Forum Klubu ROVERki.pl :: Szkoda słów... ZOBACZCIE!!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoda słów... ZOBACZCIE!!!
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 11, 2010 23:06   

Markzo napisał/a:
Dydo, gwarantuje CI, że jakby ktos odkręcił przy Tobie takim subarakiem to byś tak samo reagował ;) to jest wariat na kółkach, fabryka adrenaliny, on tak na każdego działa ;)


Zależy kto ma jakich znajomych mi taki coś nie grozi bo takich znajomych nie ma co pokazują moc auta jeżdżąc w mieście i to jeszcze na jakiś wąskich drogach. Co prawda jak mnie kumpel przewiózł vr'em to miałem banana przeogromnego ale to było na drodze krajowej, a nie w mieście przy dość sporym ruchu. Druga sprawa nie wiem co to za subarynka ale w komentarzach ktoś pisał, ze ~200Km co by przy 5 chłopa szału nie robiło chociaz jest taka impreza 200km?
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 11, 2010 23:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
emilanka 




Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: wrocław

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 11, 2010 23:13   

prędkość, piękne, dobre auto, adrenalina nie jedną osobę to kręci, a Impreza to marzenie nie jednego dużego chłopca. Problem w tym że oprócz marzeń trzeba mieć jeszcze kapeczkę zdrowego rozsądku, kiedy marzenia te mogą się ziścić. Sama uwielbiam szybką jazdę, bo nogę mam ciężką ale miasto, droga są nieobliczalne i trzeba zważać na innych uczestników drogi. Lepiej być 15 minut za późno niż 40 lat za wcześnie, a szpan to najprostsza droga do tego. Prędkość adrenalina owszem ale na torze!!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Czw Lut 11, 2010 23:19   

Ja osobiście debilstwa, miejskiego szpanerstwa i przecinania nie popieram, ale dźwięk subarowego bokserka - dla mnie och i ach :wink:

[ Dodano: Czw Lut 11, 2010 23:19 ]
emilanka napisał/a:
prędkość, piękne, dobre auto, adrenalina nie jedną osobę to kręci, a Impreza to marzenie nie jednego dużego chłopca. Problem w tym że oprócz marzeń trzeba mieć jeszcze kapeczkę zdrowego rozsądku, kiedy marzenia te mogą się ziścić. Sama uwielbiam szybką jazdę, bo nogę mam ciężką ale miasto, droga są nieobliczalne i trzeba zważać na innych uczestników drogi. Lepiej być 15 minut za późno niż 40 lat za wcześnie, a szpan to najprostsza droga do tego. Prędkość adrenalina owszem ale na torze!!

emilanka, jak dla mnie wyczerpałaś temat :wink: zgadzam się w 100%
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 11, 2010 23:29   

ale ja nie psize o nich! i ich jeździe ;) mówie ogólnie o subaru i o tym jak to auto jeździ ;) wrx ma chyba 230KM a STi 280 więc cos tu nie gra ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Pią Lut 12, 2010 00:47   

A to nie było czasem tak,że łepki ukradły to Subaru?
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Pią Lut 12, 2010 00:59   

Cytat:

Wariacki rajd - Pozbawiony prawa jazdy młodzieniec doskonale się bawił, narażając ludzkie życie. Jazda ulicami miasta z zawrotną prędkością i lekceważenie wszystkich możliwych przepisów drogowych. W taki sposób młody mieszkaniec Głuszycy chciał zaimponować kolegom, którzy rejestrowali jego wyczyn kamerą. Na szczęście, nagranie wpadło w ręce policji i pirat trafił za kratki Oglądając amatorskie nagranie filmowe, aż trudno uwierzyć, że działo się to naprawdę na ruchliwych wałbrzyskich ulicach i nie jest wyreżyserowanym spektaklem kaskaderskim. Pięcioro młodych ludzi postanowiło dostarczyć sobie adrenaliny, pokonując sportowym samochodem „Subaru Impreza WRX” trasę pomiędzy ul. Sokołowskiego na Piaskowej Górze a ul. Chrobrego w Śródmieściu. Jechali z prędkością 160 kilometrów na godzinę! Czerwone światła, wymuszanie pierwszeństwa i osoby uciekające przed pędzącym autem z przejść dla pieszych dla piratów były doskonałym tematem żartów. „Nawet Kuzaj tak nie potrafi” – komentowali ze śmiechem wyczyny siedzącego za kierownicą 23-letniego Karola S. Film nakręcony w trakcie jazdy został rozesłany wśród kolegów bezmyślnych piratów. Jedna z kopii dostała się w ręce policjantów. – Szybko ustaliliśmy, kim jest kierowca. Kilka godzin później zatrzymaliśmy go i umieściliśmy w areszcie – opowiada Jerzy Rzymek z wałbrzyskiej policji. – Jego auto zabraliśmy na nasz parking. Okazało się, że nie było to pierwsze przestępstwo drogowe Karola S. Za poprzednie wyczyny sąd odebrał mu prawo jazdy. Zatrzymany został aresztowany na trzy miesiące. – Postawiliśmy mu zarzut spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Grozi za to nawet osiem lat więzienia – wyjaśnia Marek Bzunek, prokurator rejonowy w Wałbrzychu. Nakręcony w trakcie pirackiej jazdy film dołączono do akt sprawy jako dowód.

[ Dodano: Pią Lut 12, 2010 00:59 ]
Za jazdę subaru imprezą po ulicach Wałbrzycha, z prędkością 160 km na godzinę, dostał półtora roku w zawieszeniu, 10 tys. zł grzywny i musiał zapłacić koszty procesu.
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Lut 12, 2010 02:06   

wrc_fan_ napisał/a:
„Nawet Kuzaj tak nie potrafi” – komentowali ze śmiechem wyczyny

Bo Kuzaj raczej by tak nie zrobił poza zabezpieczoną trasą. Ma facet chyba jeszcze instynkt samozachowawczy.
wrc_fan_ napisał/a:
dostał półtora roku w zawieszeniu, 10 tys. zł grzywny i


Mało i czemu w zawiasach?
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 09:52   

a co powiecie o takiej jeździe? pełen szał ;)

http://www.youtube.com/watch?v=YE3Zjcngj74

[ Dodano: Pią Lut 12, 2010 09:52 ]
łącznie z uciekaniem przed policją, mają tego parę sztuk
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 10:35   

Kozik napisał/a:
a co powiecie o takiej jeździe? pełen szał ;)


To to juz GhostRider :mrgreen:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 10:58   

Jak bym w Need For Speeda grał :cool:
 
 
emilanka 




Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 11:50   

slax napisał/a:
Jak bym w Need For Speeda grał :cool:
podejrzewam że on też nabierał praktyki w NFS, tylko nie do każdego dociera że jak naprawdę zaliczy game over to nie będzie mógł wrócić do ostatnio zapisanego etapu gry. Ale robi wrażenie to trzeba przyznać
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:02   

http://www.youtube.com/watch?v=fdqcOPLlFoE
z moja ulubioną muzyczką :D dają goście w palnik oj dają :D

EDIT:
tu też jest moc :D
http://www.youtube.com/wa...yTc&feature=fvw
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:15   

Palnik to będzie jak któryś w jakiś filar gwizdnie czy cuś, bo zapierdzielają od lewej do prawej pomiędzy tymi bandami. To się skończy tak jak jazda tych naszych dziennikarzy w czerwonym ferrari. I to byli ludzie co na codzie samochodami przeróżnymi podróżują w celach testowych, a tutaj prawdopodobnie bogaci amatorzy...
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:17   

Amatorzy?? ;) pokaż mi amatora, który ogarnie to lambo, vipera czy prosiaka przy takich prędkościach.... ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:21   

Ja to w NFS 260 km/h w zakręt wchodze na ręcznym i jak mi ktoś powie ze nie jestem kozak to będe zły :evil:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:30   

Zukowaty napisał/a:
wrc_fan_ napisał/a:
„Nawet Kuzaj tak nie potrafi” – komentowali ze śmiechem wyczyny

Bo Kuzaj raczej by tak nie zrobił poza zabezpieczoną trasą. Ma facet chyba jeszcze instynkt samozachowawczy.


Oj nie znasz kierowców rajdowych... Często różnica pomiędzy wariatem a wyedukowanym wariatem (a trzeba być wariatem, aby w rajdach mieć wyniki), jest w granicach tolerancji na stres związana z ruchem i sytuacją na drodze i jest przesunięta znacznie dalej, niż u wariatów bez licencji... Kierowca rajdowy zrobi to z wyrachowaniem i wyliczeniem... a niewyedukowany wariat się zagotuje i popełni błąd...

Więc nie gloryfikujmy Kuzaja, Hołowczyca czy innych sław polskich dróg, bo mogę się założyć, że na trasach latają spokojnie i grubo ponad 200 km/h.

Po prostu są przyzwyczajeni do takich prędkości i nie robią na nich wrażenia.
Ostatnio zmieniony przez Gonia Pią Lut 12, 2010 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:30   

Gonia napisał/a:


Po prostu są przyzwyczajeni do takich prędkości i nie robią na nich wrażenia.


A później płacz i pytanie Kto zawinił ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:11   

Ja nie wątpię, że latają ponad 200, tylko różnica jest w tym ze oni wiedza jak się zachować kiedy coś nie wyjdzie przy takiej prędkości, a my zwykli nie wyedukowani możemy się tylko domyślać w która stronę nas wywinie. Nie twierdze że taki Hołowczyc, czy Kuzaj czy jeszcze inny rajdowiec, jest idealny, ale ale na pewno ma większe pojęcie o prowadzeniu samochodu niż JA, i pewnie jeszcze wielu innych. Ale to i tak nie daje mu prawa żeby "latać" 200 na h.

I ja dalej będę nazywał takich ludzi, jak Ci którzy występują w tych wszystkich filmikach AMATORAMI.

Swoja droga przydał by się np. przy egzaminie na prawo jazdy jeszcze jakiś dodatkowy kurs bezpieczniej jazdy, skąd młodzi kierowcy maja wiedzieć jak się zachować w trudnej sytuacji np w poślizgu.

Sam jestem dosyć młodym kierowcą, mam prawko dopiero 4 lata, i mnie tez taki kurs by się przydał. Jeśli ktoś wie gdzie można coś takiego zrobić w trójmieście, i jaki jest koszt to proszę o info

pozdrawiam
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:27   

wrc_fan_ napisał/a:
Za jazdę subaru imprezą po ulicach Wałbrzycha, z prędkością 160 km na godzinę, dostał półtora roku w zawieszeniu, 10 tys. zł grzywny i musiał zapłacić koszty procesu.

Pięknie :brawa: Chociaż moim zdaniem i tak mało ;)

Niedaleko mnie podobny idiota zabił Golfem VR6 8-letnią dziewczynkę. Też kolegom pokazywał możliwości nowego nabytku. Mało go nie zlinczowali ludzie. Dostał 8 lat - siedzi sobie obecnie w celi i po mydło się schyla...

Gonia napisał/a:
Więc nie gloryfikujmy Kuzaja, Hołowczyca czy innych sław polskich dróg, bo mogę się założyć, że na trasach latają spokojnie i grubo ponad 200 km/h.

Był kiedyś taki program z Wojciechem Jagielskim na TVP2 - "Wieczór z Wampirem". Był tam raz właśnie Hołowczyc i wcale się nie krył z tym, jak jeździ. Opowiadał nawet o swoim dzwonie Celicą - opowiadał, muszę przyznać, pięknie ;) M.in. gdy już stwierdził, że przesadził, jak już czuł poślizg i niemoc i jak już widział drzewo w które przyrżnie i jak się przechylił do wnętrza pojazdu, z dala od miejsca w którym "twarde wejdzie" do środka - i to cały czas z uśmiechem :lol:

Poza tym nie bądźmy hipokrytami - jak się umie, ma gdzie i ma czym, to się jedzie. Gorzej, gdy się nie umie, nie ma gdzie, a jedzie...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:30   

Gdybyś był z Mazowsza to np. www.rspw.waw.pl :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zobaczcie
staf Offtopic 7 Sro Lis 11, 2009 21:15
staf
Brak nowych postów Słów kilka o poznańskiej drogówce
Przydługa opowieść z morałem
wild_weasel Offtopic 0 Pią Paź 09, 2009 23:19
wild_weasel
Brak nowych postów Dobrze,że nas zima aż tak bardzo nie zaskakuje ZOBACZCIE!
slax Offtopic 8 Sro Gru 29, 2010 17:27
staf
Brak nowych postów szkoda
rdgz Offtopic 20 Pią Lis 30, 2012 09:38
ADI-mistrzu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink