Forum Klubu ROVERki.pl :: * Rover 600 SDI , R600 Diesel *Poszukuję do kupna :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
* Rover 600 SDI , R600 Diesel *Poszukuję do kupna :)
Autor Wiadomość
sail 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

  Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 19:58   * Rover 600 SDI , R600 Diesel *Poszukuję do kupna :)

Witam

Poszukuję Rovera 600 w dieslu (98-99) , z racji tego że ciężko jest trafi na dobry egzemplarz, nie ograniczam się tylko do mojego regionu. Udało mi się znaleźć dwa egzemplarze w komisie samochodowym PRESTIGE-CARS w Gnieźnie.

http://www.allegro.pl/ite...an_wzorowy.html

http://www.allegro.pl/ite...ilverstone.html

Niestety nie jestem w gorącej wodzie kąpany i nie wyrywam się aby tam jechac na już :aniołek: :fura: , tym bardziej że mam ponad 300 km w jedną stronę. Troszeczkę popytałem poszperałem w sieci i znalazłem bardzo nieciekawe opinie o tym komisie. Po rozmowie telefonicznej odniosłem wrażenie że wszystko jest super; ale to tylko rozmowa telefoniczna. Jest parę detali które uszczęśliwiły by mnie gdybym o nich wiedział przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Gniezna min:
- czy faktycznie posiadają dwa komplety kluczyków z pilotami (aspekt w zasadzie dla mnie najważniejszy)
- co do bezwypadkowości to sprawne oko dostrzeże wszystko, rudą, pasowanie elementów, numerki na szybach itd. no ale niestety nie poprzez Internet;.właściciel twierdzi że jest wzorowe….. ja tam jestem nieco sceptyczny :bezradny:
- można być podejrzeć VIN
- o silniczku to już nie mówię :wink:

Jeżeli ktoś widział to autko lub ewentualnie mógłby zobaczyć i poda opinie na forum to może ułatwiło by mi to podjecie decyzji a wkrótce potem może stałbym się nie tylko użytkownikiem forum ale pełnym klubowiczem.

Oczywiście jeżeli ktoś posiadałby namiar na inną dobrze zachowaną 600 w dieslu od 98 to prosiłbym o ewentualne namiary.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miliona bezawaryjnych kilometrów !!!!
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 19:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Jordan87 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 412
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 21:49   

Dwie rzeczy które ja zauważyłem to na zdjęciach wnętrza z przodu wydaje mi sie ze w obu widzę po dwa kluczyki i piloty (w srebrnym jeden pilot jest oklejony).
Druga sprawa to że jeden z tych dwóch prawie na pewno był bity (widać znaczną różnice w szparze pomiędzy maską a błotnikami w jednym i drugim). Który ma normalną szerokość tego już nie powiem bo nie posiadam 600 :)

Zielony jest delikatnie obity na masce mniej wiecej na wysokości lewego koła,no i prawego słupka z prawej strony (na tylnich drzwiach). Jakaś łatka w innym odcieniu przy antenie i antena tez jakaś nieoryginalna.

Swoją drogą ciekawe że można sobie porównać oba te auta z dokładnie takich samych perspektyw na zdjęciach :)
 
 
azer 




Pomógł: 115 razy
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 01:27   

kolego, oba są w Prestige cars w Gnieźnie. Z tego co pamiętam to jeden forumowicz z rok temu pytał się o auto tam stojące i tak jak te z tych linków tutaj prezentował się bardzo ładnie. Jednak na miejscu okazał się wrakiem.

Generalnie Gniezno to jeden wielki komis, ale zdecydowana większość aut tam sprzedawanych to słabo naprawione auta po dzwonach. Po tygodniu wychodzi fuszerka. Do Gniezna masz maly kawałek, więc ja Ci radzę omijać to miasto z daleka, bo jeszcze stwierdzisz że taki kawał przyjechałeś to musisz z czymś wrócić i potem będzesz zawiedzony.

Oczywiście są wyjątki, ale ja bym nie ryzykował. Sam do gniezna mam blisko to byłem tam pare razy i dzięki temu nauczyłem jak NIE powinien wyglądać roverek :)

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 01:25 ]
http://forum.roverki.eu/v...p=419194#419194

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 01:27 ]
o a tu temat o którym wspominałem
http://forum.roverki.eu/v...p=362873#362873
_________________
R25 sprzedany :( | Mazda 3
 
 
 
Deamian 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 11:53   

Srebrny nawet ładnie wygląda. Wyposażenie wydaje się być według opisu. Jedyne co nie pasuje to napis 620SDi na tylnej klapie. Powinno być 600 tak jak w zielonym.
Co do zielonego to albo mi się wydaje albo klapa bagażnika minimalnie źle leży. Nie jestem tego pewien. Ogólnie prezentują się ładnie ale był bym ostrożny.
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
sail 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 09:09   Re: Rover 600 SDI , R600 Diesel Poszukuję do kupna :)

Witam

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, odnośnie w/w samochodzików. Na szczęście omineła mnie wyprawa do Gniezna. Znalazłem mój samochodzik znacznie bliżej. Tak że dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Rover 200 do kupna, co sądzicie.
Daniello_19 Chcę kupić ROVERka 14 Sob Lip 16, 2011 14:29
shilus82
Brak nowych postów [Rover 45] Chęc kupna po lifcie
luk7 Chcę kupić ROVERka 4 Nie Mar 09, 2014 08:41
szylozbi
Brak nowych postów [Rover 25 Streetwise] przymierzam się do kupna
Klisza772 Chcę kupić ROVERka 11 Nie Maj 12, 2013 19:22
brkzzz
Brak nowych postów Rover 420 2.0 16v - pytania dotyczące kupna
maxxsony Chcę kupić ROVERka 5 Wto Sie 30, 2016 18:43
greg-si



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink