Forum Klubu ROVERki.pl :: slyszeliscie o Climate-Gate?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
slyszeliscie o Climate-Gate?
Autor Wiadomość
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Wto Gru 01, 2009 18:41   slyszeliscie o Climate-Gate?

Jest trochę do oglądania, ale warto, zwłaszcza że media jakoś nie podjęły wątku

http://www.youtube.com/watch?v=l0NcjjQDFbY

http://www.youtube.com/watch?v=pBH7FrJVAe4

http://www.youtube.com/watch?v=Txh_BXdeWBU

http://www.youtube.com/watch?v=OPQIm9yXA1I
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 01, 2009 18:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
0L0 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 836
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 19:10   

Globalne ocieplenie, bla bla bla, a i tak w ostateczności czeka nas kolejna epoka lodowcowa ;)
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 22:25   

Nic nowego, media dużo rzeczy ukrywają. Takich "gajtów" jest pełno, jedna z nowszych to szczepionki chociaż tutaj nasza Minister stara się coś z tym zrobić, jednak większość zachodnich krajów sprzedało się całkowicie.

Inna ze świeżych to z wczoraj, mianowicie ostatni dzień przed wprowadzeniem traktatu lisbońskiego UE podpisała jakąś umowę, mówiąca o udostępnianiu całych danych o przelewach pieniężnych w UE dla Stanów w imie walki z terroryzmem. Nic w zamian nie mamy. Teraz taka umowa by już nie przeszła po wprowadzeniu traktatu.

do tego, 9.11, NWO i pełno innych :) Swoją drogą ciekawie się takich rzeczy dowiaduje, ale bezradność niestety troszkę przeraża.
 
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Nie Sty 31, 2010 17:04   

Dzisiaj był na dwójce "straszny film" o globalnym ociepleniu, ale publiczna zawsze jest w tyle. Kilka dni temu (4-8) puścili program jak to potrzebne i dobre są szczepionki na grypę H5N1.

A tutaj bardzo ciekawy i profesjonalnie zrobiony film o globalnym ogłupieniu (cz. 1).
http://www.youtube.com/watch?v=iznlt7Mk9u0
 
 
tian 




Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 206

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 09:27   

Takich "afer" jest więcej.

Polecam stronę www.globalnaswiadomosc.pl
_________________
Był: rower Wigry 3
Jest: ®200 RF ('99) - 1.4i & Zafira B ('06) - 1.8
 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Lut 01, 2010 09:41   

Globalne ocieplenie, hmmm.... w sumie fajnie by było mieć tu cieplejszy klimat :D :D :D
A jeszcze słyszałem o chem trails....
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:12   

A słyszeliście cie o tym ze sie ropie nie kończy, ze to wszystko nie powstaje z roślin które 150. Millinow lat się przetwarzały na olej.
Zostało to nawet w National Geographic opisane i ruskie juz o tym 70 lat temu wiedzieli.

Mam dużo linków i artykułów o tym, nawet w Nexusie było tez o tym ale niestety po niemiecku :wink:

Jest to proces który sie dzieje w głębokościach na 10km pod ziemia z Metanu i duzych temp oraz z wodoru który istnieje wszędzie w naszej galaktyce. Nawet Arabie mówili ze ich złoża maja zapas spokojnie na 200 lat i więcej.

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 10:11 ]
A z klima Gate chodziło tylko o kasę i zęby Mas-Media łudzą głupotę do głowy wciskały, tak samo jak z tym Kioto-protokołem. Tyle Bio. co oni na tym zarobili to szok, a kto za to płaci to wiadomo ze my :/

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 10:12 ]
Masońskie zagrywki na całym świecie. :!:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:35   

Remi55 napisał/a:
Masońskie zagrywki na całym świecie. :!:

Dlaczego akurat masońskie?
I czy mieli z tym coś wspólnego Żydzi i cykliści? :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
ploomy 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:07   

Ludzkość w żadnym znaczącym stopniu nie ma wpływu na globalne zmiany klimatyczne. Wystarczy powiedzieć, że emisja dwutlenku węgla pochodzenia ludzkiego stanowi 4,7 % tego, co daje sama natura (oceany, lądy, wulkany, itp.) A najlepsze jest to że ludzie oddychając "produkują" więcej CO2 niż samochody. Ale komuś zależy żeby było inaczej.
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 13:10   

maciej, Jeżeli Bilderberg i inne grupy nie są masonami to ja nie wiem :shock: :/

Ja nic to żydków nie ma jeżeli są normalni :mrgreen: Mam tez paru kolegów i nic do nich nie mam, ale jak się porozgląda ktoś za wszystkim w rożnych stopniach politycznych to widać bo nazwisku ze Masonie :evil:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 19:24   

Cytat:
maciej, Jeżeli Bilderberg i inne grupy nie są masonami to ja nie wiem :shock: :/

Ja nic to żydków nie ma jeżeli są normalni :mrgreen: Mam tez paru kolegów i nic do nich nie mam, ale jak się porozgląda ktoś za wszystkim w rożnych stopniach politycznych to widać bo nazwisku ze Masonie :evil:

Jezu... A ja myślałem, że takie opinie to tylko na ONET'cie.

Czy w ogóle wiesz kto to byli/są masoni?

Nawet odmienić po polsku nie potrafisz...

I napisz jak ich się po nazwisku rozpoznaje masona, bo to jest dopiero odkrywcza koncepcja. :rotfl:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 19:33   

A może po nicku? Jeden z nich to na pewno Mayson :razz: :lol:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Lut 01, 2010 22:51   

ploomy napisał/a:
Ludzkość w żadnym znaczącym stopniu nie ma wpływu na globalne zmiany klimatyczne. Wystarczy powiedzieć, że emisja dwutlenku węgla pochodzenia ludzkiego stanowi 4,7 % tego, co daje sama natura (oceany, lądy, wulkany, itp.) A najlepsze jest to że ludzie oddychając "produkują" więcej CO2 niż samochody. Ale komuś zależy żeby było inaczej.
To właśnie jest niezrozumienie istoty rzeczy - to co produkowane jest w procesach naturalnych jest również przez takie procesy równoważone, ba pozostaje nawet niemały zapas na CO2 produkowane przez człowieka. Niestety, nasza emisja CO2 jest już na tyle duża, że nie jest neutralizowana przez naturę i gromadzi się w coraz większych ilościach w atmosferze. To ta nadwyżka jest groźna, a nie sama procentowa wartość ogólnej produkcji CO2 na planecie, to tak jak do prawie pełnej szklaneczki chcesz wlać za dużo wody, trochę jeszcze się zmieści, ale reszta niestety rozleje się poza szklankę.
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 11:00   

thef, polecam Tobie jak i innym obejrzenie całego filmu, do którego pierwszej części link już podawałem http://www.youtube.com/watch?v=iznlt7Mk9u0 . Naprawdę warto obejrzeć.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 11:25   

Witgut, ja polecam szukanie obiektywnych źródeł. Ok, obejrzę ten film, ale jak widzę jest on tłumaczony i reklamowany przez oszołomów z prawda2.info, co to nawet w lądowania człowieka na Księżycu nie wierzą, nie wspominając już o bredniach wypisywanych przez nich o 11.09.2001, więc nie nastawiam się, że będzie obiektywny i rzetelny.
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 16:49   

kurcze, ja tez w lądowanie na księżycu nie wierzę :mrgreen:
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 20:04   

witgut napisał/a:
kurcze, ja tez w lądowanie na księżycu nie wierzę :mrgreen:
W które, bo było ich sześć? ;) Mam nadzieję, że żartujesz.
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 20:26   

wiem, wiem,, Apollo 11-17, poza pechową 13- to są fakty :mrgreen:
ale czy nie ciekawszą wersją jest wersja spisku wg. której nikt na księżycu nie był.
Jednym z głównych dowodów jest to iż mimo wielkiego postępu technicznego po misjach apollo 1969-1972, nikt na księżyc nie lata,
Ciekawe nie musi być prawdziwe, ale jeśli zmusi kogoś do myślenia, sprawdzenia danych to już ma to jakiś sens.
Fakt, są też pomysły do których trudno przekonać normalnych, ale o dziwo znajdują się tacy którzy uwierzą w chemtrials lub raptilian :mrgreen:

dorzucę jeszcze 2 filmiki ze spaceru w kosmosie chińskiej misji kosmicznej, oglądać w kolejności wklejenia:
http://www.liveleak.com/view?i=0ab_1222626170
http://www.liveleak.com/view?i=39e_1240521483
Ostatnio zmieniony przez witgut Wto Lut 02, 2010 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 20:26   

kasjopea napisał/a:
A może po nicku? Jeden z nich to na pewno Mayson

No dobra... WaterGate i Talibowie w Klewkach to też ja :tańcze:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 23:37   

witgut napisał/a:
ale czy nie ciekawszą wersją jest wersja spisku wg. której nikt na księżycu nie był.
Jednym z głównych dowodów jest to iż mimo wielkiego postępu technicznego po misjach apollo 1969-1972, nikt na księżyc nie lata,
Ciekawe nie musi być prawdziwe, ale jeśli zmusi kogoś do myślenia, sprawdzenia danych to już ma to jakiś sens.
To jest dowód? To tylko bardzo słaba poszlaka. Już mocniejszą poszlaką na to, że tam byli jest fakt, że Rosjanie nigdy tego nie negowali. Zatem takie "dowody", to tylko wymyślanie na siłę jakichkolwiek argumentów przez zarabiających na teoriach spiskowych ;) .

PS>Nie tak dawno zostały wykonane zdjęcia powierzchni Księżyca, na których można już dostrzec ślady obecności człowieka. Fakt, trzeba mieć wprawne oko i dużo wiedzy na temat misji Apollo, żeby je dostrzec, ale jednak można.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink