Forum Klubu ROVERki.pl :: r75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
r75

prosze o opinnie
Autor Wiadomość
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Sro Maj 05, 2010 22:19   r75

co powiecie na takie coś ? może ktoś był oglądał ?

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12842917

będę wdzięczny za pomoc
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Sro Maj 05, 2010 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 05, 2010 22:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Maj 05, 2010 22:33   

1. Kierownica obszyta tandetną skórą.
2. Brak zaślepki i mechanizmu na napoje.
3. Brak Webasto
4. Wykładzina w bagażniku jakby popleśniała.
5. Zderzak od strony kierowcy odstaje.
 
 
skrzypol 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 54
Skąd: leszno

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 17:32   

Nie jestem pewien co do tego komputera-jakos nie widze wyraznie przycisku(ale moge sie mylic)
kierownica faktycznie badziewnie obszyta!
Cos z tym zderzakiem tam jest, albo maska za nisko siedzi, albo blotnik podniesiony...
Brak tej zaslepki! Co do nawigacji to jest(taka jak u mnie), ale nie poraza funkcjonalnoscia, spalanie to w trasie przy bardzo delikatnej jezdzie bedziesz mial 6L/100km bo przecietnie to w miescie wychodzi od 7,5do 10L/100km
Ogolnie do obejrzenia i zbicia ceny troszke za ta skore i zaslepke glownie
_________________
http://skrzypol.fotosik.pl/
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Maj 06, 2010 17:47   

skrzypol napisał/a:
Nie jestem pewien co do tego komputera-jakos nie widze wyraznie przycisku(ale moge sie mylic)
Widać wyświetlacz.
skrzypol napisał/a:
Brak tej zaslepki!
Jakiej zaślepki?
skrzypol napisał/a:
zbicia ceny troszke za ta skore i zaslepke glownie
Chyba bardziej za brak webasto i kierownice

[ Dodano: Czw Maj 06, 2010 17:47 ]
6. Brak halogenów i dodatkowego wyposażenia
 
 
gustav.pl 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Maj 06, 2010 19:52   

No i nie ma parktronika :wink: Ogólnie straszny golas! Dobrze, że ma klime...
_________________
rover forever
 
 
kamil652 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 23:25   

Parktronik mozesz dołożyć , kosztuje 150-200 zl .... kierownica jest obszyta kiepsko fakt , ale u mnie też jest powycierana ( jasna skóra wiec nie dziwię sie ) ja kupilem podobnego i jestem zadowolony . przebieg podobny i wyposażenie a szukalem na full opcji ,ale darowalem sobie .
Kierownice obszyjesz za 250 zl . Panowie samochod ma 10 lat , cudów nie wymagajmy .
Patrząc na to nikt nic nie kupi :) podgrzewane siedzenia sa fajne ,ale ile z tego korzystasz? tempomat mam w drugim samochodzie a zabawa na 5 min !:)
Dla mnie chodzilo głownie o to by samochod z tego rocznika , jezdzil i bym w dobrym stanie tech.! Cena wydaje mi sie być dobra. Ale Targuj sie jeszcze ... :)

obejrzyj go czy nie bym walony , jesli jedzi przyspiesza i nic nie odpada to kupuj To.

Czarny kolor z jasnym środkiem fajnie wyglada .
_________________
:)
 
 
 
Zukowaty 




Pomógł: 155 razy
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:19   

apples napisał/a:
skrzypol napisał/a:
Brak tej zaslepki!
Jakiej zaślepki?

Ma zaślepkę tylko drewienko mu odpadło :)
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Maj 07, 2010 14:23   

Zukowaty napisał/a:
Ma zaślepkę tylko drewienko mu odpadło :)
To o tym napisałem już wyżej. Mi się wydaje ze tam nie ma mechanizmu całego do napoi. Prawdopodobnie został wyjęty aby zamontować oryginalny uchwyt do telefonu.
 
 
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 18:25   juz po nim :)

SRZEDANY
 
 
kamil652 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 18:34   

http://allegro.pl/item1029816169.html a ten??


albo http://allegro.pl/item1031309330.html


3 moze http://allegro.pl/item101...limatronik.html
_________________
:)
 
 
 
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 22:06   

powiem że ładne naprawdę mi się podobaja ale boje się z Płońska sporo tu na forum czytałem :( mam blisko do Płońska ale podobno z tamtąd są klepane :(
 
 
staf 




Pomógł: 241 razy
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 22:14   

Z Płońska też? Myślałem że tylko z Płocka. To gdzie można kupić nie klepany?
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 22:33   

oj przepraszam miasta mi się pomyliły he już jestem przewrażliwiony na ten początek Pł....

SORKI MOŻE I TAM NIE KLEPIĄ
 
 
Dydo 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Pią Maj 07, 2010 22:40   

Płońsk niestety też można zaliczyć do tej czarnej listy ;)

Przede wszystkim jeśli masz coś upatrzonego, nie masz daleko, ale słyszałeś, że sprowadzają bite auta to wybierz się z miernikiem lakieru. Robiąc pomiary możesz zaoszczędzić czas na dalsze oglądanie samochodu. Czas, który mógłby być stracony.

Co do tych trzech egzemplarzy to są ładne - trzeba przyznać, jednak w drugim egzemplarzu zaślepka poduszki powietrznej kierowcy jest znacznie ciemniejsza. Znawcy R75 niech się wypowiedzą, czy tego koloru obręcz kierownicy nie miała czasem zaślepki tego samego koloru ?

Troche intryguje mnie także fakt, że każda z tych aukcji wygląda tak samo. Czyli wychodziłoby na to, że sprzedaje to ten sam gość - handlarz, tyle tylko, że zdjęcia robi w innych miejscach. Warto zwrócić uwagę także na to, że każdy sprzedawca ma 0 komentarzy, czyli jest to jego pierwsza aukcja. Bardzo możliwe, że jego prawdziwe konto ma się dobrze, ma wiele komentarzy i co ciekawe - w archiwum ma wiele aukcji, na których kupował części do R75 np. zaślepki poduszki powietrznej etc ;) Ale to tylko moje domysły. Może być tak, że na allegro są takie szablony do wystawiania aukcji - nie wiem, nie interesowałem się.
 
 
 
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 22:48   

właśnie też zwróciłem uwage ze nowe konta na allegro .. i może tak być jak mówisz
 
 
Barciu 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 48



Wysłany: Pią Maj 07, 2010 23:48   

Płock, Płońsk, Gostynin i okolice to chyba jakaś Roverowa mafia;) z tego co mi wiadomo to ludzie z tamtych okolic ciągną seventy-five, bo dobrze się sprzedają, jak również inne auta w czarnych kolorach i z jasną tapicerką. Co do "kopiowanych aukcji" to podobno wystawia im je jedna osoba, stąd ten sam krój, a jedynie telefony inne. Nie mogę stwierdzić, że wszystkie z tamtych okolic są bite ponieważ mój R75 stamtąd pochodzi- oczywiście był sprawdzony miernikiem, który nie wykrył nieprawidłowości, no chyba że wymienili całą budę;) Co do przebiegu to podejrzewam, że jeśli nie wszystkie to znaczna większość ma odjętą jedynkę od pierwszej cyfry rzeczywistego przebiegu;)
 
 
menior 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 291
Skąd: werona italia

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 08:50   

R75 sie nigdy dobrze nie sprzedawaly,jesli je sciagaja to tylko dlatego ze za granica mozna je kupic za grosze bo tam to juz wogole sie nie sprzedaja :/
 
 
 
kamil652 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 13:29   

w Plocku co chwila pokazuja sie nowe oferty , widac ,ze samochody dobrze sie sprzedają i jest tam ruch ... i mozna cos wybrać , facet jeden z Płonska tez ma ciekawe samochody ,ale jak ja szukalem to mial na full wypasie i cena ponad 22 tys zl .... Ja widzę po zogloszeniach ,ze ciekawsze modele w dobrej cenie tak do 17 -19 tys (głownie CDT) znikaja po jakims krótszym czasie i sciagają następne .... szczerze powiem ,ze sam przekonalem sie do Rovera szybko . W sobote o 23 facet wystawil ogloszenie a nastepnego dnia o 12 juz go kupilem a telefomny zaczely mu dzwonic o ten samochod przez i po zakupie jak rozmawialismy.
_________________
:)
 
 
 
sebapol 



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Polska

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 14:22   

aha to ja też po dzwonie i pooglądam ... kupie jeszcze tylko w poniedziałek miernik grubości lakieru i będę mógł ruszać w drogie
 
 
Triumwirat 




Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 56
Skąd: Częstochowa

Rover 75

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 16:23   

menior napisał/a:
R75 sie nigdy dobrze nie sprzedawaly,jesli je sciagaja to tylko dlatego ze za granica mozna je kupic za grosze bo tam to juz wogole sie nie sprzedaja :/


Od siebie mogę dodać, że sprzedający od którego kupiłem swojego Rovera sprzedał od początku tego roku, tj. w ciągu 4 miesięcy - 51 samochodów :!:
z czego większość to Rover 75 ...
Średnio wychodzi, że co 3-ci dzień sprzedaje Rovera - nieźle jak na niezbyt popularny samochód :!:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink