Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Sympatycy/klubowicze
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:00
[Forum] Sympatycy/klubowicze

własne miejsce na forum-wg.miast...!?
Autor Wiadomość
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 13:59   [Forum] Sympatycy/klubowicze

Witam...

Zastanawia mnie jedna kwestia - czy jest na forum jakieś "miejsce" w którym byłaby możliwa komunikacja sympatyków/klubowiczów z podziałem na miasta/lokalizacje...zastanawiamy się nad integracja posiadaczy R w naszej okolicy (Nowy Sącz) i dobrze byłoby skontaktować się z takowymi osobami pośród uczestników forum i tu zaczyna się pewien kłopot w tym jak ich zlokalizować i jak wymieniać "myśli" i pomysły...stad tez zastanawiam się czy zasadne i możliwe byłoby (a może już takie miejsce istnieje na forum) zorganizowanie jakiego miejsca na forum w którym z podziałem na miasta/okolice sympatycy i klubowicze mogliby się kontaktować, omawiać swoje sprawy, spoty, inne etc...byłoby to także "łatwe" miejsce do tego aby dołączyć i poznać osoby z danej okolicy dla osób nowoprzybylych na forum...poza tym zastanawiamy sie nad fiszkami/ulotkami "popychanymi" za wycieraczki samochodów R i MG w naszej okolicy - i na takowej można byłoby oprócz adresu głównego, zamieścić adres do miejsca na forum właśnie np. z Nowego Sącza i okolic - wg mnie to zdecydowanie ułatwi integracje lokalna...zatem pytanie do zarządu/administratorów - jeśli takowego miejsca nie ma, to co Panowie i Panie sadza o tym aby takowe zorganizować?! dzięki,

PS. czy i gdzie można zasięgnąć ulotek klubowych....?
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 14, 2009 13:59   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 14:07   

:ok: Jestem tu już jakiś czas.I jakoś nie mogę zgadać sie z kimś kto mieszka w Płocku lub okolicy...Myślę że ułatwiło by to komunikacje ze sobą ...jak nic.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
pioneer_SRT 




Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 260
Skąd: Wałbrzych

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 14:11   

Wpadłem na taki pomysł aby zrobic na forum podział na Sekcje
np.
Roverki.pl Sekcja Wałbrzych lub Roverki.pl Sekcja Dolny Śląsk

ale moim zdaniem najlepiej zrobic podział na Miasta Roverkowskie :D

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 14:12 ]
Np.
Vwgolf.pl Dolny Śląsk
_________________
http://images40.fotosik.p...ba59350bad7.jpg
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 14:24   

krzysztof_ns:

http://forum.roverki.eu/v...r=asc&start=160 do kupienia

lub:
http://www.roverki.pl/dow...wdownload&cid=4 do samodzielnego druku
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 18:15   

Wystarczy zaglądać do działu "spoty lokalne" lub wyszukać użytkowników wg miejsca zamieszkania i skontaktować się z nimi :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:13   

Joa - dzieki za link:)

kasjopea - w "spotach" sa tylko Ci uzytkownicy ktorzy zalozyli watek lub w nim uczestniczyli aktywnie - poza tym jest tam straszny "mlyn" - wszystko na tzw "kupe" - to raz....dwa - wyszukiwanie po miejscu zamieszkania jest wyjsciem polowicznym (jesli faktycznie dziala i tak sie da), bo uwzglednia tylko osoby ktore wpisza konkretne miasto/miejscowosc - a ciezko byloby szukac po kazdej miejscowosci w promieniu powiedzmy 30-50km i kazdego "nagabywac" wiadomosciami na PW....trzy ze nie chodzi o kontakt, lecz takze o "platforme" do rozmow, wymiany aktualnosci z regionu/miasta, umawianiu sie na konkretne "sytuacje" etc...i po czwarte - moze najmniej istotne, ale takze majace znaczenie - jesli bedziemy wrzucac ulotki informacyjne, umiesci sie na nich bezposredni adres do "forum-nowy sacz", inaczej trzeba bedzie robic odrebna strone sympatykow z nowego sacza, a po co - skoro mozna to zrobic odrebnym dzialem na forum dotyczacym poszczegolnych miast...przynajmniej tak sadze, iz mozna:)...i w koncu po piate - jesli to nie stanowi problemu technicznego - a sadze ze nie stanowi, to dlaczego nie wrzucic np w dzial "integracja klubowa" nowego poddzialu i nie uruchomic takiej "akcji"...tyle ode mnie gwoli wyjasnienia:)
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Wto Cze 16, 2009 18:17   

krzysztof_ns, myślę że to dobry pomysł, ale nie wiem czy wykonalny technicznie. Też chętnie nawiązałabym kontakt z właścicielami Roverów z Torunia. Spotykam ich czasem na ulicach, ale nie widziałam jeszcze żadnego z klubową nalepką, a sympatyka to w ogóle nie rozpoznam mijając się na drodze. Czasem widzę Rovera na jakimś na parkingu - jak jest miejsce obok niego to staję tam, ale tylko raz spotkałam właściciela.
Ogólnie Roverki w Toruniu to rzadkość.
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:57   

Ja proponuję wydzielić w sekcji Spoty Lokalne największe lub najbardziej 'aktywne'miasta (Kraków, Warszawa, Wrocław etc) a pozostałą część polski podzielić województwami lub jakimiś mniejszymi jednostkami terytorialnymi (liczę tu na pomysłowość forumowiczów). Oczywiście w miarę rozwoju działu można będzie dodawać więcej miast itd - czas by pokazał ile tak naprawdę by tego było.

Natomiast byłbym przeciwny tworzeniu czegokolwiek, co w efekcie wyprowadzało by forumowiczów poza forum (np jakieś osobne strony internetowe). W przyszłości, jeśli ktoś coś popracuje nad stroną klubową można na pewno będzie zrobić tam sekcje dla poszczególnym miast z newsami etc ale póki co to myślę, że forum jest tą główną platformą, którą należy rozwijać.

Pytanie co z imprezami organizowanymi nie w danym mieście tylko gdzieś w pobliżu, albo nawet i 100km dalej ale nie będącymi oficjalnymi zlotami? Wg mnie powinna dla nich powstać osobna kategoria (o nazwie sugerujacej, ze tu piszemy o imprezach na ktore zapraszamy roverki z calej Polski lub bedace w poblizu) - czas zweryfikuje czy taka sekcja bedzie przydatna.

Ostatnia sprawa to to, ze brakuje jednego konkretnego ogloszenia, w ktorym w jednym poście będzie lista miast, dat i adresow gdzie spotykaja sie roverki - to ulatwiloby sympatykom szybkie odnalezienie innych sympatykow bez koniecznosci szukania po postach. Na pewno w niejednym miescie spoty sa regularne :) A zrobienie listy to nie bylby duzy problem - wystarczy przeszukac posty, popytac ludzi i tydzien - dwa - lista gotowa :)

Podsumowujac, ja bym sprobowal zmodyfikowac ten dzial forum, a na ulotkach klubowych podawal jasno kierunek szukania: np forum.roverki.eu->Zloty i spotkania->Lublin.
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10894
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 00:45   

Ley napisał/a:
ja bym sprobowal zmodyfikowac ten dzial forum, a na ulotkach klubowych podawal jasno kierunek szukania: np forum.roverki.eu->Zloty i spotkania->Lublin.

ale to przecież nie jest jakieś strasznie trudne znaleźć miejsce spotu w swoim mieście lub okolicy... o ile się chce ;)
aktywne miasta są i tak w spotach na początku, więc jeśli ktoś chce to znajdzie....
te mniej aktywne są nieco dalej, a całkiem aktywne inaczej są na końcu albo ich nie ma... oglądnięcie pierwszej strony spotów lokalnych wystarczy, żeby się zorientować, czy coś się dzieje w okolicy, czy nie, a jak ktoś nie szuka, tylko chce żeby mu i tylko mu pomóc, to choćby mu wyskoczył oczojobny błyszczący komunikat to i tak nie znajdzie :/
nie wiem czy jest sens kombinować, komplikować układ strony dlatego, żeby ułatwić to co jest proste dla tych co im się i tak nie chce... czy to coś zmieni ?;hm:
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 01:06   

Najbardziej aktywne miasta sobie poradzą, ale jeśli ktoś np w marcu rzucił hasło, że chciałby coś zorganizować w mieście X to po m-cu jego post zniknie na kolejnych stronach, a tak byłby sobie czekał w kategorii danego miasta/miejsca i ktoś kto nawet za dwa m-ce zajrzy do tego katalogu przynajmniej bez problemu odnajdzie autora postu i byc moze w koncu uda im sie zgrac.

Nie kazdy ma czas na szukanie po forum - sa tacy, ktorzy potrzebuja miec wszystko wylozone na widoku, albo po prostu nie wiedza jak skutecznie szukac, ale to nie oznacza, ze sa gorsi. Mozna by eksperymentalnie sprobowac zrobic cos na ksztalt regionalnych sekcji w Spotach Lokalnych i zobaczyc czy to sie przyjmie - to nie jest duzo roboty (raptem dodanie paru katalogow w panelu administracyjnym i okreslenie uprawnien no i poprzerzucanie istniejacych postow do odpowiednich katalogow) a ukladu forum by nie zamazalo. Zostalby wlasciwie podobny, tyle ze pod nazwa czesci Spoty Lokalne bylyby wyswietlone katalogi miast/obszarow.

Po takiej zmianie mozna zrobic ankiete i sie okaze, czy to sie forumowiczom podoba i przydaje czy wola stary system :)

Ale co ja tam sie znam :P
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 07:54   

"trzy ze nie chodzi tylko o kontakt, lecz takze o "platforme" do rozmow, wymiany aktualnosci z miasta, umawianiu sie na konkretne "sytuacje" etc"- to w zasadzie głowna idea...wg mnie dział "integracja klubowa -> wg miast -> np. Warszawa/Kraków/Nowy Sącz" bylby chyba najbardziej zasadny - kwestie spotow lokalnych pozostalyby na forum SPOTY, i tak,wg mnie np.:

1. informacja o lokalnym Spot zostalaby wstepnie omowiona na forum wg miast/regonu - a potem trafialaby gotowa na forum ogole o Spotach, wykluczyloby to sytuacje w ktorej ktos indywidualnie "wyskakuje" z propozycja Spotu w swoim miescie nie majac zadnego "zaplecza" w postaci poparcia innych osob czy jakiejkolwiek wstepnej organizacji lub pochodzi z mniejszej miejscowosci z ktorej takie ogloszenia z gory skazane sa na brak odpowiedzi,

2. nowa osoba klubowicz/sympatyk mialaby bardzo prosta, latwa i szybka mozliwosc integracji z innymi Roverowiczami z okolicy i dzieki temu mozna w konkretny sposob pomagac sobie nawzajem, porad co/gdzie i u kogo w danym miejscie moze naprawic czy z ktorego warszatu korzystac, gdzie co kupic czy gdzie wykonac dana usluge etc. wykluczyloby to liczne pytania na forum pt "gdzie dobry lakiernik w miejscie XXX?" lub "dobry warsztat w YYY?"


to tylko dwa przyklady, ale moim zdaniem dosc dobrze obrazuja zasadnosc pomyslu...oczywiscie pojawia sie glosy ze dla chcacego nie ma rzezcy niemozliwych - mozna przeszukiwac forumowiczow po miejscu zamieszkania, mozna "kopac" w postach szukajac informacji na temat regionu, lokalnych spotkan czy innych sytuacji z danego miasta, czy postow forumowiczow z danego regionu na dany temat - mozna...ale po co?! skoro jest mozliwosc aby to skategoryzowac i znacznie uproscic - moim zdaniem:)
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 11:49   

krzysztof_ns napisał/a:
dzieki temu mozna w konkretny sposob pomagac sobie nawzajem, porad co/gdzie i u kogo w danym miejscie moze naprawic czy z ktorego warszatu korzystac, gdzie co kupic czy gdzie wykonac dana usluge etc. wykluczyloby to liczne pytania na forum pt "gdzie dobry lakiernik w miejscie XXX?" lub "dobry warsztat w YYY?"


No tak, ale tu trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy - dział Spoty Lokalne jest stworzony by móc łatwiej odnajdywać informacje o tym gdzie i kiedy w danym mieście spotykają się Roverki. Zatem ten dział powinien nadal służyć głównie temu, nawet po podziale na miasta/obszary.

Pisanie w tym dziale o warsztatach etc spowoduje, ze zaraz zrobi się bałagan. Bo aby to miało sens, to tak naprawdę każde miasto powinno mieć jeszcze podkategorie dotyczącą spotów, sklepów, warsztatów... a to by spowodowało, że dział rozrósł by się niesamowicie i tak naprawdę forum jako takie stałoby się mało czytelne. Zatem ja bym obstawał przy wersji podziału na miasta pod kątem spotów i by ludzie z okolicy mogli się łatwiej namierzyć, ale wszelkie inne opinie i wymiany poglądów o warsztatach etc zostawił bym póki co w spokoju.

No chyba że, w dziale porady stworzony zostalby osobny dział "Sklepy i warsztaty" podzielony na województwa i tam można by wpisywać kogo kto poleca itd... ale wg mnie to po pierwsze dublować się będzie ze stroną klubową, a po drugie nie wiem czy byłoby niezbędne, skoro dzięki nowym "spotom lokalnym" byłby łatwiejszy dostęp do konkretnych osób z regionu, które na pewno mogą podpowiedzieć coś na PW czy GG...

Myślę, że na początek "rewolucja" w spotach byłaby wystarczająca - jeśli się przyjmie, to wtedy można zacząć myśleć o rozszerzeniu pomysłu na inny dział, ale bez przesady - nie ma sensu tworzyć wsyzstkich działów z podziałem na regiony bo się zrobi bazjel.

Z drugiej jednak strony, skoro już coś ruszać, to można by się pokusić od razu o modyfikację głównej strony forum, tak aby miała np taki podział na subfora:

1.Sprawy klubowe (bez zmian)
- Ogólne
- Strona klubowa
- Forum klubowe

2.Zloty i spotkania
- Zloty ogólnopolskie,
- Spoty Lokalne - województwo mazowieckie
- Spoty Lokalne - województwo zachodnio-pomorskie
- itd (ale podział tylko na województwa aby nie było 100 linków na stronie głównej, a w obrębie województw już łatwiej będzie się odnaleźć, lub stworzyć dodatkowe sekcje dla dużych miast, a pozostałe miasteczka z województw pisałyby po prostu w katalogu swojego województwa)

3.Integracja klubowa
- Powitania,
- Pozdrowienia (ten dział bym tu przenióśł ze "Zlotów i spotkań")
- Offtopic
- Hydepark

4.Porady (bez zmian, chyba że jak by się uprzeć to można zrobić tu nową sekcję "Warsztaty" i w nim katalogi dla województw tak aby można się było wymieniać namiarami na dobrych mechaników, lakierników etc - to trochę dublowanie informacji ze strony, ale może dzięki temu pojawiłoby się więcej warsztatów, więcej opinii etc? pomysł do rozważenia).

5.Giełda (bez zmian)

6.Archiwum (bez zmian)

Forum nigdy nie ma idealnego i niezmiennego kształtu - może to dobra pora, by zrobić mały lifting? Starzy użytkonicy się ie pogubią, a nowym może być tylko łatwiej się odnaleźć :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:05   

Ley - zbytnio komplikujesz moim zdaniem...przeczytaj moj ostatni post ze zrozumieniem a wszystko bedzie jasne:)

moj pomysl polega na bardzo prostej kwestii w dziale INTEGRACJA Klubowa (nie Spoty) - wrzucamy podzial na miasta (np wg zgloszen do Administratora o checi utworzenia katalogu danego miasta - aby nie tworzyc martwych katalogow i niepotrzebnego zamieszania) - i tam wlasnie toczylyby sie dyskusje na temat wszystkich kwestii o jakich pisalem - i to jest cala idea....nic poza tym - bez dodatkowych komplikacji i stawiania "na glowie" calego forum...

co do Spotow to jestli np ktos z Nowego Sacza chcialby takowy zorganizowac - to zamiast wywalac "martwy" post na forum Spoty Lokalne - najpierw wrzuca go w forum nowosadeckie i jesli jest jakies zainteresowanie dana informacja zawisa na forum ogolnopolskim Spotow lokalnych - to wg mnie wiele ulatwi...z poradami z danego miasta, warsztatami etc. wszystko toczyloby sie na wewnetrznych forach danego miasta - bez zadnych dodatkowych podzialow na warsztaty i inne (na tak malych forach lokalnych wg mnie nie trzeba wprowadzac zadnych dodatkowych podzialow - kazdy znajdzie sobie to czego szuka lub o to zapyta), ale glowna zaleta jest integracja osob z danego miasta/regionu i uruchomienie miejsca do ich rozmow, dyskusjii etc.
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:37   

moim zdaniem jak ktos chce cos znalezc, to sobie poradzi ;)

krzysztof_ns napisał/a:
co do Spotow to jestli np ktos z Nowego Sacza chcialby takowy zorganizowac - to zamiast wywalac "martwy" post na forum Spoty Lokalne - najpierw wrzuca go w forum nowosadeckie i jesli jest jakies zainteresowanie dana informacja zawisa na forum ogolnopolskim Spotow lokalnych

ale po co to dublowac?
albo podzielic na wojewodztwa i juz spoza tego podzialu nie wychodzic, albo zostawic tak jak jest.
nie wydaje mi sie, zeby takie podzialy mialy poprawic aktywnosc w danych rejonach- jesli ktos nie ma ochoty sie integrowac, to nawet po otrzymaniu zaproszenia na PW nie przyjedzie.

jesli natomiast chodzi o warsztaty- znow wystarczy poszukac- na stronie klubowej wszystko jest razem z komentarzami i opiniami o danym mechaniku. kwestia checi.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:48   

Dinozaur ze mnie, bo zupełnie nie widzę potrzeby zmian o jakich pisze krzysztof_ns, :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:54   

Generalnie lubię czytać ze zrozumieniem - mam takie hobby ;)

Jednak obecny układ wygląda następująco:

SPRAWY ORGANIZACYJNE I TOWARZYSKIE
1.Sprawy klubowe
- Ogólne
- Strona klubowa
- Forum klubowe
2.Zloty i spotkania
- Zloty ogólnopolskie,
- Spoty Lokalne
- Pozdrowienia
3.Integracja klubowa
- Powitania,
- Offtopic
- Hydepark

1 i 3 dział nie jest ukierunkowany na konkretny region - są one przeznaczone dla wszystkich i powinny nadal być widoczne "od razu" - przecież nie będzie się tworzyło powitań, offtopiców i hydeparku dla każdego województwa osobno.

Zatem tak de facto zostaje dział 2, który wymagałby przebudowy z podziałem na miasta etc. Zaproponuj proszę jakiś podział całej tej sekcji tak aby miało to ręce i nogi. Ja próbowałem i wg mnie czytelniej i prościej byłoby po prostu przebudować tą sekcję wyszczególniając od razu wojeewództwa - co będzie w środku to kwestia do dalszego rozważenia.

W myśl tego co proponujesz, w sekcji dotyczącej konkretnego regionu nie uniknie się stworzenia katalogów miast a w nich katalogów dotyczących np porad czy warsztatów, ponieważ może przy małym mieście to będzie kilka postów, ale przy np. Warszawie to samych postów spotowych mamy 4 w m-cu zatem jak ktoś w międzyczasie zapyta o coś, albo poda namiary na mechanika, to i tak jego post spadnie po 2-3 mcach, a jak jeszcze będzie nazwany tak, że nie będzie jasno sugerował zawartości, to i tak będzie trzeba go szukać. Koniedc końców - bez kolejnych katalogów po prostu zrobi się bałagan za jakiś czas i znowu trzeba będzie posprzątać.

Wg mnie czytelniej byłoby zrobić osobno Spoty z podziałem na województwa i kategorię "Warsztaty" w Poradach z podziałem na województwa jeśli już, niż tworzyć platformę "wszystko w jednym w danym województwie" bo po prostu łatwiej będzie utrzymać porządek w tematach. Nie wiem, może za bardzo kombinuję, ale na moim forum widzę, że ludzie chętniej korzystają z takich rozwiązań (no i ja mam mniej pracy bo jest porządek) niż jak mieli tematy ogólne, gdzie było wszystko i nic zarazem.

Zresztą tak jak napisałem, zaproponuj proszę jakiś podział to będzie nam łatwiej rozmawiać. Ja nie mówię, że mój jest jedynym słusznym - to tylko przykład. Najłatwiej się dyskutuje na przykładach bo wtedy widać od razu gdzie są luki, co trzeba zrobić inaczej itd :)

Tak naprawdę to czy zmieniać jedną sekcję czy cały dział - roboty jest mniej więcej tyle samu a wszystko idzie zrobić z Panelu Administracyjnego. Chodzi o to, by znaleźć takie rozwiązanie, które będzie najbardziej czytelne i pomoże forumowiczom.

Zatem spróbujmy opracować coś razem, co Ty na to? Czekam na Twój projekt podziału tej sekcji forum :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 15:14   

Wogóle nie rozumiem problemu.

Przecież Warsztaty są podzielone na województwa.

Wystarczy zajrzeć na www.roverki.pl/garage.php i wszystko jasne.

Jak się komuś nie chce przejrzeć 2 stron tematów w "spotach lokalnych" lub założyć własnego wątku, to znaczy, ze nie zależy mu na spotkaniu, a co do szukania ludzi ze sojego regionu, to jeśli założy się wątek w "spotach lokalnych" to od razu widać kto z danej okolicy jest zaintereoswany jakimkolwiek kontaktem prócz wykorzystaniem forum do uzyskania informacji nt. tego co oznacza "masło" na korku wlewu oleju.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 15:33   

krzysztof_ns, chcesz przebudowywać forum -co jak dla mnie jest nie potrzebne- chociaż samemu nie potrafisz dobrze ukierunkować własnego tematu. Ten dział jest odnośnie "strony klubowej" a Twój temat powinieneś umieścić w "forum klubówe" to tak na marginesie.
Wracając do Twojego pomysłu. Forum zostało utworzone w celu integracji wszystkich zainteresowanych, podkreślam zainteresowanych, jaki kolwiek podział na regiony mija się w założeniami. Cz dodatkowe podziały forum zwiększa zainteresowanie ludkow niezainteresowanych integracja -wątpliwe,
Dotychczasowy układ forum radzi sobie bardzo dobrze i Ci tak zwani Zainteresowani również dobrze radzą sobie z integracja na tym "nieczytelnym" forum.
Z mojej strony tyle.
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
 
 
 
krzysztof_ns 



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 367
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:26   

hmm...widze ze wkrada sie tutaj wiele "nadinterpretacji" - zatem postaram sie to wyjasnic nieco prosciej, moze przykladem - to przemawia bardziej do wyobrazni jak sadze...otoz kwestia dotyczy prostego i prozaicznego tematu - dodania mozliwosci forum wg miast - i TYLE, prosze nie dorabiac do tego ideologii "nieczytelnosci" forum, czy jakichkolwiek wywrotowych modernizacji tego miejsca i nie spinac sie az tak bardzo, bo to niezdrowe:)

a zatem przyklad jak obiecalem:
jestem tu juz niemal rok - od tamtej pory mimo obecnosci na forum dosc regularnie i aktywnie uczestniczac w rozmowach (szczegolnie dzial usterki i porady - jak sadze najbardziej oblegany przez nowoprzybylych) spotkalem 2 (slownie DWIE) osoby ktore sa sympatykami klubu z mojej okolicy - nie mowiac o kwestii spotow lokalnych z mojego miasta ktore w ostatnim czasie zaproponowal chyba tylko Dante79 i to bez zadnego odzewu i nie sadze zeby powodem byla nieobecnosc forumowiczow z mojej okolicy czy brak checi do integracji, ale wlasnie to iz nieczesto zaglada sie do tego dzialu, szczegolnie wtedy kiedy jest niewielka szansa na to aby ktos z mniejszego miasta zaproponowal spotkanie ...oczywiscie mozna szukac, wysylac PW, wertowac katalogii etc. ale z doswiadczenia wiem ze poczatkowo dzialajac na forum nie robic sie az takich rewolucji, poza tym napisanie na czesci forum poswieconemu danemu miastu jest znacznie latwiejsze i sprzyja znacznie bardzije integracji spolecznej niz "nagabywanie" kogos na forum pt. "czesc - jestem z nowego sacza moze sie poznamy"....to raz,

dwa ze ma to sluzyc nie tylko integracji i kwestiom zapoznawczym- choci o wiele spraw i sytuacji, pt. ten mechanik z danego miasta robi dobrze a tamtem lakiernik to lipa lub na tym szrocie w miescei widzialem wiele czesci do tego czy innego Roverka etc. etc., albo proponuje wspolny Roverkowy wyjazd weekendowy nad na lodki czy narty - wszystko co jest zwiazane ze spotkaniami, integracja, informacjami z okolicy, oraz umawianiem sie wspolnym na wykazdy spotowe czy zlotowe - lepiej jest potwierdzic obecnosc na zlociew imieniu np calej grupy nowosadeckiej i wspolnie wyjechac na takowy (znacznie chetniej i milej jak sadze jezdzi sie na zlot w grupie kilku innych R:)...ogolnie mowiac chodzi o miejsce gdzie klubowicze i sympatycy z okolicy mogliby wymieniac infoirmacje natemat wszystkiego co sie wiaze ze sprawami lokalnymi,

trzy ze to moim zdaniem ZADNA przebudowa i rewolucja - prosze raz jeszcze o czytanie ze zrozumieniem - chodzi tylko i wylacznie o dodatnie nowego poddzialu...poza tym to jest tylko koncepcja i pomysl - nie zwyklem przekonywac czy brac odpowiedzialnosc za kwestie niezrozumienia tematu przez osoby trzecie, zatem decyzje poddaje pod rozwage, niczego nie staram sie absolutnie narzucic ani nikogo przekonywac...

cztery - jak dotaj jak widze nie wypowiedzial sie nikt z administratorow (choc moge sie mylic bo nei znam atatusow wszystkich i wystepuje jako sympatyk:) - moze zatem zanim w ogole watek sie rozwinie i podejmiemy jakiekolwiek dyskusje poczekamy na to aby wypowiedzial sie ktos "wladny" i albo podbil temat albo zamknal go na dobre - tyle ode mnie...

wg mnie sprawa jest bardzo prosta i logiczna - pytanie tylko czy zasadna wg administratorow...prosze osoby wypowiadajace sie o konstruktywna argumentacje i odniesienie sie do tematu - to ulatwia dialog...dziekuje:)
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 23:08   

popieram pomysł bo sam chciałem zintegrować troche środowisko okolic Kościana i szukając po nazwach miejscowości znalazłem dość sporo osób ale przeglądając ich wpisy na forum większość nie zajrzała do innego działu jak usterki i porady.takie wyszukiwanie jest dość czasochłonne i zanim namierzyłem ludków to mi sie weekend skończył
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink