Forum Klubu ROVERki.pl :: Pudzian-Najman Konfrontacja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pudzian-Najman Konfrontacja

emocje po!
Autor Wiadomość
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 01:22   Pudzian-Najman Konfrontacja

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

takie widowisko:D pierwsze moje slowa to Pudzian Express!!!

tutaj macie walke na youtubie...

http://www.youtube.com/watch?v=ziotUOtI0Nk

najman przed walka za duzo mowil, a pudzian spokojnie, czekal az pokaze co potrafi...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Gru 12, 2009 01:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 02:02   

tak samo jak po walce adamka z golota, wszystkie supporty byly lepsze od walki wieczoru, bo byly wyrownane :-) widac bylo walke

pudzian zmlocil najmana, usmialem sie bardzo, ale czekam na jego walke z kims kompetentnym w tej materii. bo najman byl jak 100kg worek ziemniakow albo cebuli :D
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 02:19   

Nie no nie mozna porownywac tego do walki Goloty z Adamkiem, bo jakos wszyscy mieli zle wrazenia po walce...tutaj jest sensacja, oczekiwalismy wszyscy czegos niecodziennego...

Ale nikt nie przypuszczal takiej wersji! Wszyscy zaskoczeni, widownia, Najman i sam Pudzian pewnie, ze tak latwo poszlo...

Tak sie zarabia kase, postac na ringu 5 min, obronic jeden cios, 21 sekundowa szarża (przeanalizujcie video) i zainkasowana wyplata...pomyslcie ile jeszcze dostal za ta reklame firmy budowlanej na plecach:D

hehe ale za kilka lat bedzie w taki sposob reklamowal moja firme:D hhehe a jak:D

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 02:19 ]
PS zanim pojde spac chcialbym dodac, ze szkoda mi Najmana.

Po pierwsze bo pewnie zle sie poczul gdy na trybunach rozlegly sie gwizdy.
Po drugie, ze po walce tez go wygwizdano podczas wywiadu prowadzonego przez Borka...

Niestety na widowni byly vipy i totalne buraki! Kazdy z gwizdzących to kawal chama reszta dziada! Nie wolno tak!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 02:28   

A mnie tam Najmana nie szkoda ;)

Pokazal po raz kolejny, ze mocny jest w gebie.
Tak samo pokazywal w jakims programie na zywo - typu BigBrother czy Bar
Jak tylko pojawila sie w mediach plotka o tej walce, sprawdzilem sobie
co reprezentuje soba na ringu Najman. No i znalazlem... ze nic :)

Seria malo inteligentnych wywiadow, pare przykrych i chamskich tekstow
w stronie samego pudziana, jak i swiatka Strongman.
Byc moze troche pod publike, zeby zrobic wokol siebie zamieszanie.
Coz mial innego zrobic. Pudzian znany i lubiany, a on znany z realityshow
bardziej niz z ringu. Sama walka byla dla mnie od poczatku ustawiona.
Dwoch znanych gosci, aby podbic popularnosc sportu MMA wychodzi na ring.
Wiadomo, ze ten wiekszy wygra, a ten maly dostanie baty.
Kasa sie podziela i kazdy wyjdzie na tym. Pudzian znowu jest naj,
najman znowu sie przypomnial swiatu...

Ale do konca nie bylem pewien. Tutaj facet napieprza sie na codzien
po mordzie z innymi, a drugi przeciaga samochody i rzuca zmieniakami.

Nie wiedzialem jednak, ze walka nie bedzie stricte bokserska.
A ze potrwa krocej niz Goloty... tego sie nie spodziewalem ;)

Nie wiem czy miala cos wspolnego z MMA.
To byla młócka, agresynwa chuliganska bijatyka, wygladjaca na ustawke kibicow ;)

Masa i sila zwyciezyly ;)

Czekam na walke Pudziana z kims doswiadczonym w walkach MMA :)

Ponizej moje, domowe video z tej walki.

Narazie chyba kolorystycznie i jakosciowo najlesze sposrod
wrzuconych na Youtuba. Tam nie wrzucam, bo i tak zaraz polsat
sladami TVNu zablokuje wszystkie linki ;D

_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Stachu 




Dołączył: 30 Sty 2002
Posty: 179
Skąd: Bydgoszcz

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 07:24   

Dzięki MaReK, poszedłem sikać i nie obejrzałem :grin:
_________________
Stachu
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 08:52   

Gratuluje Pudzianowi wygranej, a Najmanowi odwagi, że wyszedł na ring :/
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 09:55   

Mnie Pudzian zaskoczył - nie spodziewałem się, że gość z taki przerostem masy mięśniowej, tak napompowany "odżywkami" itp. może być tak szybki - gratulacje.

A Najmana też mi było szkoda - może dlatego, że nie widzialem tych chamskich wywiadów przed walką.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:18   

Cytat:
Seria malo inteligentnych wywiadow, pare przykrych i chamskich tekstow
w stronie samego pudziana, jak i swiadka Strongman.
tylko nie pisz prosze ze wywiady z pudzianem byly inteligentne.... bo dla mnie to to chyba za duzo bialka mu z przysadki mózgowej zabralo... Wywiady z oboma panami byly na podobnym poziomie a z tego co pamietam to Pudzian zaczął.

I promotorom ksw tez o to chodzilo wiec troche pod publiczke bylo to robione.
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:19   

Trzymam za Pudzianowskiego kciuki. Niech "rosnie" kolejny idol po Gołocie. Bo chyba zajmie jego miejsce. Przynajmniej na jakiś czas :/ teraz mu poklaszczemy, po przegranej pojedziemy po nim, taka nasza natura. Jednak uważam że w walce z Nastulą nie dałbym mu pewniaka. Nastula bardziej doświadczony, "obity" na światowych ringach. Co by nie pisał, Przez pare dni bedzie o walce głosno, i chyba o to najbardziej chodziło. :/
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:19   

Najman był po prostu za słaby, już sędzia był od niego lepszy jak założył Pudzianowi dźwignie :D ha. Najman już też raz był mądry w gębie przed walką z Wawrzykiem. Nokaut w 2 rundzie
mam nadzieje ze pudzian pokaże w kolejnych walkach nie tylko sile ale i dobra kombinacje ciosów bo bije się jak chłopaki pod dyskotekami, lewa ręka trzyma, prawa bije..

 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:22   

ale Sędzia też BYK straszny odciągnął Pudziana jak małego dzieciaka :D myśle ze to on powinien się mierzyć z Pudzianem :D

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 10:22 ]
SeevS, Brak taktyki też jest taktyką :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:12   

Najman sam sobie pojechał po walce mówiąc że plan był taki żeby wytrzymać minutę. Wyszedł zatem tylko po to by zgarnąć kasę.

SeevS napisał/a:
już sędzia był od niego lepszy jak założył Pudzianowi dźwignie

W ramach ścisłości to chciał założyć ale mu się nie udało bo dźwignia to nie była.

SeevS napisał/a:
mam nadzieje ze pudzian pokaże w kolejnych walkach nie tylko sile ale i dobra kombinacje ciosów bo bije się jak chłopaki pod dyskotekami, lewa ręka trzyma, prawa bije..

a niby co w tym złego że Mariusz walczy siłowo? Tutaj liczy się wygrana a nie choreografia kombinacja ciosów itp. Tak jakby bokserowi zarzucało się że nie chce walczyć w parterze.
Każdy walczy taką techniką jaką preferuje.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Reddi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:12   

ja przed walką stawiałem na Pudziana-większy,silniejszy-wynik był do przewidzenia
wiedziałem,że jak dopadnie Najmana to po nim :razz:
podoba mi sie pewnien tekst "Najman zawstydził Gołotę-przegrał w 44 sekundzie walki" :wink:
czekam na walkę Pudziana z kimś mocnym pokroju Kliczki albo Nastuli :smile:
jednak Marcinowi należy się szacunek za wyjście na ring z Pudzianem, za samą odwagę
 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:16   

bije sie tak jak pozwala przeciwnik, jesli bylby lepszy przeciwnik to pudzian musialby sie bardziej pilnowac, a tak tlukl jak worek ziemniakow.....
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
zuber84cool 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 899
Skąd: Zewsząd

Rover 600

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:30   

Myślę że gdyby któryś z tych ciosów które wyprowadził Pudzian doszedł do gęby Najmana to walka zakończyłaby się wcześniej a tak to wyglądało jak wilk i zając Mariusz gonił wściekle a Najman uciekał podskakując jak ten zając po low kick'ach Pudziana,Mariusz ma ogromną siłę brak mu jeszcze celności i szybkości ale i tak jest szybki wydaje się szybszy bądź co bądź od zawodowego pięściarza jakim jest Najman i pewnie szybszy od wielu przeciętnych bokserów a szybkość plus siła = totalne zniszczenie i nad tym Pudzian musi jeszcze popracować chcąc mierzyć się z najlepszymi w MMA,zresztą Najman bronił się jak mógł przed cepami Mariusza raz zasłaniając gardę raz uciekając i w końcu sędzia uratował go być może przed uszczerbkiem na zdrowiu lub czymś poważniejszym,pomyśleć gdyby te wszystkie "cepy" Mariusza były celne... ale low kick'i świetne :ok:
_________________
JDM OPTION | Cultstyle.pl
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:48   

Za taką kase to i ja bym wyszedł na Ring :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:51   

Raptile napisał/a:
Za taką kase to i ja bym wyszedł na Ring :D

:mrgreen:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 13:01   

Raptile napisał/a:
Za taką kase to i ja bym wyszedł na Ring :D

Ale po takich cosiach, to juz tylko rodzinie by sie ta kasa przyadla ;)

michone napisał/a:
Wywiady z oboma panami byly na podobnym poziomie a z tego co pamietam to Pudzian zaczął.

Pokaz mi wywiad pudziana w takim stylu jakim prezentowal najman.
I po czym wnosisz, ze pudzian zaczal? Dla mnie on sprawia wrazenie skromnego chlopaka.

Ale faktycznie, z jednym moge sie zgodzic. Promotorzy, mysle ze, ustawili scene - dobry i zly.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 14:23   

faecd napisał/a:
Nie no nie mozna porownywac tego do walki Goloty z Adamkiem, bo jakos wszyscy mieli zle wrazenia po walce...tutaj jest sensacja, oczekiwalismy wszyscy czegos niecodziennego...
Ale nikt nie przypuszczal takiej wersji! Wszyscy zaskoczeni, widownia, Najman i sam Pudzian pewnie, ze tak latwo poszlo...

Nie przypuszczałem tylko byłem przekonany, ze jeśli Pudzian go dopadnie to będzie koniec i chyba każdy kto śledził "karierę" Najmana był pewien, że Mariusz nie będzie miał z nim problemów. Jedynie czym mnie zaskoczył to low kickiem nie sądziłem, ze w stójce będzie używał nóg. Może kopnięcia nie były zbyt piękne ale niesamowicie silne...

Cytat:
Po pierwsze bo pewnie zle sie poczul gdy na trybunach rozlegly sie gwizdy.
Po drugie, ze po walce tez go wygwizdano podczas wywiadu prowadzonego przez Borka...

Niestety na widowni byly vipy i totalne buraki! Kazdy z gwizdzących to kawal chama reszta dziada! Nie wolno tak!


Jego niezbyt kulturalna kampania przed walką zwróciła się przeciwko niemu w ogóle mi nie jest ko żal... kozaczył kozaczył i się doigrał. Najlepsze słowa po walca "Jaką miałeś taktykę na dzisiejszą walkę? -Wytrzymać do pierwszej minuty" :lol:

maciej napisał/a:
Mnie Pudzian zaskoczył - nie spodziewałem się, że gość z taki przerostem masy mięśniowej, tak napompowany "odżywkami" itp. może być tak szybki - gratulacje.


Proponuje obejrzeć kilka zawodów z serii strongmen (chociaż pewnie widziałeś ;) )tam gdzie inni ledwo chodzili Pudzian biegał, tam gdzie inni ledwo wchodzili na stopnie on wskakiwał masa wcale nie musi ograniczać ruchów jest kilku zawodników MMa światowej rangi o podobnych gabarytach znacznie szybszych od Pudzianowskiego.

staf napisał/a:
Trzymam za Pudzianowskiego kciuki. Niech "rosnie" kolejny idol po Gołocie. Bo chyba zajmie jego miejsce. Przynajmniej na jakiś czas :/ teraz mu poklaszczemy, po przegranej pojedziemy po nim, taka nasza natura. Jednak uważam że w walce z Nastulą nie dałbym mu pewniaka. Nastula bardziej doświadczony, "obity" na światowych ringach. Co by nie pisał, Przez pare dni bedzie o walce głosno, i chyba o to najbardziej chodziło. :/


Oj Nastula też za wiele nie pokazał walczą w formule MMA na 5 walk 4 przegrane co wcale nie znaczy, że Pudzianowski bez problemu by go pokonał bo siłe to on ma ale techniki nie za wiele chociaż chętnie taki pojedynek bym obejrzał, a z takimi panami jak Bob Sapp, Fedor Emelianenko, Mirko Cro Cop to by Mariusz dostał takie baty, ze karierę w MMA by zakończył ;) Ciekawe jak kolejne 4 wali bo podobno już zakontraktowane...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 14:39   

Pływak napisał/a:
Proponuje obejrzeć kilka zawodów z serii strongmen (chociaż pewnie widziałeś )tam gdzie inni ledwo chodzili Pudzian biegał, tam gdzie inni ledwo wchodzili na stopnie on wskakiwał masa wcale nie musi ograniczać ruchów jest kilku zawodników MMa światowej rangi o podobnych gabarytach znacznie szybszych od Pudzianowskiego.

Widziałęm i daje się zauważyć, że jak na "StrongMan'a" jest nieporównywalnie szybszy i tak "po ludzku" sprawniejszy od reszty, ale mimo wszystko zaskoczyła mnie przepaść w tym starciu z "bokserem".
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink