Forum Klubu ROVERki.pl :: Ech te trudne nazwiska... ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: thef
Sro Kwi 28, 2010 20:12
Ech te trudne nazwiska... ;)
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 18, 2008 18:31   Ech te trudne nazwiska... ;)

Nasz prezydent i trudne nazwiska:

http://pl.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM

:D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 18, 2008 18:31   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 18, 2008 20:49   

Bo nasz preDyZent ma słabość do polskiej Piłki Nożnej :mrgreen:
http://pl.youtube.com/watch?v=6w610n-FIOw
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
 
 
 
strogonov 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 18
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Cze 19, 2008 00:31   

Heh, to on nie wiem komu nadawal obywatelstwo ;-) . No ja rozumiem, ze mozna nie wiedziec jak wypowiedziec obcojezyczne nazwiska, ale Boruc a Borurbar to jednak roznica. Z drugiej strony (aby oddac sprawiedliwosc Kaczynskiemu) w sumie nie wiadomo co Prezydent tam wymruczal, bo dla mnie tak brzmialo jak "Boruc, bardzo..." XD
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Czw Cze 19, 2008 00:42   

http://pl.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo&NR=1
:mrgreen:
Czy Marihuana jest z konopi? Chyba nie...
:rotfl: http://pl.youtube.com/wat...feature=related
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 09:16   

Gdzie sie tacy ludzie rodza, no niestety w Polsce to bardzo przykre, ze niestety poza urodzeniem dochodza do takich stanowisk :sad:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 08:31   

wstyd, wstyd, wstyd :(
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3633
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:02   

normalnie ogladajac to wszystko nie wytrzymalem

temat jak sie okazalo :sad: , jest bardzo na czasie
jestem bardzo ciekawy, czy w obliczu wreszcie rzetelnych faktów podawanych przez media :shock: na temat Prezydenta i jego zony, nadal macie takie samo zdanie
jak teraz pieknie widac nad czym skupialy sie media zamiast pokazywac to co teraz pokazuja :sad:
jak wysmiewano sie z Prezydentowej i porownywano do roznych istot

normalnie teraz nie da sie sluchac tej telewizji, jaka to piekna para byla
a co bylo przez te kilka lat ?? ? :evil:

pisalem chyba jeszcze na grupach, aby nie ocieniac ludzi po wygladzie

pozwolilem sobie wybrac jeden z wielu watkow w podobnym tonie obecnych na naszym forum
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:14   

Wydaje mi się, że Pan Prezdyent oraz Jego Żona byli trochę "zaszczuci" :( sam Prezydent był bardziej człowiekiem niż politykiem, osobą delikatną, która nie potrafiła zachować się tak jak to ma miejsce w dzisiejszej polskiej polityce :( bardzo ładnie i prawdziwie mówił o nim ostatnio ZIobro. Natomiast Sikorski za obraze prezydenta ("mały prezydent") powinien chyba jakies konsekwencje ponieść.. W mediach przynajmniej wg mnie, kreowano zupełnie nieprawdziwy obraz o Lechu Kaczyńskim i troche teraz śmieszy jak radio zet, rmf-fm czy trójka, które "syczały" i wyśmiewały się z Niego z wielką troską, zadumą i w chwale przedstawiają jego osobę :/ szkoda, że do dopiero teraz pokazano jaki był.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
Ostatnio zmieniony przez Markzo Wto Kwi 13, 2010 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:15   

Dla mnie on i tak był śmieszny. Nie był dla mnie w cale dobrym politykiem. Media nie kreowały jego wizerunku on sam to robił przez swoje zachowania, media starały się tylko wszystko pokazywać.

Niektórzy w obliczu śmierci potrafią wybaczać wszystko. Ja nie.

Jasne żal mi tych wszystkich ludzi którzy tam zginęli oddaje im hołd i zachowuje żałobę.

Przede wszystkim żałuję, że para prezydencka jest chowana na wawelu. Kaczyński więcej zrobił jako prezydent warszawy niż Polski. Czym zasłużył że będzie leżał obok wielkich królów Polski ?!

Żal mi ich jako ludzi nie jako polityków.
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:55   

Jaki byl to byl. Wiadomo ze mial pewne wady, ale wlasnie wynikaly one z tego ze byl soba, a nie produktem marketingu politycznego. Moze czasami zrobil cos smiesznego, ale to nie znaczy ze byl smieszny, ze byl durniem, ze byl "maly". Byl na pewno wielkim patriotą, bardzo dobrym historykiem, doskonalym mowca ktory nie musial czytac z kartki. Na pewno nie traktowal swojej prezydentury jako elementu kariery tylko po prostu jako sluzbe Polsce i swojemu narodowi. Teraz wiekszosc mediow na czele z TVN, ale rowniez telewizja publiczna rozplywa sie nad tym jakim to on nie byl. Cytuja zagraniczne glowy panstw ktore wypowiadaja sie o nim w samych superlatywach, a przede wszystkim ze byl wielkim patriota ktory dbal nie tylko o interesy swojego kraju ale mial w trosce takze europe. Do tej pory slyszalo sie ze wszyscy sie smieja z Polski. Ze to wstyd miec takiego prezydenta. Wiadomym bylo ze to slowa powtarzane, calkowicie nie majace zwiazku z rzeczywistoscia. Pewna socjolog bardzo trafnie ocenila, ze media przez te ostatnie lata poprzez swoje parszywe, falszywe przekazy i oceny zabraly ludziom mozliwosc cieszenia sie z tego ze maja bardzo dobrego prezydenta - zwyczajnego czlowieka.
Mi akurat jego poglady polityczne odpowiadaly, innym nie musza, ale to nie byl powod do tak daleko idacych, krzywdzacych Jego, Pania Kaczynska, ale rowniez mnie ocen. Ciesze sie ze teraz jest pokazany inny obraz, tylko troche za pozno i niestety zalatuje obłudą.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:15   

Markzo napisał/a:
Wydaje mi się, że Pan Prezdyent oraz Jego Żona byli trochę "zaszczuci" :( sam Prezydent był bardziej człowiekiem niż politykiem, osobą delikatną, która nie potrafiła zachować się tak jak to ma miejsce w dzisiejszej polskiej polityce :( bardzo ładnie i prawdziwie mówił o nim ostatnio ZIobro. Natomiast Sikorski za obraze prezydenta ("mały prezydent") powinien chyba jakies konsekwencje ponieść.. W mediach przynajmniej wg mnie, kreowano zupełnie nieprawdziwy obraz o Lechu Kaczyńskim i troche teraz śmieszy jak radio zet, rmf-fm czy trójka, które "syczały" i wyśmiewały się z Niego z wielką troską, zadumą i w chwale przedstawiają jego osobę :/ szkoda, że do dopiero teraz pokazano jaki był.
może porostu opłakują człowieka. Ja bynajmniej tak mam. Współczuje wszystkim rodzinom. Szkoda mi ludzi którzy zginęli jako ludzi. Nie jako generała, prezydenta czy stewardessy. Jako ludzi. Myślę że w mediach też o to chodzi.

Senn napisał/a:
aki byl to byl. Wiadomo ze mial pewne wady, ale wlasnie wynikaly one z tego ze byl soba, a nie produktem marketingu politycznego. Moze czasami zrobil cos smiesznego, ale to nie znaczy ze byl smieszny, ze byl durniem, ze byl "maly". Byl na pewno wielkim patriotą, bardzo dobrym historykiem, doskonalym mowca ktory nie musial czytac z kartki. Na pewno nie traktowal swojej prezydentury jako elementu kariery tylko po prostu jako sluzbe Polsce i swojemu narodowi.
uważam że to było spowodowane polityką jego doradców, anie do końca samego Prezydenta. Wystarczy to co powiedział dzisiaj mądry Kurski lub to w jaki sposób mówili doradcy Prezydenta. Oni często kreowali jego widok i jak widać chyba nie do końca prawdziwy.
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:47   

SeevS :ok:
AndrewS napisał/a:
normalnie teraz nie da sie sluchac tej telewizji, jaka to piekna para byla a co bylo przez te kilka lat ?? ? :evil:

Markzo napisał/a:
W mediach przynajmniej wg mnie, kreowano zupełnie nieprawdziwy obraz o Lechu Kaczyńskim i troche teraz śmieszy jak radio zet, rmf-fm czy trójka, które "syczały" i wyśmiewały się z Niego z wielką troską, zadumą i w chwale przedstawiają jego osobę :/ szkoda, że do dopiero teraz pokazano jaki był.

Tak po mojemu to to co robią media to zwykła, regularna komercja jest.... lub obłuda, do wyboru.
Przy całym szacunku dla wszystkich którzy zginęli w Smoleńsku, nie rozumiem dlaczego robi się z nich bohaterów :shock:
No i ten "nieszczęsny" Wawel... Po wielkich bólach mogę znieść, że śp. p.Prezydent tam spocznie. Ale czemu jeszcze z żoną. Przecież to normalne jaja są!!
_________________
rover forever
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:20   

Rozumiem, ze o zmarłym mówię się dobrze albo nie mówi się wcale ale to co teraz widzę w mediach to czysta hipokryzja. Sam poglądów prezydenta nie popierałem i żal mi go przede wszystkim jako człowieka, patriotę, który robił dla kraju to co uważał słuszne ale jak widzę dziennikarzy i polityków którzy teraz ta pięknie się wypowiadają o Panu Kaczyńskim, a jeszcze w piątek byli skłonni kontynuować swoją nagonkę na niego i na PiS to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Na temat miejsca pochówku nawet się nie wypowiem dla mnie pomysł zupełnie nie trafiony decyzja podjęta za szybko i nieprzemyślana...

Podejrzewam, ze temat o katastrofie był (podejrzewam bo w weekendy nie ma mnie w domu więc i na forum) i z "jakiegoś" powodu został usunięty ale myślę, ze można by wydzielić te posty w innym temacie pod "specjalnym" nadzorem administracji bo jak wiadomo temat drażliwy ale myślę, ze użytkowników tego forum stać na kulturalną dyskusje na ten temat...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Wto Kwi 13, 2010 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:21   

Senn napisał/a:
Mi akurat jego poglady polityczne odpowiadaly, innym nie musza

W moim przypadku akurat dość szeroko rozmijaliśmy się jeśli chodzi o preferencje polityczne...może był śmieszny, może był mały (niski na pewno) ale nie mnie to oceniać. Ważne że był prezydentem i wybrali go ludzie żyjący w tym kraju. Już za samo to należy się szacunek, za samo to że był najwyższą osobą w państwie.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:27   

Pływak napisał/a:
Podejrzewam, ze temat o katastrofie był (podejrzewam bo w weekendy nie ma mnie w domu więc i na forum) i z "jakiegoś" powodu został usunięty
I tu się mylisz. Nie było takiego tematu. Za to dwie głowy na SB się posypały. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, byle kulturalnie i z szacunkiem dla innych dyskutantów.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:31   

Dlatego napisałem "podejrzewam" bo widziałem osobnika z warnem i sądziłem, ze jakiś temat był i został usunięty z wiadomego powodu ale bardzo dobrze, że moje podejrzenie nie były trafne, a "głowy" poleciały już na poziomie SB...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:53   

A ja się powtórzę z SB. Zapytam szczególnie tych, którzy mają pretensje do mediów i różnych osób za kreowanie takiego a nie innego wizerunku prezydenta. Warto teraz roztrząsać kto co kiedy powiedział, z czego się śmiał, a może nawet szydził? Zostawmy to sumieniom tych osób.. naszym sumieniom.. swojemu sumieniu.. mojemu sumieniu.. Nie pora ani teraz, ani chyba nawet w przyszłości na wytykanie.. oskarżanie.. podjudzanie.. jątrzenie.. dzielenie społeczeństwa.. w odniesieniu do tej tragicznej katastrofy. Pora chyba tylko na wyciągnięcie wniosków przez każdego przed samym sobą.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 21:59   

AndrewS napisał/a:
normalnie ogladajac to wszystko nie wytrzymalem
temat jak sie okazalo , jest bardzo na czasie
jestem bardzo ciekawy, czy w obliczu wreszcie rzetelnych faktów podawanych przez media na temat Prezydenta i jego zony, nadal macie takie samo zdanie
jak teraz pieknie widac nad czym skupialy sie media zamiast pokazywac to co teraz pokazuja
jak wysmiewano sie z Prezydentowej i porownywano do roznych istot
normalnie teraz nie da sie sluchac tej telewizji, jaka to piekna para byla
a co bylo przez te kilka lat ?
pisalem chyba jeszcze na grupach, aby nie ocieniac ludzi po wygladzie
pozwolilem sobie wybrac jeden z wielu watkow w podobnym tonie obecnych na naszym forum

Podpisuję się pod tym, co napisałeś. Wreszcie ktoś to zauważył :ok: I nie ważne, czy ja głosowałem na Kaczyńskiego, czy nie - ważne, że media na wskroś skrzywiły jego wizerunek, pokazując tylko jego błędy, zamiast pokazywać jego dokonania. Nikt póki co nie zrobił tyle dla pamięci narodowej/historycznej, co on. Mam nadzieję, że Naród to doceni, bo np. o Katyniu zaczęto mówić głośno dopiero, gdy On zaczął tam bywać. Bo wizytę na polskich grobach w Charkowie, pana (mgr) Kwaśniewskiego, można nazwać tylko i wyłącznie mianem hańby.

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 21:59 ]
thef napisał/a:
A ja się powtórzę z SB. Zapytam szczególnie tych, którzy mają pretensje do mediów i różnych osób za kreowanie takiego a nie innego wizerunku prezydenta. Warto teraz roztrząsać kto co kiedy powiedział, z czego się śmiał, a może nawet szydził? Zostawmy to sumieniom tych osób.. naszym sumieniom.. swojemu sumieniu.. mojemu sumieniu.. Nie pora ani teraz, ani chyba nawet w przyszłości na wytykanie.. oskarżanie.. podjudzanie.. jątrzenie.. dzielenie społeczeństwa.. w odniesieniu do tej tragicznej katastrofy. Pora chyba tylko na wyciągnięcie wniosków przez każdego przed samym sobą

Tyle, że jeśli nie brało się udziału w tym szydzeniu i jątrzeniu, i ma się czyste sumienie pod tym względem, to dziwne, że tak odbiera się tych, co tak robili, skoro nagle są tacy pokorni...? Czy to nie krokodyle łzy i obłuda? Nie można wytykać obłudy?

Warto to roztrząsać, żeby na drugi raz nie popełnić tego błędu. Bo wychodzi na to, że docenić człowieka umiemy tylko po jego śmierci - za życia jest to niemożliwe, bo ulegamy opiniom...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
Ostatnio zmieniony przez Mayson Wto Kwi 13, 2010 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marman 



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 69
Skąd: Dobre



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 22:00   

Mayson, sam bym lepiej tego nie ujął.Popieram Cię w 100%.
Media żerują na ludzkiej naiwności,skrzywiają wizerunek osoby która jest dla nich niewygodna.
_________________
Pozdrawiam Mariusz
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 22:05   

Mayson napisał/a:
Czy to nie krokodyle łzy i obłuda? Nie można wytykać obłudy?
Można i trzeba było to robić, kiedy tak się działo. A teraz? Jaki widzisz w tym wartościowy cel?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów RAPTILE vel. ŻABA W TRUDNE SPRAWY NA POLSACIE !!
Raptile Offtopic 24 Sob Gru 31, 2011 19:29
kadzaf



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink