Forum Klubu ROVERki.pl :: Nazwa zlotu, data, miasto
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nazwa zlotu, data, miasto
Autor Wiadomość
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:06   Nazwa zlotu, data, miasto

Hej, trochę ten dział się zabałaganił bo nie widać co gdzie i kiedy, nawet wchodząc w niektóre tematy też nie piszecie miast. To może przyjmiecie schemat w tytule tematu: Nazwa zlotu, data, miasto, wtedy od razu będzie widać czy jakimś zlotem się zainteresować.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:10   

Zlot pełną gębą choć jak dla mnie zbyt oficjalny a za mało fun. Jak my robiliśmy zloty Daci czy VW to odbywało się to nieco inaczej. Było przez to bardziej dostępne dla ogółu, bo mnie np nie stać na noclegi w hotelach czy ich wyżywienie, szczególnie że wole jeść to co chcę. Oczywiście Wasze zloty są pewnie cycuś glancuś, jednak moim zdaniem zlot jest po to by mogli w nim uczestniczyć wszyscy fani, a nawet szczególnie Ci, którzy wszystkie pieniądze które odłożą wkładają w swoje wehikuły.
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:13   

Wszysto opisane jest na stronie klubowej.
http://www.roverki.pl/article.php?sid=501
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:13   

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie byli i nie widzieli...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:23   

To te zloty ogólnopolskie to dla wybrańców bo koszt imprezy wyjdzie z 500zł plus dojazd. Jak dla mnie okropnie drogo, szczególnie te noclegi 45zl za osobe? Zawsze spało się w namiotach, a nawet gdy się wynajmowało to 10-15zł było za nocleg, bo dla klubu to zawsze się zniżki dostało. A gril za 45zl? To każdy chyba minimum pół świnki musiałby zjeść ;) Dwie kiełbaski, trochę ziemniaków i chleba to 5zł. Eh nie dla mnie te zloty.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:26   

I nigdy nie będą skoro musieliby tyle kasiurki wydać ;) . Czemu robicie takie drogie te zloty? Absolutnie nic nie komentuje, po prostu co miałem auto to jeździłem na zloty i teraz też bym chciał bo to zawsze była świetna zabawa, tyle że to kosztowało z 50zł za łebka a nie pińset ;) . Życzę udanej imprezki.
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:45   

Generalnie gdybyś zsumował wszystkie posiłki i noclegi to zauważyłbyś, że łączny koszt dla 1 osoby od czwartku do niedzieli wychodzi sporo poniżej 300 PLN (+ koszt paliwa oczywiście ;) )

Oficjalne Ogólnopolskie Zloty odbywają się 2 razy do roku - w ciągu roku masz jednak okazję spotkać się z innymi sympatykami i klubowiczami na wielu spotkaniach lokalnych - weekendowych, wyjazdowych, jednodniowych. Po szczegóły zapraszam do działu SPOTY LOKALNE.
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:50   

TheArt, przeczytaj uważnie informacje bo np. 45 zł to nie samo przespanie się, albowiem jak się obudzisz to masz przygotowane w tej cenie śniadanko :grin:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:52   

Choćby nawet 300 to moim zdaniem sporo za dużo. Trochę mnie to dziwi, bo przecież właśnie w zlotach stawia się na dostępność, by każdy mógł przyjechać. No nic będę szukał czegoś lokalnego.
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
TheArt 




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 511
Skąd: Silesia



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:53   

Za 45 to by musiał być jeszcze dwudaniowy obiad i miła Pani do gilania :D
_________________
Zloty roverków www.silesianer.r2u.pl
Prowadzę zdrowy tryb życia. Wszędzie jeżdżę Roverem.
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:55   

TheArt napisał/a:
Za 45 to by musiał być jeszcze dwudaniowy obiad i miła Pani do gilania
bylo tak dawnymi czasy ale nie teraz w dobie krwiozerczego kapitalizmu :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:05   

zetes, trochę racjiTheArt ma bo mam info o zlocie Alfy i tam za trzydniowy zlot z atrakcjami na torze jest 260pln więc da się w kapitaliźmie taniej. Nie krytykuję ceny bo kosmicznie drogo to nie jest ale do najtańszych nasz zlot nie należy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:08   

Mi wyszło dokładnie 268 zł za całość :P
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:09   

Tan zlot jest wyjątkowo tanio, zobaczcie sobie jak jest gdzie ceny noclegów na poprzednich zlotach.
Wg mnie ciężko za nocleg ze śniadaniem zejść niżej.
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:45   

sknerko, teraz jest 235 zł za osobę za czterodniowy zlot, więc nie bardzo wiem o co chodzi z tym porównaniem do zlotu Alfy :hm: .

[ Dodano: Pią Maj 21, 2010 19:45 ]
TheArt, to jest dział Zloty ogólnopolskie - nazwa wskazuje o co chodzi. Info o miejscu, czasie itd. zawsze jest w ważnych tematach.
Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniami regionalnymi to masz dział Spoty lokalne. Tam masz jasno opisane w tytułach tematów o jaką miejscowość chodzi. Akurat spoty na Śląsku działają dość sprawnie.
Następnym razem zanim zaczniesz krytykować po prostu rozejrzyj się po forum i zorientuj co gdzie jest :wink: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:54   

kasjopea napisał/a:
sknerko, teraz jest 235 zł za osobę za czterodniowy zlot, więc nie bardzo wiem o co chodzi z tym porównaniem do zlotu Alfy .

Kasjo wybacz zmęczony jestem po pracy i głupoty piszę. Oczywiście masz rację, nie pomyślałem, że ja przecież za 2 osoby płacę. ech.... tak ze wcale kosmosu nie ma i Alfa ma drożej.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:55   

:wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 20:00   

TheArt napisał/a:
Choćby nawet 300 to moim zdaniem sporo za dużo. Trochę mnie to dziwi, bo przecież właśnie w zlotach stawia się na dostępność, by każdy mógł przyjechać. No nic będę szukał czegoś lokalnego.
To ja proponuję, weź namiot, wałówę i co tam jeszcze chcesz, ewentualnie kimaj w samochodzie, a i tak gwarantuje, że za te 50 zł, to się nawet nie wyżywisz przez te cztery dni. Chyba troszkę oderwałeś się od realiów ;) . Nie wiem, może inne kluby sponsorują zloty ze składek członkowskich, bo je na to stać. Nasz klub również wykłada pieniążki na atrakcje dla zlotowiczów, ale na sponsorowanie wyżywienia czy noclegów zwyczajnie nas nie stać.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 20:36   

Za 50 PLN-ów spokojnie można się wyżywić przez 4 dni.
Poniżej moje obliczenia:
- 4 chleby - 8,00zł
- 1 margaryna do smarowania - 3,00zł (to ta lepsza)
- 4 duże serki topione - 7,20zł
- 4 pętka kiełbasy zwyczjnej - 7,00zł
- 2 pasztety dobiowe - 3,40zł
- 1 konserwa - 4,50zł
- 1/2kg cebuli - 1,80zł
- zgrzewka wody mineralnej - 3,50zł
------------------------------------------------
RAZEM - 38,40zł

Z 50zł zostaje 11,60zł.
Po dołożeniu 32groszy starczy nam jeszcze na 8 najtańszych piw z "Biedronki"
:hahaha:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Maj 21, 2010 23:06   

TheArt napisał/a:
To te zloty ogólnopolskie to dla wybrańców bo koszt imprezy wyjdzie z 500zł plus dojazd. Jak dla mnie okropnie drogo, szczególnie te noclegi 45zl za osobe? Zawsze spało się w namiotach, a nawet gdy się wynajmowało to 10-15zł było za nocleg, bo dla klubu to zawsze się zniżki dostało. A gril za 45zl? To każdy chyba minimum pół świnki musiałby zjeść ;) Dwie kiełbaski, trochę ziemniaków i chleba to 5zł. Eh nie dla mnie te zloty.


Hmmm... zlot z rajdem zorganizowanym wśród towarzystwa offroad'owego, to często 500-1000 zł koszt samego wpisowego (w cenie rajd+impreza), do tego dochodzi wyżywienie i noclegi. Na drugim krańcu są n.p. zloty organizowane w po prostu na polanach czy lotniskach, gdzie ludzie babrają się w błocie bez kąpieli i snu (choć to drugie i u nas się zdarza - mowa oczywiście o śnie :) ). W przypadku zlotu klubu Roverki dobrany jest idealny kompromis. Na organizacji zlotu nikt nie zarabia... a mało tego, z racji imprezy zorganizowanej ceny są jeszcze negocjowane, aby było jak najtaniej, a zarazem jak najlepiej. Jeśli mowa o moim stanie wiedzy, wszystkie zarządy wywiązywały się z tego "obowiązku" wzorowo.

Miałam napisać coś aby skomentować podejścia takie jak Twoje... ale ręce mi opadły i chyba szkoda słów. Dodam jedynie takie komentarze tym którym się chce... pewnie się odechciewa.

P.S. Tylko nie proponuj, że na grill przyjdziesz z własną kiełbaską :)

[ Dodano: Pią Maj 21, 2010 22:57 ]
TheArt napisał/a:
Choćby nawet 300 to moim zdaniem sporo za dużo. Trochę mnie to dziwi, bo przecież właśnie w zlotach stawia się na dostępność, by każdy mógł przyjechać. No nic będę szukał czegoś lokalnego.


Oczywiście, im więcej osób anonimowych, którzy przyjeżadżają tylko na "chwilkę", tym trudniej zachować nad wszystkim kontrole... a co dopiero mieć zaufanie.

Ważniejsze od otwartości jest moim zdaniem fajna zabawa wśród ludzi, do których ma się zaufanie...

[ Dodano: Pią Maj 21, 2010 23:06 ]
thef napisał/a:
TheArt napisał/a:
Choćby nawet 300 to moim zdaniem sporo za dużo. Trochę mnie to dziwi, bo przecież właśnie w zlotach stawia się na dostępność, by każdy mógł przyjechać. No nic będę szukał czegoś lokalnego.
To ja proponuję, weź namiot, wałówę i co tam jeszcze chcesz, ewentualnie kimaj w samochodzie, a i tak gwarantuje, że za te 50 zł, to się nawet nie wyżywisz przez te cztery dni. Chyba troszkę oderwałeś się od realiów ;) . Nie wiem, może inne kluby sponsorują zloty ze składek członkowskich, bo je na to stać. Nasz klub również wykłada pieniążki na atrakcje dla zlotowiczów, ale na sponsorowanie wyżywienia czy noclegów zwyczajnie nas nie stać.


Thef, żaden klub nie sponsoruje wyżywienia czy neclegów. Można nocować taniej, n.p. w namiocie. Atrakcje same się wtedy organizują... szczególnie po opadach deszczu. Cieszy mnie, że klub trzyma standard i nie nocujemy na łóżkach piętrowych w salach 20-osobowych, myjemy się w miskach z zimną wodą i jemy normalne posiłki, a nie konserwy.

Powtarzam, jak na standard, jaki jest, to i tak okazja, gdyby ktoś chciał skorzystać z tego samego noclegu, i jeść to samo, zapłaci z pewnością więcej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink