Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 w benzynie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 w benzynie
Autor Wiadomość
krystek_ 



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Pon Lut 08, 2010 09:15   Rover 75 w benzynie

Cześć, wszystkim
Podaje linka do aukcji którą jestem zainteresowany dlatego proszę o wszelkie pomocne informacje które pomogą mi podjąć decyzję czy kupować czy nie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=913989463

tu właściciel podaje więcej zdjęć
http://www.rover75.yoyo.pl/
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 08, 2010 09:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
witgut 




Pomógł: 47 razy
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Pon Lut 08, 2010 09:27   

Z tych zdjęć to niewiele można powiedzieć. Natomiast wymienienie jako wyposażenie auta : akumulatora, czy opon wskazuje raczej na biedę wewnątrz auta- niewielkie wyp. dodatkowe.
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:43   

Witaj krystek_

Auto:
- "pełne wyposażenie oprócz skór"? Wolne żarty :lol:
- auto jeździło do ślubów, więc można przypuszczać, że jest zadbane zarówno wizualnie, jak i technicznie (co by się w drodze do kościoła nie zepsuło :lol: )
- brak fotek wnętrza, brak fotek silnika, a te fotki, którą są dostępne, mają kiepską jakość

To raczej podstawowa wersja silnikowa i wyposażeniowa.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
krzychu.b 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 165
Skąd: Ryczówek

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 13:12   

No cóż powiedzieć . Na zdjęciach każdy srebrny R75 jest ładny (wiem ze swoich poszukiwań).Poproś o więcej zdjęć to się coś wyjaśni.
_________________
https://picasaweb.google.com/108088249941867369207/MOJROVERUNIO75
https://picasaweb.google.com/108088249941867369207/FotoBud02#
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 13:15   

Goły i biedny... za te pieniądze nie lepiej kupic zadbane auto od Klubowicza?;>
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
krystek_ 



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Pon Lut 08, 2010 15:05   

Markzo ........znasz kogoś z klubowiczów kto srebne lub złote autko ma z modelu 75 teraz na sprzedaż ??
Krzychu.b zdjęc więcej nie chce mu sie robić
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 15:33   

krystek_ napisał/a:
Krzychu.b zdjęc więcej nie chce mu sie robić

Ciekawe podejście do sprzedaży :lol:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
tomczyk32 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 87
Skąd: pomorskie SZTUM

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 15:35   

krystek_, witaj a pewniaka odemnie niechciales
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 16:05   

Krystek złote ani srebrne... piękne ciemno zielone V6 w bardzo bogatej opcji wypsoażenia, za niewiele większe pieniążki - odezwij się do kolegi Zukowaty, zmieniła mu się sytuacja życiowa i jest zmuszony sprzedać auto (mój dobry Kumpel).. Roverek w 100% sprawny, megfa zadbany i doinwestowany ;) perełka ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Triumwirat 




Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 56
Skąd: Częstochowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 21:06   

Markzo napisał/a:
Krystek złote ani srebrne... piękne ciemno zielone V6 w bardzo bogatej opcji wyposażenia, za niewiele większe pieniążki - odezwij się do kolegi Zukowaty, zmieniła mu się sytuacja życiowa i jest zmuszony sprzedać auto (mój dobry Kumpel).. Roverek w 100% sprawny, mega zadbany i doinwestowany ;) perełka ;)


Od kilku tygodni poszukuje Rovera 75 więc choć ta informacja nie była do mnie skierowana, skorzystałem z rady i zadzwoniłem :)
Być może auto jest zadbane, ale czy ja za dużo wymagam - chcę kupić auto które ma oryginalny lakier i nie było malowane, więc auto Zukowaty również odpada.

Widziałem w sumie 8 aut z lat 2001 (w dowodzie bo okazało się z 1999) do 2004 roku w cenie od 22000 do 39000zł i żadne, napisze jeszcze raz żadne nie spełniało tego warunku :shock:

O co w tym wszystkim chodzi ?? Sam obecnie sprzedaje swojego Opla i mimo, że ma 11 lat i prawie 200 000 km to posiada oryginalne szyby i żaden element nie był malowany, a tapicerka nie posiada żadnych dziur - więc można (tym bardziej, że jestem jego drugim właścicielem, parkuję pod blokiem i pokonuję ok. 25 000 km rocznie).

Cóż będę szukał nadal i podzielę się jeszcze jednym spostrzeżeniem - nie zawsze tańsze auto jest w gorszym stanie optycznym i mechanicznym ...
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 22:38   

I przepuścisz okazje ;) uwierz, nie znajdziesz idealnego auta ;) nawet w salonie ;) nasz 75 ma malowany lewy błotnik. I czy dlatego mielibyśmy go nie kupić? silnik pracuej perfekt, skrzynia to samo, auto mega zadbane z udokumentowaną historią ;) Śmieszne jest to co psizesz, tym bardziej, że auto Zukowatego miało delikatna kolizję z L'ką ;) no ale, tak czy ianczje powodzenia ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Triumwirat 




Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 56
Skąd: Częstochowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 23:06   

Markzo napisał/a:
... Śmieszne jest to co piszesz, ...


Nie Markzo to nie jest śmieszne - wymowa tego jest wręcz tragiczna :beczy:

Sprzedawcy w większości oszukują, koloryzują i sprzedają np. auta zespawane z dwóch innych.

W tym nie ma nic śmiesznego, dlatego, że w tle tego wszystkiego jest bezpieczeństwo moje i moich najbliższych.

Wracając do tematu - poszukuję nadal Rovera 75 po 2001 roku ... mam czas i jestem cierpliwy :wink:

P.S.
Jeszcze jedno - w trakcie swoich poszukiwań auta dla żony spotkałem "bezwypadkową" sztukę o której sprzedający powiedział, że miała tylko małą stłuczkę parkingową - na pytanie dlaczego robiony był cały przód odpowiedział - że gdy nastąpiło uderzenie w inny samochód to otworzyła się maska :shock: która uderzyła w przednią szybę, wybijając ją i łamiąc słupek oraz uszkadzając ramę okna i drzwi kierowcy ...
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 23:25   

z tą tragedią masz racje :( dlatego niewielkie poprawki lakiernicze można przyjąć jeśli reszta zdrowa ;) a z tą historyjka to naprawde?? czy sobie żarty robisz? ktoś ma ładny mUSK... :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 23:34   

Triumwirat napisał/a:
Być może auto jest zadbane, ale czy ja za dużo wymagam - chcę kupić auto które ma oryginalny lakier i nie było malowane

Wymagasz bardzo dużo. ;)

Zadam pytanie. Jakie auto byś wolał:
- takie jak ma Zukowaty, czyli w bardzo dobrym stanie technicznym, lecz z malowanym bokiem,
- czy auto z oryginalnym lakierem i padaczką mechaniczną?

Szukanie auta idealnego pod każdym względem to jakby szukanie Świętego Graala ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Zukowaty 




Pomógł: 155 razy
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Sro Lut 10, 2010 00:03   

Cytat:
Szukanie auta idealnego pod każdym względem to jakby szukanie Świętego Graala ;)

Jakiś czas temu Opel miał sprawę bo świeżo u[pieczony nabywca miał wypadek w drodze z salonu do domu i szpachel odskoczyła na masce i błotniku :mrgreen: Tłumaczyli się że to było usunięcie uszkodzeń transportowych :mrgreen:

Cytat:
- takie jak ma Zukowaty, czyli w bardzo dobrym stanie technicznym, lecz z malowanym bokiem,

Piter dlatego też podczas naprawy porobiłem zdjęcia (co prawda tylko komórką ale są) co było szpachlowane. Od razu widać na nich że nie było kaplicy tylko otarcie. Kiedyś miał już jakąś przygodę z tej samej strony ale po sprawdzeniu wiem że to było również poszycie.

Triumwirat, nie ukrywam że masz rację szukając dla rodziny auta bezwypadkowego ale nie szuka się takiego niemalowanego tylko jedzie się na badanie. Ja mojego kupiłem dlatego że widziałem co było naprawiane a nie picowanego na sprzedaż z idealnym lakierem. Mógłbym wstawić drzwi z angola i byś się nie poznał że było coś robione a koszta dokładnie takie same...ale po co?
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
Ostatnio zmieniony przez Zukowaty Sro Lut 10, 2010 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Boncky 




Pomógł: 57 razy
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 10, 2010 01:53   

osobiście wole auto sprawne mechanicznie niz idealnie blacharsko, nie ma się co kłamać że można tak pomalować że przeciętny człowiek, mechanik, lakiernik nie zobaczy że coś było robione. Wole lekko otarte auto z ceną obniżoną za blacharkę niż wypicowaną furke. Trzeba pamiętać że nie kupujemy nowego auta, więc znaleźenie ideału jest raczej nie możliwe. Jeżeli ktoś jednak taki znajdzie to Ideał polega na tym że nie wykrył pewnych wad albo sobie odpuścił... :) to nie auto z salonu, zawsze coś będzie nie tak, ja osobiście kupowałem z ryskam na przednim i tylnim zderzaku, po za tym igła, nie przeszkadzało mi to jakoś...

wole od zukowatego niż od handlarza z płocka super hiper igłę :)
_________________
Pamparampam
 
 
 
krzychu.b 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 165
Skąd: Ryczówek

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 10, 2010 08:58   

Triumwirat, Ja miałem malowane obydwa zderzaki (pewnie były otarcia)Po kupnie był sprwdzany u dwóch diagnostów i u mechanika i wszystko ok.Jak chcesz ideał polecam nową TOYOTĘ najwyżej gaz Ci się zatnie ale lakier będzie ok.Idealny 10latek takie rzeczy tylko w erze.
_________________
https://picasaweb.google.com/108088249941867369207/MOJROVERUNIO75
https://picasaweb.google.com/108088249941867369207/FotoBud02#
 
 
 
szubi 



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Lublin



Wysłany: Sro Lut 10, 2010 09:05   

przecież możesz sobie wyszukać w Niemczech jedziesz kupujesz od człowieka który nie cofa licznika nie myje komory silnika itd :)
a tak swoja drogą koledzy dziś przeglądałem forum www.motosos.pl i natrafiłem na osobę która się zastanawia nad 75 patrząc po wypowiedziach nie których osób to aż mi się ręce załamują jak takie głupoty piszą.
Słyszał ktoś kiedyś o R75 z silnikiem V8 i napędem na tył? bo ja nie
_________________
http://fanklubmoto2010.au...an_468x60_1.png
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 10, 2010 09:16   

to jeszcze nie wiesz wszystkiego o R i MG ;) 4.6V8 i 260KM + napęd na tył ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Szymon 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 10, 2010 09:21   

szubi napisał/a:
Słyszał ktoś kiedyś o R75 z silnikiem V8 i napędem na tył? bo ja nie

MG ZT z silnikiem z Mustanga :> http://www.youtube.com/watch?v=1UtM_NtDqzA
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Chcę kupić Rovera 75 w benzynie jaki silnik wybrac?
Damus Chcę kupić ROVERka 4 Pon Lut 20, 2012 23:54
praktis
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
sirus25 Chcę kupić ROVERka 9 Pią Maj 27, 2011 12:52
borek88
Brak nowych postów [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię
DanWro Chcę kupić ROVERka 1 Wto Lut 14, 2012 18:49
haszczyc
Brak nowych postów [Rover 75]CHCE KUPIC ROVER-a PROSZE O OPINIE
dzienix21 Chcę kupić ROVERka 2 Pon Lip 12, 2010 18:57
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink