Forum Klubu ROVERki.pl :: Gadżety do naszych R/MG z ebay.co.uk
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Gadżety do naszych R/MG z ebay.co.uk
Autor Wiadomość
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 10:32   Gadżety do naszych R/MG z ebay.co.uk

Witam
Być może nie jest to dobre miejsce na tego typu tematy, jeśli tak to proszę o przeniesienie. Sprawa wygląda tak, za trochę ponad 2 tygodnie jadę do Polski dokładnie 12 lipca. Jako, że mam trochę wolnego miejsca mogę coś ze sobą zabrać. Jak wiadomo w Anglii jest dużo taniej, i jeszcze taniej jeśli chodzi o sprzęt używany. Gdyby komuś coś wpadło w oko z Angielskiego ebay-a to chętnie rozważę podwózkę do PL. Najlepiej jakby było to w okolicach Leeds ( post code LS17 5DH ) wtedy mógłbym osobiście odebrać i zapewne dałoby się w ten sposób na przesyłce też trochę urwać.

Pozdrawiam

Lista



O chęci nabycia przedmiotu oraz wpłacie proszę mnie wcześniej poinformować jako, że miejsce jest ogranioczone.
_________________
reservasjonerb
est deals
Ostatnio zmieniony przez Botanix Nie Cze 28, 2009 01:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Cze 27, 2009 10:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
komarek 




Pomógł: 32 razy
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 18:22   

pokrywa podłokietnika jak z tej aukcji: http://tnij.com/8Dhfx wchodzi również w grę? :wink:
_________________
R400 -> R75
 
 
Tomas 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 168
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 19:04   

Ja mam prośbe, to jest licytacja na ebay, jeśli jest taka możliwość to zalicytuj w moim imieniu (nie mam konta na ebay i sprzedajacy zasztrzegł w aukcji ze tylko osoby z UK mogą licytować) Jesli chodzi o cene śmiłało licytuj do kwoty 45 funtów. Lokalizacja sprzedającego jest perfekcyjna :mrgreen:

http://cgi.ebay.co.uk/MG-...%3A1%7C294%3A50
 
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 20:21   

ok chlopaki kazdy w miare tani i nie duzy przdmiot wchodzi w gre.W R200 duzo miejsca nie ma ale kilkanascie paczek moglbym pomiescic.Co do ceny to preferuje rzeczy raczej tanie chyba ze zaplata z gory na konto w PL PKO lub wysylka poczta na adres ew. cos pomysle wieczorem bo teraz jestem w pracy.Do linkow tez zajrze po powrocie bo przez tel. nie idzie.
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
komarek 




Pomógł: 32 razy
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 21:46   

Botanix, to czekamy na info :smile:

pokrywa podłokietnika akurat nie jest za duża więc może się zmieści
mogę przelać pieniądze na konto w PL jeśli chcesz wcześniej

a i pytanie: czy możesz Ty zakupić towar? ja nie mam nawet konta na ebayu :neutral:

PS ta aukcja to przykład może uda się znaleźć coś taniej i bliżej Ciebie :wink:
 
 
Tomas 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 168
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 23:15   

No oczywiście kasa na konto tuż po zakończeniu aukcji będzie, żebyś nie musiał angażować własnych środków, ta moja aukcja powinna być ok, bo sprzedajacy jest z Leeds, wiec łatwy odbiór.
_________________
Rover 220 SDI WRC - Warcy Rycy Csescy :)
 
 
 
ywis 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 23:35   

http://cgi.ebay.co.uk/Rov...%3A1%7C294%3A50 - ja poproszę z tej aukcji, maksymalnie do kwoty 50 pln.
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 23:45   

Panowie już jestem w domu. Przemyślałem sprawę, widzę, że sporo chętnych osób piszę więc tak. Postanowiłem wnieść opłatę, 15zł od małej paczki, 25zł od dużej-kwestia paliwka oczywiście. Zasada jest taka. W momencie gdy przedmiot kosztuje więcej niż 10F proponuję wpłatę na Polskie konto. Przedmioty tańsze mogę nabyć sam, jeżeli ktoś zagwarantuje sfinalizowanie "transakcji". Paczki na terenie Leeds mogę odebrać za niewielką opłatą na paliwko, z tym problemu nie ma gdyż czasu mam sporo- to kwestia do uzgodnienia. Co do odbioru w Polsce to albo osobiście albo wyślę pocztą-polską, ceny przesyłek są na ich stronie internetowej.

"pokrywa podłokietnika jak z tej aukcji: http://tnij.com/8Dhfx wchodzi również w grę? :wink: "

Wchodzi w grę, jeśli odpowiadają Ci moje warunki powyżej to nie ma problemu. Cena z przesyłką przekracza 12F tak więc zapłatę z góry proponuje.
Cytat:

czy możesz Ty zakupić towar? ja nie mam nawet konta na ebayu :neutral:


Tak z tym nie ma problemu mogę licytować na swoim koncie. Tylko proszę ostatecznie określić co mam licytować :)

Cytat:
PS ta aukcja to przykład może uda się znaleźć coś taniej i bliżej Ciebie :wink:


Wyjeżdżam dokładnie 11 lipca o godzinie 15. Tak więc najlepiej zakupić towar nie później niż 4 lipca. Jest jeszcze trochę czasu aby poszukać i najlepiej szukać aukcji z licytacją, często kończą się niżej niż te kup teraz.

Tomas220

Nie wiem jak będzie tym razem ale zazwyczaj ceny tych podłokietników kończą się nie wyżej niż 30F. Wysłałem zapytanie czy można odebrać osobiście. Nie wszyscy się na to godzą bo jeszcze "zarabiają" na większych kosztach wysyłki tak więc czekamy na odpowiedź. I tak samo, jeśli odpowiadają Ci moje warunki powyżej to możesz na mnie liczyć.

Jeszcze jedna sprawa, nie wiem czemu ale nie wysyłają mi się czasem wiadomości na PW tak więc prosiłbym pisać tutaj na forum.

[ Dodano: Sob Cze 27, 2009 22:54 ]
Cytat:
http://cgi.ebay.co.uk/Rov...%3A1%7C294%3A50 - ja poproszę z tej aukcji, maksymalnie do kwoty 50 pln.


Aktualnie stoi za 5.5F czyli około 30zł. Do tego wysyłka 7.5F do leeds to kolejne 40zł. Łącznie 70zł. Do tego mój angaż 25zł + koszt wysyłki w polsce. W tym momencie łącznie z wysyłką jest 14F więc zalicytować mogę ale sfinalizuję transakcje dopiero po wpłaci na konto w PL.

Tak na marginesie licytować będę każdą aukcją na moment przed końcem aby niepotrzebnie nie zawyżać ceny.

Prosiłbym jeszcze, jeśli ktoś jest zainteresowany o konkretne stwierdzenie.

"Proszę o zakupienie tego przedmiotu, wpłaty całych kosztów ( cena przedmiotu, cena wysyłki do Leeds, moich kosztów, kosztów przesyłki w PL ) dokonam na konto w dniu XX.XX.XX preferuję odbiór osobisty/ wysyłkę przedmiotu na adres, oraz dane teleadresowe na PW bądź email: bm-media@wp.pl"

Będzie czytelniej :)
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
faecd 




Pomógł: 97 razy
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 23:58   

Botanix, ja rowniez bym sie pisal na skorzna pokrywe podlokietnika ktora podalkomarek podaj nr konta w pl zaraz robie przelew za podlokietnik plus koszta wysylki w PL:) pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Mombrey 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:04   

ywis napisał/a:
http://cgi.ebay.co.uk/Rover-Leather-Armrest-200-400-220-420-Coupe-MG-ZR_W0QQitemZ320389326692QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4a98b12764&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1683%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50 - ja poproszę z tej aukcji, maksymalnie do kwoty 50 pln.

Z calym szacunkiem ale... POWODZENIA!
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
komarek 




Pomógł: 32 razy
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:12   

faecd, masz szare wnętrze i bierzesz szarą? bo jeszcze są czarne i się zastanawiam, czy czarna nie będzie lepiej pasować - dywaniki, gałka, zegary itp są przecież czarne :smile:
_________________
R400 -> R75
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:14   

faecd

Ile koszta wysyłki pocztą-polską? Nie wiem ile to waży :)
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
namiko 




Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:18   

Ludzie, po co kupujecie skórzane pokrywy podłokietników za 10 funtów??? Plus przesyłki, opłaty za paliwo... Tapicer za obszycie mojego materiałowego podłokietnika wziął 40 czy 50 zł - nie pamiętam już dokładnie. Skóra czarna, pierwszorzędna. Nie targowałam się, bo mi się śpieszyło, a tapicer nie był najtańszy - pierwszy jakiego znalazłam. Później - jak zrobiłam rozpoznanie - dowiedziałam się, że mogłabym to mieć zrobione nawet za połowę ten kwoty.
 
 
faecd 




Pomógł: 97 razy
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:27   

ooo to juz zglupialem...generalnie to tak mam szare welur wnetrze wiec moge miec skore szara.:) Przesylka to zwyklym poleconym z koperta babelkowa to jakies 5zeta max mysle;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
komarek 




Pomógł: 32 razy
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:39   

namiko, jak ja pytałem tapicera w Gdańsku to powiedział, że 100 zł...

a z UK za niecała 100 oryginał się szykuje, sam już nie wiem, wiem tylko, że muszę zmienić tą twardą pokrywkę na coś wygodniejszego dla mojego prawego łokcia :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez komarek Nie Cze 28, 2009 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:41   

namiko

Twój komentarz może i ma sens ale trochę przeszkadza i robi zamieszanie. Ja nie wnikam co kto chce kupić i za ile więc innym też pozostaw ten wybór. Zadeklarowałem się, że mogę podrzucić bo i tak jadę.

Zakupu na ebay dokonam dopiero po otrzymaniu pieniędzy na konto. Proszę też potraktować sprawę poważnie, jak już zapłacę nie ma odwrotu, paczkę wyślę czy ktoś chce czy nie.

Tak PS. Są na ebay-u większe okazje niż te podłokietniki tutaj można dostać rzeczy za kilkaset F w cenie kilkudziesięciu.
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
namiko 




Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 00:45   

:ups: :milczy:
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 01:02   

W pierwszym poście umieściłem screena. Tak to będzie wyglądało.
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
ywis 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 28, 2009 09:07   

Mombrey, jak się nie uda, to może coś tam u siebie znajdziesz, a jak nie, to pozostanie mi szukanie w PL przy normalnej cenie, ale jeśli jest cień szansy wziąć taniej, to czemu nie. Zawsze można próbować.
 
 
Mombrey 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Nie Cze 28, 2009 12:06   

ywis napisał/a:
Mombrey, jak się nie uda, to może coś tam u siebie znajdziesz, a jak nie, to pozostanie mi szukanie w PL przy normalnej cenie, ale jeśli jest cień szansy wziąć taniej, to czemu nie. Zawsze można próbować.

Mi chodzi o to ze kolega Botanix podal swoj post code LS17 5DH a pokrtwa jest w Peterborough, Cambridgeshire czyli 120 mil od niego. Za sama przesylke gosc chce 7,5 funta to zeby sie zmiescic w 50 zl to za 2 funty musial by kupic. Wiec jest to nie realne.
Botanix powinien dopisac "tylko powazne zamowienia"
Ja juz nie mam wstepu na kilka szrotow. Zostalem "delikatnie mowiac" WYPROSZONY ( z uzyciem slowa "!@!$#").
Bo jak za kierownice skorzana od MG ZR chcialem dac nie 30 a 20 funtow to mi ten czlowiek powiedzial, ze jak 30 funtow za drogo to nie mam czego tu szukac.
To samo z zegarkami, po 5 funtow jak chcialem to tez mnie wygonili. Powiedzieli ze na eBay zegarki sa po 10 funtow plus przesylka. I tak jest z wieloma czesciami.
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów gadżety
gadżety
Damian2001 Tuning wizualny 25 Pią Mar 14, 2008 08:25
truten23
Brak nowych postów [r416si] gadżety
piotrekd26 Tuning wizualny 10 Nie Mar 31, 2013 11:29
Pływak
Brak nowych postów Gadżety forumowe do autka
The_Baca Tuning wizualny 6 Czw Paź 13, 2011 22:07
monia0023
Brak nowych postów [R75] Flagi na Roverka i inne gadzety
Zukowaty Tuning wizualny 16 Wto Sie 26, 2008 00:05
Zukowaty



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink