Forum Klubu ROVERki.pl :: ROVER 45 nabyty !!! ale co z czesciami teraz !!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ROVER 45 nabyty !!! ale co z czesciami teraz !!

czesci do rovera 45 pasujace od hondy civic !
Autor Wiadomość
darthmaul 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd: zgorzelec



Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 19:46   ROVER 45 nabyty !!! ale co z czesciami teraz !!

Witam serdecznie. Wlasnie stalem sie posiadaczem Roverka 45 1.6 109km z 2001 roku. Nie ukrywam ze jest to moj pierwszy Roverek i mam nadzieje ze nie ostatni ! Koledzy mowia mi ze chyba oszalalem albo z drzewa spadlem ze kupilem takie "dziwactwo". Ja jednak po dlugich poszukiwaniach samochodu ktory nie wtopi sie w tlum golfow, astr , focusow i tym podobnych mydlanych samochodow, zdecydowalem sie na Roverka 45. W duzej mierze o wyboze 45-tki zadecydowala jej japonskie pochodzenie w postaci Hondy Civic. Z tego co sie dowiedzialem i uslyszalem Rover 45 nazywany jest Honda Civic w angielskim przebraniu. Mam tylko nadzieje ze Roverek bedzie rownie niezawodny jak Honda Civic ktora posiadalem i zeczywiscie w temacie niezawodnosci (ktory jest dlamnie nieslychanie wazny) bedzie dotrzymywal kroku swojej japonskiej kuzynce. I tu jest moje najwazniejsze pytanie ! W miescie w ktorym mieszkam jest sklep z czesciami do samochodow japonskich. W JAKIM ZAKRESIE MOGE KORZYSTAC Z CZESCI ZAMIENNYCH DO HONDY CIVIC W MOIM ROVERKU 45 ! CZY SILNIK W MOIM ROVERKU JEST TAKI SAM JAK W HONDZIE ? CO Z ELEMENTAMI ZAWIESZENIA I WOGOLE CZY JAKIES CZESCI PASUJA Z HONDY ? I JESLI TAK TO Z JAKIEGO ROCZNIKA HONDY CIVIC ?CZY MOGLBY MI KTOS POMOC ?? ZADNA POMOC NIE ZOSTANIE PRZEZEMNIE ODRZUCONA !! !! DZIEKUJE Z GORY SERDECZNIE I POZDRAWIAM ROVERKOWICZOW.

SWIEZY ZADOWOLONY ROVERKOVICZ
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 19:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 20:09   

Witaj Ziomku !! Jak chcesz się więcej dowiedzieć o ROVER'kach, to przeczytaj to:
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#19
i też to:
http://www.roverki.pl/article.php?sid=408
Jak chcesz, to możemy sie spotkać i opowiem Ci co nie co o ROVER,kach.


[ Dodano: Pią Kwi 30, 2010 20:09 ]
Dużo części znajdziesz np. tu:
http://tomateam.pl/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 21:19   

darthmaul napisał/a:
W JAKIM ZAKRESIE MOGE KORZYSTAC Z CZESCI ZAMIENNYCH DO HONDY CIVIC W MOIM ROVERKU 45 !

W zasadzie wszystko oprocz silnika i rozniacych sie widocznie czesci nadwozia.
darthmaul napisał/a:
CZY SILNIK W MOIM ROVERKU JEST TAKI SAM JAK W HONDZIE ?

Niestety nie jest ,a szkoda. To jedyny element ktory moze byc ponadprzecietnie awaryjny, ale nie musi.
darthmaul napisał/a:
CO Z ELEMENTAMI ZAWIESZENIA I WOGOLE CZY JAKIES CZESCI PASUJA Z HONDY ?
Pasuja.
darthmaul napisał/a:
I JESLI TAK TO Z JAKIEGO ROCZNIKA HONDY CIVIC ?

Model od roku 95, ale nie musisz tak tej hondy sie trzymac ,poprostu kupujesz czesci do Rovera i tak dostaniesz wspolne czesci z Honda.
Rover 45 to zadne egzotyczne auto ,nadwozie i wnetrze od Civica zmienione kosmetycznie i silnik na ktorym jezdzi wiekszosc brytyjskich "kit carow", lotus itp.
Silnik jest troche delikatny , dbaj o poziom plunu chlodzacego i daj sie autku nagrzac zanim zaczniesz mocniej deptac gaz. Pozdr.
 
 
darthmaul 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd: zgorzelec



Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 23:54   

dziekuje za informacje, napewno sie przydadza, jak narazie moj roverek jezdzi poprostu jak nowy i tak chcialbym aby pozostalo. Tylko o ten silnik sie troszeczke sie boje, mam nadzieje ze niebedzie sprawial klopotow, ciekawe czy wrazie jakich kolwiek problemow z silnikiem przecietny mechanik ktory naprawia na codzien fordy, ople, skody i inne podobne bedzie potrafil sobie poradzic z tym silnikiem ? No coz jeszcze z milion pytan przedemna, dopiero ucze sie tego samochodu, wiec poglebiam wiedze i mam nadzieje ze szanowni forumowicze lekko mnie wspomoga. Pozdrowionka i zycze bezawaryjnej jazdy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
sirus25 Chcę kupić ROVERka 9 Pią Maj 27, 2011 12:52
borek88
Brak nowych postów [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię
DanWro Chcę kupić ROVERka 1 Wto Lut 14, 2012 18:49
haszczyc
Brak nowych postów [Rover 75]CHCE KUPIC ROVER-a PROSZE O OPINIE
dzienix21 Chcę kupić ROVERka 2 Pon Lip 12, 2010 18:57
apples
Brak nowych postów Rover 75 2.0 benzyna automat versus Rover 75 2.0 diesel
RobertGrym Chcę kupić ROVERka 2 Pią Lis 15, 2019 10:31
iktorn73



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink