjazdowe spoty i zloty, a jak najbardziej interesuje mnie i szukam kontaktu lokalnego - i sadze ze takch osob jak ja jest znacznie wiecej....mierzysz swoja miara - takie mam wrazenie i to prowadzi do takich wnioskow...

Integracja lokalna i znajomość z osobami z okolicy, ale nie realizowana na spocie...

Mam wrażenie, że kompletnie nie zrozumiane zostało tu pojęcia SPOTU, jeśli ktoś chce się integrować lokalnie bez SPOTÓW, a z drugiej strony potrzebuje osobnego "lokalnego" miejsca na forum, żeby się integrować i nie może tego robić internetowo "globalnie", czy "ogólnopolsko".

Wyjaśnię - SPOT to skrót od słowa SPOTKANIE, które wydaje się najprostrzą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą integracji, a forum posiada już kącik "Spoty (pol: spotkania) lokalne".

Za SJP:
Cytat:
lokalny - stniejący lub działający na danym obszarze, charakterystyczny dla danego obszaru


Druga wątpliwość to to, że w tym wątku pojawiło się również ciekawe wykorzystania statystyki - "statystyka egoistyczna", czyli statystyka wykorzystywana do osiągnięcia własnych celów, a w szczególności łechtaniu własnego lenistwa.

W tym celu należy odpowiednio przyznać wagi - tak, by wagi osób zgadzających się z nami były większe od wag osób nie podzielających naszych poglądów:
krzysztof_ns napisał/a:
ad. wagowo - mylisz pojecia i wagi - jesli wykluczysz z tego watku osoby ktore na stale bywaja w tym miejscu i wezmiesz pod uwage sympatykow a nie klubowiczow i tylko tych ktorzy sa tutaj przypadkiem lud od niedawna - zrozumiesz to o czy mowie..."skala" i "waga" - to klucz:)

I już można odebrać prawo głosu w sprawach Forum Klubowego Klubowiczom, co powoduje zauważalny i chyba zupełnie uzasadniony opór rzeczonych Klubowiczów, gdy z to Klubowicze oni utrzymują forum i stronę, wkładają pracę w moderowanie forum, odpowiadanie na tysiące pytań, przygotowywanie artykułów, FAQ technicznego, utrzymanie listy warsztatów, służą pomocą techniczną i wszelką inną również nie tylko innym Klubowiczom, ale, bez żadnych ogracznień, również Sympatykom.

Fascynujące, że zamiast rzeczowej dyskusji w sprawie forum prowadzonego przez Klub i Klubowiczów, tym razem w zawoalowany sposób, posługując się pojęciami statystycznymi, próbuje się pozbawić głosu Klubowiczów, tak by zmusić rzeczonych Klubowiczów do wykonania pracy mającej zaspokoić lenistwo Sympatyków, a osoby (zarówno Klubowicze, jak i Sympatycy) nie zgadzające się z taką koncepcją okazują się mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wykazują "typowo polskie podejście", a w szczególnych przypadkach ich zachowanie "zakrawa na jakiś kompleks", a wogóle, to do ich głosów należy przypisać wagę ZERO i wogóle nie zwracać na te głosy uwagi...

Otóż drogi krzysztofie_ns, skoro już pozwoliłeś sobie na takie, niewybredne moim zdaniem, uwagi w moim kierunku, jako osoba szczególnie uparta, zwłaszcza, gdy ktoś zarzuca mi bezpodstawnie "typowo polskie podejście" (sugerując pejoratywnośc tego określenia), zachowania "zakrawające na kompleks" oraz "prymitywne i prostackie" zaczynam drążyć temat, przejrzałem Twój profil na forum i oto "łyk statystyki" wskazujący na to, że integracja nigdy nie była Twoim celem na tym forum, a jedynym celem uczestnictwa w forum, jak i tej propozycji jest dla Ciebie, świadoma lub nie, chęć osiągnięcia własnych korzyści.

Na forum jesteś obecny prawie 11 miesięcy (bez 5 dni) napisałeś w tym czasie 379 postów z czego poza "Usterkami" i "Chcę kupić Roverka" pisałeś więcej w dokładnie dwóch tematach:
- obecnym
- żali nt. zakupu auta od Adriana

Napisałeś też dwa posty w innych wątkach:
- wyraziłeś żal że miejsce Zlotu premiuje mieszkańców centralnej Polski
- dopisałeś się w wątku o spocie krakowskim (spytałeś czy można się zaanonsować, ale potem już nie kontynuowałeś tematu)...

Również w sekcji "Chcę kupić roverka" wypowiadałeś się jedynie w SWOICH dwóch wątkach - najpierw założyłeś wątek typu "Zakup R200 - prosze o pomoc/porade! dziekuje,", potem wątek "220(86KM) Diesel czy 214(105KM) + LPG ?? ??", no i wątek "Gdzie one?! nagie kobiety: )".

Po zakupie auta już nigdy nie wypowiedziałeś się w tamtym kąciku - po załatwieniu swojej sprawy nie byłeś już zainteresowany pomocą innym w zakupie Roverka, mimo, że patrząc na Twoje żale do Adriana miałbyś sporo do powiedzenia "jak się nie naciąć".

Jednakże, gdy tylko kupiłeś Roverka przeniosłeś się całkowicie do "Usterek i porad", gdzie w przytłaczającej większości wypowiadasz się w założonych przez SIEBIE wątkach i kliku innych, ale szczególnie tam, gdzie miałeś swoje pytanie do zadania "przy okazji", takie działania przyniosło dokładnie 1 (słownie: jedno) punkt "pomógł", co świadczy o Twoim głębokim zaangażowaniu w niesienie pomocy innym.

Patrząc na tą statystykę oraz dwa (słownie dwa) wpisy w kącikach "integracyjnych", z czego jeden jest wyrażeniem żalu o lokalizację Zloty Ogólnopolskiego (bo za daleko od Ciebie) nic nie wskazuje, żebyś poczynił jakikolwiek krok w kierunki tej integracji, której, jak piszesz, tak pragniesz, że starasz się ustawić forum pod swoje wymagania.

Może przez te 11 miesięcy wystarczyło poświęcić choć chwilę na spojrzenie na te wątki, napisania coś tam lub nawet wysłania tych 37 PW, a integracja była w zasięgu ręki...

Moim zdaniem nie powinienneś się tu przedstawiać jako osoba, której zła konstrukcja forum utrudniła, czy wręcz uniemożliwiła "integrację" (cokolwiek pod tym rozumiesz), ale uczciwsze byłoby, gdybyś napisał, że nie było czego uniemożliwiać, bo nie podjąłeś nawet najmniejszej próby takiej integracji, a teraz, gdy poczuła możliwość korzyści z takiej lokalnej "integracji" próbuje cudzymi rękami uprościć sobie realizację swoich celów - tak, żeby samemu nic w tym kierunku nie zrobić.

Patrząc na ilość postów w tym temacie, zdążyłbyś już dziesięciokrotnie wysłać PW wszystkim forumowiczom z Nowego Sącza i okolic oraz założyć conajmniej kilka bardziej integrujących od tego wątków.
krzysztof_ns napisał/a:
co do cytowania - wchodzac na forum i generujac dluzsza odpowiedz, czesto wycinam tekst - zamyka forum, wklejam go do word, odpisuje i nastepnie wklejam jako tekst w "odpowiedzi"

I to Word nie pozwala Ci na używanie polskich liter?

Bo mój ma nawet sprawdzanie pisowni...

Pomijając już pytanie "po co zamykac forum pisząc odpowiedź?"...

Wybacz, ale to się "kupy nie trzyma".
krzysztof_ns napisał/a:
a wiesz dlaczego robia sie wlasnie takie OFFTOPY - dlatego bo NIE MA TAKIEGO MIEJSCA GDZIE MOZNA O TYM POMOWIC:)

Oprócz kącików "Offtopic" i "Hydepark", w których chyba nigdy nie byłeś...

Właśnie po to one są do OFFTOP'ów. :ok:

Ale to, że są wyszczególnione na stronie głównej to zamało, czy tak?
thef napisał/a:
Co do Twoich roztrząsań o próbce reprezentatywnej - dajmy się wypowiedzieć homoseksualistom w sprawie adopcji przez nich dzieci i tylko ich zdanie weźmy pod uwagę gdy będziemy decydować czy pozwolić na to prawnie czy nie - rozumiesz o co chodzi?

Ja tam bym zapytał palestyńskich i libańskich członków Hamasu o poparcie dla zamachu z 11 września dzień po izraelskim ataku na Zachodni Brzeg Jordanu i Bejrut - okazałoby się, że ataki z 11 września miały 100% poparcia międzynarodowego. ;) :rotfl:
krzysztof_ns napisał/a:
thef - zostawmy te kwestie...oficjalnie zamykam watek probki reprezentacyjnej - sam go zalozylem wiec mysle ze moge uzurpowac sobie prawo do zamkniecia go - a przynajmniej miedzy mna a Toba...:)

Nie, nie możesz - skoro temat zacząłeś i na jego podstawie zarzuciłeś mi i thef'owi brak pojęcia, zrozumienia i chyba coś jeszcze, to powienienneś się z tego wytłumaczyć, zwłaszcza, że Cię już o to prosiłem wcześniej.

Poproszono o argumenty, to już chcesz dyskusję zamykamykać.

Czyżby tych argumentów nie było?

I robi to osoba, która tak chętnie pisze, żę inni zachowują się "jak dzieci"...
krzysztof_ns napisał/a:
wg mnie podzial INTEGRACJA->SPRAWY LOKALNE->WOJEWODZTWA-> "tutaj watki zakladane wg klucza NAZWA MIASTA np "Nowy Sacz Wita"

to "ustawi" platforme do rozmow...idac dalej - trzeba w jakis sposob powiadomic nowe osoby o tym ze takie miejsce istnieje - bo tak jak wspomnialem wg mnie bez powiadomienia i tak tam nikt nie zajrzy...zatem proponuje przy rejestracji dolaczyc OBOWIAZKOWY wybor wojewodztwa...po wybraniu wojewodztwa i rejestracji na skrzynke kazdy uzytkownik dostawalby automatyczna wiadomosc np. "Witaj - jesli chcesz poznac innych Roverkowiczo z Twojej okolicy zajrzyj do dzialu Integracja->sprawy lokalne-> "i tutaj automat wstawialby wojewodztwo wg tego jakie zostlo wybrane przez rejestrujacego w formularzu"...zabieg powiadomienia mail pozwolilby na to aby kazdy nowy uzytkownik zapoznal sie i dowiedzial o tym ze jest takie miejsce na forum...

Powtórzę po raz kolejny.

Takie miejsce, moim zdaniem, jest kompletnie niepotrzebne, bo istnieją inne działy, kąciki forum, do których najwyraźniej nie zaglądasz, a integrację lokalną w tym Klubie przeprowadza się na spotach, a w internecie na poziomie ogólnopolskim - Klub ROVERki.pl jest na tyle kameralną organizacją, że nie istnieje potrzeba podziału na mniejsze jednostki zarówno w całej strukturze Klubu, jak i na samym forum.

Dodatkowo taki podział może spowodować, że rzeczywiście kilka osób zacznie wypowiadać się jedynie na takim wydzielonym forum przez co o niektórych rzeczach/faktach/impezach itp. nie będzie informowana całość Klubu, co będzie negatywnym zjawiskiem, gdyż jedną z główych zalet Klubu i jego działalności jest jego ogólnopolskość i brak tak często obecnych w Polsce podziałów geograficznych/politycznych/klasowy/jakichkolwiekinnych.

Pozostałe argumenty zostały podane już kilka razy na różne sposoby:
Cytat:
a) jest nas za mało, żeby jeszcze dodawać podział na województwa
b) jak ktoś chce to naprawdę przejrzenie jednej czy dwóch stron w sprawie spotu lub założenie nowego wątku nie jest problemem
c) są zalety wspólnego ogłaszania o spotach lokalnych - przejrzyj ile razy np. ktoś z Wawy był na spocie białostockim, toruńsko-włocławskim, śląskim, krakowskim itp.
d) to że widzisz dużo Roverków nie znaczy, że ich właściciele są zainteresowani kontaktem z Tobą
e) piszesz o ludziach zainteresowanych osobistym kontaktem, a nie spotami - to jakiś absurd - to nie dotyczy klubu, więc dlaczego klub miałby w tym pomagać
f) Twoja propozycja nie zawiera chęci pomocy, a jedynie "zlecenie" co klub powinien zrobić, żeby Tobie było wygodniej, mimo, że się z klubem nie identyfikujesz, bo jakoś do niego nie przystapiłeś
g) JAK MA DZIAŁAC DOBRZE WĄTEK O SPOTKANIU W NOWYM SĄCZU, SKORO SAM SIĘ DO NIEGO NIE DOPISAŁEŚ ??
h) dobra realizacja to jest spory problem techniczny i nikt nie podjął się realizacji...
i) pisałeś o "integracji klubowej" z podziałem na miasta, a nie o podziale "spotów lokalnych" na regiony - przecież integracja lokalna odbywa się własnie na spotach, a "integracja" przez forum chyba właśnie powinna być ogólnopolska, bo w internecie nie rozróżniamy regionów geograficznych...

oraz:
Cytat:
* możliwość wyszukiwania przez forum po miejscowości
* dział "Powitania" pozwalający na przedstawie się wraz z miejscem skąd się jest - jeśli ktoś jest zainteresowany
* dział "Spoty lokalne", który pozwala na umówienie się z innymi osobami z Twojej okolicy
* możliwość założenia wątku takiego jak "Włocławskie roverki meldować się": http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=361917
* to co nazywasz "konkretną sytuacją" może zostać z całą pewnością uznane za "Spot lokalny" - narty, łódki, koncert, zlot żaglowców, hamownia - to wszystko pojawiało się już w "Spotach lokalnych" i wielkokrotnie ściągało nie tylko "lokalnych", a jesli nie chcesz osób "obcych", to przecież nie napiszesz tego na forum, tylko na PW
* warsztaty z podziałem na województwa są na stronie klubowej
* na pytanie o warsztat w Nowym Sączu możę odpowiedzieć ktoś mieszkający w Gdyni, bo się przeprowadził, a gdyny był podział na województwa, to by tam nie zajrzał
* dodanie obowiązkowego pola województwo NIC NIE ZMIENI, bo przecież (użyję tu przykładu Nowego Sącza i Czempina/Kościanu, ale dotyczy to każdej mniejszej miejscowości) - Kraków, czy Poznań zawsze będą generować więcej postów niż mniejsze miejscowości
* taki podział (choć zdaniem wielu wypowiadających się osób jest to wąttpliwe) może pomoże w "integracji" lokalnej, ale zniszczy to co jest, zdaniem wielu DUCHEM KLUBU - integrację ogólnopolską, bo np. osoba z Rzeszowa nie dowie się o spotkaniu na hamowni w Tarnowie, a z Jasła o spocie w Gorlicach (inne województwo), choć to tylko 40 km i jakby wiedziała to by wpadła (pomijając takie pomysły, jak wycieczka na "obiad w Krakowie")
* można w każdym dziale założyć wątek zaczynający się od nazwy miejscowości, czy okolicy i napewno, jeśli ktoś przegląda forum, to zauważy (patrz wątek o Zatorze - myślę, że Zator jest mniejszy od Nowego Sącza, a kolega Ant tak rozkręcił marketing, że raz w roku pojawia się tam conajmniej 20 Roverków - TRZEBA TYLKO CHCIEĆ)

i jeszcze:
Cytat:
jeśli podzielisz na województwa, to Nowy Sącz zginie "zakrzyczany" przez Kraków, a jeśli podzielimy na powiaty będziemy mieć to 326, a na miasta, to 850 kącików...

oraz
Cytat:
odnosisz się do tego, że piszę jakie będą skutki podziału na województwa, a nie odnosisz się do tego, że jak damy podział na miasta, co proponujesz pisząc o osobnych wątkach dla Krakowa i Nowego Sącza, to będzie ich 850, a można dzielić dalej...
Warszawa ma obecnie 18 dzielnic i kilkaset osiedli - na samym Tarchominie, który jest tylko osiedlem, jest CONAJMNIEJ 4 AKTYWNYCH forumowo i w realu Roverkowców, a więc conajmniej 2 razy więcej niż w NS...

Mogą Ci się te argumenty nie podobać, ale istnieją i od czasu, kiedy zostały podane Ty nie przedstawiłeś żadnych nowych, ani przekonujących kontrargumentów do tych.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 22, 2009 21:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 21:52   

a ja Wam mówię, wyszczególnić Integrację jako osobny dział i kierować do tego działu i tyle. Uważam, ze dla nieuważnie czytających "sprawy klubowe" mogą kojarzyć się z czymś nie koniecznie integracyjnym bez względu na zawartość, a tak będzie osobno wszystko ładnie ubrane w jednym dziale a sprawy klubowe i offtopic/hydepark zostaną w jednej kategorii.

Jak ktoś będzie miał to tak podane na tacy i nie bedzie sie chciał integrować to go nie zmusimy. I żadna platforma mu nie pomoże, bo to chęci do integracji są najważniejsze.

Co do samej platformy - jak już pisałem. Tak - ale na WWW (czyli w przyszłości). Na siłę na forum wprowadzać jej nie widzę sensu. A dlaczego, to już pisałem, jeśli moje zdanie kogoś interesuje to albo już wie albo sobie musi poszukać bo ja już nie wiem ile postów temu to wyjaśniłem :)

A teraz mniej gadania więcej działania bo to już 8. strona dyskusji i tylko się spinacie niepotrzebnie zamiast podjąć jakąś decyzję. To oczywiście było żartobliwe zdanie, żeby mnie tu nikt nie posądzał o jakieś cuda :D
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 21:56   

krzysztof_ns napisał/a:
Tomaszi -
nie do konca rozumiem kwestie techniczne...ale jesli chodzi o to aby po kliknieciu np na moj profil pojawila sie lista osob ktore maja takze wpisane w miescie "Nowy Sacz" to juz jest latwiej niz sortowanie...ale nadal nie rozwiazuje kwestii platformy do rozmow oraz nadal trzeba "spamowac" na PW i zadawac dziwne pytania pt" poznajmy sie:)"...chyba ze zle zrozumialem to co napisales
Myślałem, że kwestię podziałów już zamknęliśmy
MaReK napisał/a:
Tomaszi zapropnowal kilka modyfikacji do forum, ktore oczywiscie mozna zrobic.
Troszke obciazy to kazdemu dzialanie forum, ale mozna zrobic - czemu nie -
pojawi sie dodatkowa ikonka i pole w profilu. Nic nie zostanie jednak podzielone
i nie zostanie zaburzony porzadek forum
.
MaReK napisał/a:
Na pewno nie jest to tak, ze tylko ja to ograniam i ode mnie zaleza zmiany.
Oczywiście, jesli uda Ci sie przeforsowac zarzad i zmusic ich w jakis sposob
do zrobienia zmian na forum

Jako mniejsza mniejszość władz klubu jestem za polepszeniem integracji, ale widocznie moje spojrzenie na integrację jest inne niż Krzysztof'a_ns..
Od początku powstania klubu dążymy do tego by zrzeszać jak najwięcej miłośników i użytkowników marki... Oficjalnie piszę po raz pierwszy i ostatni, że nie zgadzam się na jakiekolwiek podziały. Struktura forum jest jaka jest, integruje WSZYSTKICH w jednym miejscu, jesteśmy w Polsce jedynym, jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym klubem samochodowym, tworzymy spójne ciało i wszelaki podział jest niepotrzebny. Mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi.

Podsumujmy co osiągnęliśmy dzięki temu tematowi:

- w wiadomości powitalnej, nowy użytkownik otrzymuje info o dziale, powitania i spoty.
- wymuszamy na ludziach rejestrację z polem wyboru województwa.
innych rzeczy nie wymienię bo by to była złośliwość z mojej strony.

jeśli ktoś jeszcze coś wyłapał z tego tematu co do ulepszeń, niech poprawi listę.

thef napisał/a:
Jestem tez skłonny "zagłosować" za nowym polem przy rejestracji, czyli "województwo" choć tych pól to nam się zaczyna dużo robić.
Pole było by tylko do statystyk, przynajmniej tak sądzę, po za tym zawsze można ukryć w profilu.
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Pon Cze 22, 2009 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
krzych 




Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 163
Skąd: Poznan-Irl



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 21:58   

Nie rozumiem po co dyskutujecie z tym gosciem ,poprostu go olejcie a nie dajecie sie wkrecac.Jesli ma takie kompleksy,niech załozy swoja stronke np.roverki2 i tam sobie wszystkich rozstawia.A i czasami kolego z NS nie czekam za Twoja odpowiedzia ,dlatego sie nie wysilaj. :hejka2:
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:07   

Maciej -

nie zrozum mnie zle..."mowie" teraz powaznie - moim zdaniem potrzebujesz pomocy, takie reakcje i zachowania moga wskazywac na powazne zaburzenie socjopsychologiczne...bywam regularnie w Warszawie i nie obraz sie, ale jesli chcesz - zapraszam na terapie (jesli nie do mnie, polece Ci kogos odpowiedniego)...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:14   

Cytat:
a ja Wam mówię, wyszczególnić Integrację jako osobny dział i kierować do tego działu i tyle. Uważam, ze dla nieuważnie czytających "sprawy klubowe" mogą kojarzyć się z czymś nie koniecznie integracyjnym bez względu na zawartość, a tak będzie osobno wszystko ładnie ubrane w jednym dziale a sprawy klubowe i offtopic/hydepark zostaną w jednej kategorii.

I to jest jak ok - można spróbować "awansować" Integrację z poziomu podforum do poziomu forum, choć moim zdaniem niewiele to zmieni, skoro nawet osoby, które są tu 11 miesięcy nie zawsze trafiają do "Powitań", czy "Offtopic'u"...

A jak ktoś chce coś konkretnego, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby napisać [Nowy Sącz i okolice] w temacie - nawet można to podwiesić w "Powitaniach", co proponowałem na drugiej stronie wątku...

Aż zacytuję, bo pewnie niektórzy mi nie uwierzą, ale na drugiej stronie wątku, zanim przeczytałem o "typowo polskim podejściu" itp., napisałem:
Cytat:
Pomyślałem, że mogłaby być "metoda testowa" - zamiast zakładać kolejnych wątków, to osobom, które chcą podjąć taką próbę dać "wątki podwieszone" z nazwami miast/regionów w "integracji klubowej" - np. w "powitaniach" lub w "Offtopic" - jeśli rzeczywiście te wątki będą żyć przez 2-3 miesiące i Wam pomogą, to można pomyśleć o głębszych zmianach.


krzysztof_ns napisał/a:
Maciej -
nie zrozum mnie zle..."mowie" teraz powaznie - moim zdaniem potrzebujesz pomocy, takie reakcje i zachowania moga wskazywac na powazne zaburzenie socjopsychologiczne...bywam regularnie w Warszawie i nie obraz sie, ale jesli chcesz - zapraszam na terapie (jesli nie do mnie, polece Ci kogos odpowiedniego)...

No to już argumentów zupełnie zabrakło skoro już sugerujesz, że mam coś nie tak pod czaszką.

Tego jeszcze na tym forum nie było.

Teraz to już nie dość, że:
- mam "typowo polskie podejście"
- mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem
- mam kompleksy
a teraz dodatkowo:
- obrażam Cię i to w sposod nader prymitywny i prostacki

To jeszcze mam zaburzenia socjopsychologiczne...

Czy jest jeszcze coś co potrafisz "wyczytać" z moich postów?

Jeśli jesteś z zawodu tym kim sugerujesz, że jesteś, to chyba właśnie popełniłeś jeden z większych zawodowych błedów sugerując coś takiego publicznie "pacjentowi" w "obecności" osób, na których szacunku mu zależy, więc wybacz, ale chyba nie udam się do Ciebie po pomoc, bo jakoś wątpię tutaj w Twój profesjonalizm.

Z Twojej wypowiedzi mogę tylko zrozumieć, że nawet jeśli jesteś tym kim sugerujesz, że jesteś, to w tym wątku próbujesz wykorzystać swoją wiedzę do zdyskredytowania mnie, a więc, jak w całym Twoim udziale na forum - nie żeby komukolwiek pomóc, a jedynie, żeby osiągnać własne cele - teraz zdyskredytować mnie.

Ale skoro bywasz tak często w Warszawie, to zapraszamy na spot - jak powinienneś wiedzieć, internet nie tworzy realnych wiezi między ludźmi przez co dochodzi do takich sytuacji, jak w tym wątku, w którym nieustannie obrażasz innych ludzi, bo są dla Ciebie nierealni.

Myślę, że szansa poznania bliżej mnie, MaRKa, thef'a, Kasjo, Tomaszi'ego i innych wypowiadających się w tym wątku dała by Ci dużo do myślenia nt. Twojego podejścia do ludzi, których znasz tylko z "cyberprzestrzeni" i o których tak łatwo wyrobiłeś sobie zdanie jako o majacych "typowo polskie podejście", problemy z czytaniem ze zrozumieniem, kompleksy i obrażających Cię w sposób nader prymitywny i prostacki, a wręcz potrafisz postawić "internetową diagnozę" zaburzeń socjopsychologicznych.

Swoją drogą stawianie "internetowych diagnoz" zaburzeń socjopsychologicznych - to dopiero fachowość. :ok:


I jak zwykle - żadnych konkretów...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:31   

krzysztof_ns napisał/a:
a wiesz dlaczego robia sie wlasnie takie OFFTOPY - dlatego bo NIE MA TAKIEGO MIEJSCA GDZIE MOZNA O TYM POMOWIC

I myslisz, ze przez tyle czasu nikt nie wpadlby na taki pomysl, zeby taki podzial zrobic ?? Widocznie to nikomu nie przeszkadza, a powiedzialbym, ze nawet pasuje.

krzysztof_ns napisał/a:
gdzie chcialbym zadac takie pytanie - wlasnie w dziale ktory zaproponowalem - INTEGRACJA->INTEGRACJA LOKALNA->MALOPOLSKA->"watek Nowy Sacz"...mialbym pewnosc ze trafi tam gdzie powinien i do osob do ktorych powinien...I W TYM CALE SEDNO!

A co jezeli odpowiedz na to pytanie, znala by osoba, ktora do tego watku nigdy nie zajzy, bo nie mieszka juz w danym miescie i malo obchodzi ja co tam sie dzieje? Po to jest internet, zeby mogly sie wypowiadac osoby bez podzialow na lokalizacje.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:36   

krzysztof_ns napisał/a:
nie zrozum mnie zle..."mowie" teraz powaznie - moim zdaniem potrzebujesz pomocy, takie reakcje i zachowania moga wskazywac na powazne zaburzenie socjopsychologiczne...bywam regularnie w Warszawie i nie obraz sie, ale jesli chcesz - zapraszam na terapie (jesli nie do mnie, polece Ci kogos odpowiedniego)...
Nie zrozum mnie źle - przeginasz w takich tekstach. Sugerujesz ludziom brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, brak bladego pojęcia, dużo innych rzeczy, a teraz konieczność leczenia? Człowieku, to nie jest forum Onetu i ostrzegam, takie odzywki nie będą tolerowane! Pewnie dziwisz się Maciejowi, że tyle cytuje i powtarza po kilka razy te same pytania do Ciebie. A ja się nie dziwię, bo do Ciebie nic nie dociera. Na argumenty, z których jasno wynika, że się mylisz nie odpowiadasz, tylko próbujesz je zakopać w odmętach Twoich nieczytelnych (ze względu na swoiste cytowanie, brak polskich znaków oraz notoryczne literówki i błędy stylistyczne) postów lub w ogranych już w tym temacie odzywkach rodem z wspomnianego wcześniej forum.
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:46   

maciej -

jesli chodzi o etyke zawodowa - to nie blad, to dobra rada i potarktuja ja prosze wlasnie w taki sposob...poza tym jesli przeczytasz uwaznie to co napisalem zauwazysz slowo "MOGA wskazywac"...

Panowie i Panie - robi sie malo merytorycznie a wiecej "nieprzyjemnie"...

Tomaszi -


kwestia pola obowiazkowego wyboru wojewodztwa - 1/3
kwestia wiadomosci powitalnej - 1/3

pozostaje tylko odniesienie do miejsca gdzie mozna "lojkalnie w kameralnym gronie" porozmwaic o swoich sprawach - ustawkach, porownaniach, szrotach, nowych roverkach w miescie etc...prosze "pochylic" sie jeszcze nad ta kwestia i osiagniemy pelne porozumienie...dziekuje,
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:49   

krzysztof_ns napisał/a:
pozostaje tylko odniesienie do miejsca gdzie mozna "lojkalnie w kameralnym gronie" porozmwaic o swoich sprawach -

krzysztof_ns napisał/a:
ustawkach,

W Spotach lokalnych
krzysztof_ns napisał/a:
porownaniach

Na spotach lokalnych ;)
krzysztof_ns napisał/a:
szrotach

Dzial Czesci
krzysztof_ns napisał/a:
nowych roverkach w miescie

Dzial Powitania
I wszystko staje sie proste :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:52   

krzysztof_ns napisał/a:
jesli chodzi o etyke zawodowa - to nie blad, to dobra rada i potarktuja ja prosze wlasnie w taki sposob...poza tym jesli przeczytasz uwaznie to co napisalem zauwazysz slowo "MOGA wskazywac"...

Jeśli chodzi o etykę zawodową, to powinienneś był takie dobre rady przekazać Prywatną Wiadomością z ww. powodów, a wyrażenie ich publicznie może zostać odczytane jedynie jako próba dyskredytacji i odwrócenia uwagi od tego co na Twój temat napisałem.

Bo niestety chyba Cię zabolało zwrócenie uwagi, że taki wielki zwolennik "integracji" przez 11 miesięcy napisał 2 (słownie: DWA) posty w tematach bardzo szeroko rozumianej "integracji".

Całym tym zachowaniem udowadniasz jedynie jakim jesteś dyletantem w dziedzinie, w której, jak twierdzisz, jesteś fachowcem.
krzysztof_ns napisał/a:
Panowie i Panie - robi sie malo merytorycznie a wiecej "nieprzyjemnie"...

Bardzo się starasz, żeby tak było od momentu, gdy natknąłeś się na osoby o innym poglądzie niż Twój.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 22:52   

Kruchy - jasne ze tak...ale przeciez zalozenie jest takie aby INTEGROWAC ludzi z okolicy, swojego miasta...i ulatwic tym samym komunikacje i integracje lokalna dla NOWYCH osob...nie jestem pewien - ale odnosze wrazenie ze nie uczestniczysz w dyskusji od poczatku lub nie czytales wszystkich post...

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 22:59 ]
maciej

absolutnie nie - te kwestie sa ogolniedostepne i kazdy kto wykaze nieco zainteresowania moze je sprawdzic...

napisalem 2 wiadomosci m.in, jedna ktora dotyczyla spotu w Krk na ktory ie udalo mi sie stawic, i drugi na temat Zlotu - ktory takze czasowo byl poza moja dostenoscia...i WLASNIE MIEDZY INNYMI DLATEGO uznalem (widac kogos z Nowego Sacza - wczesniej nikogo nie spotkalem na forum z mojego miasta) ze warto byloby postawic takze na integracje lokalna...Macieju - czy tak trudno zrozumiec tak prosty fakt i zaleznosc?

gdzie i w ktorym monecie TWIERDZE ze jestem fachowcem w dziedzinie integracji - raz jeszcze pytam SKAD TY BIERZESZ TAK WYWROTOWE TEORIE....?!
przeciez caly post opiera sie na pomocy dla osob nowych - do ktorych sam sie zaliczam wg mnie...
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:08   

krzysztof_ns napisał/a:
nie jestem pewien - ale odnosze wrazenie ze nie uczestniczysz w dyskusji od poczatku lub nie czytales wszystkich post...

Wiec Cie upewnie: czytam watek od samego poczatku, oczywiscie ze zrozumieniem :) Takim zrozumieniem, jak potrafie, a nie ukrywam, ze sprawia mi to troche problem ;)
To czy uczestnicze w "dyskusji" od poczatku, mozna latwo sprawdzic, nie trzeba odnosic zadnych wrazen...

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 23:13 ]
krzysztof_ns napisał/a:
ze warto byloby postawic takze na integracje lokalna...

A czy cos zrobiles w tym kierunku, oprocz zalozenia tematu w ktorym prawie nikt nie potrafi Cie do konca zrozumiec? Nie prosciej bylo zalozyc temat w Spotach lokalnych i zobaczyc czy ktos odpowie?
Ja przegladam forum nie po kategoriach, tylko po nieprzeczytanych tematach, wybieram sobie te ktore mnie interesuja. Nie zwracam wiekszej uwagi w jakich dzialach one sie znajduja. W ten sposob wiem mniej wiecej co sie dzieje na forum... Nie ograniczam sie do czytania tylko jednego czy dwoch dzialow.
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:15   

Kruchy

zatem powiem tak - NOWE osoby nie skacza po forum z dzialu na dzial...cala idea polega na tym aby lokalnie/miastowo pewne sprawy omawiac w jednym miejscu...i tym samym nie zasmiecac forum pytaniami o to "co nowego pojawilo sie na szrocie w Krakowie"...

z calym szacunkiem - ale chyba nie czytales jednak ZE ZROZUMIENIEM - pisalem juz o post na Spotach lokalnych na temat Nowego Sacza na ktory nikt nie odpowiedzial...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:21   

krzysztof_ns napisał/a:
absolutnie nie - te kwestie sa ogolniedostepne i kazdy kto wykaze nieco zainteresowania moze je sprawdzic...

Napisz jeszcze raz jasno - piszesz bardzo nie jasno - w moim poście były dwa wątki:
- Twoich sugestii wobec mnie i braku zawodowstwa w Twojej wypowiedzi
- Twojego zachowania na forum i braku prób integracji
a Twoja odpowiedź jest nie jasna, bo może odnosić się do obu części - ogólnodostępne mogą są zarówno Twoje posty na forum, jak i podręczniki mówiące jak powienień zachować się psycholog/psychiatra/terapeuta w sytuacji, gdy podejrzewa zaburzenia u osoby, z którą "rozmawia".

Przeczytaj jeszcze raz moją i Twoją wypowiedź i może zrozumiesz dlaczego kilka osób w tym wątku kompletnie nie może zrozumieć Twoich idei - bo niejasno je wyrażasz i gmatwasz, tylko nie wiem, czy przez brak umiejętności precyzyjnego użycia języka, czy umyślnie.
krzysztof_ns napisał/a:
napisalem 2 wiadomosci m.in, jedna ktora dotyczyla spotu w Krk na ktory ie udalo mi sie stawic, i drugi na temat Zlotu - ktory takze czasowo byl poza moja dostenoscia...

I nie podjąłeś ŻADNEJ INNEJ próby integracji.
krzysztof_ns napisał/a:
i WLASNIE MIEDZY INNYMI DLATEGO uznalem (widac kogos z Nowego Sacza - wczesniej nikogo nie spotkalem na forum z mojego miasta) ze warto byloby postawic takze na integracje lokalna...Macieju - czy tak trudno zrozumiec tak prosty fakt i zaleznosc?

Twój związek przyczynowo-skutkowy jest dla mnie wyjątkowo mętny - skracając zrozumiałem to tak:

Dlatego, że przez 11 miesięcy napisałeś jedynie 2 post w kącikach integracyjnych uznałeś, że potrzebny jest osobny dział forum "integracja lokalna" z podziałem na województwa i miasta.
Stało się tak dlatego, że nie widziałeś nikogo ze swojej okolicy.

Nie wyjaśnia to jednak dlaczego nie mogłeś się "integrować" z osobami spoza Twojej okolicy, ani dlaczego nie spróbowałeś tych osób znaleźć, a to jest dla mnie kluczowe, bo z tego co zauważyłem, to większość osób, które chcą się integrować znajdują się dość szybko.

Skoro przez 11 miesięcy napisałeś "integracyjnie" dwa posty, to dlaczego uważasz, że założenie nowego podforum z podziałem na 17 województw i 850 miast to zmieni?

Dla mnie trudno zrozumieć taki nagły upór, doprowadzający do obrażania wszystkich niezgadzających się z Tobą rozmówców, w realizacji celu, którego przez 11 miesięcy nawet nie spróbowałeś zrealizaować przy pomocy dostępnych środków.

Przecież przez 11 miesięcy ani razu nie napisałeś w "Spotach lokalnych" propozycji spotkania, nie próbowałeś w "Powitaniach" pójść w ślady innych i napisać "Nowy Sącz wita", nie próbowałeś PW do innych mieszkańców NS, choć są na forum przyłady (Poznań), że to zadziałało, a tu nagle jesteś gotów wszystkich obrażać i sugerować że mają zaburzenia socjopsychologiczne tylko dlatego, że uważają, że te metody są dostateczne, tylko trzeba chcieć ich użyć.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:22   

Wystarczy zalozyc jeden temat i tam omawiac co sie dzieje w danym miescie :) Czy trzeba do tego tworzyc oddzielna kategorie ?? Jezeli kilka osob sie w nim wypowie, po kazdej odpowiedzi dostanie powiadomienie na maila.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:22   

krzysztof_ns napisał/a:
zatem powiem tak - NOWE osoby nie skacza po forum z dzialu na dzial...
Tu nie ma co skakać po działach. Klikasz "zobacz posty nieprzeczytane" i dostajesz listę wszystkich tematów, w których są nieprzeczytane przez Ciebie posty. Przeglądasz je po tytułach i wybierasz te, którymi jesteś zainteresowany. Proste i wygodne. Żeby uprzedzić ewentualne pytanie, po przeczytaniu wybranych, interesujących nas tematów i przeczytaniu ich, resztę można oznaczyć jako przeczytane. Z każdym nowym postem, Twoja "prywatna lista nieprzeczytanych" znów zaczyna się zapełniać. Nie trzeba zatem wchodzić w interesujący Cię temat by zobaczyć czy ktoś odpisał, tylko widać to jak na tacy w Twojej liście. W ten sposób bezproblemowo ogarniasz to, co najbardziej Cię interesuje, bez zastanawiania się gdzie zostało umieszczone.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:33   

Kruchy napisał/a:
Wiec Cie upewnie: czytam watek od samego poczatku, oczywiscie ze zrozumieniem :) Takim zrozumieniem, jak potrafie, a nie ukrywam, ze sprawia mi to troche problem ;)
To czy uczestnicze w "dyskusji" od poczatku, mozna latwo sprawdzic, nie trzeba odnosic zadnych wrazen...

Jestem pewny - też nie muszę odnosić wrażenia, że mamy tu problem ze "zrozumiałym pisaniem", a nie z "czytaniem ze zrozumieniem". ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 23:59   

krzysztof_ns napisał/a:
Możemy temat uznac za zamkniety – ale może warto zamienic jeszcze 2-3 zdania skoro w koncu zaczyna się cos „klarowac”...co o tym sadzisz?


Zamknijmy. Leci kolejna strona, albo nawet i dwie i jedyne co sie zaczelo "klarowac" to pogoda na Helu.

Za dwa lata, na letnim zlocie ogolnopolskim bedzie wybierany kolejny zarzad.
Mozesz oplacic skladke klubowa i zglosic sie jako czlonek zarzadu.
Wyglosisz swoje poglady na temat podzialu forum i moze nawet wybiora Cie na prezesa.
Moze przez mikrofon na duzych glosnikach i wzmacniaczu bedziesz brzmial klarowniej niz tutaj.

thef napisał/a:
Jestem tez skłonny "zagłosować" za nowym polem przy rejestracji, czyli "województwo" choć tych pól to nam się zaczyna dużo robić

Takie pole juz jest Thefosławie. Roznica ma polegac na tym, ze bedzie wybierane z listy.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 00:06   

Ja powiem, że bez flaszki to niestety tego nie da sie już czytać, a powiem więcej po flaszce to dopiero, dlatego to mi najbardziej odpowiada. Mam wrażenie że to jakieś niekończące sie dejawu. Tylko sie boje że niedługo flaszki mi sie skończą zanim ktoś tematu nie zamknie :shock:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink