Forum Klubu ROVERki.pl :: Pistolet do malowania HVLP
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pistolet do malowania HVLP
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Mar 12, 2010 18:33   Pistolet do malowania HVLP

Witam,

Czy ktoś może używał pistoletów natryskowych z poniższych linków i mógłby podzielić się informacjami z ich działania.
Chciałbym wykorzystać pistolet do jednorazowej renowacji mebli, a dokładnie do polakierowania i patynowania komód drewnianych.
http://www.allegro.pl/ite...resor_600w.html
http://www.allegro.pl/ite...ylajacy_fv.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Mar 12, 2010 18:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
phuss 




Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 393
Skąd: KUJ-POM



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 00:18   

apples
Oglądałem o tym program na TVN TURBO-GADŻET
To jest dziadostwo nie warte żadnych pieniędzy, to raczej wypluwa farbę a nie rozprowadza pod odp. ciśnieniem. Normalny kompresor i pistolet do lakierowania sobie załatw.
pozdro
_________________
szkoda mi go będzie
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 09:48   

Hym :/
Tylko jak będę malować normalnym pistoletem i kompresorem to sąsiedzi mnie zabiją :grin:

Dzięki, poczytam jeszcze.
Niestety nie mogę wciskać tutaj pomógł :wink:
 
 
Radziszok79 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 33
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 13:29   

Powiem szczerze że ja też na czymś takim się zastanawiam, bo czeka mnie malowanie chaty. Widziałem na żywo ten sprzęt z pierwszego linku i mogę powiedzieć tyle: za taką kasę to nawet całkiem całkiem się to sprawuje. Wiadomo jak chcesz mieć konkretny sprzęt do malowania to i sporo więcej musisz wyłożyć. :grin:
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 13:37   

Sęk w tym że mam tylko i aż do odnowienia meble w pokoju u córki i drzwi. Lakier i patyna, wiec myślę nad czymś niskobudżetowym. Wysłałem na allegro parę maili do osób które kupiły i czekam na odpowiedz.
Do malowania ścian może być trochę za słaby, ale do zakrzywień, wnęk, itp. spisze się doskonale. Teraz tylko pytanie czy te z allegro się opłaca. :???:
 
 
Radziszok79 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 33
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 14:02   

Na ceneo znajdziesz za 260 PLN bodajże ten model Revolution. Ja tym modelem malowałem kawałek sćiany u znajomka i fakt troche słaby jest ale jak jedziesz pomału po ścianie farbą to pomaluje ci 100x lepiej niż zwykły wałek i do tego nie ma różnicy w kolorze przy pokryciach kawałkami.
Na tvn w sklepie reklamują coś podobnego też w okolicach 300pln :)
Za lepszy sprzęt np taki http://allegro.pl/item945...sor_cp2525.html a do tego wąż ciśnieniowy i pistolet musisz wydać ok 600-650 zeta
Ostatnio zmieniony przez Radziszok79 Sob Mar 13, 2010 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 14:11   

Nic się nie chwaliłeś że malowałeś :grin: Jak z pyleniem?
Jaki chcesz kupić?
 
 
Radziszok79 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 33
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 14:14   

Proponuję poczekać na opinie użytkowników do których wysłałeś zapytania. Jak coś będziesz wiedział to się dziel w tym temacie. Też będę zainteresowany opiniami innych.
Jak bym miał więcej kaski to bym kupił sobie kompresor , bo po prostu ma znacznie więcej możliwości wykorzystania i do tego znacznie większe ciśnienie robocze :grin:
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Mar 13, 2010 14:24   

Jak dostane to napiszę lub wkleję. :wink:

Patrzyłem na ceny kompresorów i pistoletów to wychodzą podobnie. Kompresor 25l ok 300zł + pistolet ok 100zł.
 
 
eter90
[Usunięty]






Wysłany: Sob Maj 08, 2010 16:06   

Witam jesli ktoś by potrzebował to za 250zł sprzedam Kompresor Raz używany do malowania progów w samochodzie.. Kompresorek HVLP REVOLUTION AIR PAINT 600W wraz z funkcja nabijania Materacy. Z malowania jestem zadowolony ale sprzedaje z powodów gdyż nabyłem kompresor 180l wiec bede tamtym sie zabawiał:) pozdrawiam gdyby ktos był chetny to prosze pisac na e-mail badz na priv. pozdrawiam :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink