Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Drewniany podłokietnik.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Drewniany podłokietnik.
Autor Wiadomość
Wiechciu 




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 28
Skąd: Ełk



Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 14:37   [R75] Drewniany podłokietnik.
Typ: CDTi Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2004

Widziałem na OtoMoto Roverka 75 o nazwie Longbridge Lux i na jednej z fotek dostrzegłem, że ma on drewniany podłokietnik w kolorze deski i kierownicy. Na dokładkę ma drewniane elementy sterowania szybami. Czy takie cuda można gdzieś dostać? Serce mi prawie stanęło na widok tego podłokietnika.

Ja taki muszę mieć!

Pomocy!
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Sro Gru 08, 2010 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 14:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Boncky 




Pomógł: 57 razy
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 16:06   Re: [R75 CDTi '04] Drewniany podłokietnik.

Wiechciu napisał/a:
Widziałem na OtoMoto Roverka 75 o nazwie Longbridge Lux i na jednej z fotek dostrzegłem, że ma on drewniany podłokietnik w kolorze deski i kierownicy. Na dokładkę ma drewniane elementy sterowania szybami. Czy takie cuda można gdzieś dostać? Serce mi prawie stanęło na widok tego podłokietnika.

Ja taki muszę mieć!

Pomocy!



Langbridge to fabryka do której w roku 2000 została oficjalnie przeniesiona produkcja roverów 75, poprzedniejsze modele zakończono produkować z Cowley. Ladgbridke to przydomek rodowitych 75-wychodzacych z tamtąd z dodatkowtym właśnie wizualnym wyposażeniem, autka miały też pare innych pierdoł, tam też powstał wizjonerski plan Coupe który średnio wypalił ;/

Ciężko będzie coś znaleźć ale nie mówię że sie nie da. Raczej anglia wchodzi w gre.. u nas ciężko będzie coś złapać, mało tego było.

popatrz na ten środek... :)

 
 
 
Mombrey 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 16:26   

Ja tez nie slyszalem o takil modelu Longbridge Lux, to chyba jakis wymysl sprzedawcy, zeby uatrakcyjnic nazwe. Jeden z moich znajomych ma w R75 drewniane wykonczenie (nie plastyki drewnopodobne tylko piekne naturalne drewno) jak sie go pytam czy sobie to sam dorabial to mowi, ze taki juz kupil. Na drzwiach tam gdzie ja mam wstawki welurowe on ma skore. Nie wypada mi mu "rozbierac" samochodu ale ciekawi mnie jak to jest zrobione (zaczepy itd.)
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
Wiechciu 




Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 28
Skąd: Ełk



Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:53   

Deski z drewna były w pierwszych modelach. Na e-bay można je dostać, ale tylko do angielskich wersji. Rover o którym wspominam był z 2005-go a miał ciemny orzech, który występował w modelach przed liftingiem. Wynalazek, ale jaki piękny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Podłokietnik kanapy sedan i kombi.
columbus73 Rover serii 75, MG ZT 1 Sro Sie 10, 2016 22:53
Pieta
Brak nowych postów [R75] Rozkładany podłokietnik tylnej kanapy
andyhell Rover serii 75, MG ZT 7 Pon Lis 02, 2009 20:22
Marek_75



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink