Forum Klubu ROVERki.pl :: Konkurs AutoŚwiat
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs AutoŚwiat

Dlaczego nas tam nie ma ??
Autor Wiadomość
Marcinus 




Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 147
Skąd: Kielce



Wysłany: Pon Lut 22, 2010 08:42   

I jest super :ok:
Kto ma kogoś znajomego w Kapitule :?: :twisted:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 22, 2010 08:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 13:05   

Cytat:
10 klubów, które otrzymało najwięcej głosów od swoich miłośników przechodzi do finału. W połowie marca ich przedstawiciele zostaną zaproszeni do redakcji tygodnika „Auto Świat”, aby jak najszerzej zaprezentować działalność swojego fanklubu przed kapitułą, która dokona wyboru najlepszego fanklubu motoryzacyjnego 2010. O planowanym terminie spotkania poinformujemy bezpośrednio zainteresowane fanklubu.

Dziękujemy za udział w głosowaniu i gratulujemy pierwszej dziesiątce!


Radzę zacząć się przygotowywać ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
voth 




Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 13:52   

:) gratuluje przejścia do drugiego etapu. Świetnie poszło. Gdyby po ulicach jeździło tyle roverków co 1/4 pasków to by zostali niemiłośiernie w tyle :D
 
 
Marcinus 




Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 147
Skąd: Kielce



Wysłany: Pon Lut 22, 2010 14:35   

voth napisał/a:
Gdyby po ulicach jeździło tyle roverków co 1/4 pasków to by zostali niemiłośiernie w tyle :D

No nie wiem :bezradny: im więcej ludzi, tym mniejsza skłonność do włożenia większego poświęcenia w rozwój całej społeczności :wink:
Jest nas tyle ile jest i każdemu zależy na najlepszym możliwym wyniku
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Lut 22, 2010 19:13   

No to prezesostwo nasze na galowo i zasypać ich informacjami - i mamy pewniaka :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 19:13 ]
Viniu napisał/a:
Zastanawia mnie dlaczego nas tam nie ma ?? Trzeba to zmienić i obowiązkowo zagłosować :)
http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/

...a od Vinia wszystko się zaczęło :brawo: :ok:
 
 
rafal_13 



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 110
Skąd: RZE

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 19:24   

voth napisał/a:
:) gratuluje przejścia do drugiego etapu. Świetnie poszło. Gdyby po ulicach jeździło tyle roverków co 1/4 pasków to by zostali niemiłośiernie w tyle :D


ale to dobrze że roverki nie są takie popularne, ja nie chciałbym żeby co drugi samochód na mieście był roverkiem. Cieszy mnie to że posiadam samochodzik, mało popularny i nie wiele osób ma pojęcie co ta klekocząca smoczyca :wink: potrafi :fura: ... a wiele potrafi
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Lut 22, 2010 19:29   

rafal_13 napisał/a:
i nie wiele osób ma pojęcie co ta klekocząca smoczyca potrafi ... a wiele potrafi

...zgadzam się po całości :ok:
 
 
merf3 



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 63
Skąd: gdynia

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 21:13   

DLA mnie rowniez to jest jeden z powodow dla ktorych posiadam roverka to to ze jest ich malo na ulicach... :grin:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:18   

Witajcie,

odgrzebię temat i napiszę, że dzisiaj przypadkiem udałem się z reprezentującym nasz klub Brt na spotkanie z Kapitułą Auto Świata.

Przez całą noc i trochę poranka przygotowywaliśmy prezentację, którą w zarysie przygotowała Walkie. Padło na zmontowanie krótkiego filmiku, który zawiera w 10-cio minutowym skrócie naszą działalność - życie na forum i stronie, życie zlotowe, integracje, wspólne przejazdy oraz działalność twórczą czyli w tym przypadku realizacja naszych spotowych pomysłów.

Szybki montaż, kilka ujęć, jakaś muzyczka klimatyczna i dłuugii nuuudnny wstęp, żeby Brt mógł się wygadać.

Zajechaliśmy na miejsce troszkę przed czasem. Barcik zażartował, że z daleka...
Przyjęto nas bardzo ciepło. Zaproszono do sali konferencyjnej gdzie był poczęstunek - kawa, herbata, napoje... potem wjechał całkiem przyzwoity catering.
Poczekaliśmy na resztę przedstawicieli klubów i zaczęło się.

W skład Kapituy AŚ wchodzili: Redaktor Naczelny, z-pca redaktora naczelnego, Patryk Mikiciuk z tvnturbo oraz przedstawiciel portalu Otomoto.pl. Nie zdążył przyjechać Maciej Wisławski.

Długo nie można było ustalić kto pierwszy ma zacząć prezentację.
Trema zjadała wszystkich i naturalnym było, że każdy chciał być po kimś.
Niestety... padło w drodze szybkiego losowania, że zaczną ROVERki.

Uruchomiliśmy prezentację, Brt pięknie mówił to co przygotował.
Niestety jako pierwsi, nie wiedzieliśmy na co położyć nacisk, a Kapituła zaczęła zadawać pytania w trakcie prezentacji dopiero po Brt'a wystąpieniu. My też dostaliśmy zestaw pytań, ale..

Generalnie, wszystkie kluby (serdecznie pozdrawiam) przygotowały się do zadania. Jedni gorzej inni lepiej, ale i tak zasłużenie moim zdaniem wygrał "SAAB Klub Polska".
Wyróżniona została także załoga "A3-Club Polska", za ambitne podejście do tematu organizacji zlotowych i za to, że nie każdy w prosty sposób może stać się członkiem klubu. Trzeba bowiem spełnić szereg warunków. Mnie osobiście taka selekcja się nie podoba, ale muszą sobie radzić jakoś z pseudo fanami marki.

Szczerze powiem, że nagroda główna mniej cieszyła by mnie osobiście niż ta za drugie miejsce, którą otrzymał A3-Club. Saab będzie miał organizację zlotu, a a3 dostanie pełne wsparcie medialne ze strony AŚ, TVNTurbo i Otomoto, w celu promocji własnego Zlotu.

Cała impreza odbyła się w miłym towarzystwie. Pełen szacunek jednych do drugich. Wszystkie prezentacje zostały przez wszystkich wysłuchane i obejrzane. Ze strony żadnego klubu nie było cienia rywalizacji.

Na zakończenie pogadaliśmy sobie trochę wspólnie, a przedstawiciel grupy AŚ złożył szereg propozycji, które niedługo pewnie zostaną poddane dyskusji.

Dowiedliśmy jednak tego, że nie potrzebujemy zewnętrznych sponsorów aby utrzymać serwis, żeby zorganizować Zlot i przede wszystkim dobrze się bawić.

To właściwie tak pokrótce. Pewnie na stronie AŚ, a może w papierowej wersji będzie gdzieś wspólna fotka przedstawicieli klubów ;)

Ja ze swojej strony pragnę podziękować Brt za godne reprezentowanie klubu, oraz wszystkim użytkownikom naszego forum za udział w promocji naszego klubu poprzez klikanie ;)

Pozdrawiam,

Ps.
Jeśli będą zainteresowani może wrzucę filmik z naszej prezentacji.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:29   

:brawo: :ok: są chętni na filmik, ja !! ja !! ja !!
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:33   

dajesz ten film ;]
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:33   

dawaj ten filmik :P tak czy inaczej, ROVERk.pl RLZ! :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:40   

Jak sie ma kogos kto ciagnie strone , forum i sprawy techniczne zupelnie spolecznie...

Dzieku MARKU za kawal roboty, bo nie wszyscy sa swiadomi, ile to kosztuje wysilku , zebysmy mogli poklikac o swoich autkach ;) Koszty utrzymania serwerow , laczy itp itd... To nie do konca jest tak, ze bez firm zewnetrznych ... firma Netlink, firma Marek and C.O ze zlotow i spotow, ktorzy zaangazowani sa w budowanie nowego LEY -outu ;) MIXuja zdjecia itd... ;)

Ten maly dopisek na dole, powinien byc duuuuzo wiekszy ;)

Bez pozytywnych swirow nie zajechalibysmy tak daleko ...

DZIEKI !!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Stachu 




Dołączył: 30 Sty 2002
Posty: 179
Skąd: Bydgoszcz

Rover 75

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:10   

maniaq napisał/a:
Bez pozytywnych swirow nie zajechalibysmy tak daleko ...

No, ja ich chyba nawet lubię :ok:
_________________
Stachu
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:15   

...dokładnie, kawał dobrej roboty robicie :taa:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:34   

Musimy Markowi sedes ozłocić!!! co by mu się wygodniej siedziało!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:39   

Markzo napisał/a:
Musimy Markowi sedes ozłocić!!! co by mu się wygodniej siedziało!

...jestem za, kto zbiera na złocenie ??
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:50   

Ogromny ukłon w Waszą stronę chłopaki! To co robicie pokazuje, ile serca w to wkładacie. Pełen podziw, naprawdę. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że jestem dumny, iż dane jest mi być w gronie ROVERkowiczów :) I chętnie tak jak poprzednicy - obejrzałbym filmik i dorzucam się do ozłocenia sedesu :mrgreen:
 
 
 
Papaa2 




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 206
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 21:54   

Jugol, ja mogę ;-) wszystko będzie cacy :mrgreen:

MaRKu, ja też dołożę się do podziękowań za tą pracę, oczywiście filmik obejrzę z miłą chęcią bo jakże by bez ;-)
_________________
Kazdy dzien stawia nowa dziure w drodze... Dajemy rade i omijamy :)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Mar 22, 2010 22:03   

...to panowie proponuję podac nr. konta złotosedesowego prezenta MaRkoWeGo i przelewamy co łaska $$$ :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KONKURS !!!
Lisus Offtopic 1 Wto Sty 26, 2010 23:23
Pływak
Brak nowych postów Konkurs
Prośba o pomoc
greg-si Offtopic 18 Pon Sty 11, 2010 18:59
Tempest
Brak nowych postów Zagadka - konkurs ;)
Tomi_114 Offtopic 23 Wto Kwi 29, 2008 20:28
7Tomi
Brak nowych postów konkurs hondy
Valander_wwa Offtopic 10 Pon Sie 09, 2010 09:06
MaReK
Brak nowych postów Konkurs - znajdź samochód
drlubicz Offtopic 18 Pon Paź 13, 2008 15:33
Tempest



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink