Forum Klubu ROVERki.pl :: [R-ALL] Bosch EsiTronic 2010 PL
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sTERYD
Pią Lis 19, 2010 12:02
[R-ALL] Bosch EsiTronic 2010 PL
Autor Wiadomość
zapal 



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 508
Skąd: Z Google :)



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 08:34   [R-ALL] Bosch EsiTronic 2010 PL



Cytat:
Jest to największa na rynku baza a raczej encyklopedio-podręcznik do naprawy praktycznie wszystkich marek samochodów, zawiera szczegółowe dane na temat części, napraw schematów elektrycznych, przeglądów, czasów pracy, pełnej mechaniki a także wiele innych cennych informacji przydatnych dla każdego zarówno profesjonalisty jak i amatora. Nieoceniona pomoc dla każdego warsztatu samochodowego

Płyta A stanowi fundament całego systemu. Zawiera ona dane dotyczące części i akcesoriów samochodowych Bosch oraz zapewnia dostęp do blisko 15 000 samochodów osobowych, 1 500 pojazdów użytkowych, 5 000 motocykli, 800 ciągników, traktorów i pojazdów specjalistycznych.
Na płycie B znajduje się ponad 2,8 mln wartości roboczych dla 7 000 najbardziej popularnych na rynku samochodów osobowych i transporterów.
Płyta C jest najważniejszą płytą dla warsztatów samochodowych, ponieważ zawiera najobszerniejszą w Europie kombinację instrukcji wyszukania usterek oraz diagnozowania sterowników w pojazdach, wskazówkami poszukiwania błędów i procedurami naprawczymi. Na płycie tej znajdują się dwa programy: "Diagnoza Sterowników" oraz "System Informacji Serwisowej SIS".Są to uniwersalne programy, zawierające dane dla większości marek pojazdów. Zapewniają one odczyt i kasowanie
błędów, wykonanie testów elementów wykonawczych, diagnozę EOBD, kasowanie poduszek powietrznych i inspekcji olejowych. Znajdują się tutaj opisy systemów Bosch i systemów pozostałych producentów, opis gniazd diagnostycznych oraz technologia napraw samochodów benzynowych, samochodów diesel, układów ABS, ASR, ESP, airbag.


to tak informacyjnie.

wiec tak jestem w posiadaniu tego programu... sa to 4 plyty dvd ( nie4 jest to calosc brakuje chyba 2 plyt z obrazkami) ale wszystko dziala i jest po polsku mnostwo opisow i informacji rowniez o roverkach... bawie sie tym od paru godzin wiec jeszcze nie wszystko wiem... wydaje mi sie ( moze mi sie tylko wydaje) ale posiadajac odpowiedni modul mozna tym rowniez robic diagnostyke roverka....

_________________
www.dvhk.eu nowe forum nowe mozliwosci :)
Ostatnio zmieniony przez sTERYD Nie Cze 06, 2010 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 06, 2010 08:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wydryszek 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 06, 2010 12:48   

zapal, nie wiem czy Twoja deklaracja nie jest zbyt ryzykowna dla Ciebie i forum przez "zwitaminizowany" soft.

Co do samego programu, widzę na dole po lewej ciekawy odnośnik "Interfejsy", zaraz sobie chyba poczytam o EsTronic
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
Drill 



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 36
Skąd: Bolesławiec



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 13:05   

Zapal - wrzuć to na torrenty - na jakaś strone -rozejdzie sie szybko
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1130 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10886
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 13:12   

Wydryszek, esi to jest program do obsługi interfejsów KTS.

w celu skorzystania z oprogramowania należy skontaktować się z firmą bosch i wykupić licencję na max rok, z prawem do aktualizacji. Cennik dostępny na stronie producenta.
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
Ostatnio zmieniony przez sTERYD Nie Cze 06, 2010 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zapal 



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 508
Skąd: Z Google :)



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 13:17   

witaminka jest tylko po to aby kazdy mogl przetestowac to cacko ja tu nikogo nie namawiam do uzywania nielegalnej wersji... byc moze komus se to spodoba i wykupi licencje na niego... program ma cos 19 gb... wiec raczej wrzuce to na jakis serwer i dam linki bo sam bede to wysylala wieki z moim laczem... interesuje mnie tylko czy beda chetni na to bo bez sensu tracic czas na up skoro nikomu sie to nie przyda...
_________________
www.dvhk.eu nowe forum nowe mozliwosci :)
 
 
Drill 



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 36
Skąd: Bolesławiec



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 14:03   

ja będe chetny - szczegolnie ze w mojej rodzinie chca zalozyc warsztat - widzialem licencja nie kosztuje duzo bo 300zl, wiec potestowac można :)
 
 
 
Wydryszek 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 06, 2010 15:42   

zapal, ja absolutnie nie oskarżam :grin: , patrzyłem na to w ujęciu regulaminowym, upowszechniania itd... :twisted:

sTERYD, dziękuję :smile:
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
SyntaX 



Pomógł: 93 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Cze 06, 2010 18:40   

Widzę że ktoś to na dysk sieciowy chomikuj wrzuca :)
http://chomikuj.pl/zickenbaendiger/esi+2010+DVD1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R All] Zmiana dawki paliwa od a do z, SDi pompa Bosch VP-37
kruszan Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 5 Pią Lut 15, 2013 23:18
fuego_30
Brak nowych postów [All R 2.0iDT] Tani ale nowy oryginalny przeplywomierz BOSCH
CULTUS Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 191 Sob Lip 22, 2017 15:55
sebzus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink