Forum Klubu ROVERki.pl :: GOŁOTA vs ADAMEK
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
GOŁOTA vs ADAMEK

Walkę wygra:
Gołota
30%
 30%  [ 19 ]
Adamek
69%
 69%  [ 44 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Paź 25, 2009 07:51   

Nie wiem jak oglądaliście walke ale chyba niezbyt dokładnie jeśli po tej walce wrózycie Adamkowi zdobywanie wszelkich laurów boxu. Sorry....może Gołota był powolny, nie do konca ogarnięty ale było od niego kilka strzałów, które Adamek przyjał i sie troszeczkę ostudzał....gdyby to jednak nie był strał powolnego i nieco podstarzałego Gołoty tylko Kliczki....potrebna by była zmiotka z szufelką zeby Adamka pozbierać. Koniec 2 rundy sobie przyczajcie na powtórkach jak Gołota w slepo strzelił i Adamek po przyjęciu na klate tego ciosu w pewnym bezwładzie doparł do lin...i takich momentów było pare. Dlatego Adamek tak naprawdę musiał skończyć to w 5-6 rundzie...bo kilka takich trafien mogło odwrócić przebieg tej walki.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 25, 2009 07:51   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 08:01   

Nie umiem sobie wytłumaczyć uczucia jakie mnie ogarnia. Jestem na Gołote zły,rozczarowany i potwornie mi żal Andrzeja. Po każdej jego przegranej walce czuje to samo. Zaraz po walce (gdybym się nie bał) prz........ał bym mu, a z drugiej strony przytulił i pobeczał razem z nim.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
Ostatnio zmieniony przez staf Nie Paź 25, 2009 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
am_k 




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 582
Skąd: Bychawa/Lublin

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 09:13   

Chyba Andrzej za bardzo sobie olał Tomka. Jego przygotowanie do walki, też pozostawiało wiele do życzenia. Choć byłem za Gołotą, to Adamek prezentował się o klasę lepiej.
Szkoda. :cry:
_________________
Pozdrawiam.
Marcin
 
 
 
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 09:23   

Thrillco napisał/a:
Koniec 2 rundy sobie przyczajcie na powtórkach jak Gołota w slepo strzelił i Adamek po przyjęciu na klate tego ciosu w pewnym bezwładzie doparł do lin...

w ktorej dokladnie sekundzie?
Cytat:
Dlatego Adamek tak naprawdę musiał skończyć to w 5-6 rundzie..

taaak, zwlazsza ze golota juz sie ledwo ruszal.
Cytat:
gdyby to jednak nie był strał powolnego i nieco podstarzałego Gołoty tylko Kliczki

a gdyby to jednak nie byl lzejszy o blisko 20kg adamek tylko kliczko... :razz:
chcesz rozgrzeszac golote, prosze bardzo, ale wynik i przebieg walki mowi sam za siebie.
 
 
 
grembi 




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 161
Skąd: Jelenia Góra

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 10:48   

kpt napisał/a:
Thrillco napisał/a:
Koniec 2 rundy sobie przyczajcie na powtórkach jak Gołota w slepo strzelił i Adamek po przyjęciu na klate tego ciosu w pewnym bezwładzie doparł do lin...


Wkońcu dostał cios od kolesia ważącego 20 kg więcej miało prawo go odrzucić ale większego wrażenia na Adamku ciosy Gołoty nie zrobiły. Były czytelne i łatwe do uniknięcia.

kpt napisał/a:
wynik i przebieg walki mowi sam za siebie.


Dokładnie. Andrzej był nadzieją Polaków w boksie zawodowym pare lat temu, a teraz swoją szanse będzie miał Adamek. Kibicuje mu bo wiem, że może osiągnąć to czego nie udało się Gołocie. Jeżeli nie rzuci się odrazu na głęboką wodę to może zajść daleko :)

Pozdro
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 11:15   

To że Adamek jest pewny siebie to dobrze. Gołota tylko dlatego, że miał słabą psychikę i nie miał tzw syndromu zwycięzcy nie miał nigdy pasa mistrzowskiego. Obejrzyjcie obie walki z Bowe'm w obu Gołota był bardzo bliski zwycięstwa, widać było, że Bowe nie ma już sił i zaraz padnie, a pomimo tego Gołota zachowywał się głupio i puszczały mu nerwy. :/
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 17:12   

Ta walka to nic innego jak ułatwienie Adamkowi startu w wadze ciężkiej, a nazywanie jej "polska walką stulecia" jest co najmniej śmieszne bo jak można tak nazwać pojedynek 32 latka u szczytu formy z 41 latkiem który jej szczyt miał naście lat temu. Czytam komentarze na różnych portalach i nie rozumiem podniecenia tą walką. Prawda Adamek pozamiatał Gołotę ale to było wiadomo od początki mimo iż gdzieś tam w głębi myślałem, że może jednak Andrju coś pokaże. Czekam na kolejne walki Adamka sam już zapowiedział, że za rok będzie gotowy na Kliczków...

Aaaa i to chyba ostatnia walka jaką oglądałem na polsacie czy ten Ibisz musi wszędzie tą swoją paskudną facjate pchać?
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 17:13   

Niestety kolejny raz walkę wygrały pieniądze i interesy a nie pięściarze... Andrzej za kasę podłożył się i tym samym otworzył drzwi do wagi ciężkiej Adamkowi który bez tej walki nie miał czego tam szukać bo nikt po prostu nie chce z nim walczyć nie ma tam ani emocji ani pieniędzy... szkoda ze Gołota sie tak tanio sprzedał ale cóż jemu już raczej nie zależny bo przechodzi na emeryturę a adamek cóż przeciętny pięściarz z dużym ego... ale może to i dobrze bo coś chodzą słuchy ze chce wyzwać kliczko do walki... hhe może zejdzie na ziemie jak padnie w 20sek :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 18:53   

a kto by dal golocie taka kase jak teraz? jeden i drugi na tym skorzystal.
no golota wg niektorych mial miec zadatki na mistrza swiata, a tu przegrywa gladko z zawodnikiem ktory dopiero wchodzi do tej kategorii???
dobryziom napisał/a:
hhe może zejdzie na ziemie jak padnie w 20sek :)

no zobaczymy czy pobije niechlubny rekord goloty w walce z lewisem :mrgreen:
a przepraszam, zapomnialem jeszcze o walce z brewsterem :razz:
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:08   

kpt napisał/a:
a kto by dal golocie taka kase jak teraz? jeden i drugi na tym skorzystal.
no golota wg niektorych mial miec zadatki na mistrza swiata, a tu przegrywa gladko z zawodnikiem ktory dopiero wchodzi do tej kategorii???


Według niektórych którzy się na tym znają wystarczy poczytać komentarze prasy zachodniej z lat 90 o Gołocie ale co tam najlepiej ocenić kogoś przez pryzmat kilku kompromitujących porażek nie mając pojęcia o całej karierze. Kiedy do Ciebie dotrze, że Adamek wygrał ze starym, zmęczonym kontuzjami człowiekiem? Tak jak pisałem czekam na jego walkę z Kliczkami lub Wałujewem może wtedy zejdzie na ziemie jak napisał dobryziom i nabierze trochę pokory...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:11   

no przepraszam bardzo, ale golota najpierw tez walczyl z tzw "kelnerami" nim przyszly walki z 1. liga w postaci taysona czy lewisa, a Ty chcesz zeby adamek od razu walczyl z kliczkami. dopiero co wszedl do kategorii i juz oczekujecie od niego niewiadomo czego.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:13   

Po pierwsze to on się chce porywać na kliczków sam powiedział po walce, ze w ciągu roku będzie gotów na to starcie po drugie Gołoty na początku kariery gdy walczył z "kelnerami" nikt nie nazywał mistrzem i nie robił nie wiadomo jakiego medialnego szumu...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:18   

a to ja wam opowiem dosc smieszna sytuacje jaka miala miejsce wczoraj u mnie na silowni. Przyszedlem z bratem, nikogo nie bylo, za 10 min zeszlo sie ostre towarzystwo, z 6-7 karkow (2 jeszcze w miare znam) i zaczela sie rozmowa o walce goloty z adamkiem. Wszyscy typowali golote (nie wiem czemu ja od razu mowilem, ze adamek) i teraz najlepsze. Poszlo pytanie: a Ty Marcel (tutaj juz sie zaczalem smiac, taki kark i imie Marcel:D) na kogo stawiasz.

Na to Marcel: - No wiecie...ja jednak stawiam na Andrzeja
Na co jeden: - A to co k... Twoj jakis koles, ze po imieniu mowisz
I wielkie Łahahahahahahha cala silownia sie smieje:D

Dodam jeszcze wam, ze przednim tekstem, nontoper sie przewijajacym bylo: "jednak masa to jest masa, golota wygra" hahaha
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:19   

to juz nie do mnie żale- mistrzem nikogo z nich nie nazywam, a za szum medialny nie odpowiadam :)
a co do przechwalek adamka- taki "urok" tego sportu i takie zachowanie jest wen wpisane, to chyba nie jest sport dla grzecznych chlopcow ;)
 
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:19   

A tutaj kawałek przy którym Adamek wchodził na ring:
http://odsiebie.com/pokaz/1526609---3cd4.html
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 19:45   

http://demotywatory.pl/315294/PAS-POLSATU- :lol: przyznam, ze wczoraj nie zwróciłem uwagi na ten pas :rotfl:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Nie Paź 25, 2009 20:05   

z Twojego linku nie otwierało mi ale:
http://i.demotywatory.pl/...y_majek1990.jpg
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 20:31   

witgut napisał/a:
A tutaj kawałek przy którym Adamek wchodził na ring:
http://odsiebie.com/pokaz/1526609---3cd4.html

Oby jak najdłużej rozbrzmiewał na największych galach bokserskich tego swiata.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pon Paź 26, 2009 10:13   

staf napisał/a:
Nie umiem sobie wytłumaczyć uczucia jakie mnie ogarnia. Jestem na Gołote zły,rozczarowany i potwornie mi żal Andrzeja. Po każdej jego przegranej walce czuje to samo. Zaraz po walce (gdybym się nie bał) prz........ał bym mu, a z drugiej strony przytulił i pobeczał razem z nim.


staf, lepiej bym nie oddał tego co czułem po walce...

Thrillco, również podzielam Twoje zdanie... gdyby zamiast Gołoty był inny pięściarz wagi ciężkiej.. ot choćby inny emeryt Holyfield, to Adamek nie miałby nic do powiedzenia... Pamiętacie niedawną walkę Wołujewa z Holyfieldem ?? Przecież ten "emeryt" skakał jak nastolatek !! Myślę, że przy nim Adamek nie miałby najmniejszych szans, dlatego też uważam, że waga ciężka dla Adamka to jeszcze odległa przyszłość.
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Paź 26, 2009 20:47   

staf napisał/a:
Nie umiem sobie wytłumaczyć uczucia jakie mnie ogarnia. Jestem na Gołote zły,rozczarowany i potwornie mi żal Andrzeja. Po każdej jego przegranej walce czuje to samo. Zaraz po walce (gdybym się nie bał) prz........ał bym mu, a z drugiej strony przytulił i pobeczał razem z nim.

Nie jestem miłośnikiem boksu, ale podobne odczucia po tej walce i ja miałem.
Thrillco napisał/a:
Serce mówi Gołota...rozum Adamek...najlpeiej zeby ta podzieloną polske zastał remis :)

Niestety wszystko zostało już powiedziane, pozostaje mi jedynie zgodzić się z w/w przedmówcami :ok:

A i i taka dygresja o mało sportowym pożegnaniu się naszych pięściarzy po walce :sad: ( zrsztą przywitania też chyba nie było?). Rozumiem Gołota, rozwydrzony osiłek, któremu sława uderzyła do głowy :wink:
Ale Adamek, fan p.Rydzyka i miłosnik ichniego Radia :roll: nie mógł podziękować za spotkanie :/ Zresztą i w tym wypadku nie ma się co dziwić. To nasza, katolicka obłuda. Im ktoś częściej i głośniej mówi o swojej Wierze, tym mniej Boga jest w nim na codzień :sad:
Pozdrawiam :smile:
_________________
rover forever
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [ Ankieta ] Adamek vs Grant
zuber84cool Offtopic 8 Nie Sie 22, 2010 08:09
staf



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink