Forum Klubu ROVERki.pl :: Piłka Nożna
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka Nożna
Autor Wiadomość
kayunia 




Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:23   Piłka Nożna

Hmm czy ktoś może interesuje się tą dziedziną sportu? Oddał serce jednej jedynej drużynie? A może kilku? Ulubiony piłkarz? Opinia o meczy? Może podyskutujemy? :)

Moja drużyna ukochana to Wisła Kraków.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:27   

a moja Legia Warszawa :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
kayunia 




Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:28   

to prosze mi pogratulowac mistrza :twisted: :grin:
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:32   

w tym roku wam odpuściliśmy :)

ale trzeba przyznać parę ładnych meczy zagrali
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
kayunia 




Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:36   

Pfff po prostu bylismy lepsi :P
ale patrzac na poziom naszej ekstraklasy to naprawde wstyd wogole brac udzial w jakis Europejskich rozgrywkach :D jak slaby poziom musi byc pilki noznej jak taki Brozek zostaje pilkarzem sezonu :roll:
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:39   

kayunia napisał/a:
Pfff po prostu bylismy lepsi :P
ale patrzac na poziom naszej ekstraklasy to naprawde wstyd wogole brac udzial w jakis Europejskich rozgrywkach :D jak slaby poziom musi byc pilki noznej jak taki Brozek zostaje pilkarzem sezonu :roll:


no cóż nasza piłkę trzeba traktować trochę z przymrożeniem oka :) Jako rozrywkę nie zawodowstwo haha
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
kayunia 




Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 12:42   

rozrywka to chyba zbyt mocne slowo - ja raczej uzylabym slowa "posmiewisko" :D
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 16:08   

piłka nożna ?? Jasne, pod warunkiem, że grają dziewczyny :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=bNzXIOWdCq8
 
 
 
menior 



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 291
Skąd: werona italia

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 16:11   

co z tego ze mistrz jak w europie znowu obciach bedzie,bo pan Cupial ani grosza nie da na wzmocnienia,a co lepsi odejda :???:
 
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Pon Cze 01, 2009 23:32   

to i ja sie wypowiem.z polski to LECH POZNAN.ze swiatowej pilki to niegdys juventus turyn a obecnie BARCELONA.co do polskiej pilki to zal za serce chwyta ze jest jak jest.dobrze robia ci co szybko uciekaja z naszego podworka.wisla zdobyla mistrzostwo tylko dzieki glupocie lecha, ktory po odpadnieciu z pucharu uefa poddal sie bo inaczej tego nazwac nie potrafie.rozsypal sie doszczetnie :beczy: za to barca mnie nie zawiodla!!!potrojna korona i co najwazniejsze ogranie w finale LM menczester.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
kayunia 




Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Cze 02, 2009 08:27   

Lech sie "przegrał" po prostu. Za duzo meczy, za malo przygotowania i sie druzynka posypala :> Ja bylam przekonana ze Lech bedzie mistrzem. Pomimo mojej sympatii do Wisly patrzylam na jej gre realnie. No ale Lech mnie zawiodl a Wisla nie :P
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Wto Cze 02, 2009 17:29   

kayunia napisał/a:
Lech sie "przegrał" po prostu. Za duzo meczy, za malo przygotowania i sie druzynka posypala :> Ja bylam przekonana ze Lech bedzie mistrzem. Pomimo mojej sympatii do Wisly patrzylam na jej gre realnie. No ale Lech mnie zawiodl a Wisla nie :P

zgodze sie z twym stwierdzeniem.ale zauwaz ze dopoki grali w uefa to i w lidze im szlo.a po odpadnieciu z pucharu posypalo sie i na wlasnym boisku.w sumie nie ma co gdybac.dali ciala i juz.
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Sro Cze 03, 2009 19:31   

no to ja nie lubię polskiej mpiłki w ogóle... odrzuca mnie powinni ją zamknąć na 2-3 lata i wyp... wszystkich tych skorumpowanych ludzi. to by wszystko oczyściło i rozgrywki by były 100 razy lepsze.

Sercem i duszą od początku za Manchesterem United ;)
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 19:39   

Według mnie głównym problemem polskiej piłki jest PZPN. Co oni odwalają to jest szok. Według mnie Lato jest jeszcze gorszy niż Listkiewicz. Ekstraklasa S.A. niby próbuje wprowadzić jakiś porządek, jednak mam wrażenie że są cały czas za słabi na tych leśnych dziadów. Oczywiście korupcja wśród piłkarzy też nie jest godna pochwał, ale mi przynajmniej aż tak to nie przeszkadza jak wspomniany PZPN. Może jestem naiwny tym podejściem, ale takie mam już zdanie i kropka :p

Teraz kiedy bukmacherzy są internetowi wykrycie ustawiania meczów pod siebie wśród piłkarzy jest jeszcze trudniejsze do wykrycia i to mnie trochę przeraża.

A tak poza tym to kibicuje Lechowi, niestety 3 zmianowa praca nie pozwala być na każdym meczu na Bułgarskiej.
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 22:29   

Ja tez lubie ogladac pilke nozna, ale polskiej ligi nie ogladam bo slaby poziom. Mecze pucharowe polskich druzyn zawsze mnie interesuja i nie odpuszczam. Ulubionej druzyny nie mam. Pewnie dlatego ze jestem troche obiezyswiatem i nie zdazylem zakorzenic na dlugo w jednym miejscu :) Teraz niby to Warszawa ale zawsze kibicuje kazdej polskiej druzynie, ktora walczy w rozgrywkach europejskich. Zawsze z sympatia patrze na Wisle, Lecha, czy Legie bo to obecnie najlepsze druzyny, ale swojego czasu kibicowalem tez Belchatowianom czy Lubinianom. Szkoda tylko ze krotko emocjonujemy sie rozgrywkami pucharowymi z udzialem naszych druzyn, a powod jest jeden - > kasa :sad:
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
szymon1986 



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 240
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Cze 12, 2009 19:02   

Nie tylko lubię ale i czynnie kibicuje Lechowi Poznań,chodzę na mecze śmigam na wyjazdy więc TYLKO LECH POZNAŃ !! !! :) a z zagranicznych to nie mam jakiejś tam ulubionej jest kilka ekip do których czuje jakąś tam sympatie ale nic szczególnego...
 
 
grembi 




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 161
Skąd: Jelenia Góra

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 19:53   

Zglasza się kolejny kibic Barcelony ;)

Dla odmiany podawajcie też kluby których nie lubicie i cieszycie się jak przegrywaja ... dla mnie to chelsea londyn i bayern monachium ;]
 
 
 
Deamian 




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 20:02   

Skoro zgłaszają się kibice Barcelony to i zgłosi się wierny kibic Realu Madryt i sympatyk Manchesteru United :razz:

A z tych nielubianych to oczywiście Barcelona ( bez urazy co do niektórych :wink: ) i Bayern Monachium
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 20:03   

grembi napisał/a:
Dla odmiany podawajcie też kluby których nie lubicie i cieszycie się jak przegrywaja ... dla mnie to chelsea londyn i bayern monachium ;]

lepiej nie, bo jeszcze wojna na forum się zacznie, a nikt tego nie chce :cool:
 
 
 
grembi 




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 161
Skąd: Jelenia Góra

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 20:17   

azer napisał/a:
lepiej nie, bo jeszcze wojna na forum się zacznie, a nikt tego nie chce


a tam wojna :) ewentualnie mała różnica zdań ale przecież my tu wszyscy tolerancyjni jesteśmy :)

A za Bayernem to sądzę że większość Polaków nie przepada ;p


Jeżeli chodzi o piłkarzy to jednym z najlepszych napewno jest Messi.

A co sądzicie o transferze Cristiano Ronaldo ? Mi się wydaje że to przegięcie żeby płacić za piłkarza 94 mln dol, choć muszę przyznać, że kiedy nie gra samolubnie pod publike to jest genialny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink