Forum Klubu ROVERki.pl :: Uno bije Roverka :(
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Uno bije Roverka :(
Autor Wiadomość
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:09   Uno bije Roverka :(

Odpalam dziś TVN Turbo a tutaj w programie "Jazda Polska" Kuba Bielak jadąc Uno wbija się w tył Roverka :/

materiału nie znalazłem w necie ...

akcja pewnie na szrocie, a chodzi o wideo rejestratory jak zachowują się podczas kolizji :)

tylko dlaczego nie odwrotnie ?? a wiem może dlatego że eR przebił by na wylot Uniaka :twisted:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:26   

Wbrew pozorom Uno to całkiem solidna konstrukcja, nie wiem jak z tyłem i bokami ale przód mimo, że przy zderzeniu wygląda nieciekawie to pochłania sporo energii i kierowca ma duże szanse. Wiem bo przywaliłem w ośkę Volvo, które nie stanęło na stopie, przodu praktycznie nie miałem, a ja wyszedłem bez szwanku. Chociaż autko zaliczono do kasacji, to nadal jeździ, ktoś komu upchnąłem wyremontował i pod koniec ubiegłego widziałem je całkiem sprawne :)
_________________
Andrzej
 
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:31   

też jeździłem uno ;) mały epizod 1 roczny nigdy nie miałem dzwona więc nie wiem ;)

a w programie 1 strzał jeszcze ok ale drugi już się Uno zsikało :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:48   

Nie będę polemizował, że Uno to szczyt bezpieczeństwa, przejeździłem nim prawie 3 lata i sam się zdziwiłem, że po kolizji, jak na tak lekkką konstrukcję nic mi nie było. Volvo po kolizji wcale nie wyglądało lepiej, jednak są jakieś kontrolowane strefy zgniotu, o których nie wiemy, a które wbrew pozorom zniszczeń auta, dają nam szansę na przeżycie.
_________________
Andrzej
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 21:51   

andrew0503 napisał/a:
nie wiem jak z tyłem i bokami ale przód mimo,
tył masakra. przy prędkości ok 5km/h cofając i natrafiając na metalowy słup owinął się wokół niego jak by był z plasteliny. Zdarzenie parkingowe ale fura do poważnej naprawy lakierniczej. Cała tylna klapa, pas tylny, podłoga, zderzak... Masakra. Zdarzenie jest faktyczne i miało miejsce jakieś 3 lata temu na moim podwórku ;]
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 22:01   

pelson91 napisał/a:
tył masakra. przy prędkości ok 5km/h cofając i natrafiając na metalowy słup owinął się wokół niego jak by był z plasteliny. Zdarzenie parkingowe ale fura do poważnej naprawy lakierniczej. Cała tylna klapa, pas tylny, podłoga, zderzak... Masakra. Zdarzenie jest faktyczne i miało miejsce jakieś 3 lata temu na moim podwórku ;]

To cieszę się,że nie miałem przygody z najechaniem na tył :wink:
_________________
Andrzej
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 09:19   

andrew0503 napisał/a:
przodu praktycznie nie miałem, a ja wyszedłem bez szwanku. Chociaż autko zaliczono do kasacji, to nadal jeździ, ktoś komu upchnąłem wyremontował

tak jakbym o moim uno czytał.auto miałem od nowości z salonu.5 lat 300tkm bez awarii, po wypadku był rozsypany w promieniu 100 metrów silnik ze skrzynią leżał gdzieś obok, przodu nie było, a drzwi otwierały sie bez problemu, wyszedłem bez szwanku pomimo braku zapiętych pasów.
pelson91 napisał/a:
tył masakra. przy prędkości ok 5km/h cofając i natrafiając na metalowy słup owinął się wokół niego jak by był z plasteliny.

stałem na czerwonym jak dziadkowi w trabancie zabrakło hamulców, cały pas tylny do wymiany,plastikowa zasłona bagażnika rozsypana w drobny mak ale szyba została w całości i można było jechac dalej :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów EPC do roverka
Gość Offtopic 16 Wto Gru 08, 2009 23:00
azer
Brak nowych postów Już nie ma Roverka :(
jerzu Offtopic 78 Pon Sty 28, 2008 10:42
Przemek_Docent
Brak nowych postów Sprzedaż Roverka 75 ??
alena Offtopic 7 Wto Lut 23, 2010 22:47
Gość
Brak nowych postów Pożegnałem Roverka
buuuu
String Offtopic 10 Czw Wrz 10, 2009 14:23
reed
Brak nowych postów MZK zgwałciło mi Roverka !!!
general_p Offtopic 28 Wto Cze 30, 2009 13:43
general_p



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink