Forum Klubu ROVERki.pl :: Czy nikt nie ma Cyfrowego Polsatu?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Czy nikt nie ma Cyfrowego Polsatu?
Autor Wiadomość
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 13:03   Czy nikt nie ma Cyfrowego Polsatu?

Potrzebuje scan umowy przed grudnia 2007 roku a dokladniej to chodzi o zapis przed poprawką przez Polsat Cyfrowy odnośnie okresu wymówienia umowy. Wysłałem pismo o rezygnacji na 30 dni przed końcem umowy a teraz mi naliczają kolejne opłaty bo podobno powinienem trzy miesiace wczesniej wysłać.
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lut 03, 2010 13:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 03, 2010 13:22   

Skanu nie mam ale sprawa wygląda tak jeśli chcesz zrezygnować równo z końcem obowiązywania umowy wystarczy wypowiedzieć miesiąc przed jej końcem jeśli jednak umowa już Ci się skończyła i dalej korzystałeś z cyfrowego polsatu niestety musisz złożyć wymówienie 3 miesiące wcześniej...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 13:36   

Jeśli umowa uległa przedłużeniu na czas nieokreślony to obowiązuje niestety okres wypowiedzenia taki jaki był w starej umowie - 3 m-ce.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 13:56   

darek_wp napisał/a:
Jeśli umowa uległa przedłużeniu na czas nieokreślony to obowiązuje niestety okres wypowiedzenia taki jaki był w starej umowie - 3 m-ce.

Ale na mojej umowie jeszcze nie bylo podanego terminu (umowa zostala zmieniona chyba w 2008 roku po interwencji UOKiK) wymówiłem na 30 dni przed upływem umowy ale nadal mam naliczane opłaty w pani z icok tłumaczy, że powinienem wymowic na 3 miesiace przed uplywem konca umowy w 21 miesiacu 24 miesiecznej umowy. Ja swojej umowy w tej chwili nie mam ale w tamtym czasie byla inna. Moze ktos wlasnie ma z tego okresu bo nowa brzmi tak jak na tym foto.
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
R-200 



Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 744
Skąd: Ostrów



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 15:38   

Wymówienie umowy napewno trzy miesiące. W tym skanie też patrz pt5. :cool:
_________________
Pozdrowienia Piotr.
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 17:05   

R-200 napisał/a:
Wymówienie umowy napewno trzy miesiące. W tym skanie też patrz pt5. :cool:

W tym skanie tak ale ja mialem inna umowe, w 2007 roku brzmiala inaczej i zostalo to zmienione po interwencji UOKiK wiec potrzebna mi teraz umowa z przed poprawki.
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 03, 2010 17:41   

Mombrey, Tu najprędzej dowiesz się wszystkiego http://forumprawne.org/pr...owy-polsat.html
http://forum.satkurier.pl....php?f=7&t=8940
Co słychać ziomuś?
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 18:13   

staf napisał/a:
Mombrey, Tu najprędzej dowiesz się wszystkiego http://forumprawne.org/pr...owy-polsat.html
http://forum.satkurier.pl....php?f=7&t=8940
Co słychać ziomuś?

Ja wszystko wiem tylko potrzebuje starej umowy. Wtedy nie bylo wyszczegolnionego terminu i w takim przypadku obowiazywal okres wypowiedzenia 30 dni tak jak jest w KC.
A slychac slabo, 1-go lutego mialem miec zabieg ale przelozyli bo mam jakis stan zapalny. Choruje sie dalej :-(
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 19:51   

Mombrey mam starą umowę z 2006 r i na tej właśnie podstawie napisałem o 3 miesiącach. Moja umowa była z listopada 2006 z ofertą A2J6 (to też okazuje się istotne). Była na 17 miesięcy z 3 miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym przy złożeniu wypowiedzenia przed upływem 14-go miesiaca (zapis w $3 pkt.5). Obecny regulamin obowiązujący od 01-11-2009 daje także 3 miesięczny okres wypowiedzenia umowy ($16 pkt.2 dla umów na czas nieokreślony - dla pozostałych umów zgodnie z zapisami w umowie).
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sro Lut 03, 2010 20:33   

Moja umowa konczyla sie w grudniu 2009. jeszcze poogladalem polsat przez 3 miesiace jednak juz mam ich dosc, biore enke:)

zadzwonilem na infolinie i zapytalem jak to jest. Jako ze Polsat wprowadzil nowy regulamin (ktory dzien wczesniej przyszedl poczta), wystarczy napisac pismo z brakiem akceptacji tegoz reulaminu i tyle.

oni sobie zycza by odeslac im akcept regulaminu do 20 stycznia. Ja dostalem to 21 do domu dopiero. 22 napisalem pismo, ze w zwiazku z nadeslaniem nowym regulaminem swiadczonuch uslug w dniu 21 styczen br nie akceptuje jego warunkow, tym samym wypowiadam umowe z dniem 07.02 (moj okres rozliczneiowy) i nie mam zamiaru nic im wiecej zaplacic.

Jutro albo w piatek zamawiam N i tyle ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Sro Lut 03, 2010 22:23   

Brat posiada umowę z roku 2007. Co Cię dokładnie interesuje ? Regulamin ? Miałem Cię pytać o to już jakiś czas temu, ale z głowy wyleciało :/
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:02   

Mombrey, ja miałem CP od 2007 roku i w 2009 też musiałem 3m-ce czekać, pamiętam, że też to sprawdzałem i było wyrażnie na umowie 3 miechy.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
R-200 



Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 744
Skąd: Ostrów



Wysłany: Czw Lut 04, 2010 14:56   

Mam umowę znacznie wcześniej i zawsze było 3 miesiące. :!: :evil:
_________________
Pozdrowienia Piotr.
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Pią Lut 05, 2010 07:14   

Chodzi mi o to, ze po uplywie tej podstawowej umowy jest 3 miesiace a przed uplywem 30 dni. Teraz to juz mi calkiem pomieszaliscie i sam nie wiem jak to jest. Na pewno 3 miechy jak sie skonczy umowa i przejdzie na okres nieustalony ale ta dwuletnia to chyba mozna wymowic na 30 dni przed koncem bo tak jest w Kodeksie Cywilnym i tak mi powiedzial sprzedawca bo na mojej umowie bylo tylko o 3 miesiacach po uplywie tej podstawowej ale juz nie wiem. Dostalem nawet taki harmonogram wplat gdzie jest jak byk DO KONCA TRWANIA UMOWY. To znaczy Cyfrowy Polsat wychodzi z tego ze "lapaj frajera". No nic i tak im nie zaplace a juz na pewno wszystkim znajomym odradze. Jak sobie poczytalem o problemach ludzi to nie mozna przyslac za wczesnie ani za pozno bo i tak nie uwzglednia, moga wyrzucic pismo i tak im sie nic nie zrobi. A jak by wyslal poleconym, z pusta kartke a pozniej twierdzil, ze tam bylo rozwiazanie umowy to co by bylo? Rozwiazanie umowy powinno byc on-line, wtedy wiadomo ze to wlasciciel zglosil i bedzie dokladnie w tym dniu co chca.

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 06:14 ]
Mozecie sie zalogowac do iCOK CP? Ja od kilku dni probuje i lipa.
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:28   

Przy logowaniu strasznie zmula ale da sie zalogować. A co do umowy - nie spotkałem się jeszcze w CP z umową w której było by 30 dni na rozwiązanie. We wszystkich dają 3 m-ce.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:00   

darek_wp napisał/a:
We wszystkich dają 3 m-ce.

Ja nawet na umowie ze śmieciarzami mam 3 m-ce ;)
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Pią Lut 05, 2010 15:55   

Przeczytajcie tu
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 18:05   

Mombrey, ja jestem pewien, że miałem 3 miechy na umowie, bo też babka na infolinii wspominała o tym punkcie 5 w umowie i byłem zdziwiony, że aż 3m-ce muszę jeszcze korzystać z ich usług. Być może najpierw tego nie mieli, a gdy się skapnęli, to dodali to do umów. Ja po prostu nie korzystam już z ich usług i nie zamierzam, bo obsługa też była niemiła i niekonkretna.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
krystianshoota 



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 49



Wysłany: Pią Lut 05, 2010 20:30   

W dniu 05.11.2005 podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem, którą rozwiązałem z miesięcznym wypowiedzeniem. Problemem tylko było to, że pierwsze wypowiedzenie nie doszło do nich :evil: , ale za to drugie nadane listem poleconym doszło i skutkowało rozwiązaniem umowy. Umowa zakończyła się nawet trochę szybciej niż po miesiącu, gdyż nawet zostało mi na koncie jako nadpłata jakieś 7 złotych :roll: Później korzystałem z Cyfrowego Polsatu bez umowy, płacąc tylko za miesiąc z góry w którym chciałem z niego korzystać. Przysyłano mi wówczas super umowy ze zniżkami, czy super pakietami, z tym że wówczas rozwiązanie umowy następowałoby po trzech miesiącach, więc nie decydowałem się na to super.
Skany umowy (polecam uwadze &3 pkt.5):
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Nie Lut 07, 2010 01:04   

krystianshoota, wlasnie o cos takiego chodzi. Na mojej umowie bylo o trzymiesiecznym terminie po uplywie okresu podstawowego ale nic o w czasie trwania okresu podstawowego (tak mi sie wydaje). Rozmawialem ze sprzedawca i powiedzial, ze na miesiac przed koncem umowy powinienem wyslac pismo z rezygnacja. Dostalem nawet taka kartke jak wplacac DO KONCA TRWANIA UMOWY. Wyslalem z 10-io dniowym wyprzedzeniem rezygnacje z UK bo list do Polski ida od 3 do 14 dni. Niestety nie mialem mozliwosci wyslac z potwierdzeniem odbioru a jak sobie poczytalem na roznych forach to takie pisma ida pewnie do kosza w biurze CP bo wiekszosc pisze ze te pisma "nie dochodza" na zasadzie "lapaj frajera" do placenia. Inna sztuczka to, ze pismo przyszlo za wczesnie lub za pozno. Moja zona wlasnie wyslala pismo ze swojego konta poprzez iCOK ale podobno to tez sie nie liczy bo nie ma jej podpisu (dziwne, ze przelewy bankowe mozna tak robic bez podpisu) wiec chyba dopiero jak bede w Polsce to osobiscie udam sie do biura CP (z siekiera ;-) )
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink