Forum Klubu ROVERki.pl :: Skąd wniosek na Kzrrr
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd wniosek na Kzrrr
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lip 29, 2009 17:19   Skąd wniosek na Kzrrr

jak w temacie, zeby nie wychodziło że znowu jestem ten zły.
Wypunktowane po koleji które częsci regulaminu zostały złamane.
Co Mod lub Admin zorbić powinien niezwłocznie a co nie zostało zrobione do tej pory.

d) niepowielanie treści wątków. Zanim napiszesz nowy wątek sprawdź, czy ktoś inny nie założył identycznego lub bardzo podobnego,
7. Kąciki mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki. Zabronione jest wykorzystywanie kącików do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne, w tym:

a) przesyłania wiadomości zawierających: wyrażenia, treści, załączniki powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami,
d) publikowania wiadomości pozbawionych treści merytorycznych oraz wiadomości zawierających treści o charakterze prowokacyjnym, prowadzących do kłótni i wzajemnej wrogości wśród Użytkowników forum.

10. Administratorzy i Moderatorzy forum zastrzegają sobie prawo do kasowania wiadomości w przypadkach gdy zawierają one treści niezgodne z niniejszym regulaminem, gorszące, niezgodne z prawem lub w innych przypadkach według uznania Administratora lub Moderatora forum

11. Administratorzy i Moderatorzy forum zastrzegają sobie prawo do zablokowania Użytkownikowi czasowo lub na stałe dostępu do forum w przypadku gdy Użytkownik łamie niniejszy regulamin, netykietę, zasady kultury, stwarza napięta atmosferę lub w innych przypadkach według uznania Administratora lub Moderatora forum.


Nie chce dywagowac ale mam dziwne uczucie, ze gdynym np. to ja był załozycielem podobnego tematu warna bym miał bankowego...więc albo dalej sie bawicie w równych i równiejszych albo dajcie przykład że tak nie jest, bo ogólnie chowanie kogoś za zycia jest wyrazem braku poszanowania dla czyjegokolwiek zycia...to nie jest smieszne to cecha degeneracji.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 29, 2009 17:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pietro 




Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 387
Skąd: Wrocław / Lubrza



Wysłany: Sro Lip 29, 2009 18:08   

Thrillco napisał/a:
Nie chce dywagowac ale mam dziwne uczucie, ze gdynym np. to ja był załozycielem podobnego tematu warna bym miał bankowego...

a przypadkiem post kzrr nie został wydzielony z dowcipów?
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lip 29, 2009 18:13   

jeśli tak to warna powinien sobie wlepić wydzielający...bo tym doprowadził do prowokacji...
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 18:26   

Widze że lubisz się napinać.
I który pkt złamałem wedlug Ciebie ?
Bo co sam jesteś z tego co pamiętam motocyklistą i poczułeś się urażony ? Tak ? A jak są kawały o żydach to wszyscy klaszczą ? Weż czlowieku miej więcej dystansu do siebie i życia.


aaa i naucz się poprawie pisać mój nick - to tylko (może aż) 4 litery
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
sarkunx 




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 18:43   

eh Thrillco, żyjemy w kraju, w którym jakoś ciężko uznać dowcip o motocyklistach jako
Cytat:
powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami

Peace.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lip 29, 2009 19:51   

kzrr napisał/a:
I który pkt złamałem wedlug Ciebie ?

Wyżej wymenione.

sarkunx napisał/a:
eh Thrillco, żyjemy w kraju, w którym jakoś ciężko uznać dowcip o motocyklistach jako Cytat:
powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami
Wytłumacz mi swój tok rozumowania bo chyba nie ogarniam. Dla mnie nazwanie kogokolwiek żywym trupem (bo tak dosłownie można sobie przetłumaczyć "dowcip" Kzrr) jest jak najbardziej i jak najpowszechniej obraźliwe. przede wszystkim jeśli jego smiesza takie "dowcipy" to mi go chyba żal...albo i nie.
Ogólnie rzecz ujmując uwazam, ze osoby z tego typu "poczuciem humoru" reprezentują tę najsłabiej rozwiniętą grupę osób, które nie znają nawet podstawowych wartości jakie w zyciu się licza...ale chętnie sie nasmiewają i pietnują rzeczy o jakich nie mają pojęcia...automatycznie mam skojarzenie z tepym dresiarstwem...przykro mi, ale chyba tylko półglówka taki "żart" mógłby rozsmieszyć.
 
 
Tomas 



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 168
Skąd: Poznań



Wysłany: Sro Lip 29, 2009 21:13   

Thrillco, Zgadam sie, że żart był niesmaczny, ale to kwestia gustu. Natomiast zastanawiam sie po co tak drążysz ten temat?? Nie często pisze na forum, ale bardzo dużo czytam i zauważyłem, że szukasz na forum kogoś, do kogo możesz sie doczepić. Najpierw wypatrujesz ofiary, najlepiej kogoś kto napisał coś kontrowersyjnego, a potem nie dasz spokoju, będziesz atakował, udowadniał komuś że

Thrillco napisał/a:
reprezentują tę najsłabiej rozwiniętą grupę osób


Ale po co to ?? Czujesz sie wtedy lepszy?? Myślisz, że kogoś zmienisz ?? Nie widzę celu w jakim to robisz. Jedyny efekt jest taki, że powstają spory w bardzo zgranej grupie ludzi jaką stanowią forumowicze, lub dyskusje które do niczego nie prowadzą. Może wystarczyło tylko napisać jak wielu innych, że nie podobał sie Tobie ten żart i zapomnieć o sprawie.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 21:16   

Thrillco, ja wiem że czytanie ze zrozumiem to jest czasam naprawde bardzo cięzka i trudna sprawa, ale jak już pisałem to wedlug Ciebie i tych pkt które wkleiłes, połowe dowcipów/kawałów można by po to pociąganąc bo zawsze znajdzie się jakas grupa (lekarzy,policjantów,kierowców,zydów) które poczuje się urażona i dotknięta.

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 21:23 ]
ad: dla mnie ktoś to nie umie poprawnie napisać nicku również reprezentuje najsłabiej rozwinietą grupę półgłówków.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Papaa2 




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 206
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 23:16   

jak to czytam to sie usmiecham do monitora :mrgreen: moze nagrabie sobie teraz u kogos ale nie moge sie powstrzymac... Thrillco, tak jak czytam Twoje posty odnoszace sie do dowcipu to zastanawiam sie czy to mozliwe zeby ludzie w obecnych czasach (czyt. robienia sobie zartow z Kaczynskich, Chucka Norrisa czy kogokolwiek innego) czepiali sie czegos takiego. Ostatnio trafilem na ciekawy artykul, wspominal o promowaniu bezpiecznej jazdy samochodem czy motorem, i oni mieli takie fajne haslo, dodam ze to byla reklama w polsce prowadzona przez polska policje: "Idzie lato beda warzywa". Jak sie skonczylo? Otoz tacy motocyklisci poczuli sie urazeni, ale widzac mentalnosc polakow (z ktorej nie jestem dumny i nie nazywam sie przez to patriota) nie dziwi mnie to... Bo my mozemy sobie robic jaja z zydow, ruskich, amerykanow czy murzynow ale jesli ktos napisze cos o nas konkretnego (a z reguly jest to powiedziane albo w zarcie - ktorego nie zrozumielismy, albo w konkretnym celu) to juz Matko Boska bron cie Panie Boze... swiat sie normalnie wali... bez obrazy dla czyichkolwiek uczuc religijnych... Konczac to byl dowcip zupelnie taki jak o polaku, niemcu, zydzie i murzynie w spadajacym samolocie mnie on rozbawil bo podchodze do zycia troche mniej powaznie bo po co mam sie stresowac przez kogos, troche poluzowania humoru, troche wiecej usmiechu na twarzy i jak to mowil moj kolega, swiat bedzie piekniejszy.

Thrillco, ja wiem ze mogles to odebrac osobiscie ale pozwol mlodym sie wyszalec bo pozniej skoncza jak ten z dowcipu. Trzeba dawac przyklad nawet jesli jest drastyczny i niesmaczny ale to daje wieksze szanse ze odbiorca to zrozumie i przemysli swoje zachowanie :-)

to tyle mojego (moze :mrgreen: )
_________________
Kazdy dzien stawia nowa dziure w drodze... Dajemy rade i omijamy :)
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lip 30, 2009 06:33   

Papaa2 - temat "Idzie Lato...." i o całej tej kampanii był poruszany w innym temacie i jak go znajdziesz doczytasz, że są ludzie - niemotocykliści, wg. których to też był jeden wielki niewypał.

Jednak...odnoszac się do dowcipów o lekarzach, policjantach, itp...nie udało mi sie w dziale dowcipy przeczytac takiego który centralnie nazywa którakoliwek z tych osób żywym trupem - dawcą itp. i tu nie chodzi o treść dowcipu ale o jego wydźwięk.

Kzrr..ponieważ jak piszesz masz problemy z czytaniem z rozumieniem tekstu to już niczego do Ciebie pisać nie będę...nie ma snesu. gardzisz motocyklistami...ok...ja pozwolę sobie gardzić tobą i jestesmy kwita :)
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Czw Lip 30, 2009 07:39   

Papaa2 napisał/a:
hrillco, tak jak czytam Twoje posty odnoszace sie do dowcipu to zastanawiam sie czy to mozliwe zeby ludzie w obecnych czasach (czyt. robienia sobie zartow z Kaczynskich, Chucka Norrisa czy kogokolwiek innego) czepiali sie czegos takiego.
Tak jest, pozamykać wszystkie kabarety. Zakazać skeczy o murzynach, blondynkach, politykach, żydach i innych mniejszościach i większościach społecznych.
A za żarty o motocyklistach dawać warna i łapy ucinać, a co. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Paranoja. :olaboga:
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 08:04   

Thrillco, pokaż wyrażnie gdzie napisałem że gardze motocyklistami ? I gdzie jest wyrażnie napisane o żywych trupach ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 08:50   

ja wtrącę swoje dwa zdania do tematu...

właśnie czytałem ten kawal nie widzę w nim nic obraźliwego... jeżeli ktoś czuje sie obrażony to najwidoczniej poczuwa sie do odpowiedzialności i jeździ jak tzw. dawcy... przykre

ja akurat nie jestem zwolennikiem motocyklistów bo miałem juz parę nieciekawych sytuacji z ich udziałem i tez dlatego jestem gorącym zwolennikiem wydawania prawka na ścigacze od 25roku życia ODPOWIEDZIALNYM osobą i bardzo rygorystycznego karania motocyklistów którzy sobie robią co chcą na drodze nie mówiąc o tym ze 90% z nich jeździ bez prawka.


PS nadmienię jeszcze coś co mnie strasznie wkurza... :/ znana wszystkim żółta naklejka patrz w lusterka motocykliści sa wszędzie... to chyba raczej oni powinni uwarzyć bo przy przyspieszeniach motora w 90% nie jest możliwe uchwycenie połowy ich manewrów na ulicy ( jeśli w ogóle można nazwać to manewrami)... ehhh :(
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 10:47   

Sąd najwyższy w postaci mojej osoby :rotfl: uznał, że Kzrr przekopiował na forum kawał, którego autorem nie jest. Czyn ten spowodował zniesmaczenie wielu osób, ale w/g sądu nie nadaje się na przyznanie mu warna. Sąd wymierza mu kare w postaci napisania własnego wiersza szeciowersowego o motocyklistach, tych prawdziwych.

Zamykam sprawe ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
jaro12 




Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 348
Skąd: Jarosław/Bachórz

Rover 200

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:01   

MaReK napisał/a:
Sąd wymierza mu kare w postaci napisania własnego wiersza szeciowersowego o motocyklistach, tych prawdziwych.


O zgrozo :/ . Ja bym się tam odwoływał od decyzji sądu :P
_________________
Jeśli w czymkolwiek pomogłem to wystarczy kliknąć "Pomógł" Wdzięczność gwarantowana
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:27   

Szczerze mowiac nie jestem zadowolony z decyzji sądu najwyższego :P Z miłą checią podyskutował z kolegą Thrillco, tak btw w/w kolega również w owym temacie obraził część osób pisząc - "ale chyba tylko półglówka taki "żart" mógłby rozsmieszyć." Równie dobrze mógłbym złożyć wniosek/donos? na Ciebie za obrażania osób które rozsmieszył ten żart ale z tego co słyszałem (nie dane mi było żyć w tamtych czas) to takie rzeczy robiło się za komuny.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Papaa2 




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 206
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:31   

MaReK, jako osoba Sadu Najwyzszego ma moje pelne uznanie za takie podejscie do sprawy :mrgreen: MaReK, na prezydenta :mrgreen: :mrgreen:

a co do tego ze donosilo sie za czasow komuny... teraz tez sie donosi ale to sie inaczej nazywa :wink: mnie rowniez nie dae bylo zyc w tamtych "swietnych" czasach ale nie wyciagajmy kto ile ma lat bo zaraz bedzie znowu dyskusja ze osoby kolo 40 to emeryci, ktorzy nie rozumieja mlodych...
_________________
Kazdy dzien stawia nowa dziure w drodze... Dajemy rade i omijamy :)
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Czw Lip 30, 2009 12:39   

Myślę, że Thrillco powinien teraz przejrzeć te 50 stron Dowcipów i wyszukać wszystkie, które obrażają:
- Żydów
- czarnoskórych / azjatów / itp
- lekarzy
- baby przychodzące do lekarzy
- policjantów i innych pracowników służb mundurowych, szczególnie słaboczytających lub niepiśmiennych
- dzieci mające trudności z nauką ukrywające sie pod pseudonimem Jaś
- homoseksualistów (aczkolwiek nie sądze by akurat tu kolega się czepiał takich dowcipów)
- osoby opóźnione umysłowo lub mające schorzenia psychiczne
- blondynki
- brunetki
- rude też
- kobiety za kierownicą
- mężczyzn borykających się z problemami alkoholowymi przychodzących do domu w stanie wskazującym
- religię (poprzez odowołania do Boga i bóstw pokrewnych)
- (.... tu wpisujemy kogokolwiek sobie wymyslimy...)

a następnie wystąpić z wnioskiem o warna dla każdego, kto śmiał przedstawić w poście dowcip, który w jakimkolwiek stopniu dotyka ww osób. Osoba taka nie tylko bowiem narusza dobra osobiste obrażanych tanimi i śmiesznymi stwierdzeniami zawoalowanymi w formę dowcipu osób, ale dopuszcza się nielegalnego rozpowszechniania treści których autorem nie jest, a w najlepszym wypadku - plagiatu!

Na wszelki wypadek wnioskuję przy tym o zamknięcie tematu "Dowcipy" aby zdusić w zarodku to gniazdo żmij o wypaczonym poczuciu humoru!



Z pozdrowieniami
Ley

:rotfl:
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
Homi 




Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 111
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Lip 30, 2009 15:18   

Ja tylko odnośnie wierszyka, bo nie ma sensu tokować dalej tematu jakby nie było dowcipu (mniej lub bardziej wyrafinowanego, ale DOWCIPU).

W stylu Google pomóż...

http://www.google.pl/sear...q=wiersz+o+moto

...zastanawiające. :roll:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lip 30, 2009 15:26   

dobryziom...przeanalizuj ile tych "niemiłych" sytuacji mogło być spowodowanych z powodu Twojego zachowania :) 90% motocyklistów jeździ bez prawka!!Lol...dane masz z KGP czy jekiegoś wielce wiarygodnego źródła pt: kolega powiedział, przeczytałem na onecie"?? Bo wg. realnych danych ten procent to coś pomiędzy 25 a 30%. jestes zwolennikiem wydawania prawka na "scigacze" po ukonczeniu 25 roku zycia. Spoko...wtedy rzeczywiście liczba 30 zmieni sie na 90% nieposiadających prawka, o ile w sposób jednoznaczny jestes w stanie okreslić jaki motocykl (bo motor to masz pod maską nawet) jest "ścigaczem" - to jednao - drugie...mając 20 lat i na koncie kasę na Porsche 911 (przykładowo ale mozesz wybrac własne marzenie) byłbyś szczęsliwy gdybyś miał odgórnie państowo ustalone ze Porsche możesz sobie kupić jak skończysz 25 lat. Albo jeszcze lepiej - ile koni ma Twoje auto?? jestem za zakazem poruszania się osób poniżej 28roku życia pojazdami o mocy powyżej 100KM...i co ty na to? Zdusisz tomcata??:)

Kzrr...w odpowiedzi na Twój...zazut/donos/wniosek - reka do góry kogo ów "dowcip" naprawde rozsmieszył :) I...ile by to nie było osób - nic i nikt nie moze mnie zmusic do zmiany zdania o nich :) Mam do niego prawo i nie boję się mówić tego co uważam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Skąd ten wiking?
GreenApple Offtopic 4 Wto Maj 15, 2007 11:38
GreenApple
Brak nowych postów Skąd taka cena
krzychu.b Offtopic 4 Czw Paź 04, 2012 00:04
Remigiusz
Brak nowych postów Skąd wziąć zawór paliwowy?
ADI-mistrzu Offtopic 4 Pią Kwi 12, 2013 15:57
Rowan
Brak nowych postów Skąd dostać naklejki klubowe?
Gość Offtopic 22 Sro Kwi 07, 2010 21:41
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink