Forum Klubu ROVERki.pl :: Nawigacja Rover 75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nawigacja Rover 75
Autor Wiadomość
marynabiala 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 178
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lip 25, 2009 19:47   Nawigacja Rover 75

Mam pytanko,chodzi mi o nawikacje kolorowa-jak w tej nawigacji wyznacza sie trase,co znaczy wehikul-czy ciagle przy wyznaczniu trasy trzeba wyznaczac miejsce postoju czy nawigacja wyznacza sama miejsce postoju -jesli wlaczymy mape to wg mnie powina pokazac aktualne polozenie samochodu.Jesli probuje wpisac aktualna ulice na ktorej jestem to po zatwierdzeniu pokazuje mnie kilka ulic przyleglych a tej ,ktora wpisalem aktualne miejsce sam nie ma .Co prawda po pokazaniu sie strzalek wyswietlana jest ta ulica ktora wpisalem .Nie rozumiem tej navi.Wg mnie to powinienem tylko wpisac adres docelowy i powina ruszyc i na mapie powinienem miec miejsce rozpoczecia trasy,bede wdzieczny za pomoc.Zaznaczam ,ze w servisie pokazuje mi 8 satelit

[ Dodano: Nie Lip 26, 2009 21:39 ]
marynabiala napisał/a:
Mam pytanko,chodzi mi o nawigacje kolorowa-jak w tej nawigacji wyznacza sie trase,co znaczy wehikul-czy ciagle przy wyznaczniu trasy trzeba wyznaczac miejsce postoju czy nawigacja wyznacza sama miejsce postoju -jesli wlaczymy mape to wg mnie powina pokazac aktualne polozenie samochodu.Jesli probuje wpisac aktualna ulice na ktorej jestem to po zatwierdzeniu pokazuje mnie kilka ulic przyleglych a tej ,ktora wpisalem aktualne miejsce sam nie ma .Co prawda po pokazaniu sie strzalek wyswietlana jest ta ulica ktora wpisalem .Nie rozumiem tej navi.Wg mnie to powinienem tylko wpisac adres docelowy i powina ruszyc i na mapie powinienem miec miejsce rozpoczecia trasy,bede wdzieczny za pomoc.Zaznaczam ,ze w servisie pokazuje mi 8 satelit
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lip 25, 2009 19:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
arkads 



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 39
Skąd: Sławków

Rover 75

Wysłany: Sro Sie 26, 2009 10:56   

U mnie działa bez problemu. Po właczeniu mam miejsce postoju czyli aktualną pozycję. Podaję adres docelowy i gotowe. Moge też wprowadzić niektóre adresy do pamięci (mój dom czy adresy często używane) i wtedy wybieram z zapisanych. Po zjechaniu z trasy wyznacza nową bez problemu. Czasem wydaje mi się ze działa lepiej niż nawigacje zewnętrzne, szczególnie w Krakowie i okolicahc gdzie tamte się gubią lub prowadzą idiotycznie zawsze przez aleje (czyli środek miasta) mimo, że są lepsze inne trasy. Jeśli twoja nie widzi satelitów to może masz jakieś uszkodzenie albo bezpiecznik od GPS padł.
 
 
marianwacka 



Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 1



Wysłany: Sro Lut 15, 2017 17:19   

Witam...poszukuję płyty CD do nawigacji MK 3 COLOR Rover 75( Europa zachodnia )mój adres email : maria.nowacka@onet.pl lub telefon +48 696 595 300.
 
 
Punx 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 1057
Skąd: Wrocław

Rover 75

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 08:38   

Wydaje mi się ze najnowsza mapa w wersji na czytniki CD to 2014-2015, potem już nic nie ma, tylko wersje DVD są jeszcze wspierane i aktualizowane.

Wszystko można znaleźć na znanym gryzoniu, wypalić i przetestować, a jeśli zadziała i się spodoba to zachęcam do zakupu oryginału.
 
 
 
Monteres 



Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 1



Wysłany: Czw Mar 16, 2017 09:12   

Ja sobie dałem spokój z tą nawigacją, bo jest moim zdaniem zwyczajnie słaba i jest z nią sporo grzebania. Stwierdziłem, że tablety z nawigacją samochodową, które montuję w razie potrzeby są lepszym rozwiązaniem, mam mapy online, które są cały czas aktualne i święty spokój. Szukam właśnie jakiegoś dobrego urządzenia i chyba pójdę w tym kierunku. Myślałem też o zwykłej navi, ale mając tablet z internetem mam sporo większe możliwości i niemalże centrum multimedialne w aucie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nawigacja Rover 75
marynabiala Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Pon Cze 01, 2009 16:57
MiReK
Brak nowych postów Nawigacja Rover 75 UWAGA
marynabiala Car-audio, nawigacje, radia CB 10 Sro Lip 20, 2011 21:38
marynabiala
Brak nowych postów [Nawigacja]
rami1000 Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Sob Sty 21, 2012 21:33
wiadro
Brak nowych postów [R75] Nawigacja
Barthas Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Pią Maj 15, 2009 17:13
mustang
Brak nowych postów [R75] Nawigacja
Beforeyou Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Sro Sie 17, 2011 22:33
gorion103



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink