Forum Klubu ROVERki.pl :: Polar klubowy - informacje, lista chętnych
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Polar klubowy - informacje, lista chętnych
Autor Wiadomość
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 20:09   

Jakby byli zainteresowani - moge odświeżyć moją ofertę na polarki ;) Softshell'e też są, ale prawdę mówiąc cenowo z haftem wychodzą sporo drożej. Generalnie oferuję hafty na prawie każdym materiale.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 20:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Aro_1988 




Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Dziergowice



Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 22:23   Polar klubowy - informacje, lista chętnych

O,o,o,o ja byłbym oczywiście chętny na polarka i nawet tego Softshella :) Tylko jaki cennik itd.?
 
 
 
hertz25 




Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 538
Skąd: Maków Maz

Rover 200

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 10:46   

a jakies foto polarka :razz: tez bym moze zakupil :grin:
_________________
....special stereo system ....
 
 
najko 




Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 82
Skąd: Bierutów

Rover 400

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 14:54   

czekamy na wycene:)
_________________
...nie ma mnie, będe wczoraj...
Zanim do mnie napiszesz skontaktuj się z moim lekarzem.
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 16:38   

Też bym się skusił na polarka, a nawet softshella. Jesień już i niedługo zima, wypadałoby założyć coś cieplejszego. Mam nadzieję, że Zarząd klubu nie ma nic przeciwko wykorzystaniu
logo na nadruku? Nie chcę powtórki z naklejek na szyby :/ . I pewnie sami zainteresowani będą musieli nadać bieg sprawie, bo sądząc po wcześniejszych postach to nawet na Euro 2012
się nie wyrobimy :>
_________________
Andrzej
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 18:12   

ja też byłbym chętny :) jakies foto, cena? moze zarzad by cos podzialal w temacie?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 22:04   

Ja bym softshella brał :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:22   

Widzę, że parę osób chętnych by się znalazło. Wieczorem wrzucę kilka przykładów wraz z cennikiem. Niestety, moja ostatnia propozycja została przyjęta mocno negatywnie przez uzytkownika o nicku Walkie - ale widocznie na wszytskich forach tak samo się traktuje konkurencję, a ww.użytkownik, pomimo zapewnień, tematu nie ruszył... Jak pisałem wtedy - Wasz klub - Wasza sprawa, ja tylko haftuję polarki ;)

Nie wiem jak w tej sytuacji wyglada sprawa z Waszym logo klubowym (andrew0503 - poprosze o szczegóły tej sprawy na pw)

Nadesłanie mi na pw gotowych projektów znacznie usparwni wycenę i proisiłbym o dogadanie się, co i gdzie ma być wyhaftowane, bo za chwilkę zacznie się koncert życzeń i zrobi się bałagan.

Jak ktoś będzie miał zastrzeżenia co do ceny - zapraszam go do dowolnego punktu w kraju haftującego polary i niech zapyta o cenę np 10 szt.:) Albo dostanie bana na wejsciu, albo minimum np.50 sztuk.

Szczegóły wieczorem.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 11:09   

arek2202 napisał/a:
Nie wiem jak w tej sytuacji wyglada sprawa z Waszym logo klubowym (andrew0503 - poprosze o szczegóły tej sprawy na pw)
Sprawa wygląda tak, że logo jest własnością Klubu i należałoby akcję rozpocząć od prośby do Zarządu o zgodę na jego wykorzystanie. Wystarczy napisać mail na adres zarzad(at)roverki.pl.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 17:14   

Nie ja póki co, mam inetres w tym, aby na polarze umieszczać logo danego forum. Jako wykonawca otrzymuje zlecenie na dany wzór, a czy zlecający ma prawo do jego powielania lub rozpowszechniania to już jakby nie mój interes.

W praktyce każdy uzytkownik polara z logiem klubu winien miec takie pozwolenie na wykorzystanie wzoru wydane indywidulanie.

Ja na przykład nie wiem i nie mam pewności, że mail wysłany pod wskazany adres to np właściwa osoba do podejmowania takich decyzji... Równie dobrze moge wysłać zapytanie na każdy inny adres i odpowiedź pozytywną traktowac jako wiążącą, a sama rozumiesz, że to bez sensu...

Wychodze z założenia, że jeżeli klubowicze zgłaszają się z chęcią wykonania odzieży z wzorem, który jest własnością klubu, mają na to przyzwolenie władz swojego forum. Nie mi to rozstrzygać i ja w takie sprawy nie ingeruję, a i nie mam czasu na takie rzeczy jak pisanie do władz każdego z forum, które u mnie robi polary.

Projekt + akceptacja + zamówienie = realizacja.

A co na projecie to mi obojętnie, moze byc logo, moze byc swinka - nasz klient - nasz Pan ;)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 17:25   

Więc osoby chętne na polarki z logiem Klubu niech po prostu czują się poinformowane o właściwej drodze postępowania. To tyle.

Adres zarządu jest (a przynajmniej powinien być) powszechnie znany Klubowiczom. Można również w razie wątpliwości wysłać zapytanie do prezesa Klubu, którego dane kontaktowe znajdują się na stronie klubowej.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 17:30   

a może by tak zarząd troche dopomógł i się sprawą zajął, bo co by nie mówić, brakuje w palecie (skromnej) gadżetów klubowych takiego wlasnie polarka :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 18:40   

Markzo, pomimo moich szczerych chęci, raczej nie nastawiałbym sie optymistycznie do Twojego pomysłu - na wielu forach poprostu wspiera się "swoich" nawet jeżeli nic nie robią w temacie, a gdzie dopiero komuś "obcemu" zlecić wykonanie polarków - przecież zarobi na tym nie wiadomo jakie kokosy :mrgreen:

Dajcie znać, jak już ustalicie wspólne stanowisko w temacie wzoru i możemy działać.
 
 
Lukasz_Konin 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 192
Skąd: Konin

Rover 200

Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 20:15   

A czy ja mogłbym też zamówić ?:)
Nie jestem Klubowiczem jeszcze i dlatego sie pytam
 
 
 
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 23:00   

Jak na moje "oko" to pewnie że możesz, ale idąc tym samym tropem, jak rozwija się cały ten temat, polarka dostaniesz już na "gwiazdkę" ;) ale 2020 roku ;(

Ja na wykonanie potrzebuje dwa tygodnie przy większej ilości, ogarnianie listy forumowych zamówień, to czasami miesiąc lub dłużej i tym sposobem zrobi się połowa listopada. Biorąc pod uwage opóxnienia w dostawach, przelewach oraz natłoku pracy na Poczcie Polskiej w okresie przedświatecznym, żeby zdążyć z tematem w tym roku to w zasadzie ostatni dzwonek...
 
 
Lukasz_Konin 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 192
Skąd: Konin

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 11:22   

A orientacyjnie wiesz o jakich kosztach rozmawiamy ?
_________________
Poprostu Brychu :)
 
 
 
Krystian1982 




Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 68
Skąd: Przysucha/Warszawa



Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 19:56   

Jako nieklubowicz też chętnie zapoznam się z wzorem i cenami za polar i softshell.
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 21:44   

ma ktoś zdjęcia?
 
 
arek2202 



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: city



Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 22:12   

Polarki cenowo przedstawiały się tak wiosną tego roku:

Męskie - cena 130 zł.
Damskie - cena 145 zł.

Cena może byc ciut niższa/wyższa, ale to dosłownie róznica max 10 zł - wszytsko zalezy od wzoru. W koszty podane powyżej wliczona jest wysyłka do klienta.

Koszt samego softshella to około 150-160 zł + trzeba doliczyć koszty haftu. Szczerze powiem, mało tego sie robi, bo cena z haftem to około 200-220 zł, a to już niemała kwota, ale oczywiście, jak klient sie uprze, to damy radę. Jest też opcja podesłania swojego ubrania, wtedy odchodzi koszt zakupu softshella u mnie, bo co tu ukrywac - cen promocyjnych na to poprostu nie mam ;( , natomiast w polarach mogę zawsze coś "ugryźć" zamawiając wieksza partię, która i tak zejdzie, a z softami róznie bywa.
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 21:33   

To poznaliśmy cennik oraz wzór. Drążymy temat dalej? Są chętni? Ranki coraz zimniejsze,
wieczory też :/ , fajnie było by przybrać coś ciepłego a jednocześnie wskazujące do zamiłowania do marki auta :smile:
Zarząd niech się nie martwi, prośba o wykorzystanie logo będzie :grin:
Na razie nie chcę szanownemu Zarządowi zawracać głowy, tym bardziej przed zlotem :grin:
_________________
Andrzej
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink